ZŁOTA ERA – WIZJA MAJÓW

Fragmenty książki Jose Arguellesa “Die Kosmische Ordnung” (wydanie specjalne):

guest08Kiedy pojmiemy, że pewne niewidzialne SŁOŃCE jest naszym Wyższym Duchem, zaczniemy przesuwać się w kierunku Ery Solarnej i nieznanych nam wcześniej technologii. Im więcej Świadomości przyłączy się do “solarnej baterii”, tym silniej zaczniemy doświadczać błogosławieństwa Świetlanych Inteligencji. Nie dziwmy się zatem, kiedy odkryjemy, że coraz więcej posłańców SŁOŃCA pojawia się w naszym otoczeniu, aby pomóc nam sprowadzić NIEBO na ZIEMIĘ.

W nadchodzących czasach oprócz zmysłowości rozwiną się także nasze zdolności parapsychologiczne, które dziś zwiemy siłami paranormalnymi. Każdy człowiek stanie się sam dla siebie kanałem – MEDIUM mającym bezpośredni kontakt z Wszechświatem. Tak więc, zamiast wyciągać stare archetypy w mozolnym zatapianiu się w transie, zaczniemy sami bezpośrednio odbierać nasze GWIAZDY.

Dzięki bezpośrednim kontaktom z tym, co realnie niewyobrażalne, znikną wszystkie stare wartości odnoszące się do zjawiska śmierci, która wciąż jeszcze budzi w nas tak wielki lęk. Dzięki lotom rezonansowym spotkamy naszych największych mistycznych mistrzów, pokonamy strach, rozwiniemy nowe technologie, wzniesiemy cudowne budowle zmysłów – Pałace Wizji, Dźwięku, Zapachu i smaku. Nasze życie stanie się o wiele łatwiejsze, zniknie przemysł zbrojeniowy, produkcja używek i toksyn. Zacznie nas żywić natura, aż na koniec z “radiosonicznych świątyń” popłynie cudowny dźwięk, który objawi zejście NIEBA na ZIEMIĘ.

Kiedy zrozumiemy, że “magiczny lot” odbywa się w paśmie częstotliwości Wiodącego Tonu (ton 5), zaczniemy bez trudu wnikać w coraz głębsze warstwy pamięci. Kolektywna synchronizacja stworzy MOST UNIWERSALNEGO PRZYPOMNIENIA. Zaczniemy komunikować się ze światem roślin i zwierząt, z królestwem minerałów i z Wyższymi Inteligencjami we Wszechświecie. Po smutnych doświadczeniach – mając przed oczami widmo zagłady nuklearnej – wykształcimy najwyższe wartości etyczne w Królestwie Nowego Ducha. Nad Ziemią czuwać będzie Rada do spraw Zjawisk Solarno-Ziemskich.

W roku 2012/2013 (wg zapisu liczbowego Majów rok 13.0.0.0.0.) synchronizacja stanie się faktem. Zakończy się Wielki Cykl i ewolucyjne stadium HOMO SAPIENS. Staniemy się NOWĄ RASĄ – NOWĄ CYWILIZACJĄ INTERPLANETARNĄ. 

 Jaskrawy błysk, przeszywając całe niebo, połączy oba bieguny i od tej chwili Ziemia zacznie świecić własnym światłem. Zjawisko to będzie pierwszym znakiem aktu zjednoczenia Kolektywnego Ducha ludzkości. Od tego momentu zaczniemy przekraczać nowe obszary, ujrzymy nowe świetlane światy, spotkamy naszych przodków, wodzów, świętych i siebie samych. Zacznie się nowa, ewolucyjna przygoda!

Zobacz też: 13 Przepowiednia – wojna i „Dzieci Słońca”

Jako wybrany Aj Q’ji – Wandering Wolf w swoim życiu otrzymał 13 przepowiedni w formie wizji. O ostatniej, 13-ej opowiada dopiero teraz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.