Ziemia będzie przechodziła przez „zwężenie klepsydry“ i Wielkie Jaja Macierzy

Kilka cytatów z sesji z Anna Dolińską Dla zainteresowanych całość tu : LINK

SAMUEL: Po przejściu waszej Planety przez „szyjkę klepsydry“, abyście znaleźli się wreszcie w jasnym kielichu, w świetlistym, górnym kielichu – będzie zawirowanie nie tylko na terenie Egiptu. [Trzęsienia ziemi w Egipcie – to Andrzeju nie w tę stronę pójdzie. Przesunięcia piasków będą innym zjawiskiem klimatycznym ]  Jednak w tym miejscu i w wielu innych, ziemia się rozstąpi. Nastąpi pęknięcie. Nie chcemy zabierać wielu istnień, ale musicie zdać sobie sprawę, że wiele osób, dusz, ludzi, będzie chciało zostać w dolnym kielichu. Nie dadzą rady przejść przez „szyjkę“, aby wznieść się wyżej. Dlatego wiele istnień odejdzie. Bądźcie cierpliwi i powtarzam – tak jak my zgromadzeni tu wszyscy w tym pokoju – trwajcie w pokorze i modlitwie. Lęk musicie zostawić, bo to nie jest dobra energia. Zaufajcie Najwyższemu Źródłu. Słucham.

ANDRZEJ: Dziękuję bardzo. Co masz konkretnie na myśli mówiąc, że Ziemia będzie przechodziła przez „zwężenie klepsydry“?

SAMUEL: To już się dzieje, Andrzeju. Wszyscy ludzie to zauważacie, odczuwacie sami na sobie. Zbliżacie się do Centrum, zbliżacie się do Światła, zbliżacie się do bardzo wysokich wibracji jako Ziemia. Dlatego musicie podnosić wibracje swoje i waszej Matki Ziemi. Pytasz co to znaczy przeciskanie się przez wąską „szyjkę klepsydry“? Znajdujecie się obecnie między dwoma wszechświatami. Musicie wznieść się wyżej. Jest to czas budzenia całej ludzkości.

SAMUEL: Jaja Macierzy – ogromne, kuliste portale, zawieszone nad waszą Planetą Ziemia z każdej strony wszechświata. W nich będą się zradzać dusze diamentowe, które następnie będą manifestować się w ciałach ludzkich. To jest program, to jest założenie, to jest pomysł jak pomóc następnie waszej Planecie Ziemia. Jednak wszystko wskazuje na to, w ten sposób jak ludzie pracują, że Kule Macierzy niedługo będą budowane w następnym wymiarze. Andrzeju, zaufajcie nam, bo to wszystko jest dla dobra nie tylko waszej Ziemi, ale i wszechświata. Słucham.

ANDRZEJ: Rozumiem, tylko to jest takie trochę abstrakcyjne pojęcie. Czy to znaczy, że będą się rodziły dzieci o diamentowych duszach?

SAMUEL: Dokładnie Andrzeju. Jednak one muszą rodzić się i być stworzone w „Jajach Macierzy“ o bardzo wysokiej strukturze.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Ziemia będzie przechodziła przez „zwężenie klepsydry“ i Wielkie Jaja Macierzy

  1. jwst pisze:

    Witam wczytałem się w tekst strony źródłowej, po reakcji MARDUK-a na pytanie o papieża JP II (agresja) to MARDUK jest niestety ciemnom stronom mocy podszywającą się za przyjaciela.
    Czytałem wywiad z egzorcystą, najlepiej mu się wyrzuca złe duchy powołując się na JP II.

  2. JESTEM pisze:

    „Znajdujecie się obecnie między dwoma wszechświatami.”
    A to ciekawe… Czy wszechświat jest „wszystkim, co istnieje” czy czymś innym? Bo jeśli słowo wszechświat jest słowem dla określenia wszystkiego, co istnieje, to skąd przejście do innego wszechświata?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s