Dziwne odgłosy w Południowej Karolinie i na Alasce

Dziwne odgłosy w Południowej Karolinie i na Alasce

Po raz pierwszy w tym roku doszło do zjawiska niewyjaśnionych dźwięków. Ostatni przypadek tego fenomenu pochodzi z Południowej Karoliny i z Alaski. Dźwięki bardzo przestraszyły mieszkańców.

 Mieszkańcy miejscowości Lexington, twierdzą, że 3 stycznia rano obudziło ich coś jak odgłosy podobne do bombardowania. Dźwięk był tak potężny, że wielu ludzi wierzy, że gdzieś w pobliżu musiało dojść do potężnej eksplozji. 

Portale społecznościowe zaroiły się na temat kolejnych doniesień na temat niewyjaśnionych odgłosów. Okazało się, ze słyszało je bardzo wiele osób. Mieszkańcy oczekują, że dowiedzą się, co to było.  Departament Szeryfa Hrabstwa Lexington nie był jednak w stanie powiedzieć czegokolwiek na temat przyczyn zdarzenia. 

Tego samego dnia pojawiły się doniesienia o podobnym incydencie w Anchorage, Alaska. Policja zaczęła otrzymywać raporty o głośnym wybuchu w Mat-Su Valley.  Zjawisko zarejestrowano od 20:00 do 22:00. Naoczni świadkowie opowiadają, że był to silny i stały hałas. 

Mieszkańcy Peters Creek, twierdzą, że usłyszeli kilka głośnych. Dźwięk był bardzo głośny. Po około minucie przerwy znów usłyszano ryk, a w niektórych miejscach drżały sprzęty domowe i kołysały się żyrandole.  Początkowo ludzie pomyśleli, że może to było trzęsienie ziemi, ale według danych USGS nic takiego nie miało miejsca.

zmianynaziemi.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Dziwne odgłosy w Południowej Karolinie i na Alasce

  1. Maria_st pisze:

    Cos z niebios ma na to wpływ ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s