12.12.2012 – POTRÓJNY PORTAL – ZMIANA KODÓW !!!

Akt zwycięstwa Światła nad Cieniem…???

Żródło: maya.net.pl

13-crystal-skullsW środę, 12 grudnia 2012 roku, w dniu «3 Etznab /Zwierciadło», dokona się pełne udrożnienie częstotliwości «5 Ahau», «Żółtego Wiodącego Słońca», ostatniej z Siedmiu Pieczęci Majów – siedmiu świadomości uśpionych na 5200 lat przez Panów Ciemności (w Apokalipsie Jana określanych Bestią, w New Age – Obcymi, Jaszczurami, Gadoidami).
12.12.2012 między godziną 12:12 a 13:13. otworzy się Potrójny Portal – w sferze duchowej nastąpi zakończenie scalania ogniw Krystalicznej Sieci wokół Ziemi. W tym momencie dokona się: 

● zjednoczenie energii 13 Kryształowych Czaszek,
● 144 życiodajnych strumieni Słońca
● i zrównoważonej energii żeńskiej i męskiej.
● Syriusz, Plejady i Arkturus połączą się ze Słońcem.

12 grudnia 2012 jest Dniem Triumfu Światła nad Cieniem. 13 grudnia rozpocznie się wielki Marsz Zwycięstwa do 2013 roku, zapowiedziany w TELEKTONON, proroctwie Pacala Votana, jako MARSZ ZWYCIĘSTWA ŚWIĘTEJ INTELIGENCJI, która na zakończenie epoki Czasu Karmicznego zapali na szczycie Boskie ŚWIATŁO.

Strona Cienia, rozprzestrzeniając fałszywe informacje o końcu świata, robiła wszystko, aby odwrócić naszą uwagę od 12 grudnia 2012, a skoncentrować nas na dacie 21 grudnia 2012.

Ta data nie miała żadnego znaczenia dla Majów, nie pojawia się w żadnym z dokumentów, napisów świątynnych czy steli. Archeolodzy natrafili na nią raz – w Tortugero, gdzie na szczątkach ceglanej tabliczki odkryli zapis „21 grudnia 2012 – wielka ceremonia”. Nic więcej nie udało się odczytać, tabliczka była zbyt mocno uszkodzona.

6 grudnia (10 Eb/Człowiek) dotarła do mnie informacja od MM, niemieckiego proroka – znanego nam z Proroctwa „Do Narodów” (z. „2012. Początek końca”…), że 12 grudnia planeta Ziemia powróci do swoich pierwotnych kodów »13:20«. Wiele osób będzie mogło odczuć to od wewnątrz, w swoim sercu. więcej »

Żródło: http://www.maya.net.pl/

medianoche

Przyznam, że taka info na stronie maya.net lekko mnie zaskoczyła ” Strona Cienia robiła wszystko, aby odwrócić naszą uwagę od 12 grudnia 2012, a skoncentrować nas na dacie 21 grudnia 2012. Ta data nie miała żadnego znaczenia dla Majów” .  Dlaczego zaskoczyła?

 • Kalendarz Majów wg Jose Arguelles  Cyt :  Ten unikalny moment kończącego się Wielkiego Cyklu 26 000 letniego i 104 000 letniego planety Wenus osiągniemy 21 grudnia 2012. Ta datę ustaloną przez Jose Arguelles zna niemalże cały świat. Wielu ludzi utożsamia ją z końcem świata. Nie będzie końca świata – tylko przejście w inny cykl kosmiczny, tzw.  PIĄTY WYMIAR.

A co na to sami Majowie? 12.12.2012 data jest znacząca dla wszystkich „większych braci” do których zaliczają się plemiona indiańskie wszystkich szczepów – z Majami i rdzennymi mieszkańcami Ameryki Płn włącznie. Dzień 21.12.2012 oczekiwany jest przede wszystkim przez „młodszych braci” LUDZI ZACHODU czyli nas.

 No cóż wychodzi na to, że „młodszych braci” jest tu garstka a cała reszta to Majowie tylko wcieleni gdzie indziej, w Polsce ich setki.  Znakomita większość to potomkowie wielkich Atlantów, a „młodsi bracia” to taka grupka zmanipulowana przez Stronę Cienia ….  czyli kogo?

12-12 nastapi kulminacyjny finał i dokonczenie budowy krystalicznej sieci. Uaktywnią się potężne atlantydzkie kryształy które były uśpione przez eony lat. Uaktywni się głowna krysztalowa czaszka MAX, w której zakodowana jest cała wiedza dotyczaca zycia wielowymiarowego /od wymiaru 1 do 12/ i nie tylko. Czas od 12.12 do 21.12 będzie czasem niezwykłym. Nikt nie wie co się wtedy wydarzy, ale można domniemywać ze te 9 dni /czyli pełny cykl/ będą czasem ułożenia się energii wzniesieniowych na poziomie 4D, aby 21.12 dokonac ostatecznego wzniesienia i osadzenia nas w wibracjach 5Dtp

I dla pełnego obrazu przypomnę: 4D

(… ) W czwartym wymiarze są również i takie dusze, które będą przeszkadzać w rozwoju duchowym w przejściu z 3-ciego do piątego wymiaru, zrobią wszystko, aby zatrzymać światłą duszę … zdeprawować, zablokować, zmienić jej identyfikację używając wszystkich swoich możliwości. Budzą się i wkraczają na ziemską scenę, tak w formie astralnej jak i cielesnej w chwili, kiedy ujrzą duszę zmierzającą w kierunku światła. Stawiają przed nią ciemny mur, całkowicie nieprzepuszczalny dla światła, który wywołuje niezwykłe reakcje emocjonalne u osób podążających ku Bogu….

(…) Należy również wiedzieć, że czwarty wymiar jest jeszcze na poziomie o najniższych częstotliwościach pól, na tak zwanym galaktycznym poziomie (od 1 do 4). Czwarty wymiar jest lustrem, tego co “na górze i na dole”

12’12’12 medytacja

Cyt: Krystaliczny Rdzeń w tym czasie jest w procesie regeneracji, w której Gai asystują Gwiezdni Ludzie, Rady Światła, Mistrz Kuthumi oraz wszyscy inni z Zakonu Melchizedeka

Krysztłowa czaszka Max 

Max_3JoAnn Parks jest opiekunką kryształowej czaszki Max. Jest ona w jej posiadaniu od 30 lat a przez ostatnich 20 dzieli się nią z innymi ludźmi. Max jest często nazywany Czaszką Pokoju. O czaszce Max BBC nakręciło program tv, próbując wyjaśnić w jaki sposób została stworzona. Wielu ludzi w obecności Maxa ma spirytualne wizje a nawet wpada w trans.

Maxa wyrzeźbiono w kwarcu. Został znaleziony w 1924 r w grobowcu Majów w Gwatemali. Szacuje się, że może on mieć 5 tys. a nawet 36 tys. lat. Wg legendy Max jest jedną z 13 czaszek tej wielkości na świecie, które są strażniczkami wiedzy na temat wszechświata. Czaszka trafiła w ręce tybetańskiego mnicha Norbu Chin, miał mu ją podarować meksykański szaman. Chin był na co dzień szpiegiem CIA, ale nieoczekiwanie przeszedł wielką duchową przemianę i został lamą w czerwonej czapce

więcej nowaatlantyda.com

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

74 odpowiedzi na „12.12.2012 – POTRÓJNY PORTAL – ZMIANA KODÓW !!!

 1. Mars pisze:

  mój Boże, co za stek bzdur… ALe karięre w literaturze s-f na pewno Pan/Pani by zrobiła…

  • brat pisze:

   idż sie synu pomodlic o zdrowie bo o rozum juz za późno… Specjalista od archeologii i kalendarza majów się znalazl psia mać

 2. c pisze:

  Mars jest kolejnym przykładem współczesnego ‚ wyedukowanego i świadomego ‚ człowieka 🙂

  Śliczny zbiór informacji, bardzo interesujące duchowe manewry hehe : )

 3. JESTEM pisze:

  Tak, magia liczb, ha,ha,ha… A co się stało 12.12.1212? Toż to piękna data była i szalenie magiczna. Ziemia wraz z ludzkością przeszła wtedy z drugiego do trzeciego wymiaru?
  😀

 4. c pisze:

  Geoffrey, Archbishop of York zmarł 🙂

  Jednego sługi Babilonu mniej

 5. baban pisze:

  Im bliżej Światła tym większy Cień

 6. nnka pisze:

  dla mnie 21 12 2012 zdecydowanie jest związany związany z tym : Planetarny Palec Losu na 21 Grudnia
  Niezwykłe połączenie czterech planet – Jowisza, Saturna, Urana i Plutona – jest znane od dawna jako Palec Boży albo Palec Losu. “najlepsza definicja tej konfiguracji została podana przez astrologa Bil Tierney (Dynamika Analizy Aspektów), w którym opisuje on jako “dojście do rozwidlenia dróg i konieczność pójścia w jednym kierunku, a nie innym nie wiedząc, dokąd będzie on prowadził “. Ponadto, jest on symbolem” niedostrzeżonej konieczności “nagle wybuchającej po wielu latach fermentowania.”

  https://nnka.wordpress.com/2012/12/02/15353/
  Czy jest coś charakterystycznego 12 12 2012? Oczywiście oprócz komety która ma wtedy przelatywać

 7. Dawid56 pisze:

  Tak dla uściślenia 12.12.2012 jest 3 Etznab w/g Dreamspell.5 Ahau wg Dreamspell przypada 14 grudnia 2012.Natomiast mówienie że coś ma lub nie ma znaczenia jest pozbawione sensu chociazby dlatego czy chce ktos czy nie ale 21.12.2012 jest pierwszy dzień zimy a 18.12.2012 Słońce osiąga Centrum Galaktyki.Jak żeśmy już udowodnili to jednak daty 21-23.12.2012 są „jednymi z najważniejszych w tym roku( chociażby zerowy Palec Boży.13 grudnia 2012 ma miejsce nów, 13 grudnia Uran tez wychodzi z retrogradacji.A tak serio to arArgules jakos tak nie wsponina o 12.12.2012 a raczej o 21.12.2012 w swoim „Faktorze Majów”( np. strona 41).

  • nnka pisze:

   czyli idzie fala i porywa ludzi… jeśli wiedza jest nabyta można popłynąć. Mądrość Cienia

   • liviaether pisze:

    „Strona Cienia robiła wszystko, aby odwrócić naszą uwagę od 12 grudnia 2012, a skoncentrować nas na dacie 21 grudnia 2012. Ta data nie miała żadnego znaczenia dla Majów”

    • nnka pisze:

     szmal mozna zrobić i na jednej i na drugiej dacie… A na dwóch jeszcze więcej 🙂
     Nie wiem czy powodem tego zamieszania nie jest to, ze zabrakło kompetentnej osoby…i towarzystwo się zamotało w mistrzowskich wibracjach 111111

   • JESTEM pisze:

    „Nie wiem czy powodem tego zamieszania nie jest to, ze zabrakło kompetentnej osoby…i towarzystwo się zamotało w mistrzowskich wibracjach 111111”

    Może i tak być, że w mistrzowskich wibracjach” część się zamotała 🙂

   • Livia Ether pisze:

    w sumie nie chodziło mi o pieniądze, a o to, że ta sytuacja przypomina właśnie taką maskaradę „Strona Cienia, rozprzestrzeniając fałszywe informacje o końcu świata, robiła wszystko, aby odwrócić naszą uwagę….” tymczasem szukałam czegoś na temat ‚Śmierci Wenus i Narodzin Plejad” i pierwsze co mi wyskoczyło to właśnie artykuł Hanny Kotwickiej o Przebiegunowaniu i 21 12 2012, cyt:

    „[8.08.2007]
    Temat: PRZEBIEGUNOWANIE ZIEMI
    Czy to koniec, czy dopiero początek według kalendarza Majów? W 2012 r. Ziemia zacznie obracać się w przeciwnym kierunku pod wpływem innej polaryzacji Słońca? Chciałbym znać opinię pani na ten temat. […] Czy grozi nam przebiegunowanie? Tak przynajmniej twierdzi Patrick Geryl.

    Patrick Geryl ma prawo tak sądzić. Przeczytałam tylko jedną jego książkę, w której przedstawił m.in. teorię cykliczności przebiegunowań kuli ziemskiej. Według Geryla przebiegunowania występowały w latach wykazujących ciągi liczbowe. Trzymając się tej zasady, rok 2012 nie wykazuje ciągu liczbowego, lecz dopiero rok 2018, co z resztą zauważa sam autor. Jednak z uwagi na szczególny obraz nieba w dniach 21-22 grudnia 2012 (taki sam, jak w czasach ostatniej katastrofy), uważa on, że i tym razem odwrócenie biegunów jest nieuniknione („śmierć Wenus i narodziny Plejad”).

    Ja jestem zupełnie innego zdania. Tu zacytuję krótki fragment z nowej książki „Majowie, Tkacze Czasu”, która ukaże się pod koniec października.

    Według obliczeń Majów dokładnie 13 sierpnia 3113 roku przed narodzeniem Chrystusa wg naszej rachuby czasu „na horyzoncie Ziemi pojawił się” nowy partner w grze. Była to Wenus, która przez rdzenne ludy nazywana jest bliźniaczą planetą Ziemi. 21 grudnia 2012 r. Wenus zniknie znów z naszego pola widzenia. Wtedy w centralnym punkcie pojawi się inny układ gwiazd, a mianowicie Plejady, co dla rdzennych ludów jest wskazówką, że rozpocznie się nowa epoka. Zakończy się wówczas cykl 5200 lat. Także współcześni fizycy i astronomowie potwierdzają pojawiające się wszędzie zmiany, czy to wzorców pogodowych, pola magnetycznego Ziemi, pola energetycznego Słońca, czy też
    zmiany w ruchu obrotowym Ziemi albo wahań na biegunach.”

    http://www.maya.net.pl/opinie.php?LANG=pl&sub=archiwum&id=159

 8. Dawid56 pisze:

  Dodatkowo na ten Palec Boży (Jowisz,Saturn,Pluton) oddziaływuje kwadraturą i kwinkunksem Uran, a rozładowanie ma miejsce na Wenus w dniach 22.12.2012-23.12.2012.Ja bym jednak trochę inaczej to ujął.Droga jest jedna kierunek Wenus, Partnerstwo i Miłość ztego Palca Losu

  • nnka pisze:

   ale Los to wybór . Partnerstwo i Miłosc na to trzeba byc gotowym w pojęciu przepracowania niektórych spraw karmicznych. To że oddamy brudne ubranie do pralni nie oznacza ze mamy sie w co odziać.. A jesli jest rozwidlenie dróg to sa trzy opcję wybrac jedna z nich lub usiąść okrakiem na skrzyzowaniu – ryzyk fizyk albo ktos uprzejmy zabierze albo przejedzie pirat. 🙂 Brak decyzji to tez decyzja

 9. nnka pisze:

  mnie tu jeszcze jedno zastanawia Czaszka Max. Kto zagwarantuje, że ona jest „czysta” czyli nie jest zaprogramowana ( kryształy można programować, to chyba wie każdy kto choć troszkę dotkął tego tematu),… że nie jest zaprogramowana „sztucznie”. To że ludzie wpadają przy niej w trans ok… jest taka opcja ze względu na wibracje. Ale kto sprawdzi wiarygodność tych info czaszkowo-maxowych?
  To że nastąpi pobudzenie niektórych „darów umysłu” ( i daj Boże , żeby nie wszystkich), niektórzy nazywają to darami Ducha, też ok. Ale to może być na skutek promieniowania gamma i Białego Szumu ( sił Natury)- ten psychologiczny aspekt jest zbadany.
  Więc czy to wszystko nie jest tylko otoczką, która ma czemuś służyć? Pytanie czemu.

  • JESTEM pisze:

   „mnie tu jeszcze jedno zastanawia Czaszka Max. Kto zagwarantuje, że ona jest “czysta” czyli nie jest zaprogramowana ( kryształy można programować, to chyba wie każdy kto choć troszkę dotkął tego tematu),… że nie jest zaprogramowana “sztucznie”.”

   Nie ma gwarancji 🙂

   Podobno prawdziwe kryształowe czaszki to „śpiewające czaszki” czyli takie z „ruchomymi szczękami” 🙂
   „Starszyzna Krętowłosych powiada, że na samym początku było dwanascie światów, na których żyli ludzie. Były to planety obracające się wokół różnych słońc, a starszyzna spotykała się na planecie zwanej Osiriaconwiya. Jest to czwarta planeta Psiej Gwiazdy, czyli SYRIUSZA. Miała dwa słońca i dwa księżyce. [pamiętam to z moich snów- JESTEM] Starszyzna omawiała sytuację „planety dzieci” – czyli miejsca, w którym dziś się znajdujemy. Jest to Babka Ziemia. W naszym języku nosi nazwę Eheytoma, ale nazywana bywa „planetą dzieci”, ponieważ ewolucja dotarła do niej najpóźniej ze wszystkich planet, na których żyją ludzie. Należymy więc do rodziny dwunastu planet. Każda z pozostałych planet posiadła sumę wiedzy [ ten świat na planecie Ziemia jest realizacją poprzednich jedenastu?- JESTEM], która została zawarta w tym, co w nowoczesnej terminologii nazwalibyśmy komputerem obrazów, zwanych kryształową czaszką. Są to nieskazitelnie doskonałe kryształowe czaszki. Mają ruchome żuchwy, podobnie jak w naszych czaszkach, dlatego mówimy o nich “śpiewające czaszki”, a ich zestaw nosi nazwę “Arki Osiriaconwiya”. – ten cytat był na dawnym blogu Liviiether.

   • JESTEM pisze:

    Wygląda na to, że WSZYSTKO ma swoje DWIE STRONY „czarną i białą”, „dobrą i złą”… Nawet czaszki kryształowe… Chociaż… czaszki kryształowe to po prostu czysty kryształ w formie czaszki…
    a kto je „programuje”? i kto ich używa? i do jakich celów? – to już inna sprawa, prawda?

    Siekiera niby służy do rąbania drzew na opał, ale siekierą można zarąbać także człowieka. Czy to wina siekiery?

 10. baban pisze:

  OKNO CZASOWE może obejnowac dwa „wiry” 4 i 5 wymiar

 11. pik pisze:

  12 grudnia – 12-12-12 – portal potrójnej daty. Kulminacyjny finał i dokończenie krystalicznej sieci. Aktywacja ostatnich Atlantydzkich Kryształów Świątynnych z nowymi kodami i połączenie ze strukturami piramidalnymi oraz dyskami słonecznymi. Kombinacja równowagi energii męskich i żeńskich w Boskiej Jedności. Czaszka MAX-ostateczne kodowanie w wirze krystalicznym. Zakorzenienie się wibracji 4 D.

  21.12.2012 – restart sieci wstępowania i osieciowania krystalicznego pola kwantowego. Poszerzenie z lepszym dostępem do 12-tu wymiarów. „Palec Boży” składający się z energii Saturna, Jowisza i Plutona. Osadzenie wibracji na poziomie 5D-WZNIESIENIE.
  źródło: http://transformacjaswiadomosci2012.blogspot.se

 12. pik pisze:

  Bijące serce Kosmicznej Matki – przekaz od Lemurian

  12/12/12 jest dniem, kiedy otrzymujecie emanację miłości z Wszechświata do matriksu waszej rzeczywistości. Jest to formułą dla każdej pojedynczej potrójnej daty albo otwarciem „portalu”.

  Jednakże data 1/12/12 ma w sobie coś jeszcze. Jest to kulminacja wszystkich poprzednich otwarć portali; jest to naprawdę historyczne otwarcie. Jest to dzień, kiedy na naszą planetę powróci po długim WYGNANIU Esencja Najwyższej Wibracji Matki Wszechświata. Ta Esencja Matki nie ma nic wspólnego z Boskim Zrównoważeniem Kobiecości jako przeciwieństwem mocy Męskich.

  Esencja ta jest pierwotnym źródłem wszechświata materialnego i wibracją wiecznego serca wszelkiego stworzenia. Esencja ta jest źródłem wibracji fizycznego wszechświata i najwyższą jakością budującą blok wszelkiej wielowymiarowej rzeczywistości. Ta esencja wiecznej kosmicznej wibracji powróci na Ziemię właśnie w tym dniu.

  Dzięki temu zostaniecie ponownie połączeni ze Źródłem I będziecie mogli przypomnieć sobie, kim naprawdę jesteście. Przebudzicie się i będziecie mogli wznosić się świadomie. Lecz najpierw otrzymacie tę najważniejszą esencję wibracji kosmicznej wprost do waszych serc. A poprzez wasze serca odnajdzie ona w Sieci Krystalicznej swoje przeszłe/przyszłe rodzime gniazdo.

  Ta najwyższa częstotliwość wibracji bezwarunkowej miłości może otworzyć ZŁOTĄ PŁYTĘ w waszych sercach. Ta Płyta już była aktywowana przez boskie zrównoważenie, które osiągnęliście w przebiegu swoich przygotowań.

  W dniu Przesilenia Zimowego roku 2012 wasze oświecone serca w pełni reaktywują Siatkę Krystaliczną. Wszystkie warstwy, które już mieliśmy, oraz te, które zostały usunięte w czasie upadku mieszkańców Atlantydy, zostaną ponownie zkalibrowane. To najcenniejsze odzienie naszej planety posiada wiele warstw.

  Złota Płyta w waszych sercach, wraz ze swą cenną wibracją, odnajdzie drogę do najstarszej części tej sieci, warstwy Lemurian. Wibracja Esencji Matki Wszechświata odnajdzie tam swoje starożytne miejsce, gdzie spocznie. Warstwa Lemurian ma specyficzny kolor – pomarańczowy. Tak naprawdę jest to OGIEŃ SIECI

  Tłumaczenie: Anna Bogusz-Dobrowolska
  Źródło: http://www.lemurianawakening.com

  całosc:
  http://jagathon8.blogspot.com/

 13. Pingback: Bijące serce Kosmicznej Matki – przekaz od Lemurian « Livia Space

 14. nnka pisze:

  Marek Wójtowicz

  Cyt : I tu się kryje wielka tajemnica!

  Człowiek nigdy nie utracił swej MOCY, bo jest to niemożliwe. Jednak zwiedziony fałszywym obrazem samego siebie uznał go i tym samym użył własnej MOCY przeciwko sobie!!!
  Mająca nastąpić niebawem emanacja rdzenia galaktycznego- zgodnie z zasadą wzajemnego wspierania się w rozwoju- skoryguje wszelki fałsz tej zboczonej cywilizacji. I pamiętajmy, że wszystko czego potrzeba do Wzlotu jest w NAS.
  To co przyjdzie z zewnątrz to tylko sygnał aktywacyjny. To co ciągle jeszcze nazywamy ,,życiem” jest również wynikiem naszego błędnego wyobrażenia o sobie.
  http://bialczynski.wordpress.com/2012/12/10/marek-wojtowicz-na-koniec-czasow-ku-pokrzepieniu-slow-kilka/

 15. Pingback: Zbliży się do Słońca 19 grudnia 2012 | Mistyka Życia

 16. nnka pisze:

  Crystal Skull Events – World Conferences & Festivals

  World: Internet, December 1 & 2:
  Kick off December 2012 with this online Crystal Skull Conference hosted by Joshua Shapiro (To see the recordings – or purchase the rights to view go to: http://www.crystalskullconference2012.tk )

  USA: Miami, December 12, 2012:
  121212 Return to Atlantis: The culmination of the 999, 101010, and 111111 crystal skull events – this is bound to be a significant crystal skull event in collaboration with the History Museum of Miami and Royal Carribean Cruise Lines, Click here for more details

  USA: Arkansas, December 12, 2012:
  Experience the Crystal Vortex along with the ancient crystal skull MAX.

  USA: San Diego, December 12, 2012:
  12.12.12: THE BIG BANG – 12 hours of continual drumming, chanting & prayer for continual drumming, chanting & prayer for World Peace, personal and planetary heaking and awakening. Featuring Zaba, the 96 pound mega crystal skull. Drop in or stay for the duration.

  FRANCE : December 12, 2012
  You are invited to come and meditate for Peace, Life, and Awakening of Humanity on Earth. More details at
  http://www.event-12-12-12.com

  WORLD : December 12, 2012
  Gateway to 2013 with 2012 Anchor Crystal Skulls : 12-12-12 marks the opening of a gateway to a new dimension of reality that unfolds as we cross the threshold beyond December 21, 2012.Click Here for Special 12.12.12 crystal skulls

  Crystal Skull Events Archive : digital library of Crystal Skull Conferences with priceless information, showcasing most of the ancient and significant crystal skulls in the world.

  Click here for Free Preview

  Źródłowy link: http://www.crystalskulls.com/crystal-skull-events.html

 17. asd pisze:

  to majowie też mają w tym samym czasie datę 12.12.12? ja myślałem że rok 2012 to 2012 od narodzin chrystusa, majowie swój kalendarz też liczą od narodzin chrystusa? jesteście idiotami

  • gabi pisze:

   A Ty chodzący intelekcie wiesz, że kalendarz gregoriański nie ma nic wspólnego z narodzinami Jezusa? A Chrystus to przydomek który nosiło wielu?

 18. JESTEM pisze:

  „kalendarz gregoriański nie ma nic wspólnego z narodzinami Jezusa”

  Na to wygląda.

 19. Dawid56 pisze:

  Do Asd: A jak myślisz w Meksyku w tej chwili jakim posługują się kalendarzem.Czy mówi Ci coś święto Matki Boskiej z Guadalupe? Mam też gorącą prośbę opuść ten blog tak szybko jak potrafisz i nie nazywaj nikogo idiotą jeśli Twoja wiedza jest inna niż Twojego adwersarza.Macie rózne zdania na ten temat, ale to Ciebie nie upoważnia, aby adwersarza nazywać idiotą!!

  • JESTEM pisze:

   Dawid56 pisze:
   „Do Asd: A jak myślisz w Meksyku w tej chwili jakim posługują się kalendarzem.”

   Drogi Dawidzie56, ten cytat:

   „”Ta data nie miała żadnego znaczenia dla Majów, nie pojawia się w żadnym z dokumentów, napisów świątynnych czy steli. Archeolodzy natrafili na nią raz – w Tortugero, gdzie na szczątkach ceglanej tabliczki odkryli zapis „21 grudnia 2012 – wielka ceremonia”. Nic więcej nie udało się odczytać, tabliczka była zbyt mocno uszkodzona.”

   jest co najmniej niespójny logicznie 🙂
   Bo z niego wynika, że Majowie z Tortugero używali kalendarza gregoriańskiego.

   Tu rysunek tej tabliczki: http://edj.net/mc2012/Tortuguero-mon6.jpg
   Nie widzę na niej zapisu: „21 grudnia 2012 – wielka ceremonia”. A Ty widzisz?

   Tak,tak… No wiem, że to kwestia interpretacji 🙂

 20. Pingback: Reflection 12 12 12 « Livia Space

 21. JESTEM pisze:

  A i jeszcze „coś”… może warto zestawić ze sobą kilka informacji i zastanowić się nad ich przejrzystością…

  Hanna Kotwicka cyt:
  12 grudnia 2012 jest Dniem Triumfu Światła nad Cieniem. 13 grudnia rozpocznie się wielki Marsz Zwycięstwa do 2013 roku, zapowiedziany w TELEKTONON, proroctwie Pacala Votana, jako MARSZ ZWYCIĘSTWA ŚWIĘTEJ INTELIGENCJI, która na zakończenie epoki Czasu Karmicznego zapali na szczycie Boskie ŚWIATŁO. Strona Cienia, rozprzestrzeniając fałszywe informacje o końcu świata, robiła wszystko, aby odwrócić naszą uwagę od 12 grudnia 2012, a skoncentrować nas na dacie 21 grudnia 2012.Ta data nie miała żadnego znaczenia dla Majów”

  Jak to się ma do:

  1. Kalendarz Majów wg Jose Arguelles Cyt.:
  „Ten unikalny moment kończącego się Wielkiego Cyklu 26 000 letniego i 104 000 letniego planety Wenus osiągniemy 21 grudnia 2012. Ta datę ustaloną przez Jose Arguelles zna niemalże cały świat. Wielu ludzi utożsamia ją z końcem świata. Nie będzie końca świata – tylko przejście w inny cykl kosmiczny, tzw. PIĄTY WYMIAR.”
  https://nnka.wordpress.com/2011/10/17/kalendarz-majow-wg-jose-arguelles/

  2. H.Kotwicka w innym miejscu pisze:
  „Argüelles został uznany przez starszyznę Majów za nowe wcielenie Pacala Votana, która nadała mu przydomek Valum Votan”
  http://www.maya.net.pl/opinie.php?LANG=pl&sub=listy&id=581

  I to przecież J. Argulles koncentrował się na dacie 21.12.2012, a nie 12.12.2012. Czyżby J. Argulles był nieświadomym wysłannikiem „Strony Cienia”? Coraz więcej paradoksów pojawia się w tych dziwnych informacjach i „wyższości” jednej daty nad inną 🙂

  • nnka pisze:

   hm.. prawdę powiedziawszy nie uważam , zeby cos działo się w kwestii J. Argullesa jeśli cos się dzieje to w kwesti H Kotwickej.
   Poza tym jakos majowie przykryli inne przekazy chocby Słowian którzy tez mówia o koncu czasu i wedystów Kali Jugę. Przykrywa się tez astrologię gdzie z tego co do mnie dociera układ jest naprawdę ciekawy i wiele innych wglądów dotyczących daty 21 12 2012.
   Majowie zostali sztucznie wykreowani… a sami nie potrafia zając stanowiska choc „swiętują”

   • JESTEM pisze:

    „Poza tym jakos majowie przykryli inne przekazy chocby Słowian którzy tez mówia o koncu czasu i wedystów Kali Jugę. Przykrywa się tez astrologię gdzie z tego co do mnie dociera układ jest naprawdę ciekawy i wiele innych wglądów dotyczących daty 21 12 2012.”
    Naprawdę myślisz, że to Majowie PRZYKRYWAJĄ tę inną wiedzę?

    „Majowie zostali sztucznie wykreowani… a sami nie potrafia zając stanowiska choc “swiętują””

    Są Majowie i majowie, tak samo jak są Polacy i polacy 🙂 To naprawdę spore uogólnienie.

    • nnka pisze:

     Nie to nie jest uogólnienie . Ten czas powtarza sie w wielu przekazach ale wszyscy koncentrują się tylko na Majach. Zaś sami Majowie nie potrafią wyjaśnić o co chodzi zasłaniając się tajemnicą…

    • nnka pisze:

     Naprawdę myślisz, że to Majowie PRZYKRYWAJĄ tę inną wiedzę?

     To nie Majowie coś przykrywają… są tylko ofiarami, które nie potrafią się obronić.

     Mam na myśli to, ze ten okres Data powtarza się w wielu środowiskach .. a Majowie to broszka.
     Dla jednych świeci jak prawda objawiona ” tajemnica” a dla innych jest tylko klockiem w dużo większej układance. Czy Majowie by „wypłynęli” czy nie, nie ma to żadnego znaczenia w globalnych zmianach cyklu.

     Jedyną tajemnicą jest to, że nie ma tajemnicy

   • JESTEM pisze:

    Czy ktokolwiek potrafi wyjaśnić, O CO CHODZI?

    „Zaś sami Majowie nie potrafią wyjaśnić o co chodzi zasłaniając się tajemnicą…”

    No cóż, może tak być… Jednak ostatnio dokonałam kolejnego „odkrycia”. Ignorancja – to przede wszystkim kierowało ludźmi stykającymi się z Don Alejandro. Chcieli uszczknąć wiedzy, jakiejś tajemnicy, (o której Ty wiesz, że nie jej ma) ale nie mogli zrozumieć tego, co im przekazywano – to jedna opcja.
    Druga jest taka, że sami Majowie zagubili się w swoich obliczeniach.
    A trzecia taka, że wiedzą, kiedy co ma nastąpić ale wiedzą także, że to, co ma się wydarzyć i tak się wydarzy, bez względu na to, czy ludzie będą znali jakieś konkretne daty czy nie.

    „To nie Majowie coś przykrywają… są tylko ofiarami, które nie potrafią się obronić.”

    A może to ich „karma”, którą mają do uwolnienia?

    • nnka pisze:

     karmy się nie uwalnia.. Cyt : „Wyzerowanie karmy – zobowiązań nie polega na akcji “oko za oko” ani też “nastaw drugi policzek”. Polega na naprawieniu błędu zablokowania ścieżki”

     https://nnka.wordpress.com/2012/12/15/milosc-to-wolnosc/
     Majowie nastawili „drugi policzek” chwalebne to… bilet do raju.

     co do ignorancji, wiedzę jaką przekazuje Don Alejandro przynajmniej tą publicznie na YOU TUBe ma każdy przeciętny człowiek interesujący się rozwojem i cyklami i można powiedziec , ze jest to abecadło a nie wiedza zaawansowana. Ale cała otoczka wokól „wyjątkowej wiedzy” powoduje dreszczyk emocji. A ludzie lubią emocje no i kasę.

     Nie oznacza to że Don Alejandro twierdzi coś innego niż wszyscy wiedzą.
     Wg mnie nikt w niczym się nie zagubił ale są znaki które przychodzą niespodziewanie i są takie, które można wyliczyć na lata wcześniej.
     Droga którą idziemy jest naznaczona znakami ale absolutnie nikt nie jest w stanie przewidzieć jak ją pokonamy i czy wogóle nam się uda.
     Wszystkie scenariusze to ILUZJA. ” czuć jakby”. Więc tu widać mądrość Don Alejandro . Najpierw akcja a potem reakcja.

  • JESTEM pisze:

   Żeby było zrozumiale…

   „karmy się nie uwalnia.. Cyt : “Wyzerowanie karmy – zobowiązań nie polega na akcji “oko za oko” ani też “nastaw drugi policzek”. Polega na naprawieniu błędu zablokowania ścieżki””

   Czy akcja „oko za oko” lub „nastaw drugi policzek” według Ciebie ma jakiś związek z wolnością?

   Karmę się uwalnia poprzez uwolnienie od wzorców i zapisów, co Ty nazywasz „wyzerowaniem” czy „naprawieniem błędu zablokowania ścieżki”.
   „Błąd zablokowania ścieżki” jest – dla mnie – rodzajem zniewolenia.
   Naprawa błędu prowadzi do uwolnienia.

   Uwolnienie, oczywiście, nie polega na „akcjach”, które opisałaś. I rozumiem, że napisałaś to „tak ogólnie”.

   • nnka pisze:

    Cyt : „Naprawa błędu prowadzi do uwolnienia
    Cyt : ” Karmę się uwalnia poprzez uwolnienie od wzorców i zapisów,”

    TO NIE JEST UWOLNIENIE KARMY… tylko oczyszczenie UMYSŁU.

    • nnka pisze:

     Możzesz mieć czysty Umysł i nadal mieć karmę… pomijając to ze karma to PLAN ZYCIOWY- LOS z którym się wcielasz i zrealizowac sie powinno zgodnie z zapisem. Bez tego nie da się tu wcielić. Sprawy karmiczne to trudne zagadnienia i uwalnianie wzorców nie zamyka absolutnie karmy… to inne ciało subtelne.

     Gdyby tak było to człowiek zupelnie nie miałby wpływu na swój rozwój.. bo moment oczyszczenia byłby momentem smierci fizycznej a nie leszego LOSU – perspektywy zyciowej.

   • JESTEM pisze:

    „Droga którą idziemy jest naznaczona znakami ale absolutnie nikt nie jest w stanie przewidzieć jak ją pokonamy i czy wogóle nam się uda.”

    Ja też czuję, że teraz jest ważny czas dla ludzkości i Ziemi. Ale wersji możliwych zdarzeń nadal mamy wiele, bardzo wiele…

    „Wszystkie scenariusze to ILUZJA. ” czuć jakby”. Więc tu widać mądrość Don Alejandro . Najpierw akcja a potem reakcja.”

    Na to wygląda. Jeśli kochasz PRAWDĘ, to wiesz, że „Wszystkie scenariusze to ILUZJA. ” 🙂

    • nnka pisze:

     Wszystko jest Iluzja dopóki nie znajdzie sie ktos kto zacznie ta iluzje wprowadzać w życie.. wtedy nazywa sie to realizacja planu albo inaczej „samospełniająca się przepowiednia” .

    • nnka pisze:

     „wersji możliwych zdarzeń nadal mamy wiele, bardzo wiele…”
     to jest własnie zapętlenie które ma wystapić 21 12 2012 i NIE JEST TO PRZEPOWIEDNIA MAJÓW ANI KALENDARZ MAJÓW!

   • JESTEM pisze:

    Nie tylko. Wzorce są przecież także zapisane w ciałach…

   • JESTEM pisze:

    „Sprawy karmiczne to trudne zagadnienia i uwalnianie wzorców nie zamyka absolutnie karmy… to inne ciało subtelne”
    No właśnie.

   • JESTEM pisze:

    „karma to prawo PRZYCZYNY I SKUTKI… czy mozesz uwolnćc to prawo? jedyne co mozesz to je złamać, co skutkuje ciężka karmą… totalnej dysharmoni z Naturą.”

    Jeśli kochasz PRAWDĘ i wiesz, że “Wszystkie scenariusze to ILUZJA”, to już jesteś o krok od „wyzerowania karmy” albo… już to się stało 🙂

    „Cały wszechświat jest przejawem energii. Energia ta jest w nieustannym ruchu, w ciągłej przemianie. Prawo Karmy jest wyrazem przyczyny i skutku w tym procesie przemieniania energii. Dotyczy to również światów niewidzialnych, będących właściwą sferą działania człowieka.”

    Możesz uwolnić to prawo i nie musisz go łamać. Wyjście na przykład z niewoli nie jest jednoznaczne ze zburzeniem więzienia.

    Teoretycznie spotyka nas tylko to, co sami sobie przygotowaliśmy, i choć tych nieodwracalnych skutków nie jesteśmy w stanie zmienić, cała przyszłość zależy od nas samych, a w dużej mierze od rodzaju naszej reakcji i stosunku do naszego „przeznaczenia”.
    Jednakże, gdy dochodzi się do momentu „wyzerowania” karmy, co jest możliwe i prawdopodobne, pojawia się możliwość połączenia się z całością, tak zwaną JEDNIĄ poprzez – powiedzmy – ŹRÓDŁO. Tu następuje akt poznania prawdy jedności.
    Wówczas wszystko, co robimy, każde działanie, przestaje być działaniem „produkującym nową karmę”, a staje się działaniem wykonywanym w pełnej harmonii z całością. Świadome reagowanie (działanie) to – dla mnie – takie działanie, które nie wypływa z mojego „chcenia”, lecz z mądrości serca. Inni mogą mnie widzieć tak, jak chcą… projektując na mnie swoje własne iluzje. Mogę to widzieć, ale to w niczym mi nie przeszkadza, nie zmienia moich reakcji i mojego sposobu działania, który zawsze następuje tu i teraz, bez kombinowania i układania planów działania… Tu tez ważna jest praktyka 🙂 No i… Tak, to trudno wytłumaczyć 🙂

    Podobno „zadaniem pisanym w losie człowieka jest zawsze walczyć, zmagać się z przeciwnościami, przeciwstawiać klęskom, nieszczęściom, bólom i własnym słabościom.”
    Bo karma jest związana z biegunowością tego świata i ideą- koncepcją przeciwieństw.

    A jak myślisz, dlaczego kiedyś pisałam tak wiele o zaprzestaniu walki? Nie trzeba zmagać się z przeciwnościami, przeciwstawiać się i nie trzeba nadstawiać drugiego policzka ani reagować pseudo wyrównywaniem krzywd „oko za oko”. To przecież wiesz :-).

    „Światy wewnątrz światów są otwarte dla każdej Istoty Dwunożnej, która podejmie decyzję, aby podróżować poza ból ograniczający jej zdolność widzenia prawdy.
    (…) Widząca Daleko zrozumiała słowa Matki Ziemi i umiłowała rolę, którą jej przydzielono. Gdy przechodziła przez Złote Wrota, oślepiające światło całkowitej prawdy oświeciło każdą część jej Duchowej Esencji. Przez ten krótki moment widziała cały potencjał w Stworzeniu i pozwoliła, by zapisał się niezatartym śladem w jej sercu.” (fragment z książki Jamie Sams pt. 13 pierwotnych matek klanowych)

    • nnka pisze:

     to już jesteś o krok od “wyzerowania karmy” albo… już to się stało

     Z momentem kiedy by się to stało juz bym tu nie żyła…

     Możesz uwolnić to prawo i nie musisz go łamać. Wyjście na przykład z niewoli nie jest jednoznaczne ze zburzeniem więzienia

     Prawo Karmy to NIE JEST NIEWOLA.. ani nie jest karą jest ZOBOWIĄZANIEM JAKIE SIĘ PODEJMUJE W PŁASZCZYZNACH DUCHOWYCH. A oprócz energii istnieje MATERIA i to ona podlega PRAWOM. Poza tym PRAWO KARMY to nie jest przywilej z którego możesz zrezygnować… co prawda praktykuję się różne szkoły łamania praw… sądząc że jest to metoda na świadomy rozwój… i władzę nad Matką Naturą.

     Teoretycznie spotyka nas tylko to, co sami sobie przygotowaliśmy, i choć tych nieodwracalnych skutków nie jesteśmy w stanie zmienić

     to co nas spotyka nie jest skutkiem tylko PRZYCZYNĄ wcześniejszego skutku – planu pracy w Materii( zapisu na matrycy) a PRZEZNACZENIE to tylko DWA PUNKTY w życiu człowieka OŚ. ABSOLUTNIE NIKT NIE MA NA TO WPŁYWU bo jest to PRAWO DUSZY a nie ciała!

     Wyzerowanie karmy nie ma nic wspólnego z połączeniem z Jednią…. bo mnóstwo ludzi jest połączonych ale ma karmę. Dlatego ją właściwie realizuje a nie improwizuje.
     Dodam jeszcze że karma dotyczy UMYSŁU – Jaźni… i jest to podstawowe prawo w KOLE KARMY WCIELEN.

     Produkcja nowej karmy to kwestia wzorców – zasiew i harmonii bądż dysharmonii poprzez tzw „uwalnianie PRAW Materii”

     Prawo Karmy nie ma nic wspólnego z biegunowością… to jest prawo DUCHOWE przestrzegane i szanowane na wyższych poziomach.

     • nnka pisze:

      a teraz bardzo krótko:
      wyzerowanie karmy to wywiązanie się ze swoich zobowiązań duchowych. WYWIĄZANIE a nie ucieczka.
      Inną sprawą jest jak te zobowiązania powstały .. czy były to inicjacje, ślubowania, przyrzeczenia w poprzednich zyciach lub przestrzeniach duchowych… czy to „czysta karma”,
      A ponieważ wyzerowanie karmy jest KONIECZNE przy końcu cyklu … astral się panoszy i wykłada swoje roszczenia. Znakomita część tych „umów” to skutki praktyk duchowych w poprzednich wcieleniach. To jest jedna strona monety…

      …druga to „czyta karma”, którą też należy wyzerować czyli wywiązać się ze zbobowiązań duchowych z jakimi się tu wcieliło.
      Dlatego tez za kazdym razem kiedy się kogoś „prostuje w życiu lub nawraca na jedynie słuszna drogę” trzeba sie zasanowic czy przypadkiem nie tworzymy sobie karmy bo właśnie kogos ściagnęlismy z realizacji jego planu który musi wykonać. Dotyczy to PRAWA NIEINGERENCJI które jest ściśle związane z PRAWEM OPIEKI … innymi słowy ” co wolno wojewodzie to… ”

      Prawo Opieki niweluje Prawo Nieingerecji… sa to PRAWA ZAPIANE W NASZYCH POLACH ” żywe” i zmienne w zaleznosci od etapu i realizacji z okreslona duszą w materii.

   • JESTEM pisze:

    JESTEM:“to już jesteś o krok od “wyzerowania karmy” albo… już to się stało ”

    NNKA: „Z momentem kiedy by się to stało juz bym tu nie żyła…”

    Ty może tak. Lecz jaką masz pewność, że każdy? To przekonanie, które wynika z pewnej koncepcji. 🙂

    NNKA:”Prawo Karmy to NIE JEST NIEWOLA.. ani nie jest karą jest ZOBOWIĄZANIEM JAKIE SIĘ PODEJMUJE W PŁASZCZYZNACH DUCHOWYCH.”

    Ok. „jest zobowiązaniem”, które podejmujesz na płaszczyznach duchowych”. I możesz takie zobowiązanie zrealizować, ale jak zrealizujesz, to nie ma konieczności przyjęcia kolejnej karmy – kolejnego zobowiązania.

    „Poza tym PRAWO KARMY to nie jest przywilej z którego możesz zrezygnować… „

    Rozumiem, co masz na myśli. Pewnym „przywilejem” jest, po wypełnieniu karmy, istnienie bez karmy. To tylko odpowiedni STAN ŚWIADOMOŚCI. Nic więcej.

    ‚to co nas spotyka nie jest skutkiem tylko PRZYCZYNĄ wcześniejszego skutku – planu pracy w Materii ( zapisu na matrycy)

    Tak, tak, a gdzie jest pierwsza przyczyna? W Pierwszej Przyczynie jest pierwsza przyczyna.

    „a PRZEZNACZENIE to tylko DWA PUNKTY w życiu człowieka OŚ. ABSOLUTNIE NIKT NIE MA NA TO WPŁYWU bo jest to PRAWO DUSZY a nie ciała!”

    Może. Skąd wiesz, jakie jest PRAWO DUSZY?
    A masz kontakt ze swoją duszą? Myślisz, że to możliwe mieć kontakt ze swoją duszą?

    „Wyzerowanie karmy nie ma nic wspólnego z połączeniem z Jednią…. bo mnóstwo ludzi jest połączonych ale ma karmę. Dlatego ją właściwie realizuje a nie improwizuje.”

    Wyzerowanie karmy ma dużo wspólnego z połączeniem z jednią. Tylko poprzez to połączenie możliwe jest realizowanie karmy prowadzące do wyzerowania. Inaczej – bez połączenia występują wyłącznie improwizacje.

    „Dodam jeszcze że karma dotyczy UMYSŁU – Jaźni… i jest to podstawowe prawo w KOLE KARMY WCIELEN.”

    Znów użyłaś chyba skrótu myślowego, którego nie rozumiem. Czy podstawowe prawo w KOLE KARMY WCIELEN. dotyczy UMYSŁU – JAŹNI?

    https://nnka.wordpress.com/2012/12/10/12-12-2012-potrojny-portal-zmiana-kodow/#comment-13178
    I mam rozumieć, że oczyszczanie umysłu nie ma nic wspólnego z oczyszczaniem czy też „zerowaniem” karmy?

    • nnka pisze:

     ODPOWIEDNI STAN ŚWIADOMOŚCI to znajomośc PRAW KARMY i realizacja zobowiązań duchowych.

     To przekonanie, które wynika z pewnej koncepcji.”

     w moim przypadku nie jest to przekonanie wynikające z pewnych koncepcji…
     rozumiem tez , ze niektórzy wcielaja się na zupełnie innych zasadach… a raczej z innych miejsc ‘

     ” Tak, tak, a gdzie jest pierwsza przyczyna? W Pierwszej Przyczynie jest pierwsza przyczyna”

     nie rozmawiamy tu o PIERWSZEJ PRZYCZNIE tylko o planie duchowm który jest PRZYCZNĄ wcielenia się w Materię, a zycie jest skutkiem owego planu.

 22. Dawid56 pisze:

  Był dzisiaj ciekawy film Przepowiednia końca świata.Chodzi o zestawienie czarna dziura, która pochłania wszystko i światło które tworzy i rozjaśnia ciemność.Widziałem chyba ten film w 2011 roku ale nie kojarzylem sobie go wtedy z jakimś specjalnym zagrożeniem.Biorąc jednak pod uwagę dziury w Ziemi, wzrastającą aktywność wulkanów i aktywność sejsmiczną muszę jednak stwierdzić „coś jest na rzeczy” i coś sie dzieje wg Argulesa i Ian Xen Lunagolda ostatni schodek piramidy to jeden dzień i to wypada 21-23 grudnia.

 23. JESTEM pisze:

  JESTEM:
  “wersji możliwych zdarzeń nadal mamy wiele, bardzo wiele…”

  NNKA:
  to jest własnie zapętlenie które ma wystapić 21 12 2012 i NIE JEST TO PRZEPOWIEDNIA MAJÓW ANI KALENDARZ MAJÓW!

  Co masz na myśli pisząc „zapętlenie”?

 24. Dawid56 pisze:

  Wersji mamy bardzo wiele, bo na tym właśnie polega nieciągłość czasu w punkcie osobliwym coś na kształt funkcji hiperboli, tangensa

  • nnka pisze:

   no i własnie tu caly jest ambaras karmiczny wszyscy chcą ze wszystkimi ale nikt nie chce z nikim, chcemy sie „łączyć’ ale sie dzielimy na Swietlistych i Ciemnych , którzy muszą się zwalczać. To właśnie jest węzeł karmiczny gatunku ludzkiego. Kazdy chce do nieba ale umierac nikt nie chce 🙂

  • JESTEM pisze:

   A czy przez punkt osobliwy mogą przechodzić różne linie ciągłe i nieciągłe, które są proste na małych odcinkach, lecz mają różniaste krzywizny na dłuższych?

   • Dawid56 pisze:

    Przez punkt osobliwy nie powinny przechodzić zadne linie lub ( ewentualnie 2 wersja) nieskończenie wiele lini w róznych płaszcyznach i wymiarach.Logiczna wydaje sie też taka wersja do punktu osobliwego zdąża nieskończenie wiele linii w róznych płaszczyznach, w punkcie osobliwym nie ma zadnych linii, a dosłownie tuż za nim jest znowu nieskończoność tych lini.

  • JESTEM pisze:

   „nie chodzi o to czy możesz umrzeć, tylko o to czy nie przeniesiesz swoich zobowiązań na nastepne wcielenie”

   Wiemy obie doskonale, że przenoszenie swoich zobowiązań na następne wcielenia zależy od każdego indywidualnie. I na tym polega pozorny paradoks.
   Dlatego też wersji mamy nadal bardzo wiele….

   • nnka pisze:

    hm.. nie wiem bo po tym co pisłaś o karmie trudno mi było to wywnioskować… oczyszczanie wzorców i takie tam „uwalnianie” .. ma niewiele z tym wspólnego.
    przenoszenie zobowiązań to wielu przypadkach nie paradoks tylko MANIPULACJA w matrixie i przywiązanie do Koła Karmy z siedzibą w astralu.

   • JESTEM pisze:

    „hm.. nie wiem bo po tym co piałaś o karmie trudno mi było to wywnioskować… oczyszczanie wzorców i takie tam “uwalnianie” .. ma niewiele z tym wspólnego.”

    Najważniejsze, że Ty wiesz lub nie wiesz i czujesz swoje, a ja „swoje” 🙂 Dla Ciebie oczyszczanie wzorców i „takie tam uwalnianie”… ma niewiele wspólnego z czym? Z wywiązywaniem się ze zobowiązań karmicznych?

    „przenoszenie zobowiązań to wielu przypadkach nie paradoks tylko MANIPULACJA w matrixie i przywiązanie do Koła Karmy z siedzibą w astralu.”

    Nnko, nie pisałam, że paradoksem jest przenoszenie zobowiązań na kolejne wcielenia (zwłaszcza, gdy zobowiązania tak ściśle połączyłaś z karmą), lecz że
    paradoksem jest to, iz każdy indywidualnie podejmuje decyzje, czy przenosi swoje zobowiązania na następne wcielenia lub nie… A „płaci” za to w pewnym stopniu cała ludzkość.
    Paradoksem jest także to, że często te decyzje podejmowane są nieświadomie…

    • nnka pisze:

     tak ma nieiwele wspólnego z wywiązaniem sie ze zobowiązań karmicznych duchowych. Oczyszczanie wzorców to inaczej traransformacja a nie wyzerowanie karmy, bo to zupelnie inne płaszczyzny. Prawo Karmy jest NATURALNYM PRAWEM MATERII w jaką sie wcielasz. To, ze znaleźli się „władcy” i kręca swoje lody to już inna bajka. Ale skutkiem tego stało się odejście od naturalnych praw i zaparanie wszystkiego.

     „lecz że paradoksem jest to, iz każdy indywidualnie podejmuje decyzje, czy przenosi swoje zobowiązania na następne wcielenia lub nie… A “płaci” za to w pewnym stopniu cała ludzkość.
     Paradoksem jest także to, że często te decyzje podejmowane są nieświadomie”

     Tu masz rację ale to jest kwestia zbiorowego Umysłu i sztucznego rozwoju jaki tu jest propagowany, zastraszania ludzi, blokowania ścieżek i usadzania sie na stołkach ” Tronach”.
     Natomiast jesli chodzi o decyzje to tez jest nieco bardziej skomplikowane , bo decyzja to tylko wybór w okreslonym obszarze możliwości, ale z wieksza częscia powaznych decyzji juz sie rodzimy i są zapisane w naszych cialach a tu tylko je realizujemy. Natomiast ważna jest energia psyche o której pisałam tu:https://nnka.wordpress.com/2012/12/15/milosc-to-wolnosc/#comment-13116

     Gdyz właśnie ona, a raczej posługiwanie się nią doprowadziło do upadku i destrukcji. Rodząc sie tu wchodzimy w sieć powiązań , relacji, struktur. Zycie kazdego cżłowieka ma wpływ na innych ludzi w mniejszy lub wiekszy spósób. Tworzenie tu struktur politycznych gospodarczych i religijnych storzy dodatkowe sieci : prawa i normy spoleczne. Ale w pewien sposob wynika to z tego, ze Prawa Karmy zostały tu zaburzone wiec zastąpiono to systemem. Powołano na stanowiska ludzi kórzy w natruralnym systemie są Wyższa Jażnią zbiorowości inaczej reprezentuja okreslona grupę dusz. A ich zarządzenia i decyzje nie zawsze sa harmoniczne z drogą dokąd powinnismy zmierzac jako gatunek ewolucyjny. Ludziom daje się „środki zastępcze” i stawarza iluzję postępu. I w któryms momencie okazuje się… że tak daleko sie cofneliśmy że stoimy nad przepaścią a za nami góra problemów. Coraz wiecej ludzi to dostrzega i próbuje uciec… ale nie ma dokąd więc „kreuja nowa rzeczywistości” stojąc na ruchomych piaskach.

     Jesli chodzi o te przekazy: Kabal dla mnie to sztuczne . Piszą to ludzie po co, żeby odwrócić uwagę innych od czego? Od tego co dzieje sie pod ta kurtyną? Jakakolwiek manipulacja jesli nie ma korzeni w astralu nie jest manipulacją tylko wesołą twórczością. W kwestii manipulacji lepiej przyjrzeć się LW bo jest to potężna sieć. A Kabale no cóż, w tym zamieszaniu nie wiadomo kto sie wybiela a kto jest biały i czy ci którzy chca prowadzic te akcje i szukaja wsparcia energtycznego u LW nie są tymi którzy pchają się na trony i tworzą przy pomocy swietlistych i naiwnych Nowy Świat w starym stylu.

   • JESTEM pisze:

    A „MANIPULACJA w matrixie i przywiązanie do Koła Karmy z siedzibą w astralu.” to całkiem inny temat.

    Coś w tym temacie:] Pewna ciekawostka – bym powiedziała:

    „Powoli, powoli, gdzieś około 2010 roku, Kabał postanowił wykorzystać rok 2012 jako scenariusz zagłady. Zachęcali naukowców, takich jak Richard Hoglund do tworzenia specjalnych programów obwołujących rok 2012 końcem świata. Po filmowaniu i edycji kabał, który finansował filmy, stworzył wrażenie, jakby to był przewidywany koniec świata. Tak był karmiony fenomen 2012 roku. Mogliśmy mieć przejście w roku 2010, gdybyśmy utrzymywali nasze skupienie pozytywnie. To doprowadziło do łańcucha opłacanych sługusów budujących wieści zagłady we wszystkich mediach. Przez ten cały czas ciemny Kabał zawsze czuł, że ma szansę obniżyć Zbiorową Świadomość do punktu bez powrotu. Wiele z tych opłaconych osób mówiło, że rozmawiało z Galaktycznymi lub są z innych planet przynosząc wam orędzie was przygotowujące. Nic nie mogło być dalsze od prawdy. Wielu czytelników nie zrobiło wewnętrznej pracy i nie posiadało rozeznania by o tym mówić. Każda wzmianka o ET była dla nich rozdziałem i wersetem. Odważni wojownicy światła byli konfrontowani z tym w obliczu ośmieszenia i często się zniechęcali. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, co jest waszą misją życia, to ja powiedziałbym, że macie tylko Jedną Misję – Wzniesienie się Ziemi. Kiedy to się stanie, będziecie mogli ponownie napisać umowę na swoją Nową Misję. Do tego czasu wszyscy ludzie mają tylko jedno zadanie: Utrzymywać Światło i Być Wcieloną Miłością.
    itd…
    http://krystal28.wordpress.com/2012/08/17/punkt-zwrotny-zostal-przekroczony/

 25. Pingback: 2012 czyli nie dajmy się zwariować | Mistyka Życia

 26. Pingback: 12 12 12 & ‘Natural Blues’ | My journeys between worlds..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.