Bardzo dziwne ostrzeżenie pojawiło się 13 listopada w audycji dr Billa Deagle

 Bardzo dziwne ostrzeżenie pojawiło się 13 listopada w audycji dr Billa Deagle na jego The Nutrimedical Report. Poniższe luźne tłumaczenie jest małym wyrywkiem z długiej, 3 godzinnej audycji. Deagle jest bardzo niechlujny w wypowiedziach i w związku z tym trudny do tłumaczenia, a cała audycja dotyczyła analizy przepowiedni Jezusa zniszczenia Jerozolimy i większości świata.

Dr Bill Deagle nie jest jedynym, który  ostrzega, ekspert finansowy Max Keiser niedawno oficjalnie zaryzykował swoją reputację, zupełnie nie opierając się na przepowiedniach, twierdząc, że  jeszcze przed kwietniem 2013 dojdzie do wielkiego krachu ekonomicznego

Na temat dr Billa Deagle można znaleć różne informacje, głównie, to że jest on groźnym agentem dezinformacyjnym (pytanie dla kogo groźny?).

Nadchodzą czasy gdy Obaminator (określenie na Obamę) będzie musiał dokonać dewaluacji pieniądza i ogłosi tzw. święto bankowe. I dotknie to całej Ameryki, bowiem jest to finansowa strona wojny handlowej.

Jeśli mieszkasz w dużym mieście, jakimkolwiek dużym mieście na świecie, nie tylko w Ameryce, ale i Wilekiej Brytanii i gdziekolwiek indziej, musisz zacząć planować ucieczkę(…).  Jeśli więc jesteście w dużym mieście, to nie dajcie się tam złapać. W trakcie święta bankowego dojdzie do dewaluacji waluty oraz zniszczenia ekonomii w przyszłym roku. (…)
Dotyczy to Mumbaju w Indiach, Tokio, jakiegokolwiek wielkiego miasta. Aby się zabezpieczyć musisz mieć plan ucieczki na przedmieścia, zaplanowane miejsca na spotkania ze znajomymi. Trzeba stworzyć społeczności, wioski, z ludzi o podobnej wiedzy, którzy się zabezpieczą. Przecież sam siebie nie będziesz zaopatrywał. Potrzebne są kompletne grupy ludzi posiadających różne umiejętności, którzy będą się nawzajem wspierać. Musisz już zacząć o tym myśleć, a nie o budowie swojego zamku dla siebie i swojej żony.

Pamiętaj, że po 4 – 11 dniach cywilna milicja (organizacje paramilitarne tzw. militia) i gangi zaczną kontrolować miasta. W ciągu 2 tygodni pojawi się kanibalizm

więcej : www.monitor-polski.pl

Komentarz z powyższego linka #comment-41895 cyt:

 PLECAK UCIECZKOWY
W Stanach Zjednoczonych od kilku lat jest prawdziwe szaleństwo związane z ruchem tak zwanych Preppersów (od ang. „to prepare” – przygotowywać się). Kim jest Preppers? To człowiek, który w momencie rozpoczęcia Armagedonu będzie przygotowany na najgorsze i nie zaskoczy go ani masowy brak żywności, ani tym bardziej całkowity chaos i ekstremalna przemoc.

Preppersi od dawna kupują żywność w puszkach, kopią schrony i dbają o to, aby mieć własne (niezależne od lokalnych wodociągów) ujęcia wody. Proponują oni stworzyć tzw. Plecak Ucieczkowy, który zawsze powinien być widoczny i który będzie tym, co chwycimy do ręki wtedy, kiedy „się zacznie”.

W Plecaku Ucieczkowym powinien być zestaw rzeczy niezbędnych do przeżycia pierwszych dni po Armagedonie, a także rozpoczęcia nowego życia….

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „Bardzo dziwne ostrzeżenie pojawiło się 13 listopada w audycji dr Billa Deagle

 1. c pisze:

  Obama : Everyone has to chip in

 2. Jakub pisze:

  Jedni przewidują, drudzy akceptują i powielają te myśli tworząc tym samym tę sytuację. Na miejsce starego, błędnego koła toczy się nowe.

 3. c pisze:

  życie kołem się toczy 🙂 grunt to INFORMACJA

 4. Krysztal pisze:

  Rozsiewanie takich informacji, ma na celu wystraszenie ludzi i skierowanie ich uwagi na to żeby faktycznie, ciemne scenariusze się spełniły. Po co więc to robić?

 5. c pisze:

  no jasne, lepiej żeby ludize nie znali INFORMACJI prawda ? co ludzie z tym zrobią to tylko ich wybór. wiem że Tobie Kryształku byłoby to nie na rękę. cały czas promujecie Obame jako światło. a tu pan Światło wzywa do czipowania, NAJS. ale po co o tym wiedzieć prawda ? hahaha

 6. Maria_st pisze:

  c mysle ze owieczki, barany i kozły dostaja zatruta pasze i nijak nie zobacza ze im sie czipy w 4 litery lub czolo wbija……..
  nie ma co sie denerwowac na Kryształka…..a może ma racje……..czas to okaze…..nieraz taktyka przeciwnika moze zmylic

 7. phoenixmonk pisze:

  Chipowanie to zniewolenie ludzi!! nie popierajcie tego bo nie bedziemy sie roznic niczym od zwierzat chodowlanych, beda monitorowac kazdy nas grosz i krok!!! nie dostosujesz sie do systemu to cie wylacza!! powiedzcie nie czipom, to nie moze przejsc.

 8. phoenixmonk pisze:

  ludzie nie zgadzajcie sie na nigdy na to zniewolenie poprzez wszczepienie chipa! to bedzie zguba dla nas wszystkich.

 9. brif pisze:

  Ta wizja nie jest wstępem do scenariusza kolejnej części Mad Maxa. To jedna z wersji „odezwy” publikowanej od kilku miesięcy w internecie, która, zgodnie z intencją twórców – ma ostrzegać przed końcem świata. Ów koniec świata należy tu rozumieć odrobinę mniej dosłownie niż zwykle, głównie jako zupełną zmianę dotychczasowej formuły życia ludzi na Niebieskiej Planecie. Zdaniem niektórych, zarówno ludzkość jako taka, jak i sama Ziemia, dają nam coraz więcej dowodów na to, iż żyjemy w czasach ostatecznych.
  Co to za dowody? Jest ich całe mnóstwo: zwierzęta wymierają na masową skalę, gwałtownie i bez znanego nauce powodu kurczy się populacja pszczół. W wielu regionach świata dochodzi do eskalacji społecznych napięć, które często kończą się rewolucjami. Zdecydowanie częściej niż w przeszłości słyszymy, iż na świat przychodzą okrutnie zniekształcone i zdeformowane zwierzęta. http://niewiarygodne.pl/kat,1031985,title,Buduja-arki-przeprowadzaja-sie-do-schronow-gromadza-zywnosc-Po-co,wid,15126021,wiadomosc.html

 10. gosciu pisze:

  „Nadchodzą czasy gdy Obaminator (określenie na Obamę) będzie musiał dokonać dewaluacji pieniądza i ogłosi tzw. święto bankowe. I dotknie to całej Ameryki, bowiem jest to finansowa strona wojny handlowej.”
  W tej chwili sytuacja na rynkach jest pozornie stabilna. Ale ten stan nie potrwa już długo. Eksperci przewidują, że już w grudniu dojdzie do wielkich zmian, które zostaną wymuszone potężnym załamaniem, do jakiego dojdzie na Wall Street. Krach na amerykańskiej giełdzie będzie miał oczywiście wpływ na światowe rynki, a co za tym idzie, także na życie zwykłych ludzi.

  Jedną z osób, które przewidują taki obrót spraw, jest profesor Nasari Buwani, znany amerykański ekonomista, który na co dzień wykłada na Columbia University. W jego opinii, do nagłej destabilizacji ma dojść dokładnie 18 grudnia. Potem będziemy mieli do czynienia z efektem domina, który w krótkim czasie doprowadzi do implozji w globalnym systemie finansowym.

  Przed apokalipsą na światowych rynkach finansowych przestrzegali wcześniej także inni ekonomiści. Popularny amerykański inwestor, Jim Rogers, podczas jednego z niedawnych wywiadów udzielonych stacji CNBC powiedział wprost, że w ciągu najbliższych tygodni dotknie nas coś, co można zdefiniować dwoma słowami – „finansowy Armagedon”.

  tu więcej jest : http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,title,To-bedzie-jak-grom-z-jasnego-nieba-Juz-w-grudniu-ma-dojsc-do-wielkiego-krachu-na-gieldzie,wid,15133160,wiadomosc.html

 11. baban pisze:

  Amira ten dzien zapowiada jako wazny dla planety. ludzkie nastroje moga obnizyc wbracje

  • nnka pisze:

   Jak podaje Amira 18–19 grudnia 2012 decydujące będzie to, czy Matka Ziemia osiągnie frekwencję 20,7 Hz Jeśli uda jej się wznieść do tego pułapu, nasze przejście będzie łagodne

   Dawid56
   18 grudnia 2012 ma miejsce ciekawa konfiguracja planet: koniunkcja Słońca, centrum Galaktyki w opozycji do Ceres.Ceres jest największą planetoidą w pasie pomiedzy Marsem a Jowiszem!
   https://nnka.wordpress.com/2012/11/08/2012-co-przed-nami/

 12. baban pisze:

  możliwe, że w tym dniu rozpocznie sie jakis proces

  • nnka pisze:

   też mi to przyszło do głowy , aczkolwiek moga to byc tylko domysły. Jesli w obszarze pasa nastapił kiedys rozpad materii, sam „wzorzec” moze rozpocząc taki proces u nas. To co sie ledwie telepie zwyczajnie sie rozleci i jak to mówia „baba z woza koniom leżej” – „podniesienie wibracji”

 13. Mezamir pisze:

  Uwaga,będzie nie na temat 😀

  Potrzebuję wszelkich możliwych aczkolwiek jedynie tych dokładnych rzetelnych blablabla
  informacji na temat terapii Sungazing

   • nnka pisze:

    jeśli chodzi o „patrzenie w Słonce” nie jest to metoda bioenergoterepeutyczna i ogólnie budzi duzo kontrowersji. Aczkolwiek są ludzie, którzy to praktykują z jakim długtrwałym skutkiem? Nie wiem.
    Osobiście widzę obwódke wokól w obszarze Słonca a nie poza nim ( hallo) ale o zachodzie. W sumie oprócz pewnej kwestii poznawczej obwódka ciekawie wiruje kolorami w uporządkowany sposob nic nie wnosi. Takie obserwacje sa prowadzone przez wielu ludzi .

    A wracając do tematu owego ostrzeżenia, może to byc jakiś przeciek bądż też sugestia , ze tak zostana rozwiązane problemy finansowe . One naprawde wymagaja rozwiązania w skali światowej i chyba nikt nie ma dobrego pomysłu jak to zrobić a stan w jakim jest gospodarka swiatowa to dogorywanie.

 14. margo0307 pisze:

  Nnka: „..jeśli chodzi o “patrzenie w Słonce” nie jest to metoda bioenergoterepeutyczna i ogólnie budzi duzo kontrowersji. Aczkolwiek są ludzie, którzy to praktykują z jakim długtrwałym skutkiem? Nie wiem…”

  Ja wiem, ponieważ to praktykuję od kilkunastu dobrych lat… Codziennie o wschodzie oraz zachodzie słońca… Niestety przez ostanie kilkanaście dni stało sie to niemozliwe gdyż Słońca poprostu nie widać z uwagi na zachmurzenie i chemtraile 😦
  Jednak w „normalne dni”, co dzień wstawałam rano i poświecałam 15 min. na wpatrywanie się we wschodzące Słońce (zawsze przyświecała mi myśl wdzięczności, że jest to lampka Ducha Światła Miłości i Prawdy)…
  Niezmiennie odczuwałam przechodzące „ciarki” po plecach i niejednokrotnie łzy spływały mi po policzkach, łzy wdzięczności i wzruszenia… 🙂 Jest to swoistego rodzaju modlitwa serca 🙂
  Nie bedę opisywać co takie praktyki wprowadziły w moje życie – bo długo by pisać, ale powiem krótko – „kop energetyczny” jaki otrzymuje się poprzez tego rodzaju praktyki wart jest poświęcenia 15 minut rano i wieczorem 🙂

 15. Mezamir pisze:

  Czy ten kop energetyczny może nam przepalic obwody?:)
  Chodzi o to czy energia sama dąży do równowagi czy można się przeenergetyzować?
  Jeśli tak to co wtedy?
  Znani są jacyś Rinpoczowie lub wzmianki odnoszące się do Bon i praktyk tego typu?

  • nnka pisze:

   „Jednym z pierwszych ludzi, którzy rozpowszechnili ten sposób w obecnych czasach, jest Hira Ratan Manek z Indii. W swoim bogatym w informacje serwisie internetowym (www.solarhealing.com) Hira dokładnie opisuje procedurę. Jest tam też forum dyskusyjne na temat patrzenia w Słońce.”, a tutaj strona: http://www.sm.fki.pl/Niejedzenie/Niejedzenie.php?nr=kilka_prob_przejscia (
   Info pochodzi z http://www.masterminds.pl/anatomia_czowieka.18/Leczenie,socem,-,Patrzenie,w,soce.,Helioterapia..662.html
   troche mi to przypomina „odzywianie światłem”.. ale moze to głupie skojarzenie ale jesli tak… to milkne :)bo to faktycznie karma.

  • margo0307 pisze:

   „…Chodzi o to czy energia sama dąży do równowagi czy można się przeenergetyzować?..”

   Nie sadzę by mozna było się przeenergetyzować, mnie się coś takiego nie zdarzyło, a uprawiam ten „proceder ” 😀 naprawdę od kilkunastu lat…
   Wdzięczność, radość i głębokie uczucie jakie wysyłam, otrzymuję wielokrotnie spotęgowane tak, że wpływa to bardzo korzystnie na mnie przez cały dzień a poprzez mnie na ludzi, z którymi mam kontakt…, czy to w sklepie, w domu czy na spacerze z psami…
   Nie pomaga niestety na… głupotę, którą czasami widzę wokół…, wtedy muszę mocno się napracować z panowaniem nad emocjami, bo jeśli je poluzuję szlag mnie trafia i… czar pryska 😀

 16. Mezamir pisze:

  Coś ten link koślawy bo nie działa 😀

 17. Mezamir pisze:

  Nawet Sufici praktykują tę metodę
  http://en.wikipedia.org/wiki/Khwaja_Shamsuddin_Azimi

  Można o tym poczytać w tej książce
  http://www.amazon.co.uk/Hara-Vital-Centre-Mandala-books/dp/0042900115

  ZJednak sprawa nie jest do końca jasna
  znanym przypadkiem patrzącego się w Słońce, który o mało co nie oślepł był Gustav Theodor Fechner.

 18. jojo pisze:

  FED – System rezerw federalnych Stanów Zjednoczonych powstał w 1913 roku. Kontrakt pomiędzy FED a Stanami Zjednoczonymi został sporządzony na 99 lat, wynika, więc z tego, że po 31 grudnia może nie być już dolara tym bardziej, że plotki głoszą, że umowa nie będzie przedłużona, dlatego dolar zacznie znikać.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/co-dolarem-po-31-grudnia-2012-r

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s