Faktycznie,  ostrzeżeń i znaków z Nieba w naszych czasach nie brakuje. Odnosi się to również do rozmaitych objawień, z których najważniejsze – przeanalizowane i zatwierdzone  przez Kościół – odznaczają się dwiema charakterystycznymi cechami. Pierwsza:  zawsze jako prawdziwy powód mających nadejść kataklizmów potępia się w nich  grzech, w jakim pogrążyła się ludzkość. Druga: rezultatem owych nieszczęść ma  być nawrócenie się niewierzących i rozpoczęcie nowego okresu w historii, w  którym Ewangelia i Kościół katolicki będą królowały nad odbudowaną moralnie i  pełną płomiennej wiary ludzkością. Nastanie czas, który św. Ludwik Grignion de  Montfort nazywał Królestwem Maryi.

 Wynika z tego, że  wielkie katastrofy, jakie mogą nadejść w 2012, nie tylko przyniosą karę za  grzechy, ale będą też miały charakter naprawczy, stąd też nie powinniśmy raczej  wierzyć w możliwość spowodowanej przez nie zagłady całej ziemi i  ludzkości.

#comment-25456 wobroniewiary pisze:

Niektózy to już nawet do Boga nie potrzebują się modlić. Wystarczy, że gadają z energią i z rurami, które ją przewodzą

Panie Boże zmiłuj się!

 Głos rozsądku? 🙂

W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Czy  rzeczywiście znajdujemy się w przededniu końca świata? Czy napawające wielu  ludzi strachem mroczne „przepowiednie” dotyczące roku 2012, mieszające argumenty  na pozór naukowe z czystymi zabobonami i ideologię New Age z science  fiction, to kompletna bzdura, czy może jednak kryje się w nich ziarenko  prawdy?

Nietrudno  dostrzec, iż całą kulę ziemską zalewa fala chaosu, grzechu i niemoralności. Czyż nie można tego zinterpretować jako początek niezwykłych wydarzeń wspomnianych w  Apokalipsie? Nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi i słońce stało się czarne  jak włosienny wór, a cały księżyc stał się jak krew. I gwiazdy spadły z nieba na  ziemię, podobnie jak figowiec wstrząsany silnym wiatrem zrzuca na ziemię niedojrzałe owoce. Niebo zostało usunięte jak księga, którą się zwija, a wszelka  góra i wyspa z miejsc swych poruszone (Ap 6, 12).

Faktycznie,  ostrzeżeń i znaków z Nieba w naszych czasach nie brakuje. Odnosi się to również do rozmaitych objawień, z których najważniejsze – przeanalizowane…

View original post 2 449 słów więcej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii .. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „

 1. c pisze:

  nie, to nie jest głos rozsądku

 2. c pisze:

  to nie schizma, raczej marna wiara w to że KK po Wielkiej Przemianie będzie miał racje bytu, kurczowe trzymanie się ‚ znanego ‚ ze strachu przed tym co nadchodzi. ludzie boją się zrzucić łańcuchy bo wolność by ich przygniotła a to dlatego że są przyzwyczajeni do tego że ktoś za nich myśli

 3. Wars pisze:

  Świętym i błogosławionym kościoła katolickiego, po 21.12. 2012 już dziękujemy!

 4. margo0307 pisze:

  Nnka: „…Faktycznie, ostrzeżeń i znaków z Nieba w naszych czasach nie brakuje…”
  A to ostrzeżenie brzmi naprawdę niepokojąco…
  Cyt. Rzeczywiście wiele osób może doświadczać tych intensywnych energii w sposób drażniący. Jeśli nie jesteście przygotowani psychicznie, emocjonalnie i energetycznie aby wskoczyć na swoje wyższe poziomy, energie te mogą powodować uczucie postradania zmysłów…”

  http://krystal28.wordpress.com/2012/12/15/kosmiczne-okno-21-23-grudnia-2012/

  • nnka pisze:

   hm…
   super tylko, że przyczyną nie są energie. A „wskoczenie na swoje wyższe poziomy” to nic innego jak świadomośc rózróżniająca po uaktywnieniu się doznań pozazmysłowych. Bo jak to mówią : nie wszystko złoto co sie świeci.
   Strerowanie MYŚLĄ nie jest tu wyjątkiem. Można sterować człowiekiem! Czynem, myślą i słowem drugiego człowieka za pomoca energii myśli . I nie są to puste słowa z mojej strony.

 5. Mezamir pisze:

  KK w Polsce jest tak samo polski jak McDonald.
  Budowanie polskości na ideologiach z „ziemi świętej”to fantastyczny pomysł.
  Odkąd zaczęto to robić żyje nam się coraz gorzej.
  Pojawił się kk,pojawiła się ciemnota i zabobon.

 6. Mezamir pisze:

  opolczykpl.wordpress.com/2012/12/16/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

  opolczykpl.wordpress.com/2012/12/15/wstep-do-globalizmu/

  opolczykpl.wordpress.com/2012/04/29/nwo-nadchodzacy-koszmar-niewolnictwa/

  opolczykpl.wordpress.com/2012/12/11/ksiega-zbrodni/

  ” Ewangelia i Kościół katolicki będą królowały nad odbudowaną moralnie i pełną płomiennej wiary ludzkością. ” 😀

  Żydowski hymn triumfu
  „Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji…”
  „Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. Żydowski zbuntowany prorok jest centralną figurą w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych bogów, odstawiliśmy waszą rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może być nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!”
  Marcus Eli Ravage – osobisty biograf klanu Rothschildów o judeochrześcijaństwie

  Paradisus Judeorum INRI Polonica Rex .

 7. Mezamir pisze:

  Paradisus Judeorum INRI Polonica Rex .

  Żydowski hymn triumfu
  „Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji…”
  „Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. Żydowski zbuntowany prorok jest centralną figurą w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych bogów, odstawiliśmy waszą rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może być nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!”
  Marcus Eli Ravage – osobisty biograf klanu Rothschildów o judeochrześcijaństwie.

  Naród kładzie na swych bogach pieczęć swej narodowości.

 8. Mezamir pisze:

  Myśl, aby zniszczyć przeciwnika przez wszczepienie mu do umysłu zgubnej idei
  zrodziła się już w zamierzchłych czasach w głowach magów Bliskiego Wschodu, zwłaszcza w Persji.
  Jednak próba podbicia świata przez szerzenie zoroastryzmu zakończyła się dla Persów fatalnie – prawdopodobnie dlatego, że wcześniej Zaratustra zdążył dogłębnie „zewangelizować” perskie społeczeństwo.
  Kiedy w podbitym przez Rzymian Izraelu strzępy idei zoroastryzmu rozwinęły się w paraliżujące instynkt samozachowawczy człowieka chrześcijaństwo, elity żydowskie stanęły wobec konieczności wytępienia zgubnej idei pod groźbą zaniku narodu. Jednak próby tępienia chrześcijaństwa rozniecały tylko tę zarazę, a opracowana przez współczesnego Jezusowi Hillela (ze stronnictwa Faryzeuszów) wykładnia Tory właściwa dla ówczesnej sytuacji Żydów nie trafiała do gustu zniechęconego ludu. Pamiętny klęski Dariusza w krucjacie przeciwko Scytom Arcykapłan Gamaliel poucza wyznaczonego przez Sanhedryn do wytępienia chrześcijaństwa Szawła o możliwościach wojny ideologicznej. Rodzi się idea „Idźcie i nauczajcie wszystkie narody”.
  A wobec nawróconych Gamaliel ma taką już receptę:
  „Czy ty nie widzisz, że oni się sami wynoszą do Królewstwa Niebieskiego, a nam Ziemia zostaje za darmo”.

  Nie należy więc przeceniać zdolności Pawła, jak to czyni prezentowany artykuł.
  Szaweł długo przemyśliwał instrukcje Gamaliela i dopiero w drodze do Damaszku ogarnęła go jasność nie za sprawą jakiegoś świetlistego meteorytu, czy jakiegoś UFO – po prostu nastąpił moment zrozumienia idei
  jaką zaszczepił mu Arcykapłan Gamaliel.

  Zanim jednak Szaweł opracuje skuteczną taktykę wojny psychologicznej, będzie podejmował kilka nieudanych prób i będzie kontaktował się z Jerozolimą, która szybko stanie się sztabem szerzenia chrześcijaństwa na cały świat, z wyjątkiem oczywiście Izraela. To jest już dobrze opisane w „Dziejach Apostolskich”
  a historia Kościoła pierwszych wieków ilustruje precyzyjne sterowanie z Jerozolimy rozprzestrzenianiem się zarazy na wszystkie prowincje Imperium Rzymskiego.

  http://toporzel.pl/teksty/swiatof.html

  Dziwię Ci się nnk’o że promujesz takie portale jak w obronie(żydowskiej)tradycji.
  Spróbuj tam wejść i napisać coś w komentarzach 🙂 jakieś fakty historyczne podać
  Nie wolno 🙂

 9. jaga pisze:

  Prefekt Kongregacji Nauki Wiary abp. Gerhard Ludwig Müller wyraził w Radiu Watykańskim pogląd wedle, którego jakiekolwiek dyskusje na temat końca świata w grudniu 2012 są wyrazem nieodpowiedzialności i głupoty. Według niego, „to wszystko są niepotrzebne emocje.”
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/watykan-oficjalnie-skrytykowal-koniec-swiata-w-grudniu-2012

 10. Mezamir pisze:

  To mi się podoba: “krytyka końca świata”.

  Może lepiej grzeszność?
  Koniec świata jest heretykiem i bluźniercą który działa w porozumieniu z komuchami
  aby szkodzić nieskazitelności kk.

  Koniec śiata powienien zostać ekskomunikowany i obłożony anatemami.

 11. JESTEM pisze:

  Będzie RAJ 😀 😀

  Znalazłam jego opis:
  http://krystal28.wordpress.com/2012/08/24/po-przemianie/

  „Zasiane zostanie pozaziemskie ziarno, które posiada dziewiczą siłę witalną w tym drzewa, krzewy, kwiaty, owoce i warzywa w miejscach, gdzie wcześniej nie mogłoby utrzymać swojego wzrostu. To ziarno utworzy nowe ogrody w miejscach, w których poprzednio kilometrami ciągnął się piach. To są super ziarna, które wzrastają bardzo szybko przy bardzo małej opiece. Źródła wodne, strumienie, jeziora i rzeki wytrysną tam, gdzie wcześniej teren był wyschnięty. Tereny trawiaste oraz całe życie istniejące na nich powróci również do swojego ekosystemu. Morza będą domem dla stworzeń, które dawno temu były uważane za wymarłe.
  .
  Embargo nałożone na Ziemię przez Ziemię Wewnętrzną będzie cofnięte i będziecie mogli swobodnie podróżować do Cywilizacji zamieszkujących wewnątrz Ziemi. Dostępne będą bezpłatne statki, które będą zabierały was zupełnie tak, jak komercyjne loty do innych Cywilizacji w innych Układach Gwiezdnych takich jak: Alfa Centauri, Syriusz, Plejady, Niburu, Neptun, Jowisz, Saturn, Księżyc i Pluton, na dzień lub na tydzień.
  .
  Pozaziemska technologia będzie rozdawana bezpłatnie każdemu. Również replikatory będą rozpowszechniane i nastąpi obfitość pożywienia związana z ich używaniem. Podręczne urządzenia uzdrawiające służące do leczenia drobnych zranień lub niewielkich dolegliwości znajdą się w każdym domu. Ośrodki uzdrawiające staną się ogólnie dostępne na przewlekłe choroby, które wymagają więcej uwagi wyszkolonych uzdrowicieli. Ludzie będą w zupełności uzdrawiani. Ci ludzie, którzy nie mają kończyn lub innych organów będą uzdrawiani z użyciem technologii, które nigdy wcześniej nie były znane na Ziemi. Istnieją technologie pomagające leczyć zęby, wzrok i skórę. Będzie uzdrowiony każdy problem, z jakim się obecnie borykacie. Każdy z was otrzyma pojazd do poruszania się. Będziecie swobodnie podróżować bez granic, bez dokumentów, bez opłat.
  .
  Wyburzymy stare konstrukcje i zbudujemy nowe domy. Bałagan gett w dużych miastach będzie natychmiastowo usunięty, a bezdomni otrzymają domy wybudowane niemalże z dnia na dzień. Będą oni posiadali własną ziemię, gdziekolwiek zechcą, z dala od dużych miast, w pobliżu pastwisk i wody pitnej. Stare chałupy pokryte aluminiową blachą znikną. Zdemontujemy i usuniemy wszystkie szczątki.”

 12. Mezamir pisze:

  Swojskie słowiańskie klimaty 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s