Na czym będą polegały zmiany w naszym Układzie Słonecznym?

Początek Nowego Świata rodzący się w naszej duszy – Aleksander Deyev   aleksanderdeyev.pl

zdjecie

Prawdziwe zmiany powstają w naszej duszy, tak samo zmiany w Układzie Słonecznym wynikają ze zmian, które powstają w duszach planet, księżyców i oczywiście Słońca. Wszystkie te ciała niebieskie przechodzą z 3 gęstości na 4 gęstość, natomiast Słońce przechodzi z 4 gęstości do piątej.

Dla mnie przykładowo 21.12. 2012 roku nie był końcem świata, a początkiem odliczania końca Tego starego świata. W tym momencie zaczął się proces przechodzenia księżyca na 4 gęstość, co potrwa około 70 lat. Księżyc będzie ostatnim ciałem niebieskim jakie ostatecznie przejdzie transformacje, co wyznacza dla nas określony czas na zmiany.

W czasie tych zmian jako cywilizacja jesteśmy całkowicie bezpieczni, co nie znaczy że nie będzie w ogóle kataklizmów, powodzi, huraganów, wybuchów słonecznych itp., itd. Oczywiście będą się one wydarzać, a nawet nasilać, ale nie będą to wydarzenia globalne. Przykładowo w marcu 2013 roku możemy się spodziewać właśnie tego typu wydarzeń, jednak one mają swój konkretny cel: mają nam przypominać o konieczności i nieuchronności tych zmian.

W najbliższym czasie oczywistość zmian będzie już widoczna na przykładzie wydarzeń powiązanych z zacieraniem się granic pomiędzy 3 a 4 gęstością. Zacieranie się tych granic oznacza bowiem zwiększenie ilości kontaktów z istotami przebywającymi w dolnych warstwach 4 gęstości (niższy astral), co już obecnie zwiększa i zwiększać będzie ilość opętań na całym świecie. Oprócz tego będą nasilać się także kontakty z istotami żyjącymi na pograniczu tych światów, które nazywamy duchami przyrody, duchami drzew, lasów, gór, Ziemi, wody itp.

Cel zmian także istotny. Jest nim stworzenie Nowego Świata, Nowej Ziemi na nowej płaszczyźnie 4 gęstości. Ten cel realizuje cały Układ Słoneczny i wszystkie planety oraz Słońce razem z nami. Istoty które rozpakują i zrealizują to oprogramowanie (proces ten potrwa od 6 do 10 lat, przy aktywnej współpracy) oraz nauczą się z niego korzystać, w następnym żywocie urodzą się w 4 gęstości, już na Nowej Ziemi. Proces ten będzie możliwy jedynie wtedy, gdy cały Układ Słoneczny będzie gotowy na przeskok na 4 gęstość. Do tego czasu te osoby, które zakotwiczyły swą świadomość na 4 gęstości, a które na 3 g zrealizowały swój plan będą przebywały na płaszczyźnie 5 gęstości w specjalnie przygotowanym do tego „rezerwacie”.

Ta przyszłość czeka około 50% ludzkości, jednakże ostateczna ilość istot z biletem do Nowego Świata zależy także od nas i naszych działań.

więcej  → czasprzebudzenia.wordpress.com

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Na czym będą polegały zmiany w naszym Układzie Słonecznym?

  1. Maria_st pisze:

    Ta przyszłość czeka około 50% ludzkości, jednakże ostateczna ilość istot z biletem do Nowego Świata zależy także od nas i naszych działań……………………………..znowu PRZEPOWIEDNIA…..hmmm, tak jakoś wszystko stoi na nich…….lecz czy ta wiednia jest słuszna a moze prze—–klamana bardziej ?
    Ziemia i cały ten US…..to jak jeden wielki ABSURD a my w nim przewodzimy swoimi czestymi przepowiedniami.
    Kara….ma, grzech, lepsze zycie PO śmierci—jakie to wszystko tendencyjnie religijne…a ja wszelkim religiom, polityce i wojskom mówie DOŚĆ….bez kar, grzechów i raju—niewiadomo gdzie……..decyzje nasze i skutek nasz albo mamy PO….PIS głupoty ” LUDZKIEJ „

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s