Dwa Palce Boże „V” . Co zatem otrzymujemy w wyniku tej operacji? Potężne, nawet arcypotężne -wzmocnienie intelektu.

Analizy astrologiczne

Rok 2012, można także spotkać konkretną datę – 21 grudnia 2012 r. Co takiego? Ano „coś” się wydarzy.

Co pokaże horoskop?
.

.
 Palec Boży.
.
Sama w sobie nie jest to jakaś szczególnie niezwykła konfiguracja, może nie jest za często spotykana, ale zdarza się, bez przesady. W Palcu Bożym jaki utworzy się w dniu 21 grudnia 2012 roku (nie tylko w tym konkretnym dniu), mamy jednak do czynienia z planetami, które wchodzą w arcyciekawe recepcje wzajemne.

Mamy potężny Palec Boży, bardzo silny, a dzięki recepcjom wzajemnym tworzą go tzw. planety intelektu, Merkury, Saturn, Uran, a także Jowisz. Dodatkowo układ ten wzmacnia Pluton, który sam w sobie jest już „wzmacniaczem” wszystkiego co napotka na swojej drodze. A także Mars, nie zapominajmy o Marsie, który dodaje układowi energii, a jakże.

Co zatem otrzymujemy w wyniku tej operacji? Potężne, nawet arcypotężne -wzmocnienie intelektu.

W horoskopie jest jeszcze jeden Palec Boży, tworzą go Mars w Koziorożcu (recepcja z Saturnem), Ceres w Bliźniętach (na wierzchołku) i Węzeł Płn. w Skorpionie. Też wydaje się silny. Zwróćmy uwagę,  że oba Palce Boże są w tych samych znakach zodiaku, u podstawy znaki Koziorożca (kardynalna ziemia) i Skorpiona (stała woda), a na wierzchołku powietrzny zmienny znak Bliźniąt. Szykuje się jakaś „zawierucha”?

Źródło: lwi.bloog.pl

Ta unikalna fala wibracji, odpowiedzialna za – być może – rewolucję umysłową, potrwa tylko osiem minut. – Ac Tah z plemienia Maayab

Zobacz też:

#comment-12114 

Czyli biorąc pod uwagę “przesłanie gwiazd” wystąpią sprzyjające warunki do :
1. wystąpień i agresji przeciwko władzy
2. bunt i nieprzewidywalność zdarzeń
3. rozpowszechnianie rozdrobnionych i rozczłonkowanych info.

Ad 3 To mogłabym ująć jednym określeniem SZUM INFORMACYJNY ale ten szum może byc tez BIAŁYM SZUMEM .
W ujęciu zjawisk Psi oznacza nawrażliwośc na przekazy podprogowe oraz wyostrzenie zmysłu jasnosłyszenia. Szumy mogą ale NIE MUSZĄ sterować zachowaniami ludzi.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Dwa Palce Boże „V” . Co zatem otrzymujemy w wyniku tej operacji? Potężne, nawet arcypotężne -wzmocnienie intelektu.

 1. Mezamir pisze:

  Co będziecie robić jutro o 10:25?
  Ja zamiaruję włączyć sobie to

  a potem to

 2. Mezamir pisze:

  Ostatnio niejaki c 🙂 pisał:

  „Jak ktoś ma ochotę na zabawę to polecam program Stellarium, fajnie widać jak 21 grudnia Słońce przekracza ‘ płaszczyznę galaktyki ‘ dokładnie w dzień przesilenia. rozpoczęcie przejścia to godzina 10: 25, zakończenie wypada niemal na północ, ustawienie na rok wcześniej lub rok później nie daje takich efektów, ‘przejście ‘ zaczyna się w nocy dwudziestego lub w nocy 21 grudnia, ale wtedy nie trwa w dzień, wygląda na to, że data 21 jest po prostu symboliczna”

 3. Dawid56 pisze:

  Mnie bardziej zastanawia i może troche niepokoi dokładność ( zerowa) aspektów Saturna Plutona I Jowisza w dniach 21-23 grudnia oraz numerologicznie 8 stopień oznaczający w innym układzie czas i nieskończoność i transformacje bo 8 to też i Skorpion.Doatkowo w tzw polu rażenia tego palca(też w aspekcie zerowym) znajdzie się Wenus 23 grudnia.
  Z innej beczki symbolicznie od 17 grudnia 2012 godziny 6.00 trwa wytracanie pędkości prototonów w Wielkim Zderzaczu Hadronów.( Jutro ma sie zatrzymać i do nowego roku pracować na tzw Stan-by)

 4. baban pisze:

  ale żeby nastapił taki rozpad potrzeba bardzo dużej energii

 5. Mezamir pisze:

  jako ropad świata lucyferycznego ( sztucznego)”-Igjnorant,a czemu nie interpretuje go jako świata chrystusowego(sztucznego)?Przecież Lucyfer był wzorem dla stworzenia nowego mesjasza,w Biblii nie użyto nazwy Lucyfer,dopisano ją tam dopiero w trakcie tłumaczenia Biblii na łacinę.

  O Szatanie nie mówią również teksty, które tradycja judeochrześcijańska
  związała z jego osobą. Chodzi tutaj o fragmenty ze ST (Iz 14 i Ez 28),
  w których Ojcowie Kościoła widzieli(bo chcieli widzieć) opis buntu Szatana.
  Problem w tym, że np tekst z Izajasza jest satyrą na upadek władcy babilońskiego i w ogóle nie mówi o Szatanie.Pojawiający się w tym tekscie Hellel ben Szahar (dosł.Jaśniejący syn Jutrzenki) został przetłumaczony przez św. Hieronima jako Lucifer (Niosący światło),
  co dało póżniej podstawę do nieuprawnionych twierdzeń, ze tak brzmi właśnie imię Szatana.
  Co ciekawe w liturgii Wielkiej Soboty Luciferem nazwany jest sam Chrystus.

  • nnka pisze:

   dlatego, ze plastik nie ma z tym nic wspólnego chodzi o wyroby syntetyczne te w jedzeniu tez i w naszych ciałach.
   Ludzie wszędzie chca widziec anioły albo demony… a zycie umyka miedzy palcami. Ogólnie uważa sie, że człowiek jest syntetyczny ( zawartośc sztucznych wiązań) równiez leków w organiźmie, powoduje to skutki energetyczne, które oddalają nas od Natury i czasu biologicznego.

   • nnka pisze:

    takie info jak przekazuje m.in D. Melchizedek nie ocenia się przez szkła Biblii bo to jest ezoteryka. W starej szkole ezoterycznej światem luceferycznym nazywano świat materii i kreacji w niej, w której niebagatelnąa rolę odegrał człowiek, tworząc na wzór i podobienstwo swoje dzieła ale tylko na wzór , bo procesy zachodzące w stworzeniu daleko odbiegają od praw Natury.

    Twór ( zrealizowany bądz tylko w fazie projektu) funkcjonuje w zapisie siatki- matrycy zwanej lucyferyczną… a śmierć twórcy- autora np Jasia K. nie jest jednoznaczna ze śmiercią projektu chocby bardzo destrukcyjnego ( np broń atomowa) . Projekt funkcjonuje dotąd dopóki siatka funkcjonuje ( prawa alchemiczne – bio-chemio-fizyczne czasoprzestrzeni) . Stąd mowa o rozpadzie siatki lucyferycznej a więc rozwarstwieniu materii (naturalna i sztuczna).

    Nasze ciała fizyczne ze względu na spożycie straciły swoje światło i nie chodzi tu o żadne górnolotne teksty jakie są teraz w modzie żeby było bardziej „oświeceniowo” ale o zwykły METABOLIZM. Gdyż to te właśnie procesy zachodzące nocą powodują, że nasze ciała fizyczne świecą ( spalanie) i zostało to udowodnione naukowo, po przeprowadzeniu wielu testów. Stąd należy przypuszczać, że praktykowany wegetarianizm w starożytnosci ma podłoże gdyż ludzie wówczas więcej widzieli energetycznych uwarunowań (tak jak obecnie wiele dzieci do 7 roku życia) , a dzisiaj niestety wielu jest „ślepych ” czyli normalnych ci nienormalni którzy widzą po staremu nazywają się „rozwinięci duchowo” i do tego dokładne są mity i legendy jak to się rozwia i budzi ludzkość… a my tak naprawdę nawet nie zaczęlismy iśc do przodu w stosunku do początków. jeszcze nawet nie dorównaliśmy „samym sobie” sprzed tysięcy lat z powodu UPADKU…

 6. Mezamir pisze:

  Ogólnie uważa sie, że człowiek jest syntetyczny”-ale co to ma wspólnego z Lucyferem?To Chrystus jest syntetyczny ponieważ został stworzony na potrzeby globalnej polityki

 7. Mezamir pisze:

  Ja mam zakodowane fakty a Melchizedek propaguje sztucznie stworzoną przez kk ideologię 😀
  Co to oznacza.Dlaczego osoba z jego wiedzą,nie ma wiedzy o tym o czym mam wiedzę ja,zykły szary człowiek?CZyżby Melchizedek był sponsorowany przez tych którzy sponsorują bzdury o upadłym aniele imieniem Lucyfer? 😉

  Wygląda na to że tak.
  Wiem o co mu chodzi ale nie podoba mi się sposób i symbole jakimi się posługuje by o tym mówić.
  W dalszym ciągu umacnia stereotyp i zabobon,słowo Lucyfer nie istnieje w Biblii.
  Zostało tam dopisane celowo,w ramach dysrkredytowania innych tradycji.Lucyfera zastąpiono własnym syntetycznym 😉 mesjaszem niosącym światło/zbawienie.

  • nnka pisze:

   prawdę powiadziawszy nie widzę żadnego związku między starą szkoła ezoteryczną powstałą na bazie badań starozytnbej wiedzy (mistyków czarownic i wiedźminów) a kosciołem katolickim. Raczej to zagorzali przeciwnicy niż wspierające się strony. Jeśli ktoś chce zroumieć na czym polegają aktualne zmiany zrozumie… zrozumie też to czym się różni sztuczny świat od naturalnego.
   Co do wiedzy zwykłego szarego człowieka za duzo mu religie w głowie namieszały… i wszystko ocenia przez pryzmat KK jako autorytetu o świecie niewiadzialnym i prawach natury.

  • baban pisze:

   „CZyżby Melchizedek był sponsorowany przez tych którzy sponsorują bzdury o upadłym aniele imieniem Lucyfer? ”

   A Hitler był sponsorowany przez Słowian.. tylko dlatego, że używał ich symboli? To KK przejał wiedzę ezoteryczna czasem kosztowało to ludzkie płonące stosy, a nie odwortnie. Co Ty Mezmir wypisujesz?

 8. Mezamir pisze:

  Hitler był jezuitą 🙂 był sponsorowany przez Watykan,jak najbardziej.

  • wrozka pisze:

   czyli Watykan = Słowianie! Nadrasa aryjska która teraz się panoszy od nowa. Dzieki za wyjasnienie wybili konkurencję
   Cyt ” A Hitler był sponsorowany przez Słowian.. tylko dlatego, że używał ich symboli?”

 9. Mezamir pisze:

  Czy Hitler wymyślał nowe błedne znaczenie swastyki?Nie.
  Upadły Lucyfer to bzdura.

 10. Brat pisze:

  Czy widzicie już Kanały innych Wymiarów lub Urządzenia w waszych pomieszczeniach ? Na pewno w waszej okolicy są jakieś ciekawe czakramy które warto zobaczyć bo właściwie mozna je spotkać wszędzie

  Wydaje mi się że ta ważniejsza fala przyjdzie jutro

  Z obserwacji Ziemi na dole jest ładna Energia a na północy jescze jej brakuje mozliwe że właśnie ze względu na północ.

 11. Maria_st pisze:

  Ej Brat Ty mi wytłumacz o co biega w tym : ” Czy widzicie już Kanały innych Wymiarów lub Urządzenia w waszych pomieszczeniach ? Na pewno w waszej okolicy są jakieś ciekawe czakramy które warto zobaczyć bo właściwie mozna je spotkać wszędzie ”
  Brat w oobe widzisz Ziemie?
  Ladna energia na dole–znaczy na Antarktydzie gdzie niby nazisci maja siedzibe ukryta—wow…..wiec chyba z diabłow aniolami zostali
  W sumie Brat a co z tymi czerwonymi smokami—bo moze z tego powodu Wiktoria nie lubi czerwonego koloru….

 12. Brat pisze:

  Wiele lat Widze rózne Wymiary i się w nich poruszam Świadomością. Mam wiele Kontaktów poczynając od Roslin , Drzew, Zwierząt czy Istot.
  Opisy na moim blogu
  http://opowiastkidnia8.bloog.pl/?_ticrsn=3&ticaid=5fbe1
  są to wszystko moje doswiadczenia moich Kontaktów i Podróży

  To co Nas Otacza cała Wielowymiarowść jest obecna CAŁY CZAS tylko do tej pory jej Nie Widzieliśmy.
  Przykład ;
  Czakramy i Miejsca Mocy są często Ur z adzeniami Wielowymiarowymi od dawna ale my postrzegamy je jako Miejsce Mocy

  Wiec spróbujcie Zobaczyć co macie w pomieszczeniach w których przebywacie

  Co do Wiktorii musiałbym mieć dokladniejszy opis chociaż czerony kolor w tym wypadku może mieć inne Znaczenie i czy może to się pojawiło pod koniec 2008 r ?

 13. Dawid56 pisze:

  „To”- znaki zmiany powinny być widzialne dla wszystkich obywateli Ziemi, a nie tylko dla wybrańców, inaczej nic sie nie zmieni, wszystko będzie po staremu, a chyba nikt tego już nie chce.

 14. helena pisze:

  oświeceni już się wznieśli? A nas biednych zostawili tu samopas, Mieli pracować z nami

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s