12 starożytnych kryształów przejęło role czakr naszej Mateczki Ziemi

Wieści z „nowej ery” gdzie naturalny rytm biologiczny zastąpiono „kryształową technologią”. Ile w tym prawdy a ile wyobraźni? Jeśli info poniższe są prawdziwe mogę to skomentować jedym słowem MASAKRA BIOLOGICZNA!   Przed nami „kryształowy matrix”

Na Przełomie Roku i Epok   

źródło: :monikaczyrek.blogspot.

imagesCA4A9FHTKosmos jest żywą istota która  oddycha . Rytm oddechu kosmosu wyznacza rytm przejścia epok.

Po wydechu,  zawsze jest chwila ciszy przed kolejnym wdechem. Ta chwila to najcenniejszy stan dla świadomości , ten stan jogini nazwali Kumbhaka.  To stan pustki w którą mogą wlać się nowe treści.

3 dni  przejścia  CZASU to kosmiczna  kumbhaka, w tym czasie HUNAB –  KU Galaktyczny Motyl, reprezentujący  całą Świadomość, która powstała kiedykolwiek na tej Drodze Mlecznej, w  mitologi Majów zwana jako “jedyny bóg bytu” prześwieliło jak halogen wszystkie aspekty i treści  w naszej świadomości zbiorowej jak i indywidualnej.  Co owocuje {zaowocować}  globalnym  uzdrowieniem 

Cała dalsza operacja przejścia  CZASU   to  przełączenie z 7 czakramów Matki Ziemi, na 12 Kryształów Atlantydzkich i została ona , przeprowadzona  pomyślne, zaszły nieodwracalne zmiany na lepsze. Siatka Krystaliczna Ziemi stała się polem  Świadomości Zbiorowej , do którego wgrana została treść 13 kosmicznych pendrajwów jakimi są KRYSZTAŁOWE CZASZKI . A jednocześnie Księżycowy program który kontrolował nasz podświadomy  system  biologiczny został wyłączony . Co można uznać za kres  okupacji energetycznej Świadomości Zbiorowej  i energetycznej planety.

Jako Jedność, MY i NASZA planeta zostaliśmy przełączeni na technologię krystaliczną

12 starożytnych  kryształów przejęło rolę czakr naszej Mateczki  Ziemi i treść 13  kryształowych czaszek zasiliło pole naszej  Świadomości Zbiorowej do której każdy zyskał swobodny szerokopasmowy dostęp jak do szerokopasmowego kosmicznego internetu , a nasze ciała stały się zdolne do odbierania tych treści, jako stacje odbiorczo-nadawcze z wbudowanym WI -FI z mocą twórczą .

W sensie indywidualnym czego sie każdy z nas teraz może spodziewać ….na pewno konfrontacji ze wszystkimi podświadomymi wzorcami zachowań i programami. Kosmiczni DJ  dalej obracają kołem karmy, póki nie odtańczymy wszystkich  karmicznych figur do końca:)

Jesteśmy w  CZASIE Szóstego Słońca i wszystko na zewnątrz nas juz wspiera w dokonaniu  szybszej i sprawniejszej Zmiany. Aby przejść przez ten okres bez  większych turbulencji pozwólmy  sobie bez lęku płynąć na fali transformacji. Trzeba poddać się mu i zaufać, że poniesie nas we właściwym kierunku. Ci którzy będą opierać się fali nowej Epoki najprawdopodobniej będą napotykać na coraz to  większe trudności w zaadoptowaniu się do nowego środowiska  energetycznego na naszej planecie

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „12 starożytnych kryształów przejęło role czakr naszej Mateczki Ziemi

 1. nnka pisze:

  trudno mi sie do tego nie ustosunkować:
  Ta chwila to najcenniejszy stan dla świadomości , ten stan jogini nazwali Kumbhaka. To stan pustki w którą mogą wlać się nowe treści.

  Stan Pustki co zupełnie cos innego niz w powyzszym opisie sie sugeruje. Stan Pustki to BEZJAŹNIOWOŚC ale pełna świadomość , która nie jest żenska energią biernego oczekiwania na kolejne kody a wręcz przeciwnie. Jest umiejetnością wyznaczenia kierunku.
  Stan tu opisywany to stan zawieszenia .
  Odpowiedzią jest ETER.

  • JESTEM pisze:

   „Stan Pustki to zupełnie cos innego niz w powyzszym opisie sie sugeruje. Stan Pustki to BEZJAŹNIOWOŚC ale pełna świadomość , która nie jest żenska energią biernego oczekiwania na kolejne kody a wręcz przeciwnie. Jest umiejetnością wyznaczenia kierunku.
   Stan tu opisywany to stan zawieszenia .
   Odpowiedzią jest ETER.”

   Pustka jest „bramą” do „poszerzenia świadomości” :-).
   To dotyczy energii PIĄTEGO SŁOŃCA HARMONII, w którym cztery żywioły łączą się w piątym żywiole – elemencie scalającym je – ETERZE. Możliwość przejścia do PIĄTEGO SŁOŃCA pojawia się, gdy przechodzi się przez PUSTKĘ (ciemność), która staje się „bramą” – SZCZELINĄ.
   To może być związane z pojawieniem się możliwości przejścia do PIĄTEGO ŚWIATA HARMONII.

   A rozumiem, że zacytowany przez Ciebie artykuł dotyczy energii związanych z SZÓSTYM ŚWIATEM. To znaczy, że część dusz zdecydowała się na realizację i doświadczenia w przestrzeni SZÓSTEGO ŚWIATA, w którym energia – światło kryształowe jest używane do rozwoju technologicznego czyli znów jest podporządkowane UMYSŁOWI i temu, co nazywam dla siebie „energią męską”.
   To nie znaczy, że KTOŚ KŁAMIE, ale to znaczy, że pewne dusze wybrały realizację i doświadczenie w SZÓSTYM ŚWIECIE.

   To już było, prawdopodobnie w podobnej ( albo i takiej samej) formie na Atlantydzie, w jej jednym z okresów „świetności”, który przypadał na przestrzeń SZÓSTEGO ŚWIATA technologicznego rozwoju.
   Kto wie, czy to nie jest rodzaj przejścia jako „upadku” albo inaczej „zejścia” ze świadomością obecnego ŚWIATA do SZÓSTEGO?
   Niektóre źródła podają, że istniejemy w ÓSMYM ŚWIECIE i przechodzimy do DZIEWIĄTEGO.

   Pamiętasz, jak opisywałam i zastanawiałam się, jak wiele różnych jest przekazów na temat, w którym ŚWIECIE jesteśmy?
   Tu przypomnę, co niedawno pisałam o ŚWIATACH:

   Według Indian Kogi Piąty Świat istnieje ZAWSZE jest pomiędzy czterema: 1.2.3.4. 5, 6,7,8,9. Przed nim i po nim… zawsze kolejne cztery, a potem znów Piąty…
   ”Wszystko w życiu zmierza do osiągnięcia równowagi. Piąty świat znajduje się dokładnie pomiędzy czterema innymi z każdej strony. Jest to idealna równowaga we wszechświecie. Nie istnieje żaden wyższy świat.”
   http://projektinfinitus.pl/forum/16-rok-2012/563-majowie-i-tajemnica-roku-2012-cz-2?limit=15&start=15
   oraz
   https://nnka.wordpress.com/2012/12/29/walka-o-planete-mhm-teraz-wykladam-karty-tymi-ktorzy-zabezpieczyli-ziemie-od-strony-kosmosu-jestesmy-my-my-syriusz-b/#comment-14096
   według Kogi i Arhaucos Mamos istnieje 9 ŚWIATÓW, ale żeby nie było to takie proste, mówią, że PIĄTY ŚWIAT ZAWSZE jest pomiędzy czterema: 1,2,3,4…5…6,7,8,9…5…1,2,3,4…5…6,7,8,9… To dla mnie zagadka.
   Może jest tak:
   1,2,3,4…5…6/4, 7/3, 8/2, 9/1…5…1,2.3,4…5… itd…
   Wtedy “Mont Glyph” mógłby odpowiadać naliczaniu na przykład okresów w czasoprzestrzeni ewolucji świadomości z jednoczesną inwolucją materii, a “Long Count” odpowiadałby naliczaniu w czasoprzestrzeni inwolucji świadomości z jednoczesną ewolucją materii. A pomiędzy nimi PIĄTY ŚWIAT stanowiący centrum HARMONII i “bramę” do “wyższej” świadomości, kolejnego poziomu zrozumienia…

   W tym jeśli czas ma różne „linie”, to możliwe jest przejście do przestrzeni PIĄTEGO ŚWIATA pod koniec każdego z pozostałych ośmiu…

   Dodam jeszcze, że to może być moment, w którym część dusz poszerzy na tyle swoją świadomość i znajdzie odpowiedź na pytanie KIM JESTEM. A świadomość ta pozwoli na przejście do PIĄTEGO ŚWIATA HARMONII. Być może Piąte Słońce i Dziewiąty Świat niosą ze sobą możliwość przygotowania dusz w tej czasoprzestrzeni na wyjście z ZIEMSKIEGO PLANU?

   W PIĄTYM ŚWIECIE naliczanie czasu może obejmować oba „kierunki”. Jak? Na razie jeszcze nie potrafię tego opisać 🙂
   Ale na przykład, jeśli ktoś wierzy, jest przekonany, ulega iluzji, że znajduje się w PIĄTYM ŚWIECIE i teraz przejdzie do SZÓSTEGO, to po prostu przejdzie do SZÓSTEGO.

   I tak, jak piszesz, ludzie nadal mylą pojęcie SŁOŃCE, które wyznacza czas z pojęciem ŚWIAT, które wyznacza przestrzeń. I chyba rozumiem, co masz na myśli 🙂

   • nnka pisze:

    Jestem cyt : To dotyczy energii PIĄTEGO SŁOŃCA HARMONII, w którym cztery żywioły łączą się w piątym żywiole – elemencie scalającym je – ETERZE. Możliwość przejścia do PIĄTEGO SŁOŃCA pojawia się, gdy przechodzi się przez PUSTKĘ (ciemność), która staje się “bramą” – SZCZELINĄ.
    To może być związane z pojawieniem się możliwości przejścia do PIĄTEGO ŚWIATA HARMONII.

    *****

    Żródła starożytne wskazują , że w akaszy (eterze) rozpuszczone są wszystkie pierwiastki czakr niższych ( tj ziemia, woda, ogień i powietrze) oczyszczone do postaci idealnej Nic sie tam nie łączy to Macierz gdzie odbywa się transfromacja – oczyszczenie. jesli cos się łączy to brud, który idzie w kanalizację (gęstość na niższy poziom) … to PRALNIA.

    Jestem cyt : A rozumiem, że zacytowany przez Ciebie artykuł dotyczy energii związanych z SZÓSTYM ŚWIATEM

    ***
    Nie wiem czego dotyczy ten artykuł jak widac opisane jest tam podłączenie ludzi do sieci 21 12 2012 nazwanej kryształowa siecią czaszek… Dla mnie to matrix. Dla Ciebie być może jest to tzw 6 świat.
    Niestety preferuję nieco inna ścieżkę nazywa się świadomy rozwój.

    I coś jeszcze cyt :
    Jest takie ciekawe powiedziedzenie TYLKO PRAWDA PRZETRWA PRÓBĘ CZASU.

    I tu chciałabym się odnieść do wiedzy i do filozofii. Gdyż filozofia jest poddana próbie CZASU i albo jest Wiedzą albo tylko czyjąś wyobrażnią i iluzją wiedzy. Zaś mieszanie róznych filozofii gdzie prowadzącym czynnikiem jest słowo pisane powoduje totalny chaos i brak zrozumienia . W ten sposób czasem filozofia jest deskrytowana gdyż ludzie interpretujący przypisują walory nie tym elementom. Dzieje się tak zwłaszcza z wiedzą starożytnych.

    I tu przykład azteckich wierzeń: wcześniej wspominałam ze Słońce oznacza CZAS – pewna pulę CZASU – eon. Natomiast ŚWIAT – to PRZESTRZEN – miejsce o określonych parametrach środowiska .

    Kiedy kończy się “świat” kończy się pobyt planety w określonym sektorze Kosmosu ( dotyczy to również płaszczyzny świadomej Materii- stąd konecznośc TRANSFORMACJI).
    Kiedy kończy się Słońce kończy się czas panowania określonego ŻYWOŁU…

    W naszym współczesnym świecie wiedza o energiach równiez tych subtelnych nie jest już niczym tajemniczym. Energię Myśli bada się , tworzy urządzenia zaawansowane technologicznie do odczytu bądż sterowania. Może to i faza “poczwarki” ale jednak potwierdza wiedzę starożytnych, która w międzyczasie została poszadkowana przez interpretatorów.

    Dlaczego o tym piszę: bo to wszystko musi ulec oczyszczeniu jest to element OCZYSZCZENIA UMYSŁU, uporządkowanie, posegregowanie odrzucenie tego co zbędne bo zaplamione ludzką myśla ( ciało mentalne związane z Syriuszem!).

    Ten PORZĄDEK ma ogromne znaczenie przy tworzeniu planu karmicznego – kontynuacji linii. Bo jeśli w osobistej Akaszy panuje bałagan to jak stworzyc Harmonię? Jak współbrzmieć z tymi co mają PORZĄDEK? Jak odnależć rezonans z istotami stojącymi na wyższym poziomie ewolucji duchowej niż człowiek w aktualnej sytuacji.

    No mozna… stworzyć kolejną filozofię ( religię) że jesteśmy na szczycie piramidy ewolucyjnej 🙂

    https://nnka.wordpress.com/2012/12/29/walka-o-planete-mhm-teraz-wykladam-karty-tymi-ktorzy-zabezpieczyli-ziemie-od-strony-kosmosu-jestesmy-my-my-syriusz-b/#comment-14154
    Tak wyedukowani i świadomi, że Istoty Duchowe powinny paść przed nami na kolana 😀

    Jestem Cyt Możliwość przejścia do PIĄTEGO SŁOŃCA pojawia się, gdy przechodzi się przez PUSTKĘ (ciemność), która staje się “bramą” – SZCZELINĄ.
    ***

    PUSTKA TO NIE JEST ŻADNA CIEMNOŚĆ, ani też “brama” ani szczelina. JEST TO STAN ŚWIADOMOSCI czasem opisywany jak Nirwana poza Umysłem- Jażnią. Stąd określenie BEZJAŹNOWOŚC. Przynajmniej tak to wygląda w kontekscie tego co napisałam w komentarzu odnosnie zdania : Ta chwila to najcenniejszy stan dla świadomości , ten stan jogini nazwali Kumbhaka. To stan pustki w którą mogą wlać się nowe treści..

    Ta forma jaką opisujesz” gdy przechodzi się przez PUSTKĘ (ciemność), która staje się “bramą” – SZCZELINĄ” występuje w przypadku przywiązania do Materii czyli postrzegania właśnie poprzez Umysł, który po “utracie siebie” widzi tylko ciemność. To zupełnie inny proces niz skomentowałam .

   • JESTEM pisze:

    Nnka: „PUSTKA TO NIE JEST ŻADNA CIEMNOŚĆ, ani też “brama” ani szczelina. JEST TO STAN ŚWIADOMOSCI czasem opisywany jak Nirwana poza Umysłem- Jażnią. Stąd określenie BEZJAŹNOWOŚC.

    Ta forma jaką opisujesz występuje w przypadku przywiązania do Materii czyli postrzegania właśnie poprzez Umysł, który po “utracie siebie” widzi tylko ciemność.”

    Dokładnie tak. Ale zazwyczaj, żeby móc osiągnąć stan PUSTKI, Umysł przechodzi przez iluzję „utraty siebie”, co postrzega jako wejście w ciemność.
    Według mnie w stanu PUSTKI nie wchodzisz NA ZAWSZE 🙂 No chyba, że Ty wejdziesz 🙂 Ale dlatego nazywam ten stan „bramą” lub kosmiczną SZCZELINĄ.

    „Żródła starożytne wskazują , że w akaszy (eterze) rozpuszczone są wszystkie pierwiastki czakr niższych ( tj ziemia, woda, ogień i powietrze) oczyszczone do postaci idealnej Nic sie tam nie łączy to Macierz gdzie odbywa się transfromacja – oczyszczenie. jesli cos się łączy to brud, który idzie w kanalizację (gęstość na niższy poziom) … to PRALNIA.”

    W ETERZE pierwiastki łączą się, ale tak, jak piszesz jest to proces oczyszczania i transformacji. Napisałam, że ETER scala cztery żywioły w sobie w tym sensie, że je wchłania.

    „Niestety preferuję nieco inna ścieżkę nazywa się świadomy rozwój.”
    Dlaczego „niestety”? I czego to niestety dotyczy? 🙂

    „I tu przykład azteckich wierzeń: wcześniej wspominałam ze Słońce oznacza CZAS – pewna pulę CZASU – eon. Natomiast ŚWIAT – to PRZESTRZEN – miejsce o określonych parametrach środowiska .

    Tu rozumiem i zgadzam się. Moje „widzenie” jest podobne. Natomiast połączenie czasu – danego SŁOŃCA (jest ich PIĘĆ) z przestrzenią danego ŚWIATA (jest ich DZIEWIĘĆ) współtworzą daną czasoprzestrzeń.

    „Kiedy kończy się “świat” kończy się pobyt planety w określonym sektorze Kosmosu ( dotyczy to również płaszczyzny świadomej Materii- stąd konecznośc TRANSFORMACJI).”

    Całkiem możliwe, że takie procesy zachodzą. Nie jestem tylko pewna tego, że chodzi o koniec pobytu planety „w określonym sektorze Kosmosu” czy raczej ze strefy wpływów określonych energii kosmicznych. Ale może być tak, że jedno jest powiązane z drugim.
    Piszę właśnie nową notkę o różnicy w naliczaniu cykli kolejnych SŁOŃC i ŚWIATÓW… Może uda mi się ją wkrótce opublikować.

    „Kiedy kończy się Słońce kończy się czas panowania określonego ŻYWOŁU…”

    Dokładnie tak to „widzę”.

    „Nie bardzo rozumiem co ma do tego ŚWIADOMOŚĆ. Bo mowa tu o JAŻNI”
    https://nnka.wordpress.com/2013/01/02/12-starozytnych-krysztalow-przejelo-role-czakr-naszej-mateczki-ziemi/#comment-14319

    A czym jest według Ciebie STAN ŚWIADOMOŚCI?

    • nnka pisze:

     W ETERZE pierwiastki łączą się, ale tak, jak piszesz jest to proces oczyszczania i transformacji. Napisałam, że ETER scala cztery żywioły w sobie w tym sensie, że je wchłania.
     Raczej pierwiastki się oddzielaja a nie łacżą TO JEST MACIERZ MATERII.
     Cyt : „Wszystko, co się zrodziło, wszystko, co stworzone, wszystkie żywioły natury, splatają się ze sobą i jednoczą.
     Wszystko, co złożone, ulegnie rozkładowi, wszystko powraca do swych korzeni; materia powraca do pierwocin materii.

     A czym jest według Ciebie STAN ŚWIADOMOŚCI?

     STANEM ŚWIADOMOŚCI.

   • JESTEM pisze:

    Tutaj: https://nnka.wordpress.com/2012/12/29/walka-o-planete-mhm-teraz-wykladam-karty-tymi-ktorzy-zabezpieczyli-ziemie-od-strony-kosmosu-jestesmy-my-my-syriusz-b/#comment-14154
    napisałaś, że:
    „Huitzilopochtli – koliber, bóg wojny i słońca w zenicie, narodowy bóg Azteków”

    Szczerze mówiąc nie rozumiem, jak można KOLIBRA, który symbolizuje to, co symbolizuje:
    http://tonalinagual.blogspot.com/2012/05/wibracje-kolibra.html
    i związane z nim bóstwo utożsamiać z bogiem wojny.
    To ma być „PRAWDA, która PRZETRWA PRÓBĘ CZASU?” 🙂

    • nnka pisze:

     tak kolibra postrzegali Aztekowie. To jedno z głównych bóstw. Taki zapis jest w ich księgach. Z wierzeniami innych ludów nie dyskutuje. TO ICH WIERZENIA I ICH BOGOWIE.

 2. U pisze:

  Cobra pisał że siatka archontów nawet nie drgnęła… A tu w przekazie wszystko jest cacy 🙂

 3. Brat pisze:

  Juz wcześniej pisałem w komentarzach że w Siatkach Ziemi na Jej róznych Poziomach są montowane Urządzenia a później są maskowane. Nad Ziemia sa tez kanały które Nas blokują

  Moja sugestia by nie odnosić się do Bogów , Opiekunów tylko prosić SWOJĄ WYŻSZĄ ŚWIADOMOŚĆ bY ODBLOKOWAŁA – POKAZAŁA blokady którymi jesteśmy ciągle podłaczeni by móc je Usunąć.
  z gory uprzedzam że Tą Intencję może będzie trzeba praktykować kilka dni zanim coś się zacznie Widzieć

  • nnka pisze:

   a jeśli można spytac KTO TE URZĄDZENIA montuje i maskuje?
   I czemu Wyższa Swiadomośc ma sie zajmować pokazywaniem blokad skoro to funkcja Cienia bo nikt nie zna tak podziemnego świata jak On. 🙂

 4. JESTEM pisze:

  Według tego, co wiem, (ale rozumiem, że każdy z nas rezonuje z wiedzą o danych wibracjach), ŻEŃSKA energia NIE JEST wyłącznie BIERNĄ ENERGIĄ. Tak została zaklasyfikowana przez „filozofię umysłów” PATRIARCHATU. Ponieważ ŚWIADOMOŚĆ może być tak postrzegana przez UMYSŁ.

  Kiedyś pozwoliłam sobie na przeprowadzenie „polemiki z Plotynem” na temat „pierwszej hipostazy”:
  http://tonalinagual.blogspot.com/2011/12/sofia-i-logos.html
  Z Jedni wyłania się pierwsza hipostaza – NATURA WSZECHRZECZY, ŚWIADOMOŚĆ, SOFIA, (gr. Σοφια, mądrość, którą można interpretować zarówno jako Boginię, Pramacierz, Naturę Rzeczy, Przyrodę jak i grecką Σοφια sofię), która jest tym, co jest poznawane – przedmiot poznania. Z niej wyłania się druga hipostaza – UMYSŁ (gr. νοῦς nus, który można interpretować zarówno jako Boga jak i grecki λόγος logos), który jest tym, co poznaje.

  Etymologicznie grecki termin „natura” oraz „przyroda” oznaczał to, co staje się, rozrasta i rozradza. Czyli coś bardzo twórczego. Podczas gdy Tales szukał początku natury, to następcy jego zastanawiali się już nie tyle nad jej początkiem, ile nad tym, co w niej jest od początku; i to, co od początku było, jest i będzie, zaczęto nazywać „naturą”. W tym znaczeniu, w jakim dziś mówi się o „naturze” rzeczy, filozofowie greccy używali tego wyrazu od wczesnych czasów. Termin, który potocznie oznaczał rzeczy ulegające zmianie, nagle w filozofii zaczął oznaczać to właśnie, co w rzeczach zmianie nie ulega. Ciekawe, dlaczego i po co? Taka NATURA, w której WSZYSTKO od początku było, jest i będzie, ale jest [płynna i zmienna w pewnych czasoprzestrzeniach] jest jak ŚWIADOMOŚĆ.

  Owa Sofia, ŚWIADOMOŚĆ to – według mnie – pierwsza hipostaza: podstawowy byt-przedmiot poznania (poznawana) wyemanowany z Absolutu. Jest jednocześnie twórczą mądrością i miłością wszechogarniającą, i kocha wszystko, czym jest i co z niej UMYSŁ tworzy. Bez wyjątku. Objawia się jako boskość Natury („Dusza pierwsza”). Dlatego jest pasywną i aktywną jednocześnie – tym, co JEST, a postrzeganie jej jako biernej jest zapomnieniem Jej prawdziwej natury. Jest ona niezależna, pełna, nieuwarunkowana i niczym nieograniczona, ale nie jest wyłącznie bierna.

  • nnka pisze:

   cyt Według tego, co wiem, (ale rozumiem, że każdy z nas rezonuje z wiedzą o danych wibracjach), ŻEŃSKA energia NIE JEST wyłącznie BIERNĄ ENERGIĄ. Tak została zaklasyfikowana przez “filozofię umysłów” PATRIARCHATU. Ponieważ ŚWIADOMOŚĆ może być tak postrzegana przez UMYSŁ.
   ***

   Nie bardzo rozumiem co ma do tego ŚWIADOMOŚĆ. Bo mowa tu o JAŻNI
   W Tao sa dwie energie męska aktywna i żenska bierna ( pasywna), Razem rezonuja stanowiąc Całość – siatke przyczynowo- skutkową. DO zenskiej energii zalicza się dwa żywioły tak jak i do męskiej dwa. Możesz to świetnie wyczuć dłonią… bez znajomości jakiejkolwiek filozofii.

   Dodam jeszcze, że żenska energia to KUNDALINII. Bierna bo jest w niej zapis karmy, a ten powinien iśc z rytmem energii męskiej aktywnej gotowości do rozwoju świadomego . Miedzy tymi dwoma powinna istniec harmonia wtedy procesy przebiegają bez problemu.
   Zablokowanie żenskiej energii bądź sztuczne pobudzenie powoduje dysharmonię i wypadnięcie z rytmu. Ma to wpływ na Jażń i osobowość człowieka.

  • Ktoś pisze:

   „ŻEŃSKA energia NIE JEST wyłącznie BIERNĄ ENERGIĄ” – dokładnie. KALI przykładem, jest z niej bardzo energiczny Kociak. ;p

   • nnka pisze:

    Owszem żenski aspekt czego nie nalezy mylić utożsamiać z energią ( CZASEM) w rozumieniu tożsamości płci! tylko jej dzialaniem Jest bierny, miękii, ukierunowanu odśrodkowo, o delikatnej strukturze, wydłuzonej ciemnym świetle w swoim przejawie, związana z przyszłością na poziomie mentalnym, na emocjonalnym pasywna defensywna , negatywna jest związana ze świadomością uniwersalną , o kolorze energetycznym fioletu i niebieskim i takiej tez częstotliwości, przyporządkowana pierwiastom N. O. P. CA., ukierunkowanie wstępujące i wertykalne.

    Przyporządkowana jest PRZESTRZENI a nie CZASOWI jak jest to w przypadku Kali. CZAS to aspekt MĘSKI! Kali Hinduska boginii czasu i śmierci, pogromczyni demonów i zła. Męski aspekt to Shiva CZAS, którego UBYWA

    I dla jasności : WSZYSTKO MA DWA ASPEKTY bez wzgledu czy ktos utożsamia to z „kobietą – boginią” czy ” męzczyzną – bogiem ” i bez względu na to co ma między nogami . BO w filozofii TAO NIE CHODZI O PŁEĆ ani o religie lub wierzenia!
    To, ze karma zapisana w KUNDALI przepływa przez WSZYSTKIE ciała MATERIALE ( o męskim i żenskim aspekcie) i jest cyklicznym pożeraniem czasu ( upływem i ubytkiem ) w zyciu ziemskim nie oznacza że sama jest CZASEM ale jest jego miarą i przejawem.
    A to,, ze ktos ma subiektywne wyobrażenia o nocy to kwestia wzorców i przekonań. Personifikacja Kali jest Czarna Madonna z białym dzieciątkiem. SYMBOL rodzącej sie męskiej aktywności z żenskiego łona.
    Ta filozofię duzo łatwiej jest zrozumiec poprzez praktyki sztuk walki wschodu nizli poprzez oglądanie religijnych wyobrażen przedstawionych w malowidłach i opisach bogiń i bogów.

 5. JESTEM pisze:

  „Dodam jeszcze, że żenska energia to KUNDALINII. Bierna bo jest w niej zapis karmy, a ten powinien iśc z rytmem energii męskiej aktywnej gotowości do rozwoju świadomego .”

  A wiesz, kiedy KUNDALINI jest aktywna?

  • nnka pisze:

   A co rozumiesz pod pojeciem aktywna? Narzucająca rytm? Decydujaca o zyciu i rozwoju człowieka? Wywalająca wzorce niekontrolowanie ? Stawiająca pod ścianą wewnetrzne Dziecko?

   • JESTEM pisze:

    „A co rozumiesz pod pojeciem aktywna? Narzucająca rytm? Decydujaca o zyciu i rozwoju człowieka? Wywalająca wzorce niekontrolowanie ? Stawiająca pod ścianą wewnetrzne Dziecko?”

    Zadałam pytanie.
    Skoro piszesz, że w KUNDALINI jest zapis karmy, to nieaktywna KUNDALINI może po prostu utrzymywać taki zapis, ale przy jakiejś zmianie karmy może zostać uaktywniona…
    Według mnie aktywna może znaczyć uaktywniona na przykład. Być może uaktywniona świadomie (albo i nieświadomie) w harmonii z „rytmem energii męskiej aktywnej gotowości do rozwoju świadomego”.

    • nnka pisze:

     ale komplikujesz..
     Kundali płynie poprzez ludzkie ciało cały czas w swoim rytmie. Dlatego ludzie zyja i dojrzewają ( cykle zyciowe). Ale to jest energia PASYWNA , BIERNA. O UJEMNYM ŁADUNKU związana z planetą.( elektryczna natura)
     Na drugiej czakrze masz zbiornik Kundali . To są naprawdę ogólnie dostępne infromacje zwłaszcza dla tych, którzy z energia pracują… nawet jeśli ich praca ogranicza sie tylko do nich samych.
     Budowa energetyczna człowieka jest mierzalna. To wszystko można sprawdzić łącznie z zakresami i częstotliwościami. przestało to byc wiedzą dla wtajemniczonych. To jest po prostu anatomia energetyczna wykładana w szkołach ( na kursach owszem też). Wszystkie te info są SPRAWDZALNE nie tylko dłonią czy innymi zmysłami ale tez przyrządami.
     Ta wiedza juz jest wykorzystywana min poprzez tworzenie technologii nowej generacji.. pisałam o tym przed chwilą

     Jesli energia planety jest zniszczona ( naturalne przepływy) nasz rozwój cykliczny może być zaburzony ( długośc zycia plus mozliwość osiągnięcia określonego etapu ewolucji)

 6. Pingback: Rok 2013 może przynieść początek światowego totalitaryzmu « ZYGFRYD GDECZYK

 7. Pingback: Natura Umysłu | Mistyka Życia

 8. Pingback: Sieci, siatki i siateczki | Mistyka Życia

 9. Ktoś pisze:

  Kali się obudziła, dowolna astralna głupota zakończy się kalectwem.

 10. jojo pisze:

  TAJEMNICA KRYSZTAŁOWEJ PIRAMIDY
  KSIĘGA CHEOPSA
  Heliodor Biernacki

  Zarówno ten tekst jak i całe opracowanie niniejszej księgi będącej proroctwem posiada prawa autorskie, które należą do mnie, ponieważ ja to wszystko otrzymałem, odczytałem, obliczyłem i wyjaśniłem w sposób zrozumiały dla wszystkich.

  http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=33&sectionId=232&cmd=

 11. Pingback: Przebudzony został Kryształ 5 na 6 stycznia | Mistyka Życia

 12. Maria_st pisze:

  Ja sie nie znam takze na kabale / na tarocie tez –jakby co / i nawet czytać mi sie nie chce na ten temat—widac nie potrzebna mi do niczego ta wiedza, ale matematyke lubie, choc geometrie wiecej.
  Co do liczb, ratowania planety i projektu Cheops—–hmmm
  666 — liczba człowieka…..no zgadza sie , pasuje do mnie……to moja liczba i ogolnie wsio pasi , nawet izyda, i syriusz –wielki niebieski pies…tez pasi
  co mi nie pasi..ano Bogowie mi nie pasuja w tym…..no chyba ze nas podrozujacych w przestrzeni tez gdzies , kiedys tam uznano za bogow…..
  podoba mi sie to lustro…..666–999………jak 2 Ziemie…….
  ogolnie to kabalizm, tarocizm i kazdy inny izm to mi sie żle kojarzy……
  To tak jak z tym kodem biblii jaki podalam gdzies tam……gdzie takze uwzgledniono 666, nibiru, Kair…….tyle ze w arabskim oznacza on….planete Mars……jako zwycieska………ciekawe dlaczego zwycieska jeśli dostala po doopie i jest martwa…jak mumia faraona…..moze to tam jest to urzadzenie ktore ma uratowac swiat…ha ha ha
  I znowu czlowiek szuka pomocy na zewnatrz— w jakichs urzadzeniach a nie wewnatrz..w sobie, cóz, boimy sie tych swoich ciemnosci w ktore sie zapadamy i trudno nam sie wydostac stamtad.
  Myśle ze strach ma wielkie oczy i musimy stanac sami ze soba by zrozumiec jak mamy pomoc sobie …iiiiiii
  Nie oklamujmy sie —sami siebie
  pozdrawiam Brata i Wojtka

 13. Dariusz Wrzesień - Redaktor Naczelny Mistyfikacji Życia pisze:

  Uwaga! Wszystkie wpisy są nieaktualne , gdyż zgodnie z wiarą i wiedzą…..użytkowników tej strony 10 dni temu nastąpił Koniec Świata. Kolejne komentarze nie ukażą się.

  • nnka pisze:

   REDAKTORZE POMYLIŁES RACHUBĘ… mało czytasz tą strone to i mało wiesz 😀
   Ale jako redaktor głupio byś pisał w komentarzach tak wazne informacje… proponuje zrobic WPIS na GŁOWEJ STRONIE chętnie przeczytam jako sekretarka 😉
   Przy okazji podaj link do strony MISTYFIKACJA ZYCIA, kto będzie szukal to znajdzie ten „koniec świata” 1 stycznia 2013

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s