Rok 2013 i numerologia wg Piotra Gibaszewskiego.

Rok 2013 i numerologia [cytaty]
Liczba roku 2013 redukuje się do szóstki. Pitagorejczycy traktowali szóstkę jako liczbę doskonałą – jednię mikro i makrokosmosu.

Z reguły lata pod patronatem szóstki są spokojne, gdyż wspierają pragmatyczne i racjonalne działania oparte na współpracy i porozumieniu. Jednak liczba ta ma dwa oblicza: jedno święte, uzdrawiające, budujące i tworzące, drugie zaś diaboliczne. Takie też trendy i tendencje się przejawiają w latach pod patronatem tejże liczby.

W 2013 roku dwójka sygnująca tysiąclecie nie będzie się zmieniać przez wieki, więc to dwie ostatnie liczby nas najbardziej interesują. Ognista jedynka spotka się z powietrzną trójką. To zatem energetyczna mieszanka niosąca ogromne tempo, ruch, zmiany i przeobrażenia. Tworzą jednak czwórkę – liczbę ciężkiej pracy, kryzysu, ograniczeń. I to właśnie kwestie gospodarcze i ekonomiczne będą w tym roku najważniejsze.

Rok 2013 stać będzie pod znakiem trzęsień ziemi, które mogą siać duże spustoszenia. Będziemy świadkami wielu katastrof, które nie tyle są dziełem natury, ile konsekwencją ekspansji cywilizacji, a zatem czekają nas energetyczne blackouty, infrastrukturalne i komunikacyjne kataklizmy, których źródło tylko częściowo leżeć będzie w siłach przyrody.

Zagrożenia
Ci, którzy nie nadążają za szybkimi zmianami, zaczną się coraz mocniej okopywać w swoich zatwardziałych postawach. Całe rzesze ludzi, duże grupy i społeczeństwa popadać będą w izolację i alienację. Religijny fundamentalizm, lękowe wizje, coraz większa popularność spiskowych teorii, walka z innowiercami, demokracją, liberalizmem, nowoczesnością spychać będzie wielu ludzi do zamkniętych gett. Czeka nas masowa epidemia psychicznych zaburzeń, chorób, uzależnień, depresji i samobójstw, które staną się prawdziwą plagą.

CAŁOŚĆ;

Zobacz też : Rok Czarnego Wodnego Węża 2013! Wielki horoskop Mistrza Raymonda Lo

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Rok 2013 i numerologia wg Piotra Gibaszewskiego.

  1. Dawid56 pisze:

    Jest jeszcze jedna ważna chyba rzecz odnosnie 31.03.2013, która nie została jak do tej pory poruszona.Otóz 31.03.2013 wypada pierwszy dzień Świat Wielkiej Nocy , 27.03.2013 ma miejsce tzw pełnia Uranowa.Czy to nie dziwne ze wym „dziwnym okresie” mamy dwie zasadnicze pełnie 28.12.2012- pełnię plutonową,a 27.03.2013 pełnię uranową.Moim zdaniem to są jedne z najważniejszych pełni w ostatnim okresie( na przełomie 2012/2013).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s