W nową erę… w starych butach

Cudowne przemienienie 2012 za nami. Świat przebudzony i oświecony, ponoć podłączony do krystalicznej struktury ( sztucznej) , która zastąpiła naturalny przepływ meridianów biologicznych  ŚWIADOMEJ PLANETY. Idzie nowe, w starych butach z których wystaje słoma . Będzie chocholi taniec?

an-birdDla mnie bez wątpienia 22 .12 2012 nastąpił PUNKT RÓWNOWAGI coś bardzo naturalnego co nazywa się przesileniem.     

„Punkt idealnej Harmonii przy czym u różnych osób różnie to wygląda w gęstości Materii ( kazde z cial subtelnych ma inna gęstość), bo chodzi o Oś pionową a nie poziomą .
Czyli jaśniej tą Harmonię ludzie mogli odbierać na różnych poziomach od ciała fiz po ciała subtelne, czasem nie odbierać wogóle bo ich PUNKT RÓWNOWAGI jest w najsubtelniejszych ciałach ( potocznie na najwyższych poziomach) a komunikacja ciał nie najlepsza. Więc zwyczajnie tego nie odebrali “świadomie” jakimkolwiek zmysłem.

Teraz powinna nastąpić krystalizacja zapisu od punktu dla każdej osoby czyli kontinuum czasowe – linia karmiczna . Być może jest to właśnie okres do marca. Po czym nastąpi rozdzielenie i rozpad starej Matrycy co już niejednokrotnie bywało. „

Powyższy opis jest opisem procesu KREACJI i nie ma innego mechanizmu. Nikt z nas nie stanie się nagle tym kim nie jest, bo to kim jestesmy to dorobek wielu wcieleń nie tylko TU i TERAZ. Punkt  dostarcza informacji co jeszcze mamy do zrobienia w swoim osobistym rozwoju. Świadomym rozwoju!

CZYM JEST MATRYCA?

598To zapis struktur w jakich funkcjonujemy i którym musimy się podporządkować, czy to się komuś podoba czy nie.  To nic innego jak zorganizowana cywilizacja wg praw jakie sama utworzyła.  Na planie fizycznym to podstawy bytu , normy społeczne, przepisy prawa itd.. itp. I bez względu na to jak wysoko wibrujesz i co sobie wyobrażasz  musisz płacić ZUS, odprowadzać podatki, robić zakupy, uiszczać opłaty za to że tu żyjesz,  oddychasz i przestrzegać prawa. Ziemia to szkoła ale bardzo kosztowna, a czesne jakie przychodzi płacić często anagażuje w idee dla idei pobytu Tu i tworzenia iluzji rozwoju. „Rozwój ” to też biznes jak pokazał to rok 2012.   

WIZJA NOWEJ ERY

Ta została mocno osadzona na kalendarzu Majów. Oświetlona sztucznym światłem przez świetlistych . Masz patrzeć TU, wiedzieć TO, myśleć TAK , czuć w TEN SPOSÓB … NOWY PROGRAM dla nieudaczników ze słomą w butach i zajęczym sercem.   WIĘC SPÓJRZ i przestań się już trząść a zastanów się jak można rozwiązać ten problem :

 Cyt: Wizja, którą otrzymał mówi o skutkach lekkomyślności i niszczenia naszej planety. „Tata” zobaczył w niej wojnę, przeznaczenie ludzi oraz efekt ogólnego zanieczyszczenia Matki Ziemi.

„Przyjdzie dzień kiedy wasza własna broń zniszczy wasze własne miasta i pozabijacie się nawzajem. To jest przyszłość, która nadchodzi. Zapobiegnijcie temu.” – Aj Q’ji – Wandering Wolf

Cyt : Wąż odpowiada miesiącowi majowi w kalendarzu Zachodnim i miesiąc ten bezpośrednio poprzedza szczyt lata, energia Ognia rośnie i niemal osiąga szczyt, więc można to odczytać jako wzrost wyzwalający rewolucje i zmiany.  Wewnątrz znaku Węża znajduje się nie tylko silny Ogień, tam też rodzi się Metal Yang, oznaczający broń. W związku z tym nie możemy wykluczyć starć pełnych przemocy, rewolucji i konfliktów

COŚ OPTYMISTYCZNEGO

 Wojna nie jest przeznaczeniem to tylko zapis na ścieżce losu jaki można zmienić. Ale aby to zmienić potrzeba świadomego działania zwłaszcza decydentów. Zaprzeczanie, że taka opcja istnieje na horyzoncie zdarzeń jest ucieczką od rzeczywistości w świat iluzji jaki tworzą niektóre „wysokowibrujące środowiska”. Czyżby z wysoka nie było widać zwykłych problemów z jakimi musimy sobie poradzić jako zbiorowość?    

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

38 odpowiedzi na „W nową erę… w starych butach

 1. baban pisze:

  matryca może byc zmieniona ale też usunięta

  • nnka pisze:

   oczywiście, że może. Ale do tego potrzeba jest pewna świadomośc całej zbiorowości. Po co prawo karme kiedy nie będzie przestępców? Takich punktów jest wiele, które mogą być usunięte. Ale zmiany zaczynają się od dołu.

 2. c pisze:

  te problemy widać, tylko że niektórym grupom widocznie zależy na zniszczeniu, gdy wojna przynosi zyski. niektórzy są uzależnieni po prostu od ich pomnażania więc będą gotowi realizować swoje cele nawet kosztem milionów. dlatego opór ludzi jest teraz tak ważny by przeciwstawić się ‚chorej elicie ‚ i wyrazić jasno czego jako ludzkość oczekujemy. rewolucja musi płynąć oddolnie aż rwący potok zabierze tych na górze i porwie ich razem z ludzkością w jednym kierunku.

  AMEN : D

 3. songo70' pisze:

  po okresie euforii przed 21.XII.12 nastąpiło wielki rozczarowanie u wielu, którzy oczekiwali manny z nieba, niestety nikt za nas- nas samych nie zmieni i może to jest najważniejsza lekcja tego czasu,
  z drugiej strony to dopiero świt nowej ery, a jak wiadomo „nie od razu Kraków zbudowano”, co do wojny- to one trwają nieprzerwanie na świecie, i może właśnie dlatego „ogień” który musi się wypalić, wypala się w pewnych miejscach, a nie na całym świecie, choć wiadomo, że lepiej gdyby go w ogóle nie było.

  • nnka pisze:

   hm .. tu raczej nie chodzi o te wojny które trwaja tylko o ZAPIS . Prowadzenie wojen nie powoduje wypalenie się wzorca karmicznego tylko jego zasilanie. Wypalenie oznacza zaprzestanie stosowania tego typu rozwiązań. Patrząc zupełnie przyziemnie jest to biznes… coś trzeba zrobić z inwestycją w przemysł zbrojeniowy a „zabawki” coraz piękniejsze i coraz droższe.

   • songo70' pisze:

    o zapis?, gdzieś czytałem historię z Wed, jak to przy wcześniejszej zmianie epok, pan Wisznu widząc, że pewni ludzie nie chcą za nic przestać walczyć, oddzielił ich od reszty świata, aby się dopaliło- wolna wola i coca-cola 😉

 4. baban pisze:

  wojna to skutek a nie przyczyna. Skutków nie zalatwia sie metodą JA NIE CHCĘ!

 5. JESTEM pisze:

  „Dla mnie bez wątpienia 22 .12 2012 nastąpił PUNKT RÓWNOWAGI coś bardzo naturalnego co nazywa się przesileniem. „

  Dla mnie też był to mocny moment.
  http://tonalinagual.blogspot.com/2012/12/refleksje-na-temat-zimowego-przesilenia.html#comment-form
  Dla mnie w ostatnich dniach ważne było – najmocniej to odczułam – przejście z 22. na 23. grudnia.
  21. grudnia czułam energię HARMONII czterech kosmicznych kierunków i czterech żywiołów w świętym centrum.
  (…)
  Piątka, która stwarza możliwość przejścia do “świadomości piątego żywiołu”.
  (…)
  w nocy z 22.na 23. grudnia czułam ogromną energię “otwarcia”. Nie wiem, dlaczego stało się tak w moim przypadku – tak ogólnie – w związku z tymi różnymi „ważnymi” datami, ale wiem, dlaczego – tak szczególnie – w powiązaniu z tym, co się wydarzyło we mnie i przeze mnie…

  NNKA: „Prowadzenie wojen nie powoduje wypalenie się wzorca karmicznego tylko jego zasilanie. „
  Czuję, że podobnie jest z rewolucja, bo to także rodzaj walki.
  A tu raczej nie chodzi o rewolucję, lecz transformację…
  I oczywiście mamy wybór: skoncentrować się na walce czy na wewnętrznej transformacji?

  Tragedia może zdarzyć się dla tych, którzy ją „wykreują”.

 6. Dawid56 pisze:

  Są znacznie bardziej niepokojące wpisy w sieci i na tym blogu( np chaneling Lucyny Łobos o Syriuszu B).Zastanówmy sie chwilę – czy Sąd Ostateczny nie jest taka ewakuacją z Ziemi na własne życzenie.Przy więzach karmicznych( reinkarnacji) nie jest mozliwe stracenie kontaktu z fizycznością Ziemi – zawsze rasa ludzka ma tu coś w fizycznej powłoce do zrobienia.I drugie pytanie: Czy przypadkiem człowiek- symbolicznie Adam i Ewa nie byli chronieni niczym Książe Sidharta w młodości przed marnościa tego Świata( czytaj zapisem poprzednich cwilizacji ziemskiej np atlantydzkiej).Dziś już raczej wiemy że Adam i Ewa(symbolicznie) zostali stworzeni po Potopie i po katastrofie atlantydzkiej

  • nnka pisze:

   wg mnie ten channeling jest związany z kalendarzem Majów. W niektórych żródlach podaje się, że Majowie utrzymywali kontakt z istotami z Syriusza. Nie wiem na ile to jest wiarygodne ale… bez wątpienia Syriusz był przyczyną nieporozumień odnośnie interpretacji kalendarza , Poza tym łączy się go z ciałem Mentalnym na którym jak wieści niosą mamy blokady mentalne.

   Czemu Dawid łączysz „węzeł karmiczny” z reinkarnacją?

   Węzeł to coś takiego jak splątanie, punkt z którego rozchodzą się linie. Są tez inne węzły kiedy siatki się nakładają i czyjeś przeznaczenie łączy się z czyjąś karmą ( np narodziny dziecka. PRZEZNACZENIE to narodziny RODZCIELSTWO to karma ( los) ) Jest też rodzaj węzłów który występuje przy zbiorowych odejściach ( Smierc to PRZEZNACZENIE) i tu można przyporządkować np wojnę lub wymieranie gatunku. Tu następuje całkowite odcięcie od materii w pojęciu fizyczności ( kwestie astralne i obciążeń pomijam)

  • Adrem pisze:

   Tylko ze Adam i Ewa nie są naszymi przodkami
   Nasi przodkowie istnieli na Ziemi już dużo wcześniej.

   • Maria_st pisze:

    Adrem możesz to rozszerzyć, bo być może nie rozumiem o co Tobie w tym zdaniu chodzi .

   • JESTEM pisze:

    Adam i Ewa to specyficzna para – małżeńska. Adam był jednocześnie ojcem i mężem Ewy. To jest właśnie ów „grzech pierworodny”, że ojciec poślubił swoja pierworodną córkę. W wielu kulturach potem pozostał ten zwyczaj. W Egipcie, u Inków, u Żydów…
    Ten zwyczaj jeszcze istnieje w trochę zmodernizowanej formie… Nawet u nas, Słowian i Polaków, już zwyczajowo przyjęło się, że mężczyźni około 40. porzucają swoje „nieatrakcyjne” albo… dużo dojrzalsze od nich pod wieloma względami żony i biorą sobie za żony kobiety, które mogłyby być ich córkami. Bo te młodsze są niby bardziej atrakcyjne, ale przede wszystkim bardziej posłuszne (traktują ich jak ojców, patriarchów) i pięknie zasilają ich ego.

    To oczywiste, że przed Adamem i Ewą żyli inni ludzie.

 7. Dawid56 pisze:

  Dla mnie jednak trochę karma zwiazana jest jednak z reinkarnacją chociażby dlatego że niektóre sytuacje się na nowo powtarzają, ale w innym kontekscie indywidualnie( taki dzień Świstaka).Słyszałem, że czasmi po stuleciach spotykają sie te same dusze ale w innych ciałach. Chociaż czasami karma może dotyczyć również członków danej rodziny, niekiedy narodów a może i Cywilizacji.Ogólnie moim zdaniem to temat bardzo złożony.

  • nnka pisze:

   Karma czyli LOS inaczej działanie TAk.. ale węzeł karmiczny to troche inne zagadnienie. Węzeł to PUNKT w którym spotykaja sie linie życia w róznych konfiguracjach : Linie Losu i Linie Przeznaczenia.
   Np takim PUNKTEM jest Ziemia gdzie zbiega sie i rozbiega wiele lini ( siatka, która też ma punkty węzły).To z tej siatki mozna robić odczyty.

   Karma to inaczej wspólny LOS wspólne życie, może byc tylko na odcinku całego życia bądż tez od narodzin do śmierci.

   • nnka pisze:

    Może jeszcze dodam że na tym najniższym poziomie siatki sa zapisane wzorce tzw karmiczne do przepracowania np wojna, kryzys itd.. . Kiedy człowiek funkcjonuje w tej strukturze jest pod wpływem tego zakodowanego wzorca . Odsuwanie tego w czasie niestety nie daje żadnego długotrwałego skutku bo siatka jest w ruchu i po pewnym czasie wraca „lekcja” . Jedynym wyjsciem jest tzw Podniesienie poziomu wtedy wzorzec „nie czepia się” . Podobnie funkcjonują klątwy. Ogólnie nazwya sie to UMYSŁ PLANETARNY. W przestrzeniach „ponad Umysłem” ( siatką) jest inny system komunikacji ( nie ma tam możliwości kodowania)

  • margo0307 pisze:

   JESTEM pisze:
   ” Adam i Ewa to specyficzna para – małżeńska. Adam był jednocześnie ojcem i mężem Ewy. To jest właśnie ów “grzech pierworodny”, że ojciec poślubił swoja pierworodną córkę.”
   Jestem, to już jest – moim zdaniem – daleko idąca nadinterpretacja tego tzw.”grzechu pierworodnego”…
   Skąd masz taką niezachwianą pewność, że Adam był ojcem i mężem Ewy…?

   • Maria_st pisze:

    …..” W buddyzmie nie używa się pojęcia grzechu, gdyż zaprzecza to np. prawom karmy, reinkarnacji, siunjata, natura buddy.

    Prawo karmy wykazuje np. że rezultaty powstałe z danych czynów doświadczane są tylko przez istotę, która je wykonała i nikt nie może wyzwolić bądź zbawić z tego „z zewnątrz”.”….http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzech

    wow nie wiedziałam iz moje postrzeganie jest tak bliskie buddyzmowi….pewnie dlatego tak mnie przyciagnęło om mani padme hum / o i jeszcze pamietam jak sie pisze /……..wow

   • JESTEM pisze:

    „Jestem, to już jest – moim zdaniem – daleko idąca nadinterpretacja tego tzw.”grzechu pierworodnego”…”

    Możesz tak uważać Margo0307. Wiesz, niektóre prawdy, które są do odkrycia mogą być naprawdę bardzo trudne do przyjęcia, prawda Mario?

    „Skąd masz taką niezachwianą pewność, że Adam był ojcem i mężem Ewy…?”

    Dziękuję, że zapytałaś. Niezachwianej pewności nie mam. Taka jest moja wiedza. Ufam też swoim sennym wizjom. 🙂
    Przecież nie musisz mi wierzyć ;-).

    Pierwszą partnerką Adama była Lilith. Tylko że ona była dla niego jak siostra 🙂
    Wiele różnych źródeł o tym przekazuje informacje. Była mu równa, a on chciał być Panem 🙂
    A Ty Margo, jak chcesz przeczytaj mój artykuł:
    http://tonalinagual.blogspot.com/2011/05/adam-lilith-i-ewa.html
    To jest archetyp tego świata. Według tej tradycji postępowali władcy i królowie w wielu kulturach. Na przykład w Egipcie i u Inków.
    W pewnych kulturach istniała tradycja, że zawsze następca tronu żenił się z siostrą, a potem, jeśli nie było syna z tego związku, to często brał za żonę swoją córkę.

    Tak mogło być z Adamem i Lilith no i Ewą. I Adam był założycielem pewnej „dynastii”, pewnej kultury, cywilizacji, która się rozwinęła i przyjmując Adama za swojego protoplastę, jego następcy kontynuowali (i kontynuują w pewnym sensie nadal) tę tradycję.

 8. Dawid56 pisze:

  Ale moje pytanie jest takie czy z Karmą( od narodzin do śmierci) może być związana reikarnacja?

  • margo0307 pisze:

   „Om mani peme hung”… chyba 🙂
   Mam płytę z tą mantrą – „Muzyka Tybetu”, śpiewaną przez chór żeński i męski…
   Kiedy mam problem, włączam sobie tą płytkę i wszystko dookoła staje się mało istotne 🙂

   • Maria_st pisze:

    Om mani padme hum…..szukam ale znalezc nie moge……raptem mam problemy ze znalezieniem tego wykonania przez starszego mezczyzne…….piękna

 9. Dawid56 pisze:

  Co do drugiego Twojego wpsu , to o tym często rozmawialismy że odsuniecie „Tego w czasie nic nie da” .Czyli trzebaby na chłopski rozum uspokoic ( usunąć przyczyny) zarzewia wielkich konfliktów np Islamu z Żydami, czy Chin i Japonii albo Korei Pólnocnej i Korei Południowej albo…..
  Długouchych z Krótkouchymi lub sił Światła z siłami Ciemności

  • nnka pisze:

   😀
   Ale moje pytanie jest takie czy z Karmą( od narodzin do śmierci) może być związana reikarnacja?

   karma idzie jakby w dwóch kierunkach rodzisz się z nią ( planem na życie) ale jednocześnie w życiu tworzy się nowa poprzez swoje działania. Jeśli wytworzy się duzo negatywnej karmy ( krzywdzi ludzi itd…) to w procesie umierania następuje rozliczenie, czasem pojawia się poczucie winy lub krzywdy i to może wytworzyć karmę gdzie dusza wciela sie ponownie aby „wyzerować bilans” czyli spałcic długi ( zadosuczynienie) .
   Podobnie jest z pozytwnąa karmą ślubowaniami itd.. Jest to przywiązanie do tej Materii. Czasem dwie dusze wcielają się w każdej inkarnacji razem nazywa się je połówkami astralnymi lub związakmi karmicznymi.
   Wg tego co ma obowiązywać w nowej strukturze to nie karma będzie decydowac o relacjach tak jak to było do tej pory. To znaczy, że „możesz byc z wolnego wyboru ” a nie musisz bo jest karma do załatwienia.
   To bardzo uproszczony opis.

 10. c pisze:

  ” Mądrość przychodzi wówczas gdy przestaniemy jej szukać i zaczniemy żyć takim życiem jakie nasz Stwórca dla nas przeznaczył ” – powiedzenie Indian Hopi

  • margo0307 pisze:

   JESTEM pisze:
   „..A Ty Margo, jak chcesz przeczytaj mój artykuł..”
   Dziękuję – przeczytałam 😀

   Cyt. „..Adam i Lilith byli stworzeni z tej samej substancji…”
   [ Można by rzec – bogowie :)… idźmy dalej… ]
   „..Wcielili się w ludzkie ciała jako formę, którą wyśnili i poprzez którą mieli doświadczać swoich kreacji(…)
   Oboje byli Jednym. Ona była Wnętrzem, a on Powierzchnią(…)Byli dwoma aspektami Jedności, uzupełniającymi się wzajemnie i współistniejącymi w pełnej Harmonii.
   Jak mądrość i wiedza; wiedza pochodząca z intelektu, a mądrość pochodząca bezpośrednio ze Źródła…”
   [ Ona była Inspiracją czerpiącą Wiedzę z Jedni, Źródła – On był Działaniem pochodzącym z tej Inspiracji…]
   A poprzez nich z kolei Ocean Świadomości mógł doświadczać samego siebie i rozwijać swoją świadomość w nowych formach, w nowy sposób – w cyklach różnych czasoprzestrzennych…”
   😮 ! Pewnego dnia Adam postanowił rozpocząć tworzenie Nowego Świata na swój własny sposób, według własnych pomysłów i idei.. ! – 😮
   [ czyli bez Inspiracji pochodzącej od Lilith …]

   Troszkę poprzestawiałam kolejność – tak mi łatwiej 🙂
   Jestem powiedz proszę, czy w kontekście tego co powyżej, można domniemywać, że Adam stał się zazdrosny o wiedzę Lilith, pochodzącą z Inspiracji od Źródła ?

   • JESTEM pisze:

    Kochana Margo, jaka jestem szczęśliwa. Znaczy, że to, co pisałam, może być zrozumiałe?

    „Troszkę poprzestawiałam kolejność – tak mi łatwiej :-)”
    Nawet przejrzyściej. Dziękuję 🙂

    „Jestem powiedz proszę, czy w kontekście tego co powyżej, można domniemywać, że Adam stał się zazdrosny o wiedzę Lilith, pochodzącą z Inspiracji od Źródła ?”

    Uff… dokładnie.

    Stąd też np. przyszedł czas, że zakazano kobietom we wszystkich prawie kulturach zbliżać się do mężczyzn i „świętych miejsc” w czasie miesiączki. A w tym stanie miały one jeszcze większą moc.

    Potem mężczyźni zaczęli stosować rytuały samookaleczenia mając nadzieję, że to wzmocni ich moc i połączenie z naturą. Niestety, nie dawało to takiego rezultatu. Próbowali używać magii, aby osiągnąć umiejętności kobiet, ale tego się nie da osiągnąć za pomocą magii, lecz można osiągnąć poprzez szacunek dla kobiecych darów i pokory wobec „żeńskiej” części natury.

    Potem to już same kobiety same zaczęły cierpieć z powodu zapomnienia. Pojawiły się dolegliwości związane z „menstruacją”, ponieważ kobiety często same brzydziły się tego swojego naturalnego procesu, nie mówiąc o tym, że zapomniały o swoich naturalnych darach.

 11. Brat pisze:

  Ciekawe ze z końcem roku wzmógł się mój niepokój o wojnę jako doswiadczenia zbiorowe.

  Jest bardzo duza ciemna Energia na wschód od Polski ale to się kłóci z wczesniejszymi rozważaniami na temat upadku Kościoła no i wykorzystanie tej sytuacji przez Muzułmanów

 12. Brat pisze:

  napisz czy udało Ci sie dotrzeć bo blog dziwnie działa a licznik odwiedzin nie działa już rok

 13. Maria_st pisze:

  potrzebuje link do Twojej strony Brat

 14. Brat pisze:

  czytałem dzisiaj że około 15 lutego ma przelecieć bardzo blisko Ziemi asteroida ponizej satelit umieszczonych na orbitach.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosna-obawy-o-bezpieczenstwo-ziemi-w-zwiazku-przelotem-asteroidy-2012-da14

  • nnka pisze:

   Bracie takie pytanko , które pewnie gdzies uciekło odnosnie urządzen o których pisałes.
   KTO umieszcza i maskuje te urządzenia wg Ciebie?

 15. Pingback: Sieci, siatki i siateczki | Mistyka Życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s