Rok Zero i Zmiana Epok

Majowie i tajemnica roku 2012 – Rok Zero i Zmiana Epok    [cytat]

 autor Beata “Driada” Jeleniewicz

„Zmiana nie jest dniem w kalendarzu życia… to podróż, którą wszyscy dzielimy na ścieżce przebudzenia.” – Shift of the Ages

majowie2012-555

Majowie na czele z Wandering Wolfem zapewniają nas, że żyjemy na skraju Epok. Wielki cykl trwający 5 200 lat właśnie dobiega końca. Wielu uważa, że rok 2012 to tzw. Rok Zero a 21 grudnia 2012 to data w której nastąpi globalna transformacja. Don Alejandro twierdzi jednak, że nie jest to takie proste ponieważ zmiana nie zależy od jednego dnia w kalendarzu, a Rok Zero (Czas Zero) jest procesem tzw. „Zmiany Słońc”.
Wandering Wolf uczy nas, że Kalendarz Majów to kalendarz kosmiczny, opierający się na zależnościach duchowych. Nie ma nic wspólnego z czasem linearnym. Święty Kalendarz Majów zależy od zmian w naszej świadomości. Natomiast jak sami wiemy, zmiana świadomości nie jest nagłym wydarzeniem ale procesem, który musi zostać zakończony w odpowiedni sposób i o odpowiednim czasie pod względem kosmicznej harmonii.

W filmie pt. „Shift of the Ages” na końcu pojawia się bardzo kluczowe zdanie, które zacytowałam na samym początku. Wyjaśnia ono bardzo wiele na temat dziejącej się obecnie transformacji Ziemi. Zmiana nie jest chwilą, momentem, który nagle uderza w nas wywołując diametralne zmiany. Zmiana Epok to przede wszystkim proces i to proces wewnętrzny – duchowy. W tej chwili otrzymujemy od wszechświata niesamowitą i niepowtarzalną szansę uleczenia naszego świata. Zmiany tej nikt nie wprowadzi za nas. To my jesteśmy tymi którzy mają jej ostatecznie dokonać, a cała reszta czyli Wszechświat tylko ją wspomaga. Możemy powiedzieć, że część z nas jest już przebudzona. Swoim życiem pokazujemy innym, że można i warto żyć inaczej. Warto inwestować w wyższe wartości, ochronę środowiska, szacunek i miłość do siebie samych. Na razie mogą to być małe i proste zmiany w naszym życiu ale z czasem osiągną większe rozmiary. Tego procesu nie da się już zatrzymać on będzie rozwijać się z każdym dniem coraz silniej.

Całość: projektinfinitus.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Rok Zero i Zmiana Epok

 1. JESTEM pisze:

  W komentarzu: http://liviaspace.com/2012/12/17/przejscie-ziemi-21-12-2012/#comment-1077
  napisałam:
  Nie wiem, tak do mnie przyszło, żeby tu zapisać coś, co skojarzyło mi się z Twoją medytacją i “walką” krokodyla z kolibrem…

  21 grudzień 2012
  TON 4. STABILIZACJA RÓWNOWAGA 4.ENERGII, -ŻYWIOŁÓW
  KIN DNIA – IMOX (KROKODYL)
  20. dzień / 8. UINALA – ORŁA HARMONII

  22 grudzień 2012
  TON 5. MOC DUCHOWA.KIERUNEK, 5.ELEMENT-ŻYWIOŁ – ETER
  KIN DNIA – IQ (KOLIBER)
  1. dzień / 9.UINALA – RUCHU DO PRZODU – INDYK

  Zainspirowana pytaniem Livii Ether:
  „i zapytam jak to obliczylas, bo z tego co zauwazylam obliczenia na ten dzien sa naprawde rozne.. Jarek znalazl wczoraj pewien ciekawy tekst w ktorym mowa o tym, ze 21 grudnia to AHAU, a dziejszy 20 grudnia to CAUAC……”

  Przedstawiłam w swojej notce: http://tonalinagual.blogspot.com/2012/12/transfirmacja.html
  w dodatku z „dodane 21.12.2012, g.00.12”
  zestawienie różnych cykli „kalendarzowych”: TZOLKIN, TUN, HAAB oraz kalendarza gregoriańskiego. I dla mnie ewidentnie proces transformacyjny nie jest związany z jedną datą.

  Jakby na potwierdzenie moich intuicji i tego, co wiem, przeczytałam dziś:

  „Majowie na czele z Wandering Wolfem zapewniają nas, że żyjemy na skraju Epok. Wielki cykl trwający 5 200 lat właśnie dobiega końca. Wielu uważa, że rok 2012 to tzw. Rok Zero a 21 grudnia 2012 to data w której nastąpi globalna transformacja. Don Alejandro twierdzi jednak, że nie jest to takie proste ponieważ zmiana nie zależy od jednego dnia w kalendarzu, a Rok Zero (Czas Zero) jest procesem tzw. „Zmiany Słońc”. Wandering Wolf uczy nas, że Kalendarz Majów to kalendarz kosmiczny, opierający się na zależnościach duchowych. Nie ma nic wspólnego z czasem linearnym. Święty Kalendarz Majów zależy od zmian w naszej świadomości. Natomiast jak sami wiemy, zmiana świadomości nie jest nagłym wydarzeniem ale procesem, który musi zostać zakończony w odpowiedni sposób i o odpowiednim czasie pod względem kosmicznej harmonii.
  (…)

  Zmiana nie jest dniem w kalendarzu życia… to podróż, którą wszyscy dzielimy na ścieżce przebudzenia.” – cyt. z filmu „Shift of the Ages”

  Przyznaję, że to chyba najmądrzejsze słowa, jakie ostatnio usłyszałam czy przeczytałam o kalendarzu/kalendarzach Majów.
  Ale to moje osobiste odczucia 🙂

  I te słowa są niejako potwierdzeniem mojej wizji o tym, że owa przemiana będzie zachodzić do czasu Wielkiej Kosmicznej Ceremonii (prawdopodobnie owy Rok Zero czy punkt zero) i ma potrwać około 30-40 lat licząc od tego (2012) roku.

  • nnka pisze:

   „Wielu uważa, że rok 2012 to tzw. Rok Zero a 21 grudnia 2012 to data w której nastąpi globalna transformacja.”

   Oczywiście , że to inne płaszczyzny bo transfromacja dotyczy MATERII a CZAS energii. Dlatego tez błędnym rozumieniem jest, że wszyscy sie oświecą lub wzniosą. Bo do określonej daty muszą być przepracowane takie zagadnienia, aby człowiek był GOTOWY na kolejny etap nauki i pracy.

   „Don Alejandro twierdzi jednak, że nie jest to takie proste ponieważ zmiana nie zależy od jednego dnia w kalendarzu, a Rok Zero (Czas Zero) jest procesem tzw. „Zmiany Słońc”

   Słońce to czas zaś Świat to przestrzeń. Razem stanowią czasoprzestrzeń czyli określone procesy spalania energii w Materii. To jest proste. 🙂 Zmiana osobista nie zależy do daty w kalendarzu ale DATĘ CYKLU WYZNACZA NIEBO a nie człowiek.

   „Natomiast jak sami wiemy, zmiana świadomości nie jest nagłym wydarzeniem ale procesem, który musi zostać zakończony w odpowiedni sposób i o odpowiednim czasie pod względem kosmicznej harmonii.”

   Dokładnie tak w okreslonym PUNKCIE CZASU nastepuje rozliczenie karmiczne ( przepracowania lekcji założonych na mijajacy cykl). Nieco wyjasniłam to tu: Na KOŃCU CYKLU CZASU następuje “przegląd całego cyklu” . Jeśli na początku cyklu było założenie dojśc do PUNKTU “A” w ewolucji duchowej a pobyty w materii umożliwiły tylko rozwój do punktu np “C” to dokładnie na PIERWOTNEJ MATRYCY w takim punkcie C się “wcielamy “, by nadal się rozwijać ( HARMONIA). I nie jest ważne co chcemy, ani nawet to co wiemy. Ważne jest na co jesteśmy GOTOWI. Po czym następuje zapis “planu” na kolejny długi cykl. https://nnka.wordpress.com/2012/12/15/milosc-to-wolnosc/

   Temat był torchę przedyskutowany Tutaj https://nnka.wordpress.com/2012/12/10/12-12-2012-potrojny-portal-zmiana-kodow/ : Cyt : “nie chodzi o to czy możesz umrzeć, tylko o to czy nie przeniesiesz swoich zobowiązań na nastepne wcielenie”

   Jestem: Wiemy obie doskonale, że przenoszenie swoich zobowiązań na następne wcielenia zależy od każdego indywidualnie. I na tym polega pozorny paradoks.
   Dlatego też wersji mamy nadal bardzo wiele….

   owa przemiana będzie zachodzić do czasu Wielkiej Kosmicznej Ceremonii (prawdopodobnie owy Rok Zero czy punkt zero) i ma potrwać około 30-40 lat licząc od tego (2012) roku.

   I tu Jestem warto zwrócić uwage na wiedzę Wanderinga Wolfa który uczy nas, że Kalendarz Majów to kalendarz kosmiczny, opierający się na zależnościach duchowych. Nie ma nic wspólnego z czasem linearnym. więc to 30- 40 lat zapewne oznacza cos innego 🙂

 2. c pisze:

  nom 😀 ja ostatnio znalazłem na necie wypowiedzi Wandering Wolfa, są w temacie o krystalicznej sieci, polecam ! 🙂

 3. nnka pisze:

  autorka Beata Driada Jeleniewicz umieściła ciekawy komentarz, który być może kogos zainteresuje:
  ” Dostałam wiadomość ze strony shiftoftheages.com, że wyświetlanie filmu zostało na prośbę Wandering Wolfa, jego żony Elizabeth i wodza Phil Lane, Jr – przedłożone do 15 stycznia 2013 jako trybut dla dzieci które ostatnio straciły swoje życie…
  Tym samym ludzie chcący przekazać jakiekolwiek dotacje na dalsze działania projektu mogą go wesprzeć przez następny miesiąc.

  Dzieki temu ci, których nie stać na przekazanie wsparcia finansowego mogą obejrzeć film za darmo przez następne 25 dni

  Nie traćcie okazji kto jeszcze nie widział i przekazujcie dalej tą ważną wiadomość Majów do świata!
  Nie słuchajcie bzdur z publicznych mediów na temat Kalendarza Majów i końca świata, posłuchajcie informacji z prawdziwego źródła!”

  http://projektinfinitus.p…-epok-cz-6#1661

 4. Dawid56 pisze:

  Czy ja wiem, a jak się ma do tych 40 lat schodkowa teoria cykli czasu?Nie wydaje mi się jednak aby stary Swiat prztrwał te 3-40 lat bez jakiegoś większego wstrząsu.

  • JESTEM pisze:

   „„I tu Jestem warto zwrócić uwage na wiedzę Wanderinga Wolfa który uczy nas, że Kalendarz Majów to kalendarz kosmiczny, opierający się na zależnościach duchowych. Nie ma nic wspólnego z czasem linearnym. więc to 30- 40 lat zapewne oznacza”

   Zapewne oznacza coś…

   Tak, dziękuję za Twój komentarz.

   Chodzi o to, że to nie do końca jest tak, że Kalendarz Majów nie ma NIC wspólnego z czasem linearnym. Opiera się o cykle przede wszystkim kołowe, ale uwzględnia również helikoidalne i spiralne. Pisałam troszkę o tym:
   http://tonalinagual.blogspot.com/2011/11/cykle-czasoprzestrzenne.html
   Natomiast „małe” odcinki większych cykli są powiązane z czasem linearnym (odcinkami linii „prostych”).

   “Widziałam” i rozumiem, że te 30-40 lat to między innymi czas “rozwarstwiania się” obecnego świata ziemskiego. Stąd jedni “wejdą” w do 4.Świata, inni do Piątego, inni do szóstego, a inni jeszcze “dalej” albo do “niższych” albo… do równoległych światów w 3D…

   I to „rozwarstwianie się” – tak coś czuję 🙂 – zaczęło się już kilka lat temu,; intuicja mi podpowiada, że od momentu, kiedy Starszyzna Majów zaczęła naliczanie TZOLKIN od Pieczęci – Kina IQ -KOLIBER. Jednak ci, do których ta wiedza dotarła, także ją ( z jakichś chyba tylko sobie znanych powodów) zignorowali.

   Oczywiście nie dla wszystkich wszystko dzieję się w tym samym czasie 🙂 Dlatego proces transformacyjny nie jest związany z jedną jedyną konkretną datą, ale zachodzi w pewnej czasoprzestrzeni, która jest również… naliczana w czasie liniowym np. w połączeniu i współbrzmieniu z kalendarzem gregoriańskim.

   Pisałam o przejściu przez Szczelinę:
   „(…) Wizja, że każda ludzka istota stanie po drugiej stronie Złotych Wrót Szczeliny we Wszechświecie, jest odbiciem radości, która istnieje poza iluzją smutków świata fizycznego. W tamtym innym świecie pokazano nam, w jaki sposób energii, której raz użyłyśmy do uzdrowienia siebie, używać dla doświadczania radości ludzkiego życia. Światy wewnątrz światów są otwarte dla każdej Istoty Dwunożnej, która podejmie decyzję, aby podróżować poza ból ograniczający jej zdolność widzenia prawdy.

   Widząca Daleko zawsze będzie stała w Szczelinie we Wszechświecie Trzymając Złote Wrota Oświecenia otwarte dla tych, którzy mają uszy, żeby słyszeć, oczy, aby widzieć i serca, aby rozumieć.”
   http://tonalinagual.blogspot.com/2012/12/serwis-informacyjny-o-grudniowych-datach.html
   http://tonalinagual.blogspot.com/2012/05/krysztaowe-kobiety-krysztaowe-czaszki-i.html

   mój sen:
   CEREMONIA KRYSZTAŁOWYCH CZASZEK
   W ceremonii Kryształowych Czaszek uczestniczyli kiedyś wyłącznie ludzie gotowi na pełne PRZEBUDZENIE (oświecenie). A celem tej ceremonii było całkowite oczyszczanie KARMY. Dlatego Kryształowymi Czaszkami o ‘ruchomych żuchwach’ stawały się żywe istoty ludzkie (według mnie to kobiety) o ‘wyższej’ świadomości. Tylko one były w stanie przyjąć na siebie całą tę wiedzę, do której dostępu nie mają nawet „najwyżsi kapłani – mężczyźni.. I tylko one mogły oczyszczać karmę całych ‘narodów’ zapisaną w pamięci Kryształowych Czaszek …

   Kobiety o czystym sercu i czystym umyśle nie mają problemu z dotarciem do tego “zakresu” świadomości. Mężczyźni może potrzebują do przypomnienia “ceremonii Kryształowych Czaszek”. Chociaż wiem, że – tak, jak pisałam: te wszystkie „zwykłe” i „nieprawdziwe”, bo nie posiadające „ruchomych szczęk” Kryształowe Czaszki są symbolem świadomości [danego „zakresu”] .

   Takie Sny miałam… I je opisałam.

   Teraz już wiem, co znaczy Ceremonia Kryształowych Czaszek „o ruchomych żuchwach”.
   Jest między innymi
   13. baktunów,
   13. TONÓW STWORZENIA,
   13. NIEB…
   13. Matek Klanowych,
   13. Kryształowych Czaszek…

   • nnka pisze:

    Jestem cyt:”“Widziałam” i rozumiem, że te 30-40 lat to między innymi czas “rozwarstwiania się” obecnego świata ziemskiego …I to “rozwarstwianie się” – tak coś czuję – zaczęło się już kilka lat temu

    Powracam do tego materiału w kontekście katastrofy na Atlantydzie. Do tego projektu istnial kryptonim BEZ POWTÓRKI Z ATLANTYDY Celem było wytworzenie Szczeliny w czasoprzestrzeni o szerokości 40 lat i utrzymanie jej tam wystraczająco długo Data 12 sierpnia jest w rzeczywistości funkcją biorytmów Ziemi (apogeum). Starożytni o tym wiedzieli. Te biorytmy osiagają punkty kulminacyjne co 20 lat i tworzą kolczatkę (przyp. jak w kalendarzu Majów

    https://nnka.wordpress.com/2011/12/31/tajemnice-czasu-w-kontekscie-2012-r/

 5. klis pisze:

  Spodobał mi sie ten sen o karmie
  jestem jedenastym człowiekiem od oczyszcania karmy
  mam w opiece kryształowa czaszkę miłośći
  fakt jakim chce sie podzielic to to ze daty są pomieszane
  bardzo istotną przemianę przeszlismy w 2011 roku co do reszty się zgadza ruwnolegle w róznych czasach swiat jest uratowany tyle że nie wszyscy wiedzą fakt z pierwszej ręki .Bawcie się dobrze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s