To co czuję, to co wiem…

imagesCA71AKQ5Jest to moje subiektywne odczucie energetyczne i mentalne  najstarszego symbolu choć w pewnym stopniu oparte o ogólnie dostępne informacje ( choć nie tylko). Proszę więc o potraktowanie tego wpisu jako refleksji a nie jako wiedzy, która została potwierdzona przez badaczy.

Najstarszy symbol jest „żywym znakiem”, który mogłabym określić mianem „Droga Ducha w Materii” który wędruje z krańca  w kraniec, upada i wznosi się ( ewoluuje poprzez transformację).  Tak też dzieje się z samym symbolem, który na przestrzeni tysięcy lat był postrzegany przez różne rody i nacje jako graficzny moduł dżwięku.

Swastyka jest tylko cząstkowym wyobrażeniem – namiastką w „stanie spoczynku”, próbą ujęcia w ramki niewidzialnego nieuchwytnego . Sama zaś nazwa nadana przez człowieka jest próbą ujęcia modulacji dżwięku w literę  ; Crux gammata – “wirujące słońce” .

Biorąc pod uwagę działanie pola torsyjnego  Wyniki pomiarów kontrastu torsyjnego płaskich figur geometrycznych za pomocą torsiometru Szkatowa  można przypuszczać , że rysowane na dzbanach i naczyniach miały za zadanie „przechowywać, konserwować lub też uzdatniać” pożywienie.

Wśród ludzi „pokutuje” przeświadczenie,  że są symbole negatywne w pojęciu „złe energie” i  pozytywne ” dobre energie”. Nie ma pozytywnych lub negatywnych symboli, jest tylko nieumiejętne zastosowanie któregoś z nich lub też świadome zastosowanie destrukcyjne  niezgodne z przeznaczeniem i harmonią środowiska zewnętrznego a tym samym z polaryzacją i biegunowością, co w konsekwencji wprowadza chaos energetyczny . Niechlubna opinia swastyki wiązana z nazizmem to podświadomy kod. Ale to nie symbol odegrał tu pierwsze skrzypce tylko nasza Natura . To dysonans poznawczy który jest bardziej destrukcyjny dla naszej psyche niźli sam symbol. Więc samo przekładanie swastyki z lewa na prawo lub „na odwyrdkę” niewiele da, gdyż ta jako element polaryzacyjny całej gamy dżwięku i światła ” sama ” zmienia biegunowość zgodnie z harmonia żywiołów Materii .

Stąd też badania nad symbolem ( logo) w kierunku jego zastosowania wskazują na okresy prosperity szczytu po czym chylenia się ku upadkowi. Chyba , że w międzyczasie biegunowość ulegnie zmianie  bądż też nastąpi ekspansja terytorialna  w bardzo przemyślany sposób pod kątem

„Jakby nie było, wszystkie ludy wyssały swastykę z mlekiem swoich matek i zdaje się, że bez całkowitego wytępienia ludzkości nie będzie sposobu na zapomnienie tego znaku. Zwłaszcza że, jak twierdzą raelianie, jesteśmy produktem eksperymentu genetycznego bogów spod znaku Gwiazdy Dawida i Swastyki.” Radosław Kieryłowicz

Patrząc na grafiki najbliższym obrazem „najstarszego symbolu”  jest krzyż hinduski, choć i tam nie ujęto  dwóch  kręgów pulsujących.  Zewnętrznego, który można spotykać na niektórych zdjęciach oraz wewnętrznego .

                                   

Ciekawy  opis  autorstwa  W. Jóźwiaka   Cyt:  „Swastyka raczej wyraża inną i dynamiczną ideę: perpetuacji czyli nieustannego samoodnawiania się, trwania poprzez odnawianie swojej energii. (Definicja słowa jest np. tutaj:    www.thefreedictionary.com/perpetuation: powodowanie, że coś jest kontynuowane w nieskończoność; czynienie wiecznym; przedłużanie istnienia czegoś; powodowanie, że coś jest trwale pamiętane.)”

Cyt : „Swastyka leży na przecięciu trzech znaczeniowych obszarów:

1) Perpetuacja czyli wieczne, wytrwałe samoodnawianie się.

2) Perforacja czyli kłucie, nakłuwanie, dziurawienie, użycie ostrych kłujących narzędzi – naruszanie czyjejś odrębności. (Dewiza znaku Skorpiona, też mającego kolec w ogonie lub godle: „Przy mnie nie będziesz mieć spokoju!”)

3) Rygor czyli nieuchronna, „z góry dana” konieczność.

Główny jest jednak sens nr 1, dwa pozostałe to już jego modyfikacje i nie w swastyce rdzennie mieszkająLINK

linie69

 

  Ale można to też ująć inaczej: te 2 płaszczyzny, które „nie mieszkają w swastyce” są „domem” gdzie ona  porusza się  w Trwaniu w Harmonii – Wiecznym  Ruchu.

„Preforacja” jest cechą ETERU  zaś „Rygor” PRAWEM PRZYCZYNY I SKUTKU zarówno w przestrzeni fizycznej jak i astralno-duchowej  gdzie rygor jest Prawem Karmy w Kole Życia i Śmierci.

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „To co czuję, to co wiem…

 1. margo0307 pisze:

  “… Jakby nie było, wszystkie ludy wyssały swastykę z mlekiem swoich matek i zdaje się, że bez całkowitego wytępienia ludzkości nie będzie sposobu na zapomnienie tego znaku…”

  I chyba nie tylko o symbol swastyki tu chodzi…
  Okazuje się, że np. gwiazda pięcioramienna czyli tzw. pentagram, może być symbolem „tańca” Ziemi i Wenus…
  Pięknie jest to pokazane przez Hartmuta Warma, Który przy pomocy stworzonego przez siebie programu komputerowego, umożliwia pokazanie symulacji obiegu planet…
  Zresztą sami popatrzcie 🙂

 2. JESTEM pisze:

  „Ciekawy opis autorstwa W. Jóźwiaka Cyt: ”Swastyka raczej wyraża inną i dynamiczną ideę: perpetuacji czyli nieustannego samoodnawiania się, trwania poprzez odnawianie swojej energii. „

  Dwie strony-dwa kierunki obrotu… czyli Promieniowania Galaktycznego Słońca:
  w ruchu:

  i zatrzymane:

 3. margo0307 pisze:

  „…Swastyka jest tylko cząstkowym wyobrażeniem – namiastką w “stanie spoczynku”, próbą ujęcia w ramki niewidzialnego nieuchwytnego…”

  A jesli swastyka jest symbolem komety ?
  http://katastrofa1707.blox.pl/html

  • nnka pisze:

   mnie tam wszystko jedno jakie łatki przypinają najstarszej symbolice. Jesli kometa porafi odczytac błedny gen ( moduł) i dokonać zmian… to moze to i kometa w czyis dłoniach?
   Ale jesli miałabym to do czegoś porównac to do KRZYZA LICZB PIERWSZYCH

   natomiast wg wiedzy słowiańskiej
   Cyt : Swatyka – Świastika – Świaszczyca – Światło Świata – Światłostyk – świaszcyzca – Swiatło-Łyszcząca – Światło-Szcząca więc Bóg bogów – Świadomość Nieskończona – Jaśń Jaźni i Jaźń Jaśni.

   Kto dociekliwy dostrzeże – że 4 Joty złożone wokół Rdzenia ISTU to dwa skrzydła Wiru – swastyki.

   https://nnka.wordpress.com/2012/11/25/crux-gammata-wirujace-slonce/

 4. Dawid56 pisze:

  Ale ten fim o grupie Bildeberg jest z lekka tendencyjny.Po prostu autorzy tego filmu chwalą elektrownie atomowe dla nich Greenpece to też kolejna podgrupa Bildebergu.Tak na prawdę nie mają żadnej ale to żadnej wizji Ziemi>Być może rząd ogólnoświatowy po egidą Bildebergu jest nonsensem.Natomiat prędzej czy później Ziemie (moze za 100 lat) będzie musiał reprezentować ogólnoświatowy rząd czy to się komus podoba czy nie .Powiedzmy że wylądują jacyś przedstawiciele innych cywilizacji.Zadaję często i zadawałem sobie pytanie: Kto reprezentuje obecnie w 2012 roku Planętę Ziemia?.Z kim ta obca cywilizacja powinna się ewentualnie skontaktować? z jakim rządem? może Rosji? może Polski może Wegier może USA czy Chin a może aborygenów może pigmejów a może hiperborejczyków z zagnionej Atlantydy( Antarktydy) z kim?????????????????

 5. Dawid56 pisze:

  A kto to jestesmy my? Ty, ja, Inni.Ale to będą wtedy „prywatne spotkania”

 6. anula pisze:

  wpływy babilońskie ze znakiem pentagramu uważane są za destrukcyjne 12;60 ten drugi promien jaki ma być aktualnie to 13.20 ( kiedy wypali sie tamten) więc ten drugi moze byc symbolizowany starym znakiem „swastyką”. To jak dwie zwalczające sie siły

 7. gosc pisze:

  Sen o potędze i nieśmiertelności to nie film tylko realia , kolejni poszukiwacze z pod znaku Czarnego Słońca nawet się z tym nie kryją mają takie logo na samochodach , przeczesują kotlinę kłodzką .
  Kilka wątków zaczyna się splatać tworząc na razie mglisty obraz tego co może kryć masyw górski poryty i podziurawiony szybami , sztolniami i starymi kopalniami . http://www.moje-riese.blogspot.com/2012/12/czarne-sonce.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.