Dziś mamy możliwośc ocenić to proroctwo na bazie już zaistniałych zdarzeń. Dlaczego zmieniana jest historia?

Anatomia tego zjawiska jest prosta.
– Jako pierwsze rzuca się w oczy umiejszanie tego co dawniej było oczywiste.
– Po drugie, każdy nieuczciwy władca, który osiągnął władzę z pomocą ukrytych graczy, staje się ich zakładnikiem. Tak czy inaczej, zostanie zmuszony do wyretuszowania pewnych niepopularnych zdarzeń jasnymi kolorami. A jeżeli jasnych barw jest za mało, zostanie wykorzystany zaczerpnięty z malarstwa sposób: przyciemnienie tła historycznego. Taka władza będzie od nowa ogradzać swoim poddanym całą zmiejszającą się piaskownicę i tworzyć pozory, że ta piaskownica jest lepsza od poprzedniej. Taka władza słusznie się boi, że jej poddani mogą zbudować swoją piaskownicę. Dlatego broni się podporządkowując sobie ideologiczne, religijne i siłowe struktury.

treborok

Zgodnie ze starożytnym Słowiano-Aryjskim kalendarzem, który jest zwany Koliady Dar, na przełomie 2012 roku powinna odbyć się zmiana epok. Nasze ramię galaktyki opuszcza przestrzeń (dom ) Lisa i przemieszcza się  w przestrzeń Wilka. W Greckim systemie zodiakalnym nazywa się to nadejściem ery Wodnika. Zgodnie z Wedyjską tradycją epoka Kali Juga, której cechą szczególną jest totalne kłamstwo i zdrada kończy się. 40 tysięcy lat temu odwiedzając ziemię Midgard Bóg Pierun uprzedzał naszych Przodków o przyszłych zmianach. Dziś mamy możliwośc ocenić to proroctwo na bazie już zaistniałych zdarzeń. Dlaczego zmieniana jest historia? Anatomia tego zjawiska jest prosta.
– Jako pierwsze rzuca się w oczy umiejszanie tego co dawniej było oczywiste.
– Po drugie, każdy nieuczciwy władca, który osiągnął władzę z pomocą ukrytych graczy, staje się ich zakładnikiem. Tak czy inaczej, zostanie zmuszony do wyretuszowania pewnych niepopularnych zdarzeń jasnymi kolorami. A jeżeli jasnych barw jest za mało, zostanie wykorzystany zaczerpnięty z malarstwa sposób:…

View original post 64 słowa więcej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „

  1. Przyznaję się bez bicia – jestem tu po raz pierwszy. Przyznam bez bicia – będę drugi i kolejny… 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s