Trzecia tajemnica fatimska stanowiła zapowiedź III wojny światowej?

Wiele osób z niepokojem spogląda na to, co dzieje się w Syrii. Protesty rebeliantów regularnie są tam tłumione przez krwawą dyktaturę Baszara al-Assada, a liczba ofiar wojny domowej rośnie z godziny na godzinę. Co gorsza, w sprawie oceny sytuacji w tym kraju nie potrafią się porozumieć przedstawiciele największych mocarstw, w tym Stanów Zjednoczonych oraz Rosji. Nie ma wątpliwości, że konfrontacja tych dwóch mocarstw oznaczałaby początek tego, czego wszyscy się dziś obawiają. Istnieje ryzyko, że w czasie konfliktu w Syrii użyta zostałaby broń masowego rażenia, a konfrontacja doprowadziłby do globalnego konfliktu.

PRACowniA

Finian Cunningham
Press TV
5 grudnia 2012 21:49 CST

Ponowne ostrzeżenie skierowane w tym tygodniu do Syrii przez prezydenta USA Baracka Obamę, że jakiekolwiek wykorzystanie broni chemicznej przez siły powiązane z syryjskim rządem poskutkuje bezpośrednim atakiem wojskowym na ten kraj, można rozumieć jako ruch zachodnich mocarstw w kierunku ostatecznej rozgrywki, mającej na celu “zmianę reżimu”.

Po raz pierwszy widmo syryjskiej broni chemicznej Waszyngton przywołał  kilka miesięcy temu, kiedy to ostrzegł, że będzie zmuszony do podjęcia akcji militarnej w celu “zabezpieczenia” rzekomych jej zapasów.

Teraz amerykański prezydent i jego urzędnicy rozpalają obawy przed taką ewentualnością, sugerując dodatkowo, jakoby prezydentowi syryjskiego rządu, Baszarowi Al-Asadowi tak bardzo zależy na utrzymaniu się przy władzy, że przygotowuje się do mobilizacji głowic chemicznych.

Przemawiając w Waszyngtonie, Obama zganił rząd Syrii mówiąc, że „świat patrzy” i takie instalacje spotkają się z „konsekwencjami”.

Ostrzeżenie powtórzyła sekretarz stanu USA Hillary Clinton, jednocześnie określając zastosowanie tej broni jako „czerwoną linię”…

View original post 897 słów więcej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii .. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „

 1. Mezamir pisze:

  Ponowne ostrzeżenie skierowane w tym tygodniu do Syrii przez prezydenta USA Baracka Obamę, że jakiekolwiek wykorzystanie broni chemicznej przez siły powiązane z syryjskim rządem poskutkuje bezpośrednim atakiem wojskowym na ten kraj

  Czyli już wiadomo co zrobią agenci CIA,przebiorą się za syryjczyków i zrobią to co jest im potrzebne aby usprawiedliwić swoją inwazję.

 2. c pisze:

  Pan Hauge odnośnie dowodów użycia broni chemicznej w Syrii :Naciskany przez dziennikarzy, aby ujawnił jakie to są to dowody odmówił powołując się na sposób ich zdobycia. – Pod żadnym pozorem nie możemy ujawnić tego, ponieważ jasne jest że są to informacje pochodzące ze źródeł wywiadowczych – zaznaczył Hague.
  TO SAMO CO Z IRAKIEM CHCĄ ZROBIĆ. Parszywe działania….

 3. nnka pisze:

  Najbardziej zdecydowane głosy sugerują, że kolejne incydenty zbliżają nas wielkimi krokami do wybuchu III wojny światowej, a ten – w ocenie wielu radykalnych komentatorów – mógłby oznaczać początek końca świata.

  Co ciekawe, na forach oraz blogach rośnie liczba sugestii wskazujących na to, że konflikt syryjski został zapowiedziany jako iskra zapalna, prowadząca do wybuchu III wojny światowej w jednej z tzw. tajemnic fatimskich.
  http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,title,Trzecia-tajemnica-fatimska-stanowila-zapowiedz-III-wojny-swiatowej,wid,15160445,wiadomosc.html

 4. Mezamir pisze:

  konflikt syryjski został zapowiedziany jako iskra zapalna, prowadząca do wybuchu III wojny światowej w jednej z tzw. tajemnic fatimskich.

  Konflikt syryjski został ZAPLANOWANY przez elitę/władzę/głosicieli „proroctw” typu fatimskie itp
  Wszystkie „proroctwa”biblijne są dobrym przykładem.
  To elita steruje wydarzeniami na świcie,religia jest ich dziełem.
  Wszystko co zamierzaja zrobić,przedstawiają światu jako proroctwa
  bo kiedy zaczną wykonująć swój plan depopulacji,owieczki padną przed nimi na kolana
  zamiast się im przeciwstawiać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s