Przebudzony został Kryształ 5 na 6 stycznia

Być może te trzy źródła poruszające jedną tematykę  ODCZYTU KRYSZTAŁU I ZMIANY WIBRACJI to przypadek.  Nie mniej relacje są tak zbieżne, że zostawiam to bez jakiejkolwiek sugestii do przemyślenia.  

linie69

imagesCA4A9FHTKod z ze starożytnego kryształu został pobrany – Michał

Bardzo dziękuję za piękne wspólne działanie minionej nocy (z 5 na 6 stycznia) Kod z ze starożytnego kryształu został pobrany. To nie jest kod z Ziemi… Jest cudownie piękny, lecz tak bardzo różny od wszystkiego, do czego zostaliśmy tu przyzwyczajeni… Próba przekazania tego językiem pojęć nie ma sensu. 

Co dalej? 

Przebudzony został również Faraon!  Z tego punktu już nie ma odwrotu! Informacja o tym wydarzeniu została już umieszczona w Waszych Kryształowych Sercach,

Jako inicjator tego wydarzenia, na razie powstrzymam się od głosu. Pewien etap zadania został wykonany, ale całość nie została zakończona    Źródło: www.fioletowyplomien.com

  #comment-14828 

TAJEMNICA KRYSZTAŁOWEJ PIRAMIDY
KSIĘGA CHEOPSA
Heliodor Biernacki

Zarówno ten tekst jak i całe opracowanie niniejszej księgi będącej proroctwem posiada prawa autorskie, które należą do mnie, ponieważ ja to wszystko otrzymałem, odczytałem, obliczyłem i wyjaśniłem w sposób zrozumiały dla wszystkich. Analizę tą nieświadomie nagle zacząłem dokładnie 30 grudnia, teraz rozumiem, że odczytanie tego wszystkiego nie było możliwe przed 21 grudniem 2012 roku  LINK

imagesCA3B5F7Xwibracje 5/6 stycznia 2013          liviaspace.com

6 Styczeń 2013 o 00:31 Livia Ether pisze:

… mówiłam Jarkowi kilka godzin temu, że dzisiaj w nocy wydarzy się coś bardzo ważnego… stąd ta mocno podniesiona energia

… jejku, jak bardzo to teraz czuje…. i gdy sie teraz mocniej skupiam slysze muzyke, jakby chor…. jest troszke podobna do Aethos… oraz do pewnego nagrania, ktore uslyszalam w jednym ze snow zwiazanych z Egiptem… teraz zaczynam czuc mocne poruszenie w sercu.. i laskotanie w okolicy grasicy… bardzo przyjemne…. i spiralki w uszach….. w calym ciele mocne mrowienie…. teraz szczegolnie silne laskotanie wewnetrznej czesci dloni…

napisalam wczesniej, ze dzisiejszy dzien ma dla mnie przynajmniej duzy zwiazek z Syruszem… stad ta Gwiezdna Rocznica…

i przypomnialam sobie, ze Hathorowie mowia o sobie, ze przybyli z innego wszechświata poprzez Syriusza, który stanowi bramę do naszego Wszechświata.

Więcej

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

90 odpowiedzi na „Przebudzony został Kryształ 5 na 6 stycznia

 1. Maria_st pisze:

  Matko jedyna kto przebudził faraona ?
  Chyba nie bedzie mnie teraz straszyl po nocach…….pewnie i bandaze nieswieze….
  Mumia przebudzona to jak w horrorze jakimś a tak pięknie podane…..
  Co tu sie dzieje ?

 2. nnka pisze:

  prawdopodobnie chodzi o ten proces : 6 czakra – 3-cie oko – szmaragdowo-zielona ( głęboka zieleń).
  Jak znajde cos konkretniejszego to wrzucę. Póki co wiem jak wygląda.

  hm… bardzo mi sie to kojarzy z tym co napisał Dawid o Wodzie 2.Osiem to Woda ale woda Skorpiona( czyli np woda nieprzenikniona i bardzo głęboka, odchłań ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa)

  • liviaether pisze:

   szmaragdowo-zielona ( głęboka zieleń) jak Szmaragdowy Strażnik: http://liviaspace.com/2013/01/03/sny-o-wodzie/

   • nnka pisze:

    w tym przypadku jesli chodzi o mój odbiór zdecydowanie nie chodzi o formę ( straznik) co do tablic nie jestem pewna ( nosnik informacji) .
    Natomiast jestem pewna że ta energia dotyczy czakry 3 oka i ma jakby to nazwac „odbicie” czyli jest dwukrotna.

   • Dawid56 pisze:

    Jak to mówią nie wiem co sie dzieje.Dlaczego akurat dzisiaj zabrałem sie za mit o Ozyrysie( który ma szmaragdową twarz) i za tekst tłumaczenia ‚”Tablicy Szmaragdowej” autorstwa Romana Bugaja.Poza tym trzeba pamietać że szmaragd jest kamieniem „księżycowym” podobno odpowiednim dla osób urodzonych pod fazą zodiaku „Rak”

    • nnka pisze:

     tyle, że to co ja odebrałam to zdecydowanie nie był żaden kamień. Nie mam tez „naleciałosci” tworzenia form więc nie była to też postać. Ale energia poszła z ziemi w pojęciu Głębia planety. I nie był to Ozyrys… bo ta częstotliwośc znam. To było cos innego, jakby spoza spektrum tego co znamy do tej pory biorąc pod uwage budowe energetyczną .

   • JESTEM pisze:

    Dawid56
    ” Jak to mówią nie wiem co sie dzieje.Dlaczego akurat dzisiaj zabrałem sie za mit o Ozyrysie( który ma szmaragdową twarz) i za tekst tłumaczenia ‘”Tablicy Szmaragdowej” autorstwa Romana Bugaja..”

    A ja wczoraj – nie wiedzieć czemu… napisałam bajkę o pięciu duszach w jakiś sposób mocno związaną z mitem Ozyrysa, Izis i Setem 🙂

   • Livia Ether pisze:

    te notke ze snami o wodzie przypomnialam 3 stycznia po snie o studni… jeden z nich dotyczyl wlasnie wody bardzo glebokiej wrecz nieprzeniknionej.. i stad moje skojarzenie z tym co napisalas… ale to nie wszystko… piszesz ‚odbicie’ i chyba cos mam.. naprowadzilo mnie na to jedno w sumie slowo napisane przez Anialalah – TROJKACIK.. i przypomniala mi sie aktywacja Szmaragdowej Piramidy… dom ze studnia jest jednym z trzech punktow.. drugim jest miejsce w ktorym spotkalam Szmaragdowego Straznika, a trzecim ten, w ktorym ujrzalam te wodna otchlan… te trzy punkty tworza razem trojkat…. w zwiazku ze snem od ktorego zatrzasl sie dom na scianie domu pojawila sie szczelina, dzielaca dom jakby na dwie rowne czesci… wiem, ze to brzmi dziwnie, ale poki co nie potrafie tego lepiej przekazac…….

   • Livia Ether pisze:

    „A ja wczoraj – nie wiedzieć czemu… napisałam bajkę o pięciu duszach w jakiś sposób mocno związaną z mitem Ozyrysa, Izis i Setem :-)”

    http://www.tonalinagual.blogspot.com/2013/01/bajka-o-pieciu-duszach.html

    chyba rozpoznałam te współczesne wcielenia…… niesamowite, że tak to postrzegasz.. az nie wiem co w tej chwili napisac………..

   • JESTEM pisze:

    Kochana Liviu Ether…
    Szczerze powiem, że sama byłam zdziwiona tym, że tak nagle poczułam, by napisać tę bajkę . Nie mogłam zasnąć, musiałam wstać i napisać. Ostatnia bajka, która napisałam to była ta o Rozbitym Lustrze.
    Może to historia, która nigdy się nie zdarzyła, ale jest powiązana ze mną poprzez stary MIT egipski…

    A może rzeczywiście wszyscy jesteśmy tym mitem jakoś powiązani.

    Ufam, że poczujesz to swoim sercem.

 3. 5 pisze:

  a jeśli to ta Woda z której ma sie narodzić Drzewo np Dusz?

 4. anula pisze:

  a mnie zastanawia jak to ma sie do tego co pisal wcześniej inicjator tej akcji:
  Uruchomienie energii transformacji bez wcześniejszego włączenia pola ochronnego oznacza transformację w formie drastycznej, która choć w ostatecznym rozrachunku byłaby zbawienna, jednak jej przebieg byłby dla wielu porównywalny z sądem ostatecznym. Odmowa oznaczała, że na ten scenariusz obecnie zgody nie ma.

  • Ktoś pisze:

   Nijak. Nie on jest Źródłem przemiany i nie on ma nad nią od lat kontrolę.

   Jest wielu ezogawedziarzy próbujących przypisać sobie zasługi w dokonaniu tego co się właśnie niedawno stało. Tą ENERGIĄ jaką doświadczyliście było odpalenie KALI (i małe co nieco ;p). Przepowiednia o „Iskrze co wyjdzie z Polski” wtedy się wypełniła. Dziś zakończyła się 2 – ta o Apokalipsie.

   Prawda nie leży w semickich kabalistycznych pierdach jakie zatruwaja wam głowę. Wszystko co oni wiedzą jest kradzione od Słowian. Kradzione nieudolnie.

   • nnka pisze:

    Po pierwsze anula zadała proste pytanie o ŁAMANIE PRAW … o ile kiedykolwiek o czyms takim słyszałeś jak PRAWA KARMY.

    Prawda nie leży w semickich kabalistycznych pierdach jakie zatruwaja wam głowę. Wszystko co oni wiedzą jest kradzione od Słowian. Kradzione nieudolnie

    Co do tego mam spore wątpliwosci, bo póki co netowi „słowianie” zieją pustką, a ich asem w rękawie jest atakowanie innych.
    I skąd ta pewnośc, że to Słowianie nie przejęli wiedzy innych nacji w przeszłości podbijając ich tereny? Ale jeśli juz opierasz sie na wiedzy Słowiańskiej to moze podaj odpowiednik „odpalonej ” KALI po słowiańsku? Bo mieszanie hinduizmu ma się nijak.
    Co do kabalistyki to gratuluję znajomości tematu… rozumiem, ze świetnie opanowałes ten temat oceniając wiedzę o sefirach, golemie i przepływach strumieni jako pierdy. 😀 Tym bardziej, ze jest to bardzo zbiezne z emanacją Wisznu i „przyjsciem” Kalkin

   • Maria_st pisze:

    o co chodzi z ta przepowiednia o …iskrze z Polski, i o Apokalipsie–jak sie ta przepowiednia zakonczyla————-skad to INFO ?

   • Ktoś pisze:

    „Iskra z Polski” która „oczyści świat” to jak dobrze pamiętam O. Klimuszko.
    „A imię jego 4 i 4” to Mickiewicz.
    W podobnym duchu jak dobrze pamietam pisała i sw Faustyna.

    Iskrą był dokument jaki około tamtej daty wyszedł w świat. I tym „wyjściem” (wysłaniem) spełnił przepowiednie i dał tego „energetycznego kopa” (manifestacja bodhisatvy Avalokiteswary, odbieranego rózniez jako Zbawiciel czy „efekt płaczących figurek) zarejestrowanego przez wiele osób.

    „Jak bardzo dla Adama Mickiewicza było ważne to zakamuflowane 44, świadczy fakt, że w „Dziadach” pisze o tym po raz drugi

    „To namiestnik wolności na ziemi widomy!
    On to na sławie zbuduje ogromy
    Swego kościoła!

    Nad ludy i nad króle podniesiony;

    Na trzech stoi koronach, a sam bez korony;
    A życie jego – trud trudów,
    A tytuł jego – lud ludów;
    Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,
    A imię jego czterdzieści i cztery”.

    – tu o 44 jest mowa. Polacy nie wiedzą iż na terenie Polski przed „chrystianizają” był prężny ośrodek buddyjski w tradycji białego Buddy – Buddy Wairoczany esencji wszelkich Buddów (w tym 4 pozostałych)(na Wawelu w spuściznie po nim są przechowywane pisane w Sanskrycie (staro-cerkiewno-słowiańskim) polskie wersje Słowiańskich Wed będących prawdziwym źródłem i dla katolickich Ewangelii modyfikowanych później na soborach w obecnie znane cenzorowane)) do którego zjeżdzali po nauki królowie z całego świata (patrz opowieści o hindusach modlących się do „czakramu wawelskiego”). To jest to nawiązanie w mickiewiczowskich „dawnych bohaterach” – naszej wymazanej „ewangelizacją” historii, potrójnej koronie (jego emblemacie)(papież sobie ją przywłaszczył) i tym, że jako dawca „życia” jest poprzez to życie obecny we szystkich formach życia i ich bierzących „życiowych” wyzwaniach.(http://pl.wikipedia.org/wiki/Wajroczana)

    Z Buddą tym wiąże się kolejna legenda tym, że już z kregu indyjskiego iż w czasach zupełnej nieprawości ujawni się sukcesor jego tradycji i jako „pogromca zła” (diamentowa zbroja) w oparciu o nauki Buddy (miecz dharmy) pokona nieprawość i wystepek. U nas ten zwycieski byt to św Jerzy (pogromca szatana), w buddyźmie boddisatva Manjushri. Spełnienie pierwszej cześci przepowiedni o „iskrze” wyzwoliło spełnienie 2 jej części „o pokonaniu zła” czyli dokonało przepowiednie o Armadeggonie i juz nic nam nie zagraza. Co zreszta czuć po „innej aurze” w powietrzu.

    „Należy do 3 najważniejszych bodhisatwów w mahajanie i wadżrajanie (obok Awalokiteśwary i Wadżrapaniego). Jest emanacją buddy Wajroczany (jednego z buddów 5 rodzin).” (http://pl.wikipedia.org/wiki/Manjushri)

    To jest to skrywane przez „szatana” „dziedzictwo krwi przodków” jakie jako Polacy nosimy w sobie.

   • Ktoś pisze:

    „Po pierwsze anula zadała proste pytanie o ŁAMANIE PRAW … o ile kiedykolwiek o czyms takim słyszałeś jak PRAWA KARMY. ” – Buddę Wairoczanę nie obowiązują PRAWA KARMY – jest jakby to powiedzieć nad nią. Jednym z jego emblematów jest KOŁO KARMY jakie trzyma w dłoniach. jego nauki mają moc natychmiastowego wyzwalania z jakichkolwiek obciązeń karmicznych. Ot tak bezwarunkowo. Pstryk, pach, nie ma.

    “Prawda nie leży w semickich kabalistycznych pierdach jakie zatruwaja wam głowę. Wszystko co oni wiedzą jest kradzione od Słowian. Kradzione nieudolnie”
    – dawno dawno temu jak pisze w Bibli świat mówił jednym językiem. Potem szatan wyzywając Boga na bój je pomieszał wprowadzając nienawiść miedzy narody bo tak pojedyńczo łatwiej mu je było podbijać i wymordowywać. Na bliskim wschodzie w Gobekli Tepe istniał silny ośrodek buddyjski wiązany z bodhisatva Awalokiteswarą. Semici w czasie podbojów go zniszczyli przejmując zgromadzone tam nauki i wypaczając je by łatwiej, poprzez podszywanie się pod syetem wierzeń swoich wrogów, im było podbijać reszte indoeuropejskich ludów (-> rzezie starego testamentu). Te wypaczone „pracami zydowskich cenzorów” nauki Buddów to Ewangelie. Cyryl i Metody wymyslając z Sanskrytu Głagolice próbowali w okresie już ostrego przesladowania chrześcijan (buddystów) kompletne nauki jako „tłumaczona przez siebie Biblia” uratowac przed zniszczeniem upubliczniając je jako kato-katechizm (tłumaczenie kato-bibli na potrzeby ewangelizacji Zachodnich Słowian). Dlatego treści Prawosławne i kaltolickie się róznią zawartością. Prawosławie głownie czci BOGA a katolicyzm opiera się na wymuszani u na wiernych pokornego cierpienia „niewolnictwa duchowego” (kapłani) czy fizycznego (królowie) o czym w prawdziwych Naukach mowy nie było bo „pokojowym współzyciu i wyzbywaniu się cierpienia” była w nich mowa nie o „podbijaniu i dominowaniu innych” jak teraz po „pracach” synodów jest. A wszelkie „religie cierpiętnicze” są na rękę dyktatorom i okupantom bo pomagają im trzymać niewolonych w posłuchu. Dlatego z taką zaciekłością „katolicyzowano” Europę jak i inne ludy swiata. W tym wymazując nam całą przedmieszkowa historię.

    • nnka pisze:

     Buddę Wairoczanę nie obowiązują PRAWA KARMY – jest jakby to powiedzieć nad nią

     Ale nikt z nas nie jest tu Buddą… a prawa PRZYCZNY I SKUTKU obowiązuja WSZYSKICH chyba, ze sa niewcieleni w Materii czego nie nalezy mylic z fizycznością.
     Nie ma to nic wspolnego z obciązeniami karmicznymi i astralem , który tak pilnie obserwujesz.. widac naleciałosci matriksowe nie kazdy umie sobie odreagowac… skoro to porównujesz.

 5. aniol pisze:

  to nic nowego ze iluzje swojego szczęscia niekórzy buduja na nieszczęściu innych . Tak jest od zarania dziejów Dlatego tkwimy w tym grajdole bo misje astralne to „wielka sprawa”. A że nie wszyscy mają serca z kamienia kryształowego to inna rzecz. Nowy matrix tworzy sie na naszych oczach

 6. baban pisze:

  w świetle tego może jednak warto sie bliżej przyjrzec temu:
  z tego co Dawid napisal
  KOD JEST TAKI
  6, 9, ?, 8, 7
  U Nnki
  8, 7, 5, 9, 6
  https://nnka.wordpress.com/2013/01/06/sieci-siatki-i-siateczki/#comment-14792

  8, 7, 5, 9, 6

  “5″ stanowi CENTRUM- Swiętość a suma kodu stanowi “8″ czyli DRZEWO ŻYCIA ( narodziny z Wody ) co jest tym samym co KOŁO NARODZIN I ŚMIERCI ( Materii – Macierz)

  Natomiast w tym Dawidowym I Jestem ( majów)

  6, 9, ?, 8, 7

  wygląda to tak 6 ? 6 co daje 3 ( liczbe majów o ktorej byla mowa przy okazji 12 12 2012) 3 w tym układzie to Powietrze i wg tej filozofii to są Narodziny z Powietrza.

  i znak zapytania jesli nawet zastąpimy go 5 “święty Ogień” to wg tej rachuby otrzymamy 8 czyli… WODĘ

  Być może własnie taka mentalnośc i taki kod powoduje, ze potrzebne sa jakies dziwne rytuały aby z tej Wody narodziło się Drzewo? Czyli popchąć KOŁO …które i tak samo się kręci.

  CZY TEN ZNAK ZAPYTANIA TU „6 ? 6” to na pewno jest „5” czy może „6” czyli Zywioł ziemi wg tego podziału
  666 ?
  Sami pomyślcie

  • JESTEM pisze:

   „Natomiast w tym Dawidowym I Jestem ( majów)
   6, 9, ?, 8, 7
   wygląda to tak 6 ? 6 co daje 3 ( liczbe majów o ktorej byla mowa przy okazji 12 12 2012) 3 w tym układzie to Powietrze i wg tej filozofii to są Narodziny z Powietrza.”

   Szczerze mówiąc, to ja mało z tego rozumiem.
   Proszę mi nie przypisywać czegoś, co nie jest moje 🙂
   Ja podałam taką wersję, ale nie jest ona „moja”:
   1.powietrze
   2. ogień
   3. woda
   4. ziemia
   5.eter
   6.powietrze
   7.ogień
   8.woda
   9.ziemia

   Czy z tego zestawienia wynika KOD 6, 9, ?, 8, 7?
   Z tego zestawienia, jeśli już coś wychodzi – kierując się Twoim sposobem przekształcania, to wychodzi co innego:
   1,9,2,8, 5, 3,7,4,6.
   i wygląda to tak:
   2,5,2,
   Interpretować tego nie czuję się na siłach.

   „CZY TEN ZNAK ZAPYTANIA TU “6 ? 6″ to na pewno jest “5″ czy może “6″ czyli Zywioł ziemi wg tego podziału
   666 ?
   Sami pomyślcie”

   Różne grupy będą przyjmować różne kody za swoje. To jest zależne od rodzaju KARMY (częstotliwości rezonowania pewnych wzorców zapisanych w ludzkich ciałach).

   „Być może własnie taka mentalnośc i taki kod powoduje, ze potrzebne sa jakies dziwne rytuały aby z tej Wody narodziło się Drzewo? Czyli popchąć KOŁO …które i tak samo się kręci.”

   Koło się kręci… niby samo się kręci, ale…
   Nikt nie popycha KOŁA, ale koło może przeskoczyć samo, a ktoś może na ten przeskok załapać się lub nie…

   Na przykład…
   „Wandering Wolf uczy nas, że Kalendarz Majów to kalendarz kosmiczny, opierający się na zależnościach duchowych. Nie ma nic wspólnego z czasem linearnym. Święty Kalendarz Majów zależy od zmian w naszej świadomości. Natomiast jak sami wiemy, zmiana świadomości nie jest nagłym wydarzeniem, ale procesem, który musi zostać zakończony w odpowiedni sposób i o odpowiednim czasie pod względem kosmicznej harmonii.

   I nie wiedzieć czemu miałam jakiś czas temu wizję, że TZOLKIN już od jakiegoś czasu zaczyna się od znaku IK, IQ – koliber, inaczej niż inne wersje, które zaczynają się w IMOX, IMIX – krokodyl. Potem mnie „olśniło” :-), że jeśli te kalendarze są trójwymiarowe, to co pewien czas może następować takie ich złożenie, że następują przesunięcia albo wręcz przeskoki związane ze zmianą świadomości (jakiejś danej grupy ludzi w różnych zakątkach Ziemi.)

   Kilka dni temu od osoby, która była na jakimś zlocie szamanów i mistrzów w Gwatemali, dotarła do mnie wiadomość, że wśród samych Majów jest spore zamieszanie, bo przy rozmowach i konfrontacjach okazało się, że różne grupy mają różne :kalendarze” z różnymi sposobami naliczania. I może to odzwierciedla proces, który zachodzi teraz na całej Ziemi.

   • nnka pisze:

    1.powietrze
    2. ogień
    3. woda
    4. ziemia
    5.eter
    6.powietrze
    7.ogień
    8.woda
    9.ziemia

    Czy z tego zestawienia wynika KOD 6, 9, ?, 8, 7?

    TAK Zwłaszcza, że powórzyłaś za Dawidem układ przyporządkowania żywiołow do pór ( roku, dni) pisząc o kobiecie która robiła ołtarz. Stąd to odniesienie u mnie w komentarzu https://nnka.wordpress.com/2013/01/06/sieci-siatki-i-siateczki/#comment-14779

    . Baban tylko zliczyła to.
    Moge zliczyć dalej kod 666 czyli TRZY KRĘGI ZYWIOŁU ZIEMI
    Wychodzi „9” oczywiście wg danych które podaliscie a nie wg filozofii wschodu ( Chiny)

    • nnka pisze:

     Z tego zestawienia, jeśli już coś wychodzi – kierując się Twoim sposobem przekształcania, to wychodzi co innego:
     1,9,2,8, 5, 3,7,4,6.
     i wygląda to tak:
     2,5,2,

     ********

     Nie wiem co to za zestawienie ale na pewno nie jest to KOŁO PRZEMIAN 5 Zywiołow co jest równoznacze z cyklem karmy o czym tez mówi Don Alejandro odwołując się do wiedzy o zyciu ( film you tube był na blogu) ,wiedzy którą posiada większość osób.
     I skąd w tym wyliczeniu Twoim pory ( ilośc cykli) w takiej ilości.

   • JESTEM pisze:

    „Czy z tego zestawienia wynika KOD 6, 9, ?, 8, 7?

    TAK Zwłaszcza, że powórzyłaś za Dawidem układ przyporządkowania żywiołow do pór ( roku, dni) pisząc o kobiecie która robiła ołtarz. Stąd to odniesienie u mnie w komentarzu https://nnka.wordpress.com/2013/01/06/sieci-siatki-i-siateczki/#comment-14779

    Powtórzyłam, ale w późniejszych wpisach przedstawiłam kilka różnych wersji. Np.:
    https://nnka.wordpress.com/2013/01/06/sieci-siatki-i-siateczki/#comment-14767

    „Nie wiem co to za zestawienie ale na pewno nie jest to KOŁO PRZEMIAN 5 Zywiołow. I skąd tam pory roku w takiej ilości.

    Jest to pewnie inne koło przemian, z innej tradycji, w której:
    POWIETRZE (przestrzeń i wiatr) tworzy OGIEŃ,
    OGIEŃ tworzy wodę (pierwszy pierwiastek – wodór),
    WODA tworzy ZIEMIĘ (wszystkie pozostałe pierwiastki),
    A wszystkie żywioły łączą się poprzez piąty element ETER.

    • nnka pisze:

     no tak jak coś się nie zgadza z Naturą to zdecydowanie musi byc to coś innego niz zapis obserwacji Natury przez starozytnych i wspólczesnych nam badaczy oraz obserwatorów. A mozesz podac źródło gdzie takie KOŁO 5 PRZEMIAN wymyślono? Moze to nie jest KOŁO PRZEMIAN wg TAO ale zupełnie cos innego…

     CYT :Powtórzyłam, ale w późniejszych wpisach przedstawiłam kilka różnych wersji. Np

     ale ja sie nie oparłam na róznych innych wersjach interpretowania NATURY ale na tej konkretnej o której była dyskusja równiez z Dawidem który podał duzo więcej danych w ujeciu astrologicznym odwołując sie do ŻYWIOŁOW i TAO 😀

     Dla mnie Natura ma JEDNĄ WERSJĘ W ZYWIOŁACH, TĄ KTÓRĄ KAZDY MOŻE SPRAWDZIĆ W REALU.

   • JESTEM pisze:

    Nnko, Nie mam zamiaru polemizować z Tobą ani się kłócić, zapewne masz rację, jeśli chodzi o KOŁO PRZEMIAN wg TAO.

    ” no tak jak coś się nie zgadza z Naturą to zdecydowanie musi byc to coś innego niz zapis obserwacji Natury przez starozytnych i wspólczesnych nam badaczy o obserwatorów.”

    Co się nie zgadza z naturą? Co jest niezgodne z obserwacjami natury? To:
    POWIETRZE (przestrzeń i wiatr) tworzy OGIEŃ,
    OGIEŃ tworzy wodę (pierwszy pierwiastek – wodór),
    WODA tworzy ZIEMIĘ (wszystkie pozostałe pierwiastki),
    A wszystkie żywioły łączą się poprzez piąty element ETER.

    Może to zapis kosmicznych przemian?
    Czy one mają coś wspólnego ze zjawiskami występującymi na Ziemi?
    Może z duchowymi?

    ” A mozesz podac źródło gdzie takie KOŁO 5 PRZEMIAN wymyślono? Może to nie jest KOŁO PRZEMIAN wg TAO ale zupełnie cos innego…”

    Napisałam, że
    Jest to pewnie inne koło przemian, z innej tradycji.

    Nie mogę podać źródła, bo ta wiedza pochodzi z przekazów ustnych, a nie mądrych ksiąg. Tę wiedzę otrzymałam od tej kobiety, która robiła ceremonie pięciu żywiołów, którą opisałam tutaj:
    https://nnka.wordpress.com/2013/01/06/sieci-siatki-i-siateczki/#comment-14769
    To była szamanka-uzdrowicielka Keczua.
    Może gdzieś te informacje są zapisane. Ale ja takich źródeł nie znam.

    • nnka pisze:

     Prawdopodobnie pierwszą osobą, która opisała otrzymywanie wodoru w stanie czystym był alchemik Paracelsus żyjący w latach 1493–1541. Paracelsus wykonywał eksperymenty polegające na wrzucaniu metali do kwasów i zbieraniu do naczyń gazowych produktów tych reakcji, co do dzisiaj stanowi najprostszy sposób otrzymywania tego pierwiastka w warunkach laboratoryjnych. Przypuszcza się jednak, że podobne eksperymenty wykonywano już wcześniej

     • nnka pisze:

      oznacza to relacje METAL TWORZY WODĘ
      No chyba, że o czymś zupełnie innym piszesz w tym układzie co podałaś… o jakims innym wodorze, który powstaje z Ognia. i innej relacji niz Matka – Dziecko w procesie Tworzenia

   • JESTEM pisze:

    ”Kilkaset tysięcy lat po Wielkim Wybuchu, gdy temperatura spadła do około 3000 K, nastąpiła rekombinacja wodoru i Kosmos stał się przezroczysty dla promieniowania.”

    ”Powstawanie galaktyk i ich późniejsza ewolucja jest dziś tematem wielu konkurujących hipotez…

    (…) gwiazdy powstają z zapadającej się grawitacyjnie chmury wzbogaconego wodoru, galaktyki posiadające duże zapasy tego gazu cechuje również stała aktywność gwiazdotwórcza lub choćby taki potencjał.” WIKIPEDIA

    ”Po raz pierwszy astronomowie odkryli molekuły nadtlenku wodoru w przestrzeni międzygwiazdowej. Nowe informacje zaprezentowane w czasopiśmie Astronomy & Astrophysics mogą pomóc naukowcom rzucić nowe światło na powiązanie chemiczne między wodą a tlenem – molekułami kluczowymi dla życia.

    Nadtlenek wodoru jest wysoce reaktywną substancją chemiczną, istotną zwłaszcza dla chemii wody i ozonu w atmosferze Ziemi. W związku z tym, że znaczne ilości wody obecnej na Ziemi miały powstać pierwotnie w przestrzeni kosmicznej, naukowcy chcieliby wiedzieć, jak powstała.

    Naukowcy twierdzą, że nadtlenek wodoru powstaje w przestrzeni kosmicznej kiedy wodór jest dodawany do molekuł tlenu na powierzchni ziaren pyłu kosmicznego, które eksperci opisują jako drobne cząstki podobne do piasku i sadzy. Woda może powstawać w wyniku dalszej reakcji nadtlenku wodoru z większą ilością wodoru.

    Zdaniem astronomów, te odkrycia pomogą pogłębić naszą wiedzę na temat powstawania wody we wszechświecie.”
    http://cordis.europa.eu/fetch?CALLER=PL_NEWS&ACTION=D&SESSION=&RCN=33659

   • JESTEM pisze:

    ” W tych początkowych chwilach po Wielkim Wybuchu materia wypełniająca Wszechświat była bardzo gęsta i bardzo gorąca (miała temperaturę biliardów stopni – przeszło milion razy wyższą niż w centrum Słońca). Wskutek rozszerzania się Wszechświata, materia robiła się coraz rzadsza i coraz zimniejsza. Kilkaset tysięcy lat po Wielkim Wybuchu, gdy temperatura spadła do około 3000 K, nastąpiła rekombinacja wodoru i Kosmos stał się przezroczysty dla promieniowania.
    http://portalwiedzy.onet.pl/4868,3920,1399750,1,czasopisma.html

    • nnka pisze:

     Wielki Wybuch to jedna z teorii ( hipotez) z którą nie wszyscy się zgadzają… a nie lepiej sprawdzic namacalnie jak Paracelsus? Lepszy wróbel w garści niż gołąbek na dachu 😀
     Wielki Wybuch równie dobrze mógł byc początkiem CYKLU a nie POWSTANIEM czyli być Transformacją Materii .

   • JESTEM pisze:

    ”Wielki Wybuch to jedna z teorii ( hipotez) z którą nie wszyscy się zgadzają…”

    Nie zgadzają się, ponieważ najprawdopodobniej w różnych częściach kosmosu takie WW czy BB nadal mają miejsca i WW to tylko etap kolejnych „narodzin” jak SFINKSA.
    ” a nie lepiej sprawdzic namacalnie jak Paracelsus? Lepszy wróbel w garści niż gołąbek na dachu”:-D

    Nnko, wiem… Ty sobie ze mnie żartujesz…:-D

    ”Wielki Wybuch równie dobrze mógł być początkiem CYKLU a nie POWSTANIEM czyli być Transformacją Materii .”

    Oczywiście że TAK.

    • nnka pisze:

     ” a nie lepiej sprawdzic namacalnie jak Paracelsus? Lepszy wróbel w garści niż gołąbek na dachu”:-D

     Nnko, wiem… Ty sobie ze mnie żartujesz…:-D

     Czemu żartuje? przeciez to najprostszy sposob żeby sie przekonac z czego powstaje WODÓR do ktorego sie odwołałaś. I Kolo 5 Przemian dokładnie tak to opisuje, bo opiera sie na doświadczeniach a nie domniemaniach, dlatego jest sprawdzalne.

     • nnka pisze:

      co do tego :
      POWIETRZE (przestrzeń i wiatr) tworzy OGIEŃ,
      tu chodzi o Piorun
      Taka specyfikacje tez Dawid podawał.

      Ale to relacja Jin-Jang, wg filozofii wschodu system wspomagający dziadek – wnuk. 🙂
      Pewnie Słowianie to wyjaśniają dobrze.

      Idąc dalej Piorun to Metal i tu faktycznie pojawia się mitologiczna Woda

   • JESTEM pisze:

    No tak, to bardzo pragmatyczne podejście. 😀

    2. Otrzymywanie wodoru w przemyśle.
    – z wody przez redukcję pary wodnej: H2O(g) + C = CO + H2
    – konuersja metali parą wodną CH4 + H2O = 3H2O + CO
    – elektroliza wodnych kwasów, zasad, soli

    No i warto pamiętać, że pewne reakcje chemiczne w odpowiednich warunkach mogą zachodzić w obie strony 😀

    • nnka pisze:

     a PARA WODNA kochana Jestem to jaki ZYWIOŁ? Rozmawiamy tu o ZYWIOŁACH a nie o technologiach. Oczywiscie ze to co podałas TEZ MA POTWIERDZENIE W KOLE PRZEMIAN.
     Więec jaki to Zywioł? I jaki to OBIEG Twórczy czy destrukcyjny? A może wspomagający?
     Tak jak ja wyjaśniłam jeden z Twoich zapisów (Ogien tworzy Wodę )postaraj sie i Ty wyjasnić o co chodzi w PRZEMIANACH ALCHEMII . Nie bądź pragmatyczna …

     z wody przez redukcję pary wodnej:

     • nnka pisze:

      wszystko mi jedno czy zrobisz to wg ZASAD jakie ja znam czy wg tych które Ty znasz… ale pokaż ten proces na zywiołach. Bo da sie to świetnie wyjasnic równiez mitologicznie

   • JESTEM pisze:

    ” Oczywiscie ze to co podałas TEZ MA POTWIERDZENIE W KOLE PRZEMIAN.”

    Dziękuję. Na moment poczułam ulgę ;-D

    ” a PARA WODNA kochana Jestem to jaki ZYWIOŁ?”

    Nie wiem. Może to już powietrze? Bo to przecież gaz „prawie czysty” występujący w naturze.

    Ale ja tez lubie czasem pragmatyczne podejscie.

    • nnka pisze:

     Może wyjaśnie jedno na co już kiedys zwróciłam uwagę… WSZYSTKIE OPISY ( o ile to nie jest jakas tam odjechana fantastyka) są PRAWDZIWE. Róznica polega na tym, że niektóre pokazują proces destrukcji ( rozpadu materii : odpowiednik „chorobowy”) niektóre wczesny etap tworzenia a niektóre opisuja procesy towarzyszące aktowi TWORZENIA lub DESTRUKCJI.
     I to co napisałaś warto jest przemyśleć o jakim etapie na planecie jest tam mowa. Czy przypadkiem nie jest to cos po wielkiej katastrofie kiedy Ziemia się odradzała ( mitologia). I tu oczywiście wikipedia nie jest najlepszym źródłem info kiedy zrównuje pewnie na swoje pojmowanie żywioły mitologiczne.

     Ale o Parze Wodnej sama pisałaś… ma swoją boginię. Nie jest to JEDNOZNACZNE Z WODĄ jak podaje wiki. Przecież to oczywiste, że para wodna a woda to zupełnie inne zywioły co pokazała juz technologia w tym przykładzie jaki podałaś. 😀

     WIEDZA TO NIE TO SAMO CO UMIEJĘTNOŚC ZASTOSOWANIA JEJ Wiedzę można nabyć :)- otrzymać ( również w medytacji) ale cała reszta aby zrozumiec „co z tym fantem zrobić?” to kawał roboty…

 7. anula pisze:

  sugerujesz, ze to co zostało pobrane to ” 6 6 6″ czyli to co opisuje Heliodor Biernacki
  w : TAJEMNICA KRYSZTAŁOWEJ PIRAMIDY KSIĘGA CHEOPSA

 8. JESTEM pisze:

  Kryształ w piramidzie – wygląda na to, że został przebudzony z 5 na 6 stycznia, ale może dla tych, którzy karmicznie (świadomościowo?) są powiązani z Egiptem ( z wzorcami tam „zasianymi”).

  Według wielu wersji „kalendarzy mająńskich” w dniu 5.stycznia działała energia 6. TONU STWORZENIA – PRZEPŁYW, ZABURZENIE RÓWNOWAGI, TESTY I ZDARZENIA DO NAUKI I ROZWOJU
  a 6.stycznia działała energia 7. TONU STWARZANIA – OBJAWIENIA PRZEZ KONTAKT ZE ŹRÓDŁEM. MOC POKUS. WYBORY. KONIEC TESTÓW

  Więc zależy, na jaką energię medytujący tego dnia się załapali. Część mogła załapać się na zaburzenie równowagi i testy do nauki i rozwoju, a część na objawienia związane z 1. mocą różnych pokus, 2. koniecznością dokonania wyborów albo 3. zakończenia testów… Czy dana osoba odbiera informację z poziomu 1 czy 2 czy 3, zależy od jej świadomości (wielkości „sztucznego ego” :-).

  I to mogło być jak wgląd w pewne informacje, z których każdy weźmie dla siebie tyle, ile jest w stanie wziąć, na ile jest gotowy.

  Michał P. pisze: „To nie jest kod z Ziemi…”
  Kosmiczną Amerykę odkrył 🙂
  „Przebudzony został również Faraon!”
  Ano został, ale będzie dla Michała to przebudzenie faraona mocnym testem. Zobaczymy, co wybierze…

  Ja zaobserwowałam pierwsze „otwarcie” wszystkich kryształów, a zwłaszcza tego, który jest w centrum Ziemi, jest SERCEM ZIEMI, w nocy z 22.na 23. grudnia….
  czułam ogromną energię “otwarcia”. Nie wiem, dlaczego stało się tak w moim przypadku – tak ogólnie – w związku z tymi różnymi „ważnymi” datami, ale wiem, dlaczego – tak szczególnie – w powiązaniu z tym, co się wydarzyło we mnie i przeze mnie…
  CEREMONIE ŚPIEWAJĄCYCH KRYSZTAŁOWYCH CZASZEK http://tonalinagual-sny.blogspot.com/2012/12/ceremonie-spiewajacych-krysztaowych.html
  i napisałam wtedy: Takich momentów będzie jeszcze wiele. Czas, który teraz nastąpił jest czasem podejmowania decyzji, czasem rozwarstwiania się rzeczywistości. Nie mam pojęcia, jakie będą tego skutki.

  Ten czas to także czas uwalniania/uzdrawiania albo „zerowania’ karmy bogów i bogiń w nas. Szpitale psychiatryczne są przepełnione ludźmi, którzy utożsamiają się z jakimiś bogami. A dzieje się tak, bo dla ‚wyzerowania” karmy część ludzi potrzebuje „zrobić porządek” z wzorcami bogów, które realizowali przez kolejne wcielenia.

  Drugie otwarcie dla mnie nastąpiło w nocy z 31.grudnia na 1.stycznia. A w nocy z 5 na 6 stycznia nie miałam żadnych wyraźnych wizji.

  • Livia Ether pisze:

   „Drugie otwarcie dla mnie nastąpiło w nocy z 31.grudnia na 1.stycznia. A w nocy z 5 na 6 stycznia nie miałam żadnych wyraźnych wizji.”

   naprawdę? a ta egipska bajka napisana tuż po???

   a to prawdziwa belka 😉

  • Livia Ether pisze:

   „“Przebudzony został również Faraon!”
   Ano został, ale będzie dla Michała to przebudzenie faraona mocnym testem. Zobaczymy, co wybierze…”

   a co powinien wybrac Twoim zdaniem skoro juz tak mocno interesujesz sie jego zyciem?? przejecie krysztalu, tak? moze napiszesz cos wiecej, bo wyglada na to, ze sporo wiesz, ale udajesz taka skromna… niestety, ale przejrzalam Cie… to czarna magia pod przykrywka milosci… moja droga… ja sie na Twoje czary mary juz nie nabiore 😉

   • Maria_st pisze:

    ha ha ha Livio co to za żarty ?

   • Livia Ether pisze:

    to taka moja bajka Mario, ha ha ha 😉

   • JESTEM pisze:

    „a co powinien wybrac Twoim zdaniem skoro juz tak mocno interesujesz sie jego zyciem?? przejecie krysztalu, tak? moze napiszesz cos wiecej, bo wyglada na to, ze sporo wiesz, ale udajesz taka skromna… „

    Napisałam, że PRZEBUDZENIE FARAONA będzie dla Michała mocnym tekstem, ale nie napisałam, że to Michał JEST tym przebudzonym faraonem.

    Czy Ty wiesz do KOGO należy kryształ, o którym piszesz? Ja nie wiem, ale wygląda, że TY wiesz, bo zdaje się miałaś wizję ( jeśli dobrze pamiętam, bo pisałaś o tym na swoim blogu) , że ten kryształ wkładał do mumii Oliver?

    „ale przejrzalam Cie… to czarna magia pod przykrywka milosci… moja droga…”

    Bardzo mocne słowa. Może kiedyś będziesz ich żałowała. Wybaczam Ci Livio Ether, wspaniała, boska istoto. Życzę, byś mogła także sobie to wybaczyć – jeśli taka będzie Twoja wola.

   • Livia Ether pisze:

    love, love, love 🙂

    JESTEM napisałaś u siebie:

    “Szczerze powiem, że sama byłam zdziwiona tym, że tak nagle poczułam, by napisać tę bajkę . Nie mogłam zasnąć, musiałam po prostu wstać i napisać. Ostatnia bajka, którą napisałam to była ta o Rozbitym Lustrze…

    Może to historia, która nigdy się nie zdarzyła, ale może jest powiązana ze mną poprzez ten MIT staroegipski, który odzwierciedla pewne wzorce i archetypy… ”

    http://www.tonalinagual.blogspot.com/2013/01/bajka-o-pieciu-duszach.html

    i może ta nasza szczera rozmowa służy właśnie temu, abyś mogła to zrozumieć 🙂

    http://liviaspace.com/2013/01/14/echnaton-w-srodku-zimowej-nocy-i-zimowe-wzorki-dziadka-mroza-w-obiektywie-anilalah/#comment-1739

 9. Dawid56 pisze:

  A jednak ma wrażenie że chodzi o piramidion podobno zwienczajacy niegdys wszystkie piramidy zwane dzisiaj Cheopsa, Chefrena i Dżosera.

  • Livia Ether pisze:

   PIRAMIDION?

   tuż po tym jak w roku 2009 poznałam na Salonie24 JESTEM umówiłyśmy się na niefizyczne spotkanie przy ognisku i wtedy przeżyłam coś co mnie mocno zaskoczyło..

   to mój zapisek z 01 wrześ›nia 2009

   siedzial‚am akurat przy ognisku, patrzac na niezwykl‚y WIR, ktory sie™ utworzyl‚ z dymu i myslal‚am o pewnej znajomej.. kiedy najpierw napl‚ynal‚ obraz willi w Wis›le i trojka…tnego okienka, a potem widok kompleksu w Gizie, ale tak jakby widziany z lotu ptaka i pod dosc‡ dziwnym nachyleniem.. nie wiem dlaczego tak.. chcial‚am utrzymac ta™ wizje, ale mignal‚ mi jeszcze tylko Piramidion.. widziany jakby z perspektywy Sfinksa..
   Trzecie Oko Sfinksa?

   http://liviaspace.com/2013/01/03/moje-egipskie-sny-2/

   tak mi się to dodatkowo połączyło ze słowami Nnki:

   „Natomiast jestem pewna że ta energia dotyczy czakry 3 oka i ma jakby to nazwac “odbicie” czyli jest dwukrotna.”

 10. JESTEM pisze:

  W dniu 7.stycznia wedug wersji kalendarya Majow opracowanego przez Collemana działała energia 8 TONU STWORZENIA. HARMONIA ENERGII KOSMOSU I ZIEMSKIEGO ŚWIATA. WIERZCHOŁEK PIRAMIDY

 11. Dawid56 pisze:

  Bo chyba, o czym nakowcy milczą, WW to mogą być wybuchy lokalne np supernowej.Natomiast sama teoria WW jest zgodna z teorią kosmicznego jaja i teoriami powstania świata w róznych mitologiach i kosmologiach jednak to mogą byc rzeczywiście WW lokalne np powodujace powstanie lokalnych galaktyk – tego nikt nie jest w stanie udowodnić( chyba że umie podróżować po galaktykach i w czasie)

  • slovo pisze:

   Ale czym dalej odchodziło
   Pierwotne Żywe Światło od tego,
   kogo my, ludzie, zwiemy Wielki Ra-M-Ha,
   tym mniej jasne było Światło Inglii,
   wszystko bardziej i bardziej rozszerzone
   i oddalając mgłę niebytu,
   mgłę pustki.
   W każdym skupisku
   Pierwotnego Żywego Światła
   wiele Światów i Realności pojawiło się.
   I oto daleko-daleko od tego,
   kogo my, ludzie, zwiemy Wielki Ra-M-Ha,
   ostatni raz rozlało się
   Pierwotne Żywe Światło jego,
   jako skupiska Wielkie.
   W tym Pierwotnym Żywym Świecie
   pojawiły się istoty żywe,
   gdyż Życiodajną była Inglia.
   …………….
   …………….
   …………….
   Część Pierwotnego Żywego Światła
   znalazła ujście w doliny głębokie
   i tam z ciemnością i mgłą zmieszała się.
   Pojawiły się Pierwotne Rozbłyski, z których
   nasz Wszechświat i Wszechświaty
   wyżej rozmieszczone narodziły się.
   Ale wszędzie, i na górze i na dole,
   jak rzeka niebieska, szło pasmo
   Pierwotnego Żywego Światła,
   z mgłą nie mieszającego się,
   nazywane Złotą Drogą,
   albo Niebieskim Irijem.
   Z góry do samego dołu w Nowej Rzeczywistości
   od powierzchni Niebieskiego Irija
   odbijały się Światy różne,
   a w nich rozwijały się Realności osobliwe,
   przez osobliwe istoty zaludnione.
   Pierwotne Ożywiające Światło
   łączył mnóstwo Realności,
   rodząc Wielkie Drzewa Światów [9].
   Jak gałęzie drzewa połączyło
   Pierwotne Żywe Światło
   Listeczek-realność
   z potężnymi jaśniejącymi pniami,
   a pnie Drzew Światów
   korzenie swe zapuszczały
   w bezkresną Nową Wieczność,
   zrodzoną w Nowej Rzeczywistości,
   i Jasną Siłę Drzewa Światów otrzymują
   z Jasnych Wód Niebieskiego Irija [10].
   Tak został stworzony Wyrij Sad [11],
   zajmujący połowę Swargi Niebieskiej.
   …………….
   …………….
   …………….
   Inaczej powstały inne nieskończoności
   w naszej nieskończonej Inglii istniejące.
   I tam, wysoko w górze, ale daleko od tego,
   którego my, ludzie Wielki Ra-M-Ha zwiemy,
   tam, gdzie rozlały się Wielkie Skupiska
   Pierwotnego Żywego Światła,
   tam znajdują się nasi Najwyżsi Bogowie,
   http://davidicke.pl/forum/spojrz-na-korzenie-t10582-450.html#p156994

 12. jaku pisze:

  WIEDZA TO NIE TO SAMO CO UMIEJĘTNOŚC ZASTOSOWANIA JEJ Wiedzę można nabyć – otrzymać ( również w medytacji) ale cała reszta aby zrozumiec “co z tym fantem zrobić?” to kawał roboty…

  oj to prawda ludzie są napakowani wiedzą jak chińskim alfabetem, ale z czytaniem juz gorzej. Jesteśmy analfabetami, którzy nie umieją czytać Matki Natury . I o jakiej Harmonii tu mowa i o jakiej świadomości współistnienia? Planeta jest jak „otwarta księga” a cywilizacje zwłaszcza zachodnie ciągle spekulują i poprawiają błędy Natury. WAŻNE ŻEBY BYŁO CZERWONO od ludzkiej „mądrości” na kartach historii dziejów tej planety.

 13. anula pisze:

  Rafał z Rybnika:

  Sobota 5.1.1 (oficjalnie 5.1.2013)

  Całość wykonywałem „na ślepo”. Prosiłem” Wyższe Ja” które było na miejscu, by odnalazło mumię Króla.
  Wcześniej, bliska mi Wiedźma Joanna w „zdalnym wywiadzie” określiła iż kryształ Króla ma kształt Słońca z ośmioma wierzchołkami.

  http://www.fioletowyplomien.com/

 14. nnka pisze:

  Odnośnie dżwięków:
  20 sierpnia 2011 zespół SOTT zapytał o to zjawisko Kasjopean (Cs). Oto co mieli do powiedzenia:

  P.: (Psyche) Chciałabym zapytać o te dziwne dźwięki na całym świecie, a zwłaszcza w Kijowie. (L) O tak, dziwne dźwięki, jakby trąby w niebie.

  O.: Głównie fale radiowego typu na skutek zwiększenia napływu energii z układu słonecznego.

  P: (L) Jak można słyszeć fale radiowe? Dlaczego ludzie to słyszą?

  O: Oddziaływanie z innymi czynnikami elektromagnetycznej (EM) natury na planecie, podobne do wzmacniania i przekształcania fal.

  P: (Ark) Coś w Ziemi zmienia częstotliwość i zaczyna wibrować. (Scottie) Lub może coś w rodzaju modulacji, gdzie częstotliwości dodają się i odejmują, co w efekcie daje częstotliwości słyszalne. (Ark) Nie, ja myślę, że jest to wtórna wibracja. Tylko że wtedy te fale radiowe powinny być wychwytywane przez sprzęt radiowy. Pytanie, dlaczego nie dzieje się nic szczególnego. Mamy mnóstwo urządzeń radiowych i nie wyłapują tych fal. (L) Zastanawiam się, czy te kółka, które ludzie często widują na urządzeniach radarowych, mają z tym coś wspólnego? No i pytanie, czy gdyby coś faktycznie wyłapywano, to czy by nam o tym w ogóle powiedzieli? Ale przecież urządzenia radarowe są na wszystkich lotniskach. Z pewnością ludzie by coś napomknęli. (Ark) Czy są to fale radiowe o niskich częstotliwościach?

  O: Tak. ELF.

  Nadzwyczaj niskie częstotliwości (ELF) mogą być emitowane przez błyskawice i ciała niebieskie. Okazuje się, że mogą one być nawet słyszalne dla ludzkiego ucha poprzez proces opisany przez Cs i dra St. Maurice’a. Kiedy ludzie, którzy widzieli przeloty komet i bolidów, donosili o dźwiękach towarzyszących tym zdumiewającym zjawiskom wizualnym (czasami nawet poprzedzających zobaczenie bolidu), naukowcy odrzucili taką możliwość, jako że szybkość dźwięku jest zbyt mała, aby takie odgłosy mogły dotrzeć do świadków wcześniej niż obraz. Jednak jak to wyjaśnia Baillie:

  Pasmo plazmy od dużego bolidu może generować emisję fal radiowych o nadzwyczaj niskich [ELF] lub bardzo niskich [VLF] częstotliwościach

  Zgodnie z teorią Elektrycznego Wszechświata rozładowanie w plazmie wywołane aktywną kometą może stworzyć strumień prądu elektrycznego, sięgający ziemskiej atmosfery. Być może to właśnie zjawisko wyładowania (pamiętajmy, błyskawica to również wyładowanie) jest odpowiedzialne za ‘słyszenie’ komet?

  O: … Jak sądzicie, co może się zdarzyć, jeśli płaszcz ziemski się zatrzyma lub zwolni, a skorupa ziemska nie?

  P: […] (Laura) Jeśli więc grawitacja się zmniejszy, a to ona wiąże, spaja wszystko, wówczas wszystko … Och, widzę do czego zmierzacie! (Jan) Tak, grawitacja jest spoiwem. Bez grawitacji wszystko się rozpada…

  O: Nie “rozpada”, moi drodzy, wszystko się „otwiera”!
  O: Przyciąganie grawitacyjne stymuluje impuls elektromagnetyczny.

  więcej tu
  http://pracownia4.wordpress.com/2012/03/26/tanczmy-planetarnego-twista-do-muzyki-braci-z-heliopolis-cz-1/

  • margo0307 pisze:

   Cyt. P: […] (Laura) Jeśli więc grawitacja się zmniejszy, a to ona wiąże, spaja wszystko, wówczas wszystko (…)
   Tak, grawitacja jest spoiwem. Bez grawitacji wszystko się rozpada…

   O: Nie “rozpada”(…), wszystko się „otwiera”! ”
   No właśnie to słowo – otwiera się – można to zrozumieć w ten sposób, że jeśli nastąpi zmniejszenie czy spadek grawitacji to… możemy wszyscy unieść się do góry, oderwać się od Ziemi…, my oraz wszystko to, co na Ziemi się znajduje a więc także wszystkie rzeczy.. np. samochody, statki, czy pociagi…
   Był ciekawy film obrazujący podobne zdarzenie…
   Jeśli taki spadek grawitacji potrwa odpowiednio długo, możemy już nie zdążyć powrócić na Ziemię, a jeśli będzie krótki to… powrót i upadek może być bardzo, bardzo bolesny 😀
   Natomiast to zdanie Nnko:
   Cyt. … póki co netowi “słowianie” zieją pustką, a ich asem w rękawie jest atakowanie innych…” – jest moim zdaniem – bardzo niesprawiedliwe i powiedziałam bym nieprawdziwe.
   To tak, jak u Niemców pokutowało powiedzenie, że ” wszyscy Polacy to złodzieje”, co mnie osobiście bardzo mierziło 😦
   Generalizujac w ten sposób – wrzucasz wszystkich do jednego worka, a wiesz przecież, że tak nie jest – prawda 😀 ?

   • Maria_st pisze:

    margo a ja uważam że sprawiedliwie — po prostu wyraziła swoje zdanie.
    Ogólnie to na Ziemi panuje trend……moje to najlepsze, najprawdziwsze –naj naj naj a ichniego to be…..
    Po co te walki ?
    Czemu mają sluzyć ?
    Niczemu…..
    A może czemuś ?
    To walka czlowieka z samym soba…

   • margo0307 pisze:

    Mario_st masz prawo tak uważać – co nie znaczy, że się z takim zdaniem zgadzam 😀

   • Maria_st pisze:

    Wow a Nnki ni ma, chiba BB neta |Jej odcieli
    A moze zmienia net sieciowy na wolny ?
    co to bedzie, co to bedzie……glucho wszędzie, cimno wszędzie
    Hulaj duszo pikła ni ma…

   • nnka pisze:

    netowi “słowianie”
    Po to jest to tak napisane, aby kazdy zrozumiał o co chodzi…

    Nie przeczę, że są ludzie którzy ta wiedzę studiują i poświęcają temu mnóstwo czasu. Ale ci potrafia wiele wyjaśnić… a nie tylko rzucać hasła. BO WIEDZA JEST JEDNA, różnie tylko nazywana słowami w opisach.

    Dla mnie osobiscie zabawa słowem jest obracaniem kostki do gry.. a rzecz w tym aby umieć opisać kostkę a przede wszystkim dłoń która nią obraca i tego do którego ona nalezy. Bo chodzi o to aby sie zrozumieć w obrazie, bez względu na to jakich używa się słów aby obraz opisać.

    Zadałam Ktosiowi proste pytanie kiedy odwołał się do słowiańskiej wiedzy:
    Poproszę odpowiednik Kali wg Słowian. Dzisiaj przeczytałam w odpowiedzi że to byty zbudzone przez rewolucje astralną.., które uwolniły brudy. A kto ma te brudy prać, skoro tak się zmieniło na „plus” jak twierdzi KTOS?
    Przyznam , ze czasem zastanawiam się po co ludzie tworzą takie historie… wybawców astralnych.

 15. Ktoś pisze:

  „Jako inicjator tego wydarzenia, na razie powstrzymam się od głosu.” – astralne mozliwości tego kolesia to:
  – obranie kartofli,
  – posprzatanie mieszkania,
  – wyrzucenie smieci.

  Tyle jego w tym „zasługi”, że dostał zwyczajny wpierdol jak przeszkadzał zaprowadzić astralny tu porzadek. Faraon śpi jak i reszta zombiaków. Apokalipsa się już wypełniła, nachalne powracanie do jej wypełnienia zaskutkuje spotkaniem bliskiego 666 stopnia z „pasywną zeńską energią” czyli wiecznie uśmiechnietą od ucha do ucha i spragnioną nowych wyzwań KALI. 😉

  I to nie jest zart tylko OSTRZEŻENIE.

 16. Maria_st pisze:

  Ktoś może wyjasnij to tak by wiekszośc zrozumiała, ale bez słow np…zwyczajny w……l——bo uwazam je za niecenzuralne i jakos żle mi pachna .

  • chi pisze:

   „Tyle jego w tym “zasługi”, że dostał zwyczajny wpierdol jak przeszkadzał zaprowadzić astralny tu porzadek.”

   Ktoś jesteś wielbicielem astralnych porządków? No, no kto by pomyśal , że astrale takie wsparcie tu mają.

  • Ktoś pisze:

   W skrócie:
   – miała być przemiana 21.12.2012;
   – zaczeło się straszenie ludzi by wzmóc produkcję negatywnych energi będacyc paliwem do „niematerialnych działań”;
   – nikt nie wiedział do jakiego celu ma dązyć przemiana ( czym będzie) ale na okoliczność niej potworzono wiele „oczekiwanych przyszłości”;
   – na potrzeby zaistnienia tych „przyszłości” potworzono wiele grup wsparcia które „przekazami” nastrajały czytelników do odpowiednich dla „starego” zachowań, czy jak cheopsowcy do przyzwania posiłków z astralu;
   – ich plan miał jedną wadę, nie mieli kontroli nad wydarzeniami a przyszłośc jaką widzieli była białą ścianą wieć nie wiedzieli jaki „kierunek”wzmacniać a jaki nie i musieli zakładać każdy wariant możliwy;
   – ani kryształy ani bramy ani „macierze” ani wiele wiele innych rzeczy się „nie odpaliło” bo nie pozwolono na to;
   – przemiane 21.12 nadzorował byt wyższego rzędu, ten sam który był powiązany przepowiednią o „iskrze co wyjdzie z Polski”, i on kontrolował przyszłość składając w placek (jedną całość) wszelkie alternatywne przyszłości do 1 oczekiwanej (przez niego) anihilując zbędne (niektórym ten proces się śnił);
   – 5 .01 nastąpiła realizacja „Iskry” która przy okazji wyzwoliła astralną energie odbieralną jako „manifestacja boddhisatwy Awalokiteśwary” (ten byt jest odpowiedzialny za płaczace figurki stąd przydomek „płaczące oczy”) ; 1 etap zmian
   – astralna rewolucja przy okazji uwolniłą duet Śhiva – Kali który kilka dni później uwolnił astral od nagromadzonych tam śmieci (stworów, egregorów, etc) powodując że dziś jest inaczej niz zwykle.

   Sorki za słownictwo ale mnie już nerwią „przypisywacze chwały”czy zamączacze satanistyczno-kabalistyczni jacy teraz mimo przegranej nadal beda urabiać ludzi „iż nic się nie wydarzyło” i nadal należy drżeć przed Karą Boską. Kary już nie będzie -dokonała sie. Armagegon jest niekatualny za wyjątkiem ziemskiej wojny osamotnionych satanistycznych przywódców politycznych. Ale ona tez byc może nie zaistnieje bo „Iskra”działa i zmienia świat.

   Wsio.

   • Maria_st pisze:

    A co to za Byt i dlaczego to Iskra z Polski—–pytam, bo juz tyle interpretacji iskry czytałam, ze mozna sie pogubić i jeszcze jakis byt…….prosze o wytłumaczenie .
    Śiva i Kali też mi sie kojarzy z mitami, tylko majacymi rozne nazwy w roznych miejscach Ziemi
    Armagedon……hmmm
    Co za dobry byt odwalil za nas cala robote……dziwne to troche , to tak jakby moi rodzice wyręczali mnie w doswiadczeniach zyciowych a ja bym dalej nic nie wiedziala o świecie jak sobie w nim radzic .

   • nnka pisze:

    alez masz wyobrażnię… 🙂
    – ani kryształy ani bramy ani “macierze” ani wiele wiele innych rzeczy się “nie odpaliło” bo nie pozwolono na to;
    Macierze nigdy nie odpaiły nie odpalaja i odpalać nie będą … to OCZYWISTE.
    Czy mozesz spracyzowac czym jest dla Ciebie Macierz? Mało kto używa tego pojecia ale jeśli już, to może wyjaśnij czym owa Macierz jest ktora „nie odpaliła” ?


    astralna rewolucja przy okazji uwolniłą duet Śhiva – Kali który kilka dni później uwolnił astral od nagromadzonych tam śmieci (stworów, egregorów, etc) powodując że dziś jest inaczej niz zwykle.

    hm… Z tego co tu opisałeś wynika, że pilnie obserwujesz astralne plany…

 17. slovo pisze:

  11. O przejściu od starego do nowego wielkiego Eonu dzięki działaniom kolejnej inkarnacji boga Wisznu o imieniu Kalki

  http://tlvp.net/~b.mikolajewska/booknook/Mahabharata/Opow-28.htm#11

 18. Dawid56 pisze:

  „Ktosiu”, prosił bym Ciebie bardzo byś swój język z rynsztoka zachował dla siebie, albo dla innych Tobie podobnych „Kolesi”.Prosze skończ to wymądrzanie i „zejdź w niepamięć” z tego bloga najszybciej jak potrafisz , bo jesteś Persona non grata!

 19. Dawid56 pisze:

  Czy prawda plega na wulgaryzmach?

  • Ktoś pisze:

   Skoro kłamstwo używa „pieknych i słodkich słowek” ….

   • Maria_st pisze:

    Jednym z jego emblematów jest KOŁO KARMY jakie trzyma w dłoniach. jego nauki mają moc natychmiastowego wyzwalania z jakichkolwiek obciązeń karmicznych. Ot tak bezwarunkowo. Pstryk, pach, nie ma.
    Fajnie
    Cos jak
    Włącz/pstryk–Światło
    podoba mi sie takie coś—-jakie proste…..szybkie
    Jak tak czytam….Budda –To
    Jezus — To
    nie chce mi sie wiecej wymieniac bo i tak nie ma to sensu —- każda Matka swoje dziecko chwali—– a przeciez wiele tych Matek, wiele dzieci, i co ?
    Jedna wszystko załatwia za dzieci, a inna nie ?
    Hmm, jakos mi to nie pasuje —- lub pasuje jeśli moj tok myslenia idzie swoim nurtem.

    Skoro kłamstwo używa “pieknych i słodkich słowek”
    A jeśli nawet, to musisz odplacac tym samym tylko w innej formie ?
    No to tak mozemy bez konca, w koło………mordowac sie, wyzywac, obrazać…..bo inni tak robia—– ale jacy to … ” inni ” ?

   • Ktoś pisze:

    O ile wiem, to w Buddyźmie nie chodzi o „jestem łajdakiem, sypnę klesze (kradzioną) kasą na tace czy dam swojego syna na sponiewieranie za ołtarzem i od nowa moge się prostytuować czynem i słowem. I jak to jahwe uwielbiał z dziecmi.”

    I o ile wiem to nawet katolicki BÓG jest ponad grzechem. Bo jużby mnóstwo razy nagrzeszył pozwalając się rodzić tylu sodomitą czy innym „teczowcom”.

 20. Maria_st pisze:

  Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to——że kazdy ” czci ” TO samo ale pod inna nazwa i wciaz sie spiera…ktore lepsze…….
  czy o to chodzi ?
  Chyba nie…….jesli jest jak jest….
  Zrozumienie…o to chodzi…
  Na blogu Brata Opowiastki Dnia Ósmego jest wpis ….:
  ” Istota Ludzka zacznie Świadomie postrzegać się jako Dusza Wielowymiarowa – liczba mnoga – którą cały czas Nią Jest.

  Zmieni się też na inne postrzeganie religii i Boga

  Niektórzy chodzą co Niedziele do kościoła i to jest bardzo dobrze

  Niektórzy Dzięki Bogu składają codziennie w czasie Modlenia się i to jest bardzo dobrze

  Niektórzy są Ateistami ale mają Dobre Współczujące Serce i to jest bardzo dobrze

  Niektórzy argumentują Zło Kościoła przytaczając Konstantyna Wielkiego, Sobór Nicejski, Apokryfy czy Pieczęcie zakładane poprzez Sakramenty Święte i to jest bardzo dobrze ”
  http://opowiastkidnia8.bloog.pl/?ticaid=6fe1a

 21. margo0307 pisze:

  Ktoś pisze: „O ile wiem…”

  Ktosiu ludzie są różni… Niektórzy zadowalają się tym, co jest sprawdzone i dobrze im znane.
  Kładą na nocnym stoliku swoje „święte księgi” i nie są w stanie zaakceptować niczego innego :)Istnieją też tacy, których interesują tylko rzeczy namacalne tzw. ateiści, którzy w nic nie wierzą
  oraz materialiści, którzy czczą tylko materię, a świat duchowy,Boga, Lucyfera czy anioły traktują jak wytwory chorego umysłu. Cóż, mają dotego prawo, ale… w obliczu np. własnej śmierci zmieniają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki 😀
  Na szczęście istnieją też ludzie zainteresowani dalszym rozwojem duchowym…. Są ciekawi świata i gotowi podjąć niemal każde ryzyko.. Kto ma odwagę, ten zwycięża… 😀

 22. margo0307 pisze:

  W takim razie moje najszczersze gratulacje 😀

 23. Dawid56 pisze:

  Jednak rozwałka planety Ziemia albo jej skazenie nuklearne to będzie jednak ( w swiecie fizycznym ) przgrana Ludzkości.Nie wiem czy da się ewakuować w tym momencie 7 mld.

 24. Pingback: O co ta gra? | Mistyka Życia

 25. Pingback: SOLAR ECLIPSE 03 10 2013 | LiVia Space

 26. Pingback: Sny o wodzie | My journeys between worlds..

 27. Pingback: “MĘSKA” DWUNASTKA I “ŻEŃSKA” TRZYNASTKA | My journeys between worlds..

 28. Pingback: NewYears Dreamz.. | Livia FLOW Space..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.