Pachamama o 12.12.12 i 21.12.12

Pachamama o 12.12.12 i 21.12.12

Zaczęła ze mną rozmawiać, gdy kontaktowałem się z moimi przewodnikami, aby otrzymywać kierunki najbliższych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń grudniowych. Wiem, że jest już dawno jest ze mną, ale nigdy nie zgłosiła się i czułem, że miała wiedzę Starszyzny Majów. Więc ona powiedziała, że jest Pachamama *, i że jest w sumie jednym z moich przewodników.

Ona pojawiła się dla mnie jako stara mądra kobieta w tradycyjnym stroju Maya, pełna łaski i spokoju, z mnóstwem zmarszczek na jej twarzy, i wszystkie ogromny uśmiechem.

Miałem przeszłe wcielenia w kulturach Majów i Inków, pamiętam, w szczególności w Andach, i czuję się w tym życiu, zwłaszcza podłączony do Maya, ponieważ otrzymałem 2 lata temu, podczas dwóch nocy ogromny download kodów wznoszenia od nich. Mogłem dosłownie zobaczyć ich kształt i kolor i piękne starożytne plemię, który robiło transmisję. To pobranie połączyło mnie w nowy sposób bezpośrednio do świadomości Gai i był to również czas, kiedy zacząłem z moją komputerowym tworzeniem. Kreacje artystyczne nie były dla mnie nowe, ale robić to cyfrowo, absolutnie było.

Pachamama powiedziała, że 12.12 12 był okresem, kiedy ci, którzy są na to przygotowani, ponieważ wybrali tą usługę dawno temu i przed urodzeniem, doświadczali rzeczywistego pobierania kodów, które są niezbędne do tworzenia i stworzenia nowego ciała krystalicznego .

Są też tacy, którzy otrzymali ten składnik wcześniej, ponieważ ich świadomość jedności już była do jednego lub drugiego stopnia rozwinięta. Potrzebowali ich ciał, aby dotrzymały kroku w tym procesie, a więc proces aktywacji został wykonany dla nich już później.
Ogólnie można powiedzieć, że dla nich 12.12.12 przynosi ogromne pogłębienie świadomości Jedności i Energii, które może doprowadzić ich do głębi bezmyślności, początku kreacji.

21.12.12 więc jest dniem, gdy pobrane kody z 12,12 zostaną aktywowane przez Słońce, Które będzie odrodzone w tym dniu.
Od tego dnia Słońce ma pozwolenie przekazywać bezpośrednio świadomości jedności z centrum galaktyki do naszego świata.

Tak więc istnieją dwa główne procesy: kwantowy skok w świadomości i kwantowy skok w transformacji ciała. We wcześniejszych procesach wznoszenia była tylko transformacja świadomości, ale tym razem ciało przemienia także dlatego, że wznosimy się z nim, i dlatego też musi być w stanie w pełni utrzymać nową Świadomość.

Oba procesy są inicjowane w dniu 12 grudnia i 21, przy czym nacisk na ciało jest ogólnie na 12 i nacisk na świadomość w ogóle, na 21szy.

W porównaniu z ponad 7 miliardów istot ludzkich, liczba tych, którzy otrzymują do pobrania dla transformacji ciała, jest stosunkowo niewielka, a więc jest to liczba tych, którzy otrzymują inicjację do świadomości jedności.

Jednak są tacy, jak wspomniano wcześniej, którzy już otrzymali pobranie kodów ciała wcześniej. I ten inicjacyjny proces funkcjonuje jako ważny akcelerator dla wszystkich.

Także ludzie, którzy są gotowi wstąpić już teraz za pośrednictwem nowych wirów energii, przyspieszają proces dla innych bardzo. Jednak jest to bardzo mała liczba. Oni całkowicie znikną z naszych oczu,ponieważ nie możemy już ich zobaczyć, gdy udają się do następnego wymiaru, które wibruje na poziomie wyższym od naszego wymiaru. Więc tak naprawdę nie znikają, ale tylko nie jesteśmy w stanie ich zobaczyć.

Są też ludzie, którzy byliby w stanie wznieść się przez przejścia do wyższych wymiarów, ale zgodzili się na pozostanie ze względu na proces ewolucji reszty ludzkości. Tak więc pozostaną w celu świadczenia usług.

Osoby nowe w tym procesie muszą wiedzieć, że proces ciała nie zawsze jest łatwy i może być czasami bardzo bolesny z powodu głębokich zmian procesu energetycznego i biochemicznych. Kształcenie ogólne dotyczące spodziewanych doświadczeń będzie konieczne tak, żeby ludzie nie martwili się, co dzieje się z ich ciałami. Jest to zupełnie nowa przygoda i nie istnieją żadne wcześniejsze doświadczenia z nigdzie indziej, co mogło uczynić proces transformacji łatwiejszym.

Ale jak zawsze, ponieważ istnieje już szereg prekursorów, to będzie zawsze mniej trudne dla tych, którzy naśladują.

To jest rzeczywiście eksperyment, gdzie oba procesy, świadomości i ciała, muszą być dopasowane do siebie, tak bardzo jak to możliwe. Nie jest to jednak zawsze możliwe do osiągnięcia, i jest to zawsze indywidualny proces, w zależności od karmy ciała każdej osoby.

Chociaż cały proces jest stosunkowo powolny, na początku, on szybko przyspieszy, gdy tylko pewien procent ludzkości będzie uczestniczyć aktywnie w procesie tej ewolucji. Wynika to z pola morficznego, tak, że zakończy się za około 3-4 lata (to jest tylko domniemanie, należy pamiętać, nie było to wykonane przed eksperymentem), gdy ludzkość jako całość osiągnie nowy poziom świadomości Jedności w nowym ciele, będąc w stanie wyrazić tę świadomość jedności w pełni.

Proszę jednak zrozumieć, że opis ten jest wykonany z 3-cio wymiarowego punktu widzenia, tak, żeby ludzie w ogóle mieli pojęcie o tym procesie. Ale z przesunięciem wymiarów, gdzie czas staje się iluzją, pytania, które istnieją teraz, tam już nie istnieją, bo jeśli mieszkasz w ponadczasowej świadomości jedności, zagadnienia dotyczące transformacji ciała pojawią się w zupełnie nowym świetle!
Jak dotąd cały proces nie może być naprawdę opisany ani już zrozumiany!
Przygotujcie się na zmiany w swojej percepcji, które mogą być najbardziej niewyobrażalne teraz.
Spytałem ją o moją wizycie na Terra Nova, czy Ona lub jedno z innych dzieł Nowej Ziemi byłoby miejscem, gdzie ludzkość ma iść.

Pachamama powiedziała, nie powinniśmy zapominać, że wraz z przyjściem Świadomości Jedności poprzez narodziny nowego Słońca, wszystkie linie czasowe będą złączone w jedną, a więc wszystkie te kreacje staną się jedną Nową Ziemią. Jednak nie możemy sobie wyobrazić, jak to działa w naszych 3-cio wymiarowych, logicznych umysłach. Gdy będziemy w Świadomości Jedności rozwiązania mogą pojawić się w sposób zaskakująco prosty i oczywisty. Tak więc nie należy się martwić, i przyjąć, że możemy w pełni zrozumieć te rzeczy, tylko z punktu widzenia naszej rozwijającej się wielowymiarowości.

Tyle, co Pachamama wyjaśniła mi.

Z wielką miłością, Ute 11 grudnia 2012 Channeler: Ute

* Pachamama jest Boginią czczoną przez rdzennych mieszkańców Andów. Ona jest znana jako “Matka Świata”, a później także jako “Matka Kosmosu”.

Źródlo: http://soulowicz.wordpress.com/

Pachamama lub Mama Pacha (kecz. Matka Ziemia) – inkaska bogini ziemi, pl.wikipedia.org

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na „Pachamama o 12.12.12 i 21.12.12

 1. nnka pisze:

  „Wynika to z pola morficznego, tak, że zakończy się za około 3-4 lata (to jest tylko domniemanie, należy pamiętać, nie było to wykonane przed eksperymentem), gdy ludzkość jako całość osiągnie nowy poziom świadomości”

  mhm a jednak eksperymenty genetyczne na polach Juz pisałam o takiej możliwości wcześniej łączenia tego co nie harmonizuje / niestety nie znajdę teraz za dużo komentów/. Brzmi jak mieszanie ras. MILAB czy nowy GOLEM?

  „12.12 12 był okresem, kiedy ci, którzy są na to przygotowani, ponieważ wybrali tą usługę dawno temu i przed urodzeniem”
  „Są też ludzie, którzy byliby w stanie wznieść się przez przejścia do wyższych wymiarów, ale zgodzili się na pozostanie ze względu na proces ewolucji reszty ludzkości. Tak więc pozostaną w celu świadczenia usług.

  Nie to, żebym się czepiała ale naprawdę to brzmi jak matrixowe biuro usług astralnych . Ale powiedzmy, że ps medium nie znalazła odpowiedniejszych okresleń.

  „Starzy mistrzowie” są już zmęczeni… teraz będą nowi mistrzowie i pasterze w kole karmy. Nabór trwa. Sprawa dotyczy ślubowań, wzorców i więzów karmicznych (to tak dla jasności tematu.) . Czy ktoś to potwierdził z żyjących? Wg mnie TAK – Dalajlama w 2011 r.

  Jest to zupełnie nowa przygoda i nie istnieją żadne wcześniejsze doświadczenia z nigdzie indziej, co mogło uczynić proces transformacji łatwiejszym

  co do tego mam duuuuże wątpliwości TAK BYŁO NA POCZĄTKU.. wtedy nie wypaliło. Kto zagwarantuje chętnym, że teraz wypali?

 2. nnka pisze:

  ale to zdanie :
  21.12.12 więc jest dniem, gdy pobrane kody z 12,12 zostaną aktywowane przez Słońce, Które będzie odrodzone w tym dniu.

  ma sens i jest opisem z dnia wczorajszego zupełnie innego mechanizmu, który można było odczuć. Ile osób odczuło co faktycznie sie działo nie wiem.

  I jest to zdecydowanie cos innego niż kodowanie lub tez jak twierdza LW łączenie, ponieważ między łaczączeniem a nałożeniem są zdecydowane róznice. Pierwsze zniewala, drugie jest rozliczeniem .

  W każdym bądź razie wczoraj był gwałtowny spadek energii który wiąze sie wg mnie z tym : Subdukcja jest nagłym spadkiem energii, poprzedzającym późniejszy wzrost lub wyładowanie nowej energii w nowym morficznym subpolu
  https://nnka.wordpress.com/2012/11/03/subdukcja-jest-naglym-spadkiem-energii-poprzedzajacym-pozniejszy-wzrost-lub-wyladowanie-nowej-energii-w-nowym-morficznym-subpolu/
  Ale tez z tym: Problem ciągłości istnienia polega na przekazanie pewnego potencjału energii a nie substancji.
  https://nnka.wordpress.com/2012/09/10/zespol-ten-niczym-matryca-odciska-sie-na-kontinuum-swiadomosci/

  • anula pisze:

   nnka cyt: W każdym bądź razie wczoraj był gwałtowny spadek energii

   A dzisiaj niektórzy pisza o skutkach !
   http://krystal28.wordpress.com/2012/12/13/lzejsze-aspekty-wzniesienia/
   Ika
   gru 13, 2012 @ 16:17:23

   Witam wszystkich cieplutko! Oj,wczoraj czułam się bardzo niedobrze fizycznie.Rano,po wyjściu z łóżka miałam mocne zawroty głowy,tak że musiałam trzymać się ścian,by dość do pokoju obudzić córki.Towarzyszyły temu okropne mdłości.Po wyprawieniu dzieci do szkoły położyłam się,bo nie dawałam rady utrzymać się na nogach.Spałam,leżałam do 13.oo,bo co próbowałam zwlec się z łóżka, wszystko mi wirowało.W końcu wstałam o tej 13.oo,było mi już o wiele lepiej,ale do dzisiaj rana czułam się tak, jakbym dostała od kogoś w głowę. Czy mogło to być związane z aktywacją?Czy ktoś z Was kochani odczuł wczorajszy dzień podobnie?

   marmur71
   gru 13, 2012 @ 18:18:28

   A do mnie coś się od wczoraj uczepiło.Zostałem mocno zaatakowany słownie tak naprawdę bez powodu.Agresję z zewnątrz czuję do tej pory, dlatego proszę modlitwę.

 3. jojo pisze:

  Podobnie przedstawia to J Zagórski tylko jasniej: Zwłaszcza ten moment: ” Są też ludzie, którzy byliby w stanie wznieść się przez przejścia do wyższych wymiarów, ale zgodzili się na pozostanie ze względu na proces ewolucji reszty ludzkości.” .

  • nnka pisze:

   No cóż, historia Koła sie powtarza . Jeśli sa to tylko „odczyty z przeszłosci” nie jest jeszcze tak kiepsko. Ale to co się dzieje raczej wskazuje na powielenie wzorca : ” tych co odejdą” i „tych co zostaną” . „Plejadańska medytacja” mimo, że działa z poziomu mentalnego to ukierunkowana jest na ciało emocjonalne.. Nie chodzi o to, co „każą” oglądać, chodzi o to co powinno się zobaczyć.

 4. anula pisze:

  może ta wczorajsza medytacja miała spowodować, żeby ludzie nie odczuli tego spadku?

 5. Michaela pisze:

  „Są też tacy, którzy otrzymali ten składnik wcześniej, ponieważ ich świadomość jedności już była do jednego lub drugiego stopnia rozwinięta. Potrzebowali ich ciał, aby dotrzymały kroku w tym procesie, a więc proces aktywacji został wykonany dla nich już później”

  Nnka , czyich ciał potrzebowali ?

  • nnka pisze:

   Michaela ja nie Pachamama 🙂 nie mam pojęcia. Na mój gust to chodzi tu o ciala astralne, a „ten składnik” kojarzy mi sie z tym co nazywa się w ezoteryce „boskim pierwiastkiem” od jakies rasy tzw bogów

 6. nnka pisze:

  „Oba procesy są inicjowane w dniu 12 grudnia i 21, przy czym nacisk na ciało jest ogólnie na 12 i nacisk na świadomość w ogóle, na 21szy.”

  Na mój gust to chodzi tu o ciala astralne a więc ciało emocjonalne i w sumie wszystko się zgadza z przekazami jakie poszły wcześniej od tzw Plejadan bo : W świetle wiedzy Majów Orion symbolizuje ciało fizyczne, Plejady – ciało
  emocjonalne, Syriusz – ciało mentalne, Arktur – ciało duchowe.

  Tąpnięcie było koło 14 ale moze to miec związek z planetoidą . ” Do największego zbliżenia Toutatis do Ziemi dojdzie 12 grudnia i wtedy jasność planetoidy będzie wynosić tylko 10.9 magnitudo. „Będzie więc ona ponad 50 razy słabsza od najsłabszych gwiazd widocznym gołym okiem. W następnych dniach jasność Toutatis będzie jednak rosnąć i maksimum swojego blasku (10.5 magnitudo) ciało to osiągnie w dniach 15-18 grudnia.”

  I jeszcze jedną rzecz wypada dodać:
  Cyt : ciało emocjonalne przypomina obłok delikatnej substancji znajdujący się w ciągłym płynnym ruchu. Zawiera w sobie wszystkie kolory tęczy – Ann Brennan

  To tęczowe ciało kilka osób zaobserwowało 🙂

 7. 5 pisze:

  z czym są związane te ataki energetyczne?

  • nnka pisze:

   spadki energii nie są atakami chyba że jest taki ‚wzorzec w pś” – nabyty i zepchnięty .

   Ogólna zasada jest taka że jesli pracujesz na innych częstotliwościach to zewnętrzna fala powoduje zaburzenia pracy. Nie kazdy kto jest tu wcielony pracuje na poziomie ciała emocjonalnego ( to co nazywa się w ezoteryce tworzenie ciała „krystalistycznego”), Wiele osób ma świadomość na zupełnie innej płaszczyźnie( polu). Druga sprawa jest taka, że zbiorowe medytacje to uśrednienie z wysłaniem projekcji.

   Jaśniej można podac taki przykład: pracujesz w skupieniu nad czymś bądż zasypiasz … a tu wpada ktos pełen emocji w Twoje pole auryczne i krzyczy wszystko jedno czy ze strachu czy z radości … ale to wybija.

 8. Dawid56 pisze:

  W końcu o co chodzi? Ja też nie moge od paru dni dość do siebie.Niby grypa, niby nie.Zawsze udało mi sie zwalczyć infekcje wirusową w 3 dni.A teraz trwa to już chyba ponad tydzień.A własnie 12.12.2012 podjąłem decyzję zeby zostać w domu.Według mnie to nie jest chyba żadna grypa tylko ze nie wiem co?Czyli chyba też odczuwam spadek, energi ponadto rozlegulował mi się zupełnie zegar biologiczny.

 9. trans pisze:

  „My wraz z wieloma innymi cywilizacjami z uwagą obserwujemy was i waszą Ziemię, zarówno z naukowego jak i osobistego punktu widzenia. Każdy z was jest wyjątkowy i wybrany na doświadczenie Wzniesienia. Na przykład wielu pracowników Światła było potrzebnych, aby ustalić strukturę umożliwiającą Światłu do przejęcia świata i pokonania ciemnych.
  W tym byliście wspaniali i udowodniliście, że nasza wiara w was nie była źle umiejscowiona i pamiętajcie, że cały czas była to wasza wolna wola. Pomogliśmy wam tak jak i inne Istoty, ale w ostatecznym rozrachunku możecie wziąć zasługi za to wszystko co osiągnęliście. Z czasem będziecie mogli dowiedzieć się więcej o życiu w dwoistości i o waszych wielu życiowych doświadczeniach wszelkich skrajności, o jakich tylko można pomyśleć. Wkrótce pozostawicie to wszystko za sobą i nikt nie będzie rozliczać was za poprzednie niedyskrecje. Karmicznie mówiąc, wszystko będzie spłacone i dla wznoszących się nic nie zostanie przeniesione po tym jak ten cykl się zakończy.

  Moi drodzy, po prostu pozwólcie na przepływ spraw i bądźcie tego częścią i wiedzcie, że się wzniesiecie i wtedy możecie pozostawić wszelkie obawy i wątpliwości za sobą. Każdy otrzyma zgodnie z jego potrzebami i wszyscy będą traktowani ze czcią i poszanowaniem ich suwerenności. Macie teraz wszelkie powody na podekscytowanie, gdyż tylko pozostały dni. Długie oczekiwanie dobiega końca i wielkie wydarzenia wkrótce się rozpoczną, których jesteście już świadomi. Wiemy, że niektórzy z was jeszcze martwią się o los rodziny lub przyjaciół, ale pozwólcie nam ponownie potwierdzić, że każda dusza znajdzie się dokładnie tam, gdzie ma być, według umów zawartych przed tym życiem. Również pamiętajcie, że nigdy nie może być całkowitego oddzielenia, jeśli istnieje związek miłości między wami.”

  http://soulowicz.wordpress.com/

  • JESTEM pisze:

   „każda dusza znajdzie się dokładnie tam, gdzie ma być, według umów zawartych przed tym życiem. Również pamiętajcie, że nigdy nie może być całkowitego oddzielenia, jeśli istnieje związek miłości między wami.”

   To by wyglądało, że nie ma możliwości w obecnym czasie na zmianę umów zawartych przed tym życiem. Czy tak?

 10. Dawid56 pisze:

  Wkurza mnie to że pozostały dni. Do czego? Do zminy fizycznej? Do zmiany duchowej, czy takiej zmiany której nie zobaczymy?Czy do oficjalnego lądowania UFO?Czy do przebiegunowania?Czy do nowej epoki lodowcowej? Czy do powstania czarnej dziury z powodu eksperymentu w LHC?

 11. Dawid56 pisze:

  Może tę oficjalną manifestację UFO?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s