Gwatemala – W ruinach miasta Majów w Tikal oddano hołd Słońcu

Gwatemala – W ruinach miasta Majów w Tikal oddano hołd Słońcu

Na oczach tysięcy gości kilkudziesięciu kapłanów Majów z Gwatemali i innych państw powitało w piątek o świcie (po południu czasu polskiego) w ruinach miasta Tikal, na północy kraju, pierwsze promienie słoneczne w pierwszym dniu nowej ery. 

Do Tikal, położonego w głębi dżungli i oddalonego o ok. 550 km od stolicy Gwatemali, przybył szef państwa Otto Fernando Perez Molina oraz prezydent Kostaryki Laura Chinchilla Miranda. 

O świcie kapłani zgromadzeni wokół ogniska na głównym placu zapalili świece i żywicę pochodzącą z 13 różnych drzew. Modlili się o jedność, pokój, koniec dyskryminacji i rasizmu, a także o to, by nowa trwająca 5,2 tys. lat era oznaczała „nowy początek”.

Potomkowie Majów stanowią 43 proc. ludności ponad 14-milionowej Gwatemali. Jednak duża ich część żyje w biedzie.

Uroczystości rozpoczęły się już w czwartek wieczorem lokalnego czasu od tradycyjnych tańców przed jedną z piramid, która na tę okazję została specjalnie oświetlona.

Zgodnie z kalendarzem Majów zimowe przesilenie oznacza koniec wielkiej epoki i początek nowej. Z tego powodu na całym świecie w piątek mają miejsce różne wydarzenia mistyczne, religijne i kulturowe.

Źródło: losyziemi.pl

by nowa trwająca 5,2 tys. lat era oznaczała „nowy początek”.

wizard00 Dopiero zakończenie 24.12.2012  procesu tworzenia  Matrycy  i zapis   da nam jakieś informacje lub też obserwacje w naszej rzeczywistości. Powinno się to objawić zdjęciem wzorców ukrytych w nieświadomości bo tu nie chodzi o żaden “wyższy świat” tylko zbiorową nieswiadomość  ( świat podziemny) Powinno też nieco podnieść się zrozumienie ludzi (świadomość)  na czym polegają CYKLE KARMICZNE..

Mamy tu dwie opcje stara matryca będzie zasilona a ścieżka kontyuowana czyli nic się nie zmieni zgodnie z wolą wielu będziemy podążać droga destrukcji i będzie nowa data ” końca świata”. Czyli „Nowa era” w starym stylu , bo ludzie nie odrobili lekcji .

Jest jeszcze inna opcja, że jednak to się oczyści a matryca kodów nie będzie podtrzymana. Wtedy będzie ZWROT DZIEJÓW co Majowie nazywają Nowym Światem a inni Nowa Erą dla ludzkości  lub „nowym początkim” lub też Nowym Słońcem. Ale bez względu jakich ktoś używa słów w całym tym galimatiasie chodzi o zejście ze ściezki destrukcji i nieutralizację kodów samozniszczenia a tym samym WZORCA UPADKU. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Gwatemala – W ruinach miasta Majów w Tikal oddano hołd Słońcu

 1. 5 pisze:

  ale nawet jak przejdziemy jako gatunek dalej – na kolejny etap to i tak nastapi upadek

  • nnka pisze:

   tak ale jest różnica między rozbiciem Matrycy ( Adam Kadmon) a upadkiem człowieka razem z Matrycą.

   Najprościej można to ująć słowami _ Przywiązanie do Materii ( czyli starej przestrzeni w jakiej funkcjonuje świadomość- dusza) powoduje upadek w Materie razem z Matrycą . (Po mojemu siedzisz w pralni i pierzesz kiecki.)

   „Prawdy” jakie są nam przekazywane również w żródłach ezoterycznych czy kabalistycznych mówią o : rozbiciu pierowzoru matrycy bądż upadku człowieka. To dwie różne prawdy z potrójna kontynuacją.

   1, Człowiek nigdy nie upadł rozstrzaskała się tylko matryca czyli ewoluował DUCHOWO
   2 Człowiek upadł razem z matrycą czyli nie ewoluuował duchowo – inwolucja
   3 Niektórzy chcą poznać o człowieku prawdę poprzez scalanie kawałków potłuczonej matrycy i tworzyc siebie na wzór i podobieństwo upadłego „tworu”.

   Zwrot czasów zapowiada – CZAKRA SERCA – na Golgocie.
   W przyszłości Ziemia przejdzie pod wpływy tego właśnie czakramu.
   Mandala – symbol zaczerpnięty przez Junga z tradycji tantrycznej – to kwadrat lub krzyż wpisany w okrąg symbolizujący pałac bóstwa; jest to symbol duszy będącej świątynią Boga Najważniejsze mandala biblijna to min: Golgota – miejsce grobu praojca Adama

   https://nnka.wordpress.com/2012/06/24/czakra-serca-ziemi-golgota-miejsce-czaszki/
   Jest taka „energia” nazwana energią Adama, która działa poza przestrzenią fizyczną. Nie jest to ani Energia spirali ( którą niektórzy interpretują jako energię pierścienia atlantydzkiego) nie jest to też energia Promienia ( tu często utożsamia się to z mistrzami archaniołami itd…) Prawdopodobnie jest to energia Człowieka INRI.

 2. helena pisze:

  dla mnie jest to za bardzo zawiłe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.