Wszystkich zainteresowało to, co mówił o kłopotach planu NWO.

Z tego, co mówi zwykle Brzeziński rola dla Polski jest taka, że mamy być blisko z Rosją, która jest potrzebna znowu dla interesów USA. Zauważa on, że Ameryce będzie teraz trudno utrzymać dominację na świecie, ponieważ sieci społecznościowe przeistaczają istotę społeczeństwa powodując „uniwersalne przebudzenie masowej politycznej świadomości”

Brzeziński podczas odczytu w Warszawie powiedział między innymi, że opór ludności przed zewnętrzną kontrolą podsycany przez populistyczny aktywizm jest zagrożeniem na drodze do Nowego Porządku Świata. Gdy słyszy się takie deklaracje z ust jednego z założycieli słynnej Komisji Trójstronnej to zaczyna się robić interesująco. Projekt NWO może być zagrożony przez powszechne już przebudzenie świadomości politycznej ludzkości. Brzeziński stwierdził, że tego typu wywrotowe „polityczne globalne przebudzenia” grożą planom wprowadzenia światowego rządu.

więcej → zmianynaziemi.pl 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Wszystkich zainteresowało to, co mówił o kłopotach planu NWO.

 1. Mezamir pisze:

  „NWO budowany będzie przeciw Rosji,na ruinach Rosji i poprzez Rosję”
  Ponad 60% armii „radzieckiej”to muzułmanie.

  Zbigniew Brzeziński globalista,doktor honoris causa katolickiego uniwersytetu w Dublinie protegowany i pupil banksterów (cytat pochodzi z jego książki Between Two Ages z 1970 r.).

  W przeszłości Zbig był promotorem Osamy Bin Ladena.

 2. margo0307 pisze:

  Ciekawie wypowiedź Big-Zbiga brzmi w kontekście Listu Otwartego zaadresowanego do przedstawicieli nie-rządu, w którym obywatele żądają podania się do dymisji całego nie-rządu, senatu i sejmu…
  Cyt. Panie Prezydencie, ma Pan wyjątkową szansę, aby stać się odnowicielem Polski a zarazem mężem stanu. Nie sposób dłużej tkwić w tym bagnie. Oczekujemy na męską decyzję, godną głowy Państwa Polskiego. Opowie się Pan za Narodem albo za klasą polityczną obecnie rządzącą, dzięki której następuje rozkład Państwa Polskiego. Pańskie decyzje oceni nie tylko historia, ale zrobi to również obecne pokolenie Polaków…”
  http://cirilla.nowyekran.pl/post/76681,list-otwarty-do-rzadu-sejmu-i-senatu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s