” Co na górze to na dole” 21.12 – karmiczna medytacja czyli zapytaj Serca.

Karmiczna medytacja 

Spiritual-5Medytacja 21 12 2012 ma wymiar ogólnoświatowy co oznacza zapis ( kod) w zbiorowej świadomości – Umyśle.  Wszem i wobec wiadomo , że to doświadczenie ma podnieść poziom świadomości szczególnie osób w niej biorących udział. Z punktu widzenia planu karmicznego decyzja o udziale w takim doświadczeniu musi zapaść przed wcieleniem duszy , po czym następuje ciąg wydarzeń w naszej rzeczywistości doprowadzający do urzeczywistnienia danego doświadczenia. Oczywistym więc jest, że część dusz tu wcielonych uznała to za najszybszy i najskuteczniejszy sposób ” na rozwój” . I nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że biorąc pod uwagę wszystkich tu obecnych w ciałach fizycznych liczebność dusz, które odrzuciły to doświadczenie  jako „modę na sukces” jest znaczna.  I tu pojawiły się dwa „obozy” : jedni panicznie bojący się zagrożenia „końca świata” i inna grupa nawołująca do rozsądku i właściwego wyboru.

Więc o co chodzi?    

Nie jest chyba tajemnicą, że wśród osób praktykujących tzw rozwój znajduje się „wierchuszka duchowa” byłych kapłanów, mistrzów, „dobrych atlantów” ( bo źli to ci drudzy, co nie chcą skakać). Skąd więc i do kogo płyną ostrzeżenia? Do dusz, które gnane falą mogą pomylić ścieżkę i przypadkowo znaleźć się nie tam gdzie powinny blokując siebie samych. Płyną od tych, którzy w polach duchowych postawili VETO dla „eksperymentów”. Bo jak wiadomo są tu istoty( tu mam na myśli ludzi ale też i zwierzęta) z różnych ścieżek, są też młode dusze, które mogą zgubić się w tym całym galimatiasie jaki wywołali rozwojowcy.  Jest bardzo prawdopodobne , że to doświadczenie odpowie na pytanie KIM JESTEŚ czyli czy podążasz za pasterzem z dzwonkiem  czy może ktoś ci zakodował  że coś dynda ci u szyi? Jeśli chcesz wiedzieć kim jesteś ZAPYTAJ SERCA – ONO WIE czy jesteś już Człowiekiem czy jeszcze nie i potrzeba abyś tą prawdę poznał w doświadczeniu .

Ac Tah z plemienia Maayab, który potwierdził nadejście wyjątkowego dla wszystkich czasu, stwierdził, iż dobrze, by w najbliższych dniach każdy miał przy sobie coś do pisania, bowiem okres ten zaowocuje pojawieniem się nowych, niebanalnych koncepcji, które mogą mieć wpływ na całe nasze życie    

 Dodał też, że ta unikalna fala wibracji, odpowiedzialna za – być może – rewolucję umysłową, potrwa tylko osiem minut.

I przyznam, że pomijąc tu wypowiedzi poszczególnych osób i ich  intencje… bardzo mi ta sytuacja przypomina odległą w czasie historię działania pewnej grupy kiedy ściągano informacje niedostępne przeciętnemu człowiekowi  z górnych planów za pomocą osób medialnych, w wiadomym celu. I fakt faktem, że teraz taka sytuacja się nadarza. A wiedza to władza, a przynajmniej szanse na władzę  nad maluczkimi ( wzorzec  kapłaństwa z inicjacji)

Na szczęście odpowiednie zasłony energetyczne nie zostaną zdjęte przed tym ” wielkim dniem” ani w nim. Ponieważ prawo do doświadczenia i wyglądu jednej grupy dusz  nie odbiera praw innej grupie  do ochrony przed grzebaniem w AKASZY. Więc „spoko- loko” Eter czuwa.

Wśród wielu koncepecji i wizji lub snów pojawia się element BŁYSKU Sporo osób łączy to w jakiś sposób ze Słońcem bądź „Drugim Słońcem”. Należy brać jednak pod uwagę, że wcale tu nie musi chodzić o Słońce lecz o BŁYSK wprowadzający umysły w stan „gamma”  i może to wywołać każde inne ciało niebieskie. IMPULS , który spowoduje wizje ( przeszłości bądź przyszłości już skrystalizowanej po przejściu przez pola karmy- Matrycę).  

 ODWROTNE PRZESUNIĘCIE W CZASIE

: stan „gamma” czasami opisywany jest jako szamański stan umysłu.

To, czy dana osoba jest wprawiona w absolutną rozkosz i Jedność, czy też słyszy przenikliwe ostrzeżenia o nadchodzącym zagrożeniu, stanowi znakomicie wzmocnione doświadczenie stanu umysłu gamma, które może aktywować wrodzone instynkty twórcze i/lub zachowawcze. To właśnie w tym stanie osoba może przypuszczalnie stać się w pełni świadoma, wykorzystując każdy niuans swoich wrodzonych zdolności.

 Być może jedna z ważniejszych informacji pojawiła się dzisiaj  TU :

” alert pole shift news some thing has exploded in the centre of our galaxy and inbound.

To chyba jest wyjaśnienie wznowienia misji Eunis przez NASA. Wcale nie chodzi w tym o słońce , tylko o wybuch jaki miał miejsce w centrum naszej galaktyki.” Jakub 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na „” Co na górze to na dole” 21.12 – karmiczna medytacja czyli zapytaj Serca.

 1. 5 pisze:

  czyli ta „biała sciana” – brak odczytu to może być ochrona eteryczna niektórych ludzi albo jakaś wysoka świadomośc która jest niedostępna do odczytu przez ludzi!

  • nnka pisze:

   w tym procesie nie chodzi o świadomość duchowa tylko o JAŻN czyli Umysl Zbiorowy. Wcześniej pisałam na czym polega różnica. I tu cyt : „odpowiedzialna za – być może – rewolucję umysłową, potrwa tylko osiem minut.” jest bardzo trafny.

   Ale jednocześnie pojawia się kontytuacja całego tego doświadczenia dla osób biorących w nim udział. Matryca Jażni może byc ponownie zawirusowana ( zaprogramowana oddolnie – zasiew) a to spowoduje kontuuację procesu oczyszczania w dużo szybszym tempie niz obecnie się to dzieje.

   Co prawda widac już, że niektóre grupy są przeniesione w inne punkty na siatce ( miejsce spotkania) lub tez na linii czasu ( zmiana terminu spotkania) . Nie mam wątpliwosci że wydarzenia tego dnia zostały zaplanowane dużo wcześniej i na innych płaszczyznach kreacji niż real. Tu jest tylko odgrywanie ról

   • nnka pisze:

    tu chyba warto zwrócić uwagę na przepowiednie Hopi którzy byli Majami czyli są potomkami. O wielkim oczyszczeniu w ich przepowiedni mówi się z momentem pojawienia się Czerwonej Kachiny, a ta jak do tej pory jeszcze się nie pojawiła. Oczywiście chodzi tu o ciało niebieskie. Mam wrażenie, że 21 12 2012 funkcjonuje tylko na poziomach emocji i to w całym wahadle od euforii powitania „nowego” po strach przed „nowym” to nie jest CENTRUM.

 2. Pingback: Dwa Palce Boże “V” . Co zatem otrzymujemy w wyniku tej operacji? Potężne, nawet arcypotężne -wzmocnienie intelektu. | Mistyka Życia

 3. anula pisze:

  T Owsianko mówi, że jutro „gwożdziem programu” ma być efekt dźwiekowo – obrazowy .

 4. gosc pisze:

  „Potężne, nawet arcypotężne -wzmocnienie intelektu”

  to może spowodować bardzo silne projekcje umysłu na tyle silne, ze ludzie odbiora to jako rzeczywistość.

  • nnka pisze:

   tak może być : „podzielenie światów”… a potem wszystko wróci do normalności. Jesli tak będzie to może być tak samo zabawnie jak i strasznie „człowiek – człowiekowi”.

 5. Dawid56 pisze:

  8 minut – tyle dokładnie czasu potrzebuje światło, aby dotrzeć ze Słońca na Ziemię

 6. Maria_st pisze:

  nnka ale dałaś obrazek w arcie…..kurna az błyska w oku od tych ledów……to jak doładowanie czopkiem na hemoroidy…..szybko i efekt murowany…..
  nie ma to jak 3 Doopy z widokiem na 5 Doop…doladujesz i jestes w RAJU……
  Miłych wrażen AD 21 grudnia 2012 roka
  Kurna a ja cos sie przebudziłam za wcześnie bo o 2 w nocy…..

 7. trans2012 pisze:

  To jest to, co pojawia się dla każdego człowieka, który chciał mieć fizyczne wcielenie. To, co teraz się zaczyna, energie, które już podnoszą się, aby przyspieszyć, jest to, że portal Alcyone, centralne słońce, jest otwarty. Siedem bram same otwarły się umożliwiając sile, która jest Boską Świadomością, tym, co jest istotą samego Boga, aby przejść przez centralne słońce i przejść przez bramy, w korytarzu, aby dotrzeć na Ziemię w tym, co jest datą, która została podana, 21 grudnia, 2012.

  Będzie ustawienie planet wzdłuż korytarza, tworząc wzmocnienie energii w korytarzu, pomagając bramom się otworzyć, bramy Ducha, które pozwolą temu, co jest swobodnym przepływem Boskiej świadomości przyjść poprzez omiatanie, przyjść jak tsunami Światła i duchowej energii, świadomości duchowej. Będzie omiatać Ziemię i powodować zdarzenie, które nie ma precedensu, które nigdy w pełni nie było obserwowane w całości wszechświata, którym będzie Wzniesienie planety, Matki Ziemi, która będzie zmieciona z jej 3-cio wymiarowej postaci w świadomym wysiłku Boskiej siły i siły świadomości, która jest wrażliwością Matki Ziemi, Gai.

  Co to się wydarzy, to całe ludzkie życie, a nawet życie pozaziemskie na naszej planecie również przejdzie przez tą ważną falę świadomości, która wkrótce ogarnie planetę Ziemię.
  https://soulowicz.wordpress.com/

 8. baban pisze:

  https://nnka.wordpress.com/2012/12/19/prezydent-boliwii-na-forum-onz-o-21-xii-2012-jako-szczegolnej-dacie-w-kalendarzu-majow/#comment-13506
  „Palec Bozy to nie zadne wielkie intelektualne wzmocnienie. Od lat obserwuje Palce Boze w horoskopach ludzi. Nigdy nie jest to nic wzmacniajacego korzystnie
  21 grudnia mase ludzi zacmilo intelektualnie i oczekiwali na koniec swiata. To jest ten palec bozy”

  to dopiero zaćmienie ;).

  • nnka pisze:

   No zawsze jak ma się nieuświadomione wzorce to można zwalić na gwiazdy. Ale potwierdza to regułę: obserwować nie znaczy rozumieć zjawisko 🙂 Tym tez sposob los staje się w interpretacjach wielu przeznaczeniem… co nijak ma sie do Losu i Przeznaczenia.
   Moze to przypadek, że madame spotykala tylko takich ludzi? ale wzmocnić można wszystko i to co pozytywne i to co negatywne w intelekcie (UMYŚLE) …. zazwyczaj tego co pozytywne nikt nie zauważa.

 9. anula pisze:

  to jeszcze raz, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam: Ta manipulacja ” przekierowanie energii” miala by polegac na tym, ze to co się ma rozpaść ( sztuczna matryca ) byłaby podtrzymana przez zasilenie ludzką energią która popłynie w medytacji. Tak?

  • nnka pisze:

   Tak. Wtedy te wszystkie zagrozenia ( wzorce wojny kryzysu itd..) byłyby nadal aktualne w naszej rzeczywistości.

   Czyli tak naprawdę nic by się nie zmieniło! I o to ten cały ambaras o podtrzymanie starej struktury. Cała reszta to otoczka

 10. nnka pisze:

  po wczorajszym dniu a raczej dzisiejszym świcie : skutki obejrzymy 28. 12. 2012.
  info bardzo obiektywna bez ukierunkowania czego się spodziewać w kontekscie pozywu bądz też negatywu.

 11. Pingback: Stara zasada jest prosta : Jeśli znasz wydarzenie NIE ZNASZ DATY – bo to data karmiczna. Jeśli znasz DATĘ nie znasz wydarzenia ZŁOTA DATA. | Mistyka Życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s