Wielka Medytacja OKO OPATRZNOŚCI – WIZJA

30 grudnia br. od godz. 22.00 do 22.30 odbyła się Wielka Medytacja pod hasłem „ŹRÓDŁO”, zainicjowana przez Redakcję „Nieznany Świat”. Pomysłodawcą tegorocznego hasła był długoletni Czytelnik „NŚ” (opis w nr. 12/2012, s. 11). A oto wizja z medytacji zarejestrowana przez Krystynę Wieczorek, która, jak wiemy, jest cenionym jasnowidzem, z niebywałą etyką i dystansem do siebie.

 ***

 ,,,..„Po lewej stronie wyłoniło się transcendentne Oko Opatrzności. Z jego środka wypływały rzadkie, przerywane strumienie niebieskiej wody, która obmywała tego, kto chciał – był gotowy. Łagodnie tryskające strumienie zmywały zmurszały nalot zagubienia, usuwały zanieczyszczenia z przeszłości, uwalniały z własnych ograniczeń.
Z prawej strony ukazała się Złota Rzeka płonąca nieziemskim Światłem. Ci, którzy z własnej woli wstąpili w jej nurt, jak Feniks odradzali się z popiołów, aby wznieść się ku Prawdzie – tam, gdzie poprowadzi ich duchowa transformacja, dostali MOC. Moc objawi się indywidualne, na poziomie serca.
Następnie wyłoniła się wielka, dostojna, uskrzydlona Postać Pięknego Człowieka – ANIOŁ w ludzkiej postaci. Człowiek-Anioł przemienił się w potężnego ORŁA, który lekko poruszając skrzydłami, wzbił się wysoko ponad.

W tym momencie w sercach ludzi objawiła się informacja o przyjściu Kogoś, kto nas przeprowadzi i poprowadzi dalej ku nowemu wymiarowi. Coraz więcej osób będzie przyłączać się po drodze. Ten Ktoś może być człowiekiem, ale równie dobrze Energią-Świadomością.”

Źródło 

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „Wielka Medytacja OKO OPATRZNOŚCI – WIZJA

 1. anula pisze:

  piękna ta wizja

  • nnka pisze:

   tak bardzo ciekawa, choć interpretowac wizje to spore ryzyko pomyłki. Wchodzi wiele czynników, chocby miejsce.
   W niektórych kręgach przyjmuje się, ze lewa strona to przyszłość – to co nadchodzi a prawa jest przeszłoscią.
   Samo „oko” tez może byc różnie interpretowane, bo jak wiadomo tymi symbolami posługują się niektóre grupy.
   Więc dla mnie jest to wizja… ale o jej znaczeniu trudno mi cokolwiek powiedzieć, oby była tak piękna jak sie to sugeruje.

   • Maria_st pisze:

    O Oku ale nie w trójkącei opowiadał mi pewien człowiek, który je widział w realu….ma swoją koncepcje odnośnie tego.

 2. henio pisze:

  a ja se zrobiłem oko opatrznosci

  i wszystkie diabły zobaczyły mnie wtedy rzucając sie na mnie chccąć ukraść mi dusze

  robiąc ze mnie zombi

 3. nikt pisze:

  Ja nad czymś intensywnie rozwarzałem ,mozna chyba to mawać medytacja. zupełnie nad inna kwestja .i dziwne bo przed moimi oczami pojawił się symbol oka opatrzności i postać bafometa..dziwne bo nigdy się nad ty niezastanawiałem..i w tym momencie niemam zielonego pojęcia

  • Maria_st pisze:

   Ja nad czymś intensywnie rozwarzałem ,mozna chyba to mawać medytacja. zupełnie nad inna kwestja .i dziwne bo przed moimi oczami pojawił się symbol oka opatrzności i postać bafometa.. ”

   Miałam kiedys sen z bafometem, choć nie takim jak na obrazkach….
   No i szukając tego snu zauważyłam, że poginęły niektóre moje opisy snów, wizji i doświadczeń…hmm ktoś się dobrze bawi jak widzę
   No i teraz nie wkleje tego snu o bafomecie poki nie odszukam na blogu a to troche wyjasnia medytację nika nikt a może i to o czym pisze Laguna

   • Maria_st pisze:

    Ja nad czymś intensywnie rozwarzałem ,mozna chyba to mawać medytacja. zupełnie nad inna kwestja .i dziwne bo przed moimi oczami pojawił się symbol oka opatrzności i postać bafometa.. ”

    Miałam kiedys sen z bafometem, choć nie takim jak na obrazkach….
    No i szukając tego snu zauważyłam, że poginęły niektóre moje opisy snów, wizji i doświadczeń…hmm ktoś się dobrze bawi jak widzę
    No i teraz nie wkleje tego snu o bafomecie poki nie odszukam na blogu a to troche wyjasnia medytację nika nikt a może i to o czym pisze Laguna
    Odpowiedz

    ciekawe że zginęło mi pięć lat wiadomości ważnych dla mnie, wizje, sny i doświadczenia z tego okresu które nawiązywały do niedalekiej przyszłości a tu wszystko wyparowało. Ciekawe jest to że stało sie to po moich wpisach u Livii . Jakby ktoś na coś wpadł i usunął aby nie dostrzec pewnego zdarzenia a może zrozumienia tego co sie zadziewa. Może gdy wróci Laguna coś się wyjasni. Miała odpisac na drugi dzień ale się nie odezwała.
    Czy coś w tym komencie napisałam za dużo ?

    „“mialam wtedy na imie Maria i zostalam zabita wlasnie w czasie letniego przesilenia… i tak to jest…….”

    Zastanawiałam się czy odnieść się do tego komentarza by znowu nie być o cos posadzoną, ale jednak coś napiszę.
    Czy nnka znała ten sen ?
    Pytam nie bez powodu.
    Dawno temu pytałam czy nie masz jakichś problemów z sercem.
    Pytałam wtedy o to ponieważ poznałam wiele osób / mam z Nimi kontakt do dziś / i okazało się, że mają i z jakiegos powodu zawsze pierwsze o tym mówiły lub pisały.Jola o swoim sercu też mi powiedziała.
    Dziwne, bo ja mam wadę i w mojej rodzinie to genetyczne.
    Opisałaś ciekawy sen o tej kobiecie a ja jakbym czytała to, co mówiła mi nnka o mnie ze względu na serce.
    Powiedziała ,że zostałam zabita sztyletem w serce i i stąd ta wada, a kobieta / ja /została zabita ze względu na swoją wiedzę.
    Niestety nie mam pamięci o tym zdarzeniu jakie mi opowiedziła telefonicznie więc uznałam, że to nie może dotyczyć mnie ale w tym Twoim snie przewijaja sie pewne słowa, ktore pasuja do tego np czarne włosy –takie miała moja mama / kręcone i zielone oczy / no i mój sen w którym byłam małą zydówką / opisałam na MŻ/ .
    Ten sen o małej zydówce a drugi o weselu żydowskim mnie zdziwiły ponieważ w mojej rodzinie nie mam korzeni żydowskich .
    Nie przypuszczam by to co mówiła nnka mogło pasować do tego Twojego snu ale jest bardzo podobne.
    Mam jeszcze pytanie, nieraz piszesz o huku w śnie, który Ciebie wybudził w domu . Jaki to był rok ?
    Bo u mnie to był real / też o tym pisałam/ ale zdarzyło sie to w 1996 choć miesiaca nie pamietam , ale w przedziale styczeń – 15 wrzesień 1996 r .
    Gdyby ten komentarz miał wywołaś jakies nieporozumienie to po prostu go nie puszczaj, bo nie chce i mam dość nieporozumień a tym bardziej insynuacji że jestem manipulatorką czy czyjeś sny podaje jako swoje jak uważa Laguna. ”
    https://liviaflow.wordpress.com/2017/07/22/one-more-light/comment-page-1/#comment-23237

    A może chodzi o podobne z Laguny snami ?

    • Margosia pisze:

     „…piszesz o huku w śnie, który Ciebie wybudził w domu . Jaki to był rok ?
     Bo u mnie to był real / też o tym pisałam/ ale zdarzyło sie to w 1996 choć miesiaca nie pamietam , ale w przedziale styczeń – 15 wrzesień 1996 r …”

     ___
     Nie wiem Maryś kto napisał ten post, bo nie wchodzę na blog do Livii, ale ten opis ” huku” i to nie tylko we śnie, ale także podczas czuwania… ja również słyszałam…
     Miałam wrażenie jakby ktoś blisko mnie zatrzaskiwał wielkie metalowe klapy, które z głośnym łoskotem opadały na metalowe framugi…, „huk” był ogromny i kilka razy się tego dźwięku przestraszyłam, pytałam męża czy też to słyszy, ale on zawsze zaprzeczał…
     U mnie miało to miejsce na przełomie 2007 i 2008 roku, krótko przed jego odejściem na drugą stronę…

     • Maria_st pisze:

      to co na górze to mój opis tego co sie stało w moim domu w 1996.Ciekawe Małgoś że i TY tego doświadczyłas

     • Margosia pisze:

      „…Ciekawe Małgoś że i TY tego doświadczyłas”
      ___
      Tak Maryś doświadczyłam i to wiele razy, czasami było to tak realne, że…wiele razy oglądałam się za siebie, bo miałam wrażenie, że coś walnęło bardzo blisko mnie, a to… było tylko w mojej głowie… ha, ha…
      Miałam też inne, dość przykre doświadczenie, a mianowicie wiele razy…, szczególnie gdy kładłam się do łóżka… miałam wrażenie posiadania ogromnej dziury w plecach pomiędzy łopatkami… i wiele razy sięgałam ręką i dotykałam tego miejsca pomiędzy łopatkami, by sprawdzić czy z moimi plecami jest wszystko ok 🙂 tak silne i realne było to odczucie…
      I trwało ono również w tym niemal samym okresie czasu co te „huki” w głowie…

  • Maria_st pisze:

   Nikt odnalazłam swój sen sprzed lat, ale to nie bafomet–kozioł, jaki znasz.
   Ja dopiero po tym śnie zaczęłam szukać co to jest .

   „W tym snie śniłam iż znajduje się na statku na morzu/oceanie z wieloma ludżmi oraz włochatym, wysokim / wyzszym sporo i bardziej masywnej budowy od ludzi bez owłosienia /…Osobnik ten nie lubił ludzi, gardził nimi za ich podłe postępowanie / ogół / a oni bali sie tego włochacza z rudym odcieniem włosa.
   Tolerował jedynie mnie, chciał być moim przyjacielem ale ja jakoś starałam się unikać kontaktów z nim.
   Nazywał sie Bafomet, Befamot.
   Gdy zobaczyłam w dali ląd, chcąc uciec od włochacza skoczyłam w wodę…ale on skoczył za mna i pomagał abym nie utonęłą. W wodzie poczułam to, czego on oczekiwał ode mnie na statku.”

   Może zrozumiesz to co zobaczyłeś…a może nie….

 4. nikt pisze:

  co to mogło znaczyć.

  • Ktoś pisze:

   Za dobry jest ten Ktoś dla was. Normalnie za dobry. ;p

  • Maria_st pisze:

   a to… było tylko w mojej głowie… ha, ha…”

   coś walnęło a to tylko w Twojej głowie ?

   „Miałam też inne, dość przykre doświadczenie, a mianowicie wiele razy…, szczególnie gdy kładłam się do łóżka… miałam wrażenie posiadania ogromnej dziury w plecach pomiędzy łopatkami… i wiele razy sięgałam ręką i dotykałam tego miejsca pomiędzy łopatkami, by sprawdzić czy z moimi plecami jest wszystko ok 🙂 tak silne i realne było to odczucie…”

   i do jakiego wniosku doszłaś, dlaczego tak to w głowie odbierałaś ?
   Można rzec przecież że wszystko zadziewa sie w naszej głowie…więc po co o tym pisać ?
   Ja dziury w sobie nie widziałam, ale jako swiatło siebie widziałam–fakt i też najpierw nade mną usłyszałam cos jak trzask i zobaczyłam dużą kulę światła .
   Także w tym samym miejscu huku, dzwieku metalu widziałam wcześniej walec jakby z białej gęstej mgły, który był w ruchu….on tez zaistniał w mojej głowie…po coś…..

  • Maria_st pisze:

   Nikt dopiero teraz zobaczyłam kiedy napisałeś komentarz…6lat temu
   Pewnie juz tu nie wchodzisz…

 5. Ktoś pisze:

  Z drugiej strony ci wszyscy „jasnowidze” są z lekka mówiąc „przereklamowani” skoro nie potrafią odnaleźć źródła tych pojawiających się od kilku lat „wizji”. ;p

  Eh ….

 6. Dawid56 pisze:

  Ciekawe umarł Ariel Szaron co ma oznaczać podobno przyjście Mesjasza.Zbiegło się to też z Wielką Tetradą zaćmień- 2 razy kolejno w Święta Paschy( 2014 i 2015). Czy to to jest TEN KTO:
  „W tym momencie w sercach ludzi objawiła się informacja o przyjściu Kogoś, kto nas przeprowadzi i poprowadzi dalej ku nowemu wymiarowi. Coraz więcej osób będzie przyłączać się po drodze. Ten Ktoś może być człowiekiem, ale równie dobrze Energią-Świadomością.”

  • Ktoś pisze:

   Ponieważ:

   „W dzisiejszej rzeczywistości Mesjasz może być dostrzeżony tylko wtedy gdy powoła biuro prasowe i swojego rzecznika prasowego oraz powinien udzielić ekskluzywnego wywiadu, najlepiej dla CNN ”
   (http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=66621#66621)

   to chyba Ludzkość ma pewien problem bo temu „Ktosiowi” zupełnie nie zależy na medialnym rozgłosie. Zrobi swoje i sobie pójdzie zostawiając wszelkich „kapłonów” z rozdziawionymi japami „jak mogli być tak ślepi i głupi”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.