Gerald Celente: cała infrastruktura USA się wali

W programie Alexa Jonesa znany futurolog (Trends Research) zwraca uwagę na to co się działo w trakcie i po huraganie Sandy. Okazuje się, że infrastruktura jest już do niczego. Kraj, w którym są sieci telefoniczne oparte na słupach z drutami, nie jest nowoczesny, a te właśnie doznały uszkodzeń. Nie ma też zabezpieczenai na wypadek powodzi w postaci tzw. „bram wodnych”, które uniemożliwiały by zalewanie miast. Jest to wynikiem prowadzenia wojen na całym globie – dlatego też brakuje pieniędzy na potrzeby dla własnego społeczeństwa.

W ciągu 48 godzin – od czwartku do soboty ub. tygodnia, nastąpiła seria ważnych rezygnacji. Oto kilka z nich:

 • Hillary Clinton ustępuje [link]
 • Prokurator Generalny USA Eric Holdren nie chce drugiej kadencji [link]
 • Dyrektor Generalny BBC George Entwistle – w związku z śledztwem w.s. mafii pedofilskiej [link]
 • Dyrektor CIA David Petraeus w związku z seks-aferą [link]
 •  John R. Allen, kolejnym podejrzanym w seks-aferze [link]
 • Lockheed Martin nowy CEO Christopher Kubasik w związku z „niewłaściwą etyką” [link]
 • Michael Applebaum z komitetu wykonawczego Montrealu [link]
 • Prezes producenta części samochodowych Magna Inc. Frank Stronach [link]

Więcej: LINK

Obywatele z 23 stanów USA złożyli petycje o secesję

W sobotę 10 listopada, 15 stanów złożyło oficjalne petycje do rządu Obamy z wnioskiem o odłączenie się ich stanów od Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej w celu stworzenia własnych rządów. Są to następujące stany: Luizjana, Teksas, Montana, Północna Dakota, Indiana, Mississippi, Kentucky, Północna Karolina, Alabama, Floryda, Georgia, New Jersey, Kolorado, Oregon oraz  Nowy Jork. Petycje dotyczą pokojowego rozważenia tego żądania przez rząd Obamy.

Petycje zostały złożone już w kilka dni po ponownym wyborze Obamy na Prezydenta USA. Pierwszym stanem, który to zrobił była Luizjana zaraz po tym Teksas – petycje złożyli Michael E. z miejscowości Slidell w Luizjanie oraz Micah H. z Arlington w Teksasie.

W treści petycji zaznaczono, że przyczyną ich zożenia jest fatalna sytuacja ekonomiczna, która wynika z nieodpowiedzialnej polityki rządu

więcej : www.monitor-polski.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Gerald Celente: cała infrastruktura USA się wali

 1. brif pisze:

  Autorzy i eksperci filmu dokumentalnego „The American zagłady plan” próbują dowiedzieć się, jak bardzo organizacja FEMA (Amerykańska Agencja ds. Zarządzania Kryzysowego) jest uwikłana w to, co nazywane jest „teorią spiskowa”.
  Dokument, będzie miał swoją premierę na Discovery Channel w ten piątek o godzinie 10:00 pm czasu wschodniego USA, rzuca światło na przygotowania do różnych scenariuszy apokaliptycznych rządu USA od czasów Ronalda Reagana i „zimnej wojny”.

 2. margo0307 pisze:

  „.. W ciągu 48 godzin – od czwartku do soboty ub. tygodnia, nastąpiła seria ważnych rezygnacji. Oto kilka z nich: Hillary Clinton ustępuje…”
  ___
  Dzisiaj przynajmniej… już wiemy, dlaczego pani Clinton ustąpiła z zajmowanego stanowiska sekretarza Stanu…, już bowiem dwa lata temu planowała kandydować na prezydenta…

  • marek pisze:

   KOMENTATOR

   i nic ponad to , komentator dla tych którzy uczą się samodzielnie myśleć …..lecz aby nastąpił postęp ewolucyjny rodzaju ludzkiego uświadamiajmy społeczeństwa w tym aby tak jak zaczęto likwidować karę śmierci wymuszano na organizacjach zrzeszających państwa likwidację wojen z użyciem osiągnięć techniki ….

   …wymuszajmy likwidację zapasów broni , wymuszajmy zakaz tworzenia armii , wymuszajmy likwidację przemysłu zbrojeniowego ….

   …a jeżeli ktoś powie że moje hasła w szansie na ich zrealizowanie to utopia to niech pomyśli czy wszystkie pozytywy o ludzkości głoszone na tej stronie to dopiero nie jest utopia…

   Jam Jest w Bogu a Bóg wokół mnie Miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie ..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.