Cywilizacje z Syriusza A, B i C – Rozmowa z Alexem Collierem

  ”    Na  północy  obudził  się   chłód    i zszedł na ziemię, a słońce zamieniło go w wodę. Woda nie jest symbolem uczuć i miękkości, ale surowości,  dochodzącej nawet do okrucieństwa. Wraz z przyjściem wodnego węża, obudzą się starożytne wodne duchy

Cenote, portal do innego wymiaru 

Cywilizacje z Syriusza A, B i C – Rozmowa z Alexem Collierem

Val: Zmieniając obszar naszej dyskusji, czy mógłbyś podać mi więcej informacji jeżeli chodzi o gwiezdne cywilizacje, o których w ogóle jeszcze nie mówiłeś publicznie, na podstawie tego, że nikt jeszcze nie zadał tego pytania.

Alex: Są planety w określonych systemach gwiezdnych, które znam. Jest mała gwiazda nazywana Centaur, gdzie są rośliny, owady, istoty zwierzęce i ludzkie, którzy istnieją w warunkach, które mogłyby być uznane za równoważne naszemu Średniowieczu. Inna gwiazda to Kruger 60. Planety w tym szczególnym systemie są pełne minerałów. Jest srebro, platyna, jak również pluton. W systemie 61 Cygni, jest planeta i życie zwierzęce, ale nie ma żadnych kolonii jak na razie.

Val: Co o istotach z Syriusza A?

Alex: Jest rasa istot z Syriusza A, ludzie tam nazywają się Katay. Są uważani za życzliwych. Istnieje też na tej planecie życie zwierzęce – ssaki i organizmy wodne. Wiele ludzkich ras jest o czerwonej skórze. Ich przodkowie to niektórzy z pierwszych Liran, którzy uciekli z kobietami i dziećmi podczas wojny. W ich oceanach żyją wieloryby, ośmiornicę i rekiny. Są rasą o zacięciu artystycznym – mają muzykę i są związani z naturą. Są też budowniczymi i nie bardzo „polityczni”. Ich rządy opierają się o „duchową technologię”, która wykorzystuje dźwięki i kolory.

Val: A Syriusz B?

Alex: Kultury wokół Syriusza B mają wibrację bardzo „kontrolującą”. Niektórzy z ludzi mają czerwoną, beżową i czarną skórę. Planety dookoła Syriusza B są bardzo suche i generalnie są zajęte przez gady i istoty wodne. Drzewa palmowe pochodzą z system Syriusza B. Społeczeństwo jest bardziej opętane politycznymi schematami myślowymi zamiast atrybutów duchowych.

Val: A Syriusz C?

Alex: Tamte planety są właśnie terraformowane, tak więc jak dotąd są tam tylko bardzo małe kolonie.

Val: Czy Morenae kiedykolwiek mówił o tej planecie, którą amerykańskie wojsko zdobyło po użyciu technologii Montauk by się tam przemieścić?

Alex: Owszem mówił i mam to zapisane, ale nie mogłem tego jeszcze odnaleźć w moich notatkach. Kiedy tylko to znajdę, przekażę ci te dane. OK, wokół układu gwiazd Procjona są planety zajęte przez 23 miliardy ludzi w pięciu układach słonecznych. To jest wszystko, co mam teraz. Wciąż szperam w moich notatkach.

LINK 

UFO – Alex Collier 1995 – December 3, 2013 (napisy PL)

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Cywilizacje z Syriusza A, B i C – Rozmowa z Alexem Collierem

  1. ada pisze:

    Próba systematyki typologii istot pozaziemskich i ich wpływu na rozwój ludzkiej rasy.

  2. heman pisze:

    Hahaha – Tamte planety są właśnie terraformowane, tak więc jak dotąd są tam tylko bardzo małe kolonie. Ktoś tu za dużo w „Spore” grał

  3. Dawid56 pisze:

    Hola, hola na pewno nie Układ Wegi 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s