W tym dniu najprawdopodobniej dowiemy się czy 13-ta Kryształowa Czaszka została zainstalowana i podjęła swoją pracę.

11-tka. Mistrzowska Liczba.

12.12.2012 oraz 21.12.2012. Pierwsza data jest znacząca dla wszystkich „większych braci” do których zaliczają się plemiona indiańskie wszystkich szczepów – z Majami i rdzennymi mieszkańcami Ameryki Płn włącznie. Na ten dzień planowane są przez nich spotkania (jak np Star Knowledge Conference), rytuały, przekazy dla „młodszych braci” (tzn dla nas, ludzi „Zachodu”). W tym dniu najprawdopodobniej dowiemy się czy ostatnia, 13-ta Kryształowa Czaszka została zainstalowana i podjęła swoją pracę.
http://www.youtube.com/watch?v=Ms6o9xwu8CE&feature=player_embedded#!

Dzień 21.12.2012 oczekiwany jest przede wszystkim przez „młodszych braci”. Tutaj również organizowane są koncerty, wykłady i Czytania Światła. O dziwo, nie jest to tak ważny dzień dla Indian (!). 22 grudnia jest przez nich interpretowany jako Początek i stanowi liczbę 3. W tym dniu będą świętować Początek Nowego Poziomu Świadomości. Dlaczego pod „3″? Tego niestety jeszcze nie wiemy.

Źródło: wolnaplaneta.pl

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „W tym dniu najprawdopodobniej dowiemy się czy 13-ta Kryształowa Czaszka została zainstalowana i podjęła swoją pracę.

 1. c pisze:

  ” Długo oczekiwaliśmy na aktywację jedenastej furtki, czyli otwarcie ostatnich drzwi w naszą przyszłość. Oznacza to zakończenie naszej niesamowitej podróży, która trwa od 1992 roku. W tym czasie nastąpiły różne przemieszczenia ewolucyjnej spirali. Furtki 11:11 wpuszczają na Ziemię wyższe transformacyjne energie, które pozwalają nam otworzyć nasze wyższe pola świadomości. ”

  http://innemedium.pl/wiadomosc/otwarcie-jedenastej-furtki-juz-dzis-tj-22112012

 2. 5 pisze:

  12 grudnia 2012 roku zakończyć ma się 5126-letni cykl, który, jak wierzono, zwiastuje nadejście boga Bolon Yokte, kojarzonego z wojną i tworzeniem. W jednej z książek na temat kalendarza padło zdanie, że dzień ten wyznacza „koniec świata, jaki znamy”. Zdanie to, z uwagi na jego złowróżbną wymowę, padło na podatny grunt u wszystkich wielbicieli apokaliptycznych wizji końca świata, zdaniem których właśnie 12 grudnia świat przestanie istnieć.

  Tymczasem cytowani przez Reutera eksperci badający kulturę Majów uspokajają, że nic takiego się nie stanie. Erik Velasquez z jednego z meksykańskich uniwersytetów podkreśla, że dzień ten wyznacza jedynie końca jednego cyklu tworzenia – i rozpoczyna kolejny.”
  http://wiadomosci.dziennik.pl/nauka/artykuly/369521,eksperci-z-meksyku-majowie-nie-przewidzieli-konca-swiata.html

 3. nnka pisze:

  Cytat z https://nnka.wordpress.com/2012/11/25/crux-gammata-wirujace-slonce/#comment-11385
  bialczynski : Kto dociekliwy dostrzeże – że 4 Joty złożone wokół Rdzenia ISTU to dwa skrzydła Wiru – swastyki.

  Powtarzam że Słońca Stanie (SS) 20-23 12 2012 – i każdego roku – to symboliczne i faktyczne, trzydniowe Trwanie Słońca i Trwoga Słońca, okres oczekiwania Materii – na odrodzenie się Światła Świata, a nie Słońca, ani nawet Słońca Weli – Jądra Wszechświata, chodzi o Rdzeń-Ist Światła Świata – Jaźń Jaśni i Jaśń Jaźni.

  Powiemy o tym szerzej w artykule 12 12 2012.

  I jeszcze ciekawa zbiezność u Livii:http://liviaspace.com/2012/11/25/budzenie-wawelskiego-smoka-i-sen-o-krysztalowej-czaszcze-w-wawelskich-podziemiach-ktora-miala-byc-czerwona/

  Budzenie Wawelskiego Smoka i sen o kryształowej czaszcze w wawelskich podziemiach, która miała być czerwona….

  informacja sprzed kilku dni, w której była mowa o Budzeniu Smoka na Wawelu:

 4. Maria_st pisze:

  NNka czytam ze byłas w snie Livii o smoku wawelskim…….pewnie znowu chcialas smoka ubic, coby nas nie dreczyl po nocach……..ale masz dylemat moja droga, ……ktory smok zechce pic zatruta wode……i co……owieczka wypchana siarka……na nic ?
  ha ha ha
  nnka Ty nasz Rycerzu-szewczyku Dratewko……..szyj…szyj…..

  • nnka pisze:

   smoki były dobre i oswojone na tyle, że jadły z dłoni, „rozmawiały ” z ludźmi, czasem nawet była to lepsza komunikacja niz teraz człowiek jest w stanie zrozumieć człowieka.

 5. anula pisze:

  Jeśli zdarza Ci się widzieć sekwencję 111 lub 11:11 może to stanowić według wielu wierzeń między innymi New Age, że twoje intencje i myśli mogą się w szybkim czasie zmaterializować i świat wokół ciebie może ulec zmianie. Nagle Twoje życie skupi się na czymś zupełnie nowym i zawrotnie zmieniającym dotychczasowe widzenie wielu rzeczy jak i może dokonać wielu zmian związanych ze światem materialnym i duchowym.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/fenomen-liczb-1111

 6. Dawid56 pisze:

  11 to po prostu Wodnik, a Wodnik to duże zmiany i komunikacja pozawerbalna ale też i rewolucja.

 7. nnka pisze:

  hoona Grudzień 1, 2012

  https://nnka.wordpress.com/about-2/#comment-11915

  Cyt : To juz nie jest nawet zabawne:

  “Ustaliliście w serii waszych przedurodzeniowych kontraktów, że począwszy od dnia 12/12/12 możecie otrzymywać energetyczne wsparcie. Czy pamiętacie o tym, czy nie, jest to bez znaczenia. Teraz od was zależy aktywowanie tych kontraktów. Ta aktywacja musi wyjść od was, a nie z tej drugiej strony.

  Aby aktywować wasze kontrakty, macie wyrazić na to pozwolenie i otworzyć się na wszelkie energie, jakie na was oczekują. Nie musicie wiedzieć, co to za energie. Jedyne, co jest potrzebne, to wyrażenie swej zgody na tę aktywację. Otwórzcie się na te energetyczne sojusze w dniu poprzednim, 11/12/12.

  Nie ma znaczenia to, że wasze umysły oparte na ego mogą nie rozumieć lub nie wiedzieć, które energetyczne sojusze wzywacie. Powinniście jedynie zrozumieć, że owe wstępne umowy są czymś, co zawarliście, aby wspierać siebie teraz.

  Nie pozwólcie więc swojemu umysłowi ego powiedzieć: „Nie jestem pewna/pewny kogo przywołuję, więc nie zamierzam odnawiać żadnych kontraktów”. To nie byłby dobry pomysł.”

  • brif pisze:

   powrót Wielkiej Atlantydy w wydaniu energetycznym … Nie musicie wiedzieć, co to za energie

  • JESTEM pisze:

   No, nonszalancja pewna przebija przez ten tekst:
   „Nie pozwólcie więc swojemu umysłowi ego powiedzieć: „Nie jestem pewna/pewny kogo przywołuję, więc nie zamierzam odnawiać żadnych kontraktów”. To nie byłby dobry pomysł.””

   Moim zdaniem INTENCJA jest w takim przypadku najważniejsza.

   11.grudnia – 10. dzień w UINALU HARMONII – ORŁA ŚWIADOMOŚCI. KIN BAT’Z – poczatek i koniec, nić, tkanina
   7.TON OBJAWIENIA PRZEZ KONTAKT ZE ŹRÓDŁEM, ale też MOC POKUS, WYBORY, KONIEC TESTÓW.
   12.grudnia – 11.dzień w UINALU HARMONII. KIN – E – przeznacznie, podróże.
   8.TON HARMONII ENERGII KOSMOSU I ZIEMSKIEGO ŚWIATA – WIERZCHOŁEK PIRAMIDY.

   TO BARDZO WAŻNE, JAKIE LUDZIE MAJĄ INTENCJE PRZY ŁĄCZENIU SIĘ Z ENERGIAMI KOSMICZNYMI W TYCH DNIACH.

   Bo dopiero 13. grudnia nastąpi RUCH DO PRZODU i AKTYWACJA INTUICJI.

   „Dzień 21.12.2012 oczekiwany jest przede wszystkim przez „młodszych braci”. Tutaj również organizowane są koncerty, wykłady i Czytania Światła. O dziwo, nie jest to tak ważny dzień dla Indian (!). 22 grudnia jest przez nich interpretowany jako Początek i stanowi liczbę 3. „

   Nie wiem, o co chodzi z tą liczbą 3.

   No nie jest tak ważny, jak dla „młodszych braci”.
   22.grudnia to pierwszy dzień w 9. UINALU RUCHU DO PRZODU w KINIE IQ czyli KOLIBRA w 5. TONIE- MOC DUCHOWA, KIERUNEK, 5.ELEMENT-ŻYWIOŁ – ETER

 8. wow pisze:

  ” Plejadanie mówią, że będziemy mieli do czynienia z serią Fal Oświecenia, przychodzących na planetę w dniu 12/12/12. Proszą was o otwarcie się na nowe połączenia i możliwości współpracy, które uzgodniliście jeszcze zanim przybyliście na plan ziemski. Abyście byli w stanie w pełni przyjąć energie Fal Oświecenia, które nadejdą na planetę w dniu 12/12/12, potrzebujecie się otworzyć i stworzyć dla siebie nowe energetyczne powiązania…”
  ” Dzięki aktywacji struktury krystalicznej będziecie w stanie przyjąć i przechować o wiele więcej własnego Boskiego Światła począwszy od 12/12/12. Fale Oświecenia zostały stworzone, aby doprowadzić was do siebie samych i przeprojektować wasz system.

  Innym aspektem krystalicznej struktury jest to, że jej aktywacja w bardziej precyzyjny sposób dokona ponownego otwarcia waszego centrum jedności telepatycznej. Portal 12/12/12 mieści świętą energię wspólnoty z energiami i z Wszechświatem.”

  12/12/12 mamy się stać częścią tej świętej sieci. Odbędzie się wtedy otwarcie portali i każde z was posiada zdolność, aby stać się częścią tej świętej sieci. Narodzi się ona wokół Ziemi, stanowiąc część naprawdę potężnej transformacji naszej planety i transformacji świadomości.

  Ci, którzy zdecydują się zjednoczyć z tą świętą siecią tego właśnie dnia, będą mieć automatyczne telepatyczne połączenie ze wszystkimi pozostałymi. Nie musicie rozumieć zbyt wiele, a jedynie być gotowymi do uczestnictwa w tym procesie, któremu już dawno powiedzieliście „tak”.
  http://krystal28.wordpress.com/2012/12/01/otwarcie-sie-na-kontrakty-przedurodzeniowe-przed-portalem-12-12-12/
  Wszystko tak naprawdę sprowadza się do pojawienia się na to umówione wcześniej spotkanie i zajęcia swojego miejsca w tym, co Plejadianie nazywają „wielkim planem”.

 9. mlody pisze:

  ja pie… bateryjki do czaszki? To nie jest śmieszne! Hoona ma rację!

 10. Dawid56 pisze:

  Tylko skąd mieć pewność że to sa np Plejadanie czy Arkturianie a nie nasi rodzimi Hiporberejczycy czy potomkowie albo słudzy Maya Danevy.To mi bardziej wyglada jak przejęcie władzy!!

  • JESTEM pisze:

   Skąd pewność? W zasadzie nie ma. Jedyne to intencja Dawidzie. Intencja. Jak nie wiesz, co to znaczy, zapytaj Nnki, ona wie.
   Najlepiej łączyć się ze swoim ŹRÓDŁEM 🙂

 11. Dawid56 pisze:

  Albo może raczej jak próba jej przejęcia

  • nnka pisze:

   wg mnie jest to uaktywnienie starych kodów karmicznych i starych zobowiązań – inicjacji. I tu może wchodzic astral atlantydzki w grę czyli faktycznie bateryjki z inicjacjami. Pytanie co mają zasilić?
   Mozna to tez odbierac jak „przejęcie władzy” – masa krytyczna. Ciekawe jest to, ze taka akcja robiona jest w dniu kiedy dla indian pochodzących było nie było z Atlantydy dzien jest bardzo istotny i mowa jest o 13 czaszce – zainstalowaniu . Co nie bardzo wiem co znaczy niestety i do czego ma byc zainstalowana. Niemniej biały astral widac działa aktywnie. 🙂
   Ciekawe jaką akcję zorganizują dla „mniejszych braci” 21 12 2012.
   Wyglada mi to na przygotowania do : Ewakuacja w astral czyli atlantydzkie marzenia 21 12 2012
   https://nnka.wordpress.com/2012/11/27/ewakuacja-w-astral-czyli-atlantydzkie-marzenia-21-12-2012/

   ale zobaczymy jakie cudenko z tego sie wykluje 🙂

 12. JESTEM pisze:

  Oglądam filmik… Ciekawe jest to, że Hunbatz Men mówi, ale nie słuchać, co. Ciekawa reklama tej Star Knowledge Conference. Za to jest dzwięk na poczatku i na końcu filmiku reklamowego. Hmmm…

 13. Pingback: Warstwa Nr 4 (Aleph Etz Adonai), jest przedstawiana jako wielka moc i wielkie światło…. i Dni CIemności. | Mistyka Życia

 14. ghk pisze:

  kurwa wy jesteście popierdoleni!!! ciekawy jestem czy po 21 grudnia wam przejdzie czy wyznaczycie sobie nową datę

  • nnka pisze:

   sympatyczny człowieku po pierwsze liczę na to że to Tobie przejdzie do 21 12 2012 , a po drugie , że nauczysz się czytać to co pisate a nie to co w głowie masz zakodowane 🙂 Do szkoły nie chciało się chodzić czy co?

   Niektórzy ludzie są tak zaślepieni swoimi przekonaniami że pisanie :”wołami” nie pomaga. Szkoda mi niektórych ale jaśniej już pisać nie będę o co chodzi w manipulacjach : ) Była ofiara poszła ofiara. Szerokiej drogi…

   To była świetna prezentacja współczesnego człowieka o „wysokim poziomie świadomości „.

   • anula pisze:

    ale takie postawy wynikaja z nieuświadomionego strachu i braku wiedzy

    • nnka pisze:

     wiem, ale atakowanie innych nie jest metodą na zdobycie wiedzy . Ktos cżłowiekowi zakodował w głowie jakies dziwadła. Takich ludzi jest całe mnóstwo. I jest to efekt wieloletniej pracy wiadomych kręgów … 🙂 W koncu o to chodziło żeby ludzie nie wiedzieli o co chodzi. A teraz zdjąc te okularki które już wrosły w czoło to bolesna sprawa, bo widac jakie tyły się ma. Więc lepiej odgrywać wirtualną rolę „zbuntowanego i inteligentnego oportunisty” nie mówiąc o całej reszcie zalet ukrytych.

 15. Pingback: 12’12’12 medytacja | Mistyka Życia

 16. Pingback: 12.12.2012 – POTRÓJNY PORTAL – ZMIANA KODÓW !!! | Mistyka Życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s