PREZYDENT BOLIWII NA FORUM ONZ o 21 XII 2012 jako szczególnej dacie w Kalendarzu Majów!!!

Źródło: www.maya.net.pl

etznab1„Prezydent Boliwii Evo Morales, pierwszy i jedyny prezydent Indianin (z ludu Ajmara) we wrześniu tego roku na forum ONZ oficjalnie wypowiedział się na temat 21 grudnia 2012 jako szczególnej dacie w Kalendarzu Majów.

Powiedział, że ten szczególny dzień to koniec „czasu poza czasem” i początek prawdziwego czasu; koniec Macha (męskiej hegemonii) i początek Pacha (odzyskania należnego miejsca dla żeńskiej energii); koniec samolubstwa, początek braterstwa; koniec skrajnego indywidualizmu i początek wspólnoty.

Moralez wyznał, że naukowcy dobrze wiedzą, że ta symboliczna data oznacza koniec antropocentryzmu, a początek życia nastawionego biocentryzcznie; koniec nienawiści, początek miłości, koniec zakłamania, początek życia w prawdzie; koniec smutku, początek radości; koniec podziałów, a początek jedności. Dodał, ze to są tematy, które muszą być rozwijane.

Zaprosił na uroczyste międzynarodowe spotkanie 21 grudnia 2012 r. Powiedział, że ta data to początek równowagi i harmonii dla Matki Ziemi – że dużo by tu opowiadać o mądrości jego indiańskich braci z Meksyku, Gwatemalii, Ekwadoru i Boliwii, ale nakreślił punkty debaty dotyczącej ich wiedzy”.

Sprawa 21 grudnia 2012 r. jest o tyle istotna, że została po raz pierwszy oficjalnie poruszona przez głowę państwa i to na forum ONZ. Dotychczas traktowano ją trywialnie, jako głupi przesąd, na którym można nawet zarobić – katastroficznie i apokaliptycznie. Żadne z tych punktów widzenia nie oddaje prawdy, a tylko ją zaciemnia.

Czy wiesz, że:

Język ajmara uchodzi za najdoskonalszą mowę świata. Jest on niezwykle regularny, a opiera się na dwóch elementach: korzeniach i sufiksach. Elementy te osobno nie oznaczają nic, lecz kiedy się je połączy, tworzą spójną, logiczną całość. Na podobnych zasadach zbudowane są kody programów komputerowych. Nawet Wikipedia ma swoją wersję w języku ajmara.
Zasadniczo im dany język jest starszy, tym bardziej regularny. Ewolucja języków polega na utracie regularności i powstawaniu wyjątków od zasad, które z początku traktowane są jako błędy, ale później stają się nowymi regułami. Tę drogę przeszły wszystkie języki świata. Ale nie język ajmara. Ta mowa pozostała niemalże niezmieniona przez tysiąclecia (wg niektórych badaczy może liczyć sobie nawet 13 tys. lat).
Ajmarowie utrzymują, że mowę otrzymali w darze od bogów (ten motyw pojawia się w wielu religiach świata: „na początku było Słowo”). Z tego powodu traktują ją jako świętość, której nie można naruszać. Zwolennicy teorii, wedle której wszystkie języki świata wywodzą się z jednego pnia, skłonni są uznać język ajmara za ów pień. Sami Ajmarowie swą mowę określają mianem „Jaqui Aru”, co oznacza „Mowa Ludzi”. Sami o sobie natomiast mówią „Lud odległych czasów”. Ajamara – język Adama i Ewy.

Ajmarowie uważają się za bezpośrednich potomków budowniczych Tiahuanaco – starożytnego miasta nad jeziorem Titicaca. Jest to jedno z najsłynniejszych, a zarazem najmniej zbadanych południowoamerykańskich zabytków.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „PREZYDENT BOLIWII NA FORUM ONZ o 21 XII 2012 jako szczególnej dacie w Kalendarzu Majów!!!

 1. nnka pisze:

  Jeden z przedstawicieli kultury, która w ostatnich miesiącach znalazła się w centrum zainteresowania, potwierdził, że 21 grudnia 2012 r., dzięki wyjątkowemu ułożeniu planet, mogą dziać się rzeczy niezwykłe.

  Ludzi na całym świecie może natchnąć energia, która sprawi, że będą przeżywać czas wyjątkowego rozwoju. Ludzkość na całym świecie może zostać dotknięta przez falę, która wpłynie na jej bardziej zrównoważoną postawę.

  W nadchodzących dniach zrozumiemy, kim tak naprawdę jesteśmy – poinformowało Polskie Radio, powołując się na zapowiedzi jednego z członków kultury Majów.

  Ac Tah z plemienia Maayab, który potwierdził nadejście wyjątkowego dla wszystkich czasu, stwierdził, iż dobrze, by w najbliższych dniach każdy miał przy sobie coś do pisania, bowiem okres ten zaowocuje pojawieniem się nowych, niebanalnych koncepcji, które mogą mieć wpływ na całe nasze życie.

  Dodał też, że ta unikalna fala wibracji, odpowiedzialna za – być może – rewolucję umysłową, potrwa tylko osiem minut.

  http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,title,Majowie-potwierdzaja-21-grudnia-cos-sie-wydarzy-Co-to-bedzie,wid,15190424,wiadomosc.html

  • madame pisze:

   sami Majowie to tez tylko ludzie. Jedni potwierdzaja ze cos ( acz nie wiedza co) sie moze wydarzyc aby przyciagnac uwage do siebie tak jak ten wystrojony Pan na video, inni zdrowsi na umysle zaprzeczaja.Dla mnie to oczywiste bylo od poczatku ze kultura jaka nie przewidziala upadku wlasnej swietnosci nie moze byc w stanie przewidziec czegokolwiek na tak daleka mete.

   Palec Bozy to nie zadne wielkie intelektualne wzmocnienie. Od lat obserwuje Palce Boze w horoskopach ludzi. Nigdy nie jest to nic wzmacniajacego korzystnie. Zazwyczaj okreslaja one pewna” niezbornosc”. W koncu to 2 kwinkunksy sa wlaczone. Pewne niedopasowanie i niezreczna realizacje. Cos niedopracowanego.
   21 grudnia mase ludzi zacmilo intelektualnie i oczekiwali na koniec swiata. To jest ten palec bozy. Z Neptunem w Rybach realizacja idealna..

   • nnka pisze:

    madame:
    NIKT Z MAJÓW NIE MÓWIŁ O KOŃCU ŚWIATA!
    To raczej ludzie zachodu mają apokaliptyczne wizje i nakręcaja koniunkturę . KONIEC CYKLU CZASU to nie koniec swiata mówi tez o tym ten wystrojny pan…
    To tez jest element matrycy lucyferycznej, która właśnie się rozpadnie z hukiem bo już nadszedł CZAS.
    jesli ktoś nie rozumie o co chodzi w kalendarzu Majów trudno… nich żyje w swoim przeświadczeniu, że Majowie mówili o końcu świata wielkiej kościelnej apokalipsie.. widać to w nich siedzi nieuświadomione jako wzorzec UPADKU do odreagowania. Coby tylko z tego piekła nie zrobili innym, bo pewnie teraz zacznie się poszukiwanie winnych dlaczego końca świata nie ma a miał być w ich fantazjach 😀 .

   • madame pisze:

    ale ja nie mowie o KONCU SWIATA w sensie apokalipsyt. Mowie twierdzeniach ze 21 to opoczatku nowej oswieconej ery itd itp. To Majowie ( jak sie okazuje teraz niektorzy) mowili calkiem wyraznie a teraz dodaja ze niby sie zacznie ale niekoniecznie 21 ( ciekawe ze nagle sie wymigiguja) Dla mnie to tez bzdura z tymi nowymi erami od konkretnej daty. Nic nie dzieje sie nagle tylko wszystko jest wynikiem EWOLUCJI- poowoooli…. Nie ma rach ciach od tej daty zmiany w swiadomosci i nowy system myslenia na calym swiecie- takich cudow nie ma

 2. Pingback: ” Co na górze to na dole” 21.12 karmiczna medytacja czyli zapytaj Serca. | Mistyka Życia

 3. c pisze:

  śliczne zjawisko odwrócenia przedmiotu wirującego w stanie nieważkości

 4. Mezamir pisze:

  Przecież to zwykła animacja komputerowa 🙂 widac że obrazy są na siebie nałożone.

 5. madame pisze:

  „To tez jest element matrycy lucyferycznej, która właśnie się rozpadnie z hukiem bo już nadszedł CZAS” <= a to sie tez nie objawi w zaden sposob na swiecie i pozostanie w swiecie "wyzszym"?:)

  • nnka pisze:

   owszem powinno się objawić zdjęciem wzorców ukrytych w nieświadomości bo tu nie chodzi o żaden „wyższy świat” tylko zbiorową nieswiadomość Powinno też nieco podnieść zrozumienie ludzi na czym polegają CYKLE KARMICZNE.. aczkolwiek przy takim napędzie że „NIC SIE NIE STANIE” przypuszczam, że matryca będzie zasilona a ścieżka kontyuowana czyli nic się nie zmieni zgodnie z wolą wielu będziemy podązac droga destrukcji i będzie nowa data ” końca świata”.

   Jest jeszcze inna opcja, że jednak to się oczyści a matryca kodów nie będzie podtrzymana. Wtedy będzie ZWROT DZIEJÓW co Majowie nazywaja Nowym Światem a inni Nowa Erą dla ludzkości

   • madame pisze:

    > aczkolwiek przy takim napędzie że “NIC SIE NIE STANIE”

    . Alez jest naped „ze sie stanie” bo tylu ludzi uwierzylo w niebywale znaczenie 21 grudnia. Dawno nie bylo tak zmasowanego szalenstwa. Ciekawe ilu dzisiaj samobojstwa niestety popelni.

    Wszelakie wzorce to zludzenie, narzucone nam kulturowo. Wszystkie wzory to kolejna skorupka narzucanych nam pogladow ” jedynych prawdziwych”. Tak samo te dotyczace cyklow karmicznych- to tez kolejny wzorzec i kolejna skorupka.

    Rudolf Steiner uwazal Lucyfera za wladce iluzji ktory wraz z technicyzujacym swiat Arhimanem w 21 wieku polaczyli sily. Jak Propopiuk mowi chca uczynic przy pomocy wirtualnej ( iluzja lucyferyczna) rzeczywistosci ( komputeryzacja arymaniczna) uczynic z czlowieka mechaniczna istote uzalezniona od wirtualnego swiata

    • nnka pisze:

     madame wzorce w nieświadomości to Twoje własne wzorce w wyniku doświadczeń życiowych, które wyparłaś z podświadomosci a które wcześniej czy później „muszą wyjść na światło dziennie” tak przebiega proces leczenia urazów emocjonalnych. Jak sobie z tym kazdy z nas poradzi zalezy od jego dojrzałosci lub pomocy drugiego człowieka. Tu nie chodzi o wzorce nabyte, przekonania i dogmaty wpojone przez środowisko.

     Samo to stwierdzenie ” COS SIE STANIE” i reakcja ludzi na to pokazuje kierunek umysłu czy „własciciel swoje narzędzia umysłowe używa destukcyjne ” stanie sie coś złego” i tworzy algorytmy czy kreatwnie ” stanie się coś pozytywnego”. „Stanie się” to tylko IMPULS dla ZMIANY – na który różni ludzie różnie reagują, niektórzy poprzez kolejne wyparcie i zablokowanie tego co powinno się oczyścić jako destrukcyjne myślenie ” stanie się koniec świata” zamiast „stanie się lepszy świat”.

     Cyt ; „Tak samo te dotyczace cyklow karmicznych to tez kolejny wzorzec i kolejna skorupka”

     – dla Ciebie to wzorzec i skorupka a dla mnie to narodziny dziecinstwo dojrzewanie dojrzałość i starość człowieka – etapy życia. Każdy z tych etapów ma swoją charakterystykę również energetyczną … na tym opiera się wiedza o cyklach w naturze a nie na czyms abstrakcyjnym. Cykle sa zaburzone.

     A tak na marginesie u mnie w środowisku nic sie specjalnego nie dzieje, dzień jak codzień. To zmasowane szaleństwo to raczej tez kręcenie lodów gdzie mass media ogłaszają w TV koniec swiata wg Majów. Swoje robią skutki będziemy oglądac za kilka dni.

 6. madame pisze:

  >madame wzorce w nieświadomości to Twoje własne wzorce w wyniku doświadczeń życiowych, które wyparłaś z podświadomosci a które wcześniej czy później “muszą wyjść na światło dziennie”

  ale poza wzorcami indywidualnymi sa wzorce KULTUROWE. I te sa duzo silniejsze niz wzorce wynikle z naszych indywidualnych przezyc. Tak naprawde wzorce kulturowa SA i widzimy je jako cos normalnego , jako tlo.

  . >Tu nie chodzi o wzorce nabyte, przekonania i dogmaty wpojone przez środowisko.

  A niby te nie istnieja i zupelnie nie wplywaja na nasza swiadomosc?:))) Jestem astrologiem wiec mysle holistycznie. Wszelakie doswiadczenia zbiorowe, aspekty zbiorowe maja swoje odbicie w aspektach mniejszych na indywidualnym poziomie. Przezycia ( vel karma indywidualna) nie jest fruwajaca i niezalezna od karmy i przezyc pietro wyzej- zbiorowych. Jak na gorze tak na dole- szmaragdowa tablica przeciez O TYM MOWI a nie o czyms innym.

 7. madame pisze:

  > stanie sie coś złego” i tworzy algorytmy czy kreatwnie ” stanie się coś pozytywnego”.

  widzisz, ty wracac do „cos sie stanie zlego” , a ja widze w necie masy jacy wlasnie uwazaja ze zaczyna sie nowa era oswiecenia i wyzwolenia zloty wiek etc etc etc… To niekoniecznie dla ludzi wzorzec negatywny. Sa piewcy cudownej ery tez. I to tez jest iluzja…

  >Cykle sa zaburzone.
  Skad to przeswiadczenie ? ( podkreslam to pytanie)

  • nnka pisze:

   „uwazaja ze zaczyna sie nowa era oswiecenia”

   bo ludzie lubia byc wielcy wysoko wibrowac miec wyższe poziomy i się oświecać na drzewach.. tylko ze tu wogóle nie o to chodzi.
   Wyjaśniłam juz czym się pozywyna dysocjacja tworzenia różni od negatywnej.
   ja te zmiany widzę ok i bardzo mnie dziwią ci ktorzy na siłe chca je zablokować jakby nie dostrzegali co się dzieje na świecie…

   Kiedys dostałam dziwne życzenia z zaświatów za pomoca medium, aby się to spełniło- ZMIANY… ale i tak nawet w ściecie duchowym bardziej mowa o braku zmian czyli kontuuacji ścieżki niz o zwrocie dziejów. Było to w zeszłym roku, być może coś się zmieniło nie wiem.

   • madame pisze:

    >ja te zmiany widzę ok i bardzo mnie dziwią ci ktorzy na siłe chca je zablokować >jakby nie dostrzegali co się dzieje na świecie…

    ale zmiany caly czas maja miejsce. Ewolucja zawsze trwa. Czasem przyspiesza, czasem zwalnia. 2 kroki w tyl 4 kroki w przod itd. Podobnie jak ruch planet: progresja progresja mala regresja itd.

  • nnka pisze:

   to nie jest przeswiadczenie tylko obserwacja życia .. przeświadczenie mozna miec o czyms czego sie nie widzi lub nie rozumie.

   • madame pisze:

    A ja nie mam przekonania iz cokolwiek jest zaburzone. To kolejny wzorzec i przekonanie. Swiat idzie w takim kierunku w jakim powinien i czuwaja nad tym duzo madrzejsi niz my ludzie.
    Przekonanie ze przedszkolakow ( ludzi bo na takim poziomie jest ludzka swiadomosc) edukacja idzie w zlym kierunku byloby krytycyzmem wobec RODZICA.
    Wszystko to tylko kolejny etap w Ewolucji bardzo dobrze zaplanowanej. Czas to zludzenie,

    • nnka pisze:

     Wiesz madame po prostu Twoje pojmowanie świata i moje pojmowanie to dwa rózne światy. Jeśli idziemy w dobrym kierunku i czuwają nad tym ludzie mądrzejsi to pogratulować rezultatów.

  • Maria_st pisze:

   madame –co ma wisiec nie utonie…….
   w zasadzie w ciekawych czasach sobie ” zyjemy ”
   A Słońce mi przez okno pieknie swieci —–nie ma to jak naturalne Oświetlenie….nawet jak oslepia silnie…….
   Będzie jak być ma…..

 8. madame pisze:

  >Kiedys dostałam dziwne życzenia z zaświatów za pomoca medium, aby się to spełniło

  ktos w zaswiatach ma „zyczenia”? Czy dobrze rozumiem- popraw mnie jesli nie, prosze. Jesli ma „zyczenia” to znaczy ze nie jest to jakas bardzo rozwinieta istota.

  Nie zrozum mnie zle: ja miewam sny slysze w dzien glos ( acz bardzo rzadko) o tym co sie wydarzy w moim osobistym zyciu i sprawdza sie to w 100% o czym najblizsi potwierdza. To musi byc od kogos albo istot istniejacych ponad czasem albo od mojego wyzszego ja..
  ale… przyznam ze nigdy mi nikt nie przekazywal swoich zyczen bo i po co i na co? I coz z tego ze jakas tam istota bedaca osadzona jak najbardziej w czasie aktualnym ( skoro ma zyczenia) mialaby mi cos przekazywac?

 9. Mezamir pisze:

  Rudolf Steiner uwazal Lucyfera za wladce iluzji”-Poniewaz był antropozofem uważał również Thora i Odyna za Szatana.

 10. madame pisze:

  nic nie czytalam o Thoru czy Odynie u Steinera, Mezamir. Zajmowal sie swiatem pomiedzy Chrystusem Lucyferem a Arymanem. Jeszcze o Asssurach wspominal. Zreszta co tam… koncepcja jakich wiele

 11. Dawid56 pisze:

  Madame proszę zerknij jeszce raz w ten układ 23.12.2012 w polu razenia P.B tego najwazniejszego znajdzie sie Wenus.Nie wydaje Ci sie że ten b. silny P.B ( Pluton Saturn,Jowisz) to zerowe aspekty? aż praktycznie do 23.12.2012.TO sie juz dzieje po prostu się dopycha spróbój TO może cofnąć – moze dasz rade .Zobacz co sie zdarzyło 14.12.2012 w Newton – kolejne bariery zostają przekroczone.Wydaje sie że najwyższa pora aby sie ujawnili -będziemy wówczas tworzyć nowy kalendarz od tej chwili.Jeśli się nie chcą ujawnić to znaczy że maja nieczyste intencje i tyle.
  Są dwie teorie ewolucyjna i katastroficzna, niestety Ziemia chyba „idzie” cały czas tą druga drogą…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s