Everard jest przekonany że NASA wpływa na czasoprzestrzeń.

Brytyjczyk, Christopher Everard, reżyser i pisarz, spróbował przedstawić światu dowód na to, że agencja kosmiczna NASA rozpoczęła serię eksperymentów z wysokimi energiami w celu stworzenia „otworów w czasoprzestrzeni” za pomocą potężnych kul energii katapultowanych poprzez sztuczne turbulencje.

Everard zbiera dowody o doświadczeniach,  które prowadzone są w górnych warstwach atmosfery na całym świecie. Powiedział również, że na jego stronie Facebook  jest przegląd badań, które znajdują się na oficjalnej stronie NASA , związanych uniwersytetów i laboratoriów badawczych .  Jest prawdopodobne , że NASA może być w trakcie budowy nowego rodzaju napędu być może umożliwiającego podróże w odległościach lat świetlnych.

foto:www.facebook.com/photo.

Według Brytyjczyka tunele podprzestrzenne zostały już stworzone w trzech krajach. Świadkowie w Australii, Rosji i Chinach a świadkowie widzieli i fotografowali spiralne wiry.  Australijski wir może być związana z działalnością HAARP podczas gdy rosyjski i chiński jest bardziej tajemniczy i funkcjonuje w wysokich partiach przestrzeni Oczywiście oficjalnie NASA nie prowadzi takich eksperymentów, ale Everard udowodnił, że taki projekt istniał w przeszłosci.

Tych, którzy wątpią,  że tworzenie tuneli podprzestrzennych jest w ogóle możliwe Everard  zaprasza do tunelu programów badawczych na Uniwersytecie Harvarda. Tam naukowcy zajmują się tworzeniem tak zwanych tuneli lorenzowskich, czyli takich, które są przenikalne

Everard opracowuje szczegółowe sprawozdanie na temat projektu, które powinno pojawić się w następnym numerze Feed Your Magazine mózgu. .

Źródło: LINK

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Everard jest przekonany że NASA wpływa na czasoprzestrzeń.

 1. margo0307 pisze:

  Możliwość istnienia takiego tunelu dowiódł rosyjski fizyk Siergiej Krasnikow z Obserwatorium w Petersburgu – pisał tygodnik “New Scientist”.
  Już wiele lat temu ze zdziwieniem przekonano się, że ogólna teoria względności Alberta Einsteina dopuszcza zakrzywienie czasoprzestrzeni i możliwość stworzenia drogi na skróty między miejscami, które mozna by było odwiedzać…
  Do tej pory jednak wszystkie wymyślane przez fizyków tunele nie nadawały się
  do jakiejkolwiek podróży…
  Może ten Christopher Everard ma rację ?

 2. jojo pisze:

  25 czerwca 1985 roku na orbitalnej stacji Salut 7 Władimir Dżanibiegow przyjmował ładunek dostarczony z Ziemi. Pojazd kosmiczny Progress, którym dostarczano rzeczy na stację kosmiczną, posiadał bardzo proste mocowania ładunku. Są to powszechnie znane i niezawodne „motylki”, bardzo często używane w warsztatach na całym świecie. Podczas rozładunku Żynibiegow posłużył się szybkim sposobem odkręcenia „motylka”, czyli uderzył palcem w jedno z jego skrzydełek, co sprawiło błyskawiczny ruch nakrętki.

  W pewnym momencie kręcący się motylek wyzwolił się z nagwintowanego pręta i rozpoczął samodzielny lot w kabinie Saluta 7. I wtedy zdumiony kosmonauta zauważył, że dzieje się coś bardzo dziwnego.

  – Nakrętka po przeleceniu kilkudziesięciu centymetrów dokonywała nagłego zwrotu o 180 stopni, po czym leciała dalej. Cykl się powtarzał po przeleceniu kolejnego odcinka przestrzeni! – relacjonował kosmonauta.

  Te dziwne powietrzne manewry nakrętki tak bardzo zaintrygowały kosmonautę, że postanowił przeprowadzić eksperyment. Z plasteliny ulepił kulę, zaś w środku umieścił ową nakrętkę. Powtórzył eksperyment i wtedy… zaskoczenie jego było ogromne.

  Okazało się, że stworzony w ten sposób obiekt dokonuje identycznej zmiany położenia co kilkadziesiąt centymetrów! W grę wchodzi tu być może jakieś niepoznane prawo fizyki, które dotyczy obiektów poruszających się w warunkach zerowej grawitacji, jaka panuje w przestrzeni kosmicznej.

  Jednak wnioski z tego zagadkowego eksperymentu są niepokojące dla Ziemi. Jeśli bowiem założyć, że także nasza planeta podlega temu prawu, to oznacza, że co jakiś czas musi także dokonać takiego obrotu. Rosyjski kosmonauta jest przekonany, że jego odkrycie jest niezwykle ważne i może być przełomem w badaniu zjawiska związanego ze zmianą położenia obiektów poruszających się w przestrzeni.

  W rosyjskim filmie dokumentalnym pokazano tę zaskakującą historię w bardzo precyzyjny sposób poprzez animację komputerową. Postawiono także niepokojącą tezę: oto dowód na zbliżające się przebiegunowanie naszej planety.

 3. NS pisze:

  Czy dzięki temu będziemy mogli podrozowac w czasie

 4. @jojo
  „..niepoznane prawo fizyki, które dotyczy obiektów poruszających się w warunkach zerowej grawitacji, jaka panuje w przestrzeni kosmicznej.”

  W przestrzeni kosmicznej NIE MA miejsca z zerową grawitacją. A już na pewno, nie ma takiego miejsca w Układzie Słonecznym. Twoje „nieznane prawo fizyki” ma więc gdzieś grawitację lub współoddziałuje z nią na nakrętkę,

  Mnie zastanawia inna rzecz. Mianowicie, gdyby „nakrętka” była kulą, czy również zachowywała by się tak, jak „motylek”? Wszak właściwości fizyczne plasteliny są odmienne od metalu.
  Podejrzewam, że Dżanibiegow mógł z niej ulepić jakąkolwiek figurę geometryczna, a efekt byłby podobny.

 5. Dawid56 pisze:

  Na zerową grawitację rzeczywiście nie ma miejsca ale prawdopodobnie na miejsca oddalone od siebie o „0” lat świetlnych. Po prostu czas jest zjawiskiem lokalnym i rok w układzie słonecznym może odpowiadać milionowi lat np w Galaktyce Andromedy. Nikt tego jeszcze nie zbadał.Jedno jest pewne, gdyby przyjąć założenia dzisiejszej fizyki albo astronomii to podróż do najbliższej gwiazdy tam i z powrotem zajęła by nam 80 lat.Pomijam problemy zachowania ciała ludzkiego w tym czasie ( psychika ciało fizyczne) – wniosek nasuwa się jeden: tak się nie bada Kosmosu- to jakiś prymityw „średniowieczny” prowadzący donikąd.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s