Kto otworzy Złote Wrota? Stawiam na Dwóch Takich Co Ukradli Księżyc a TY?

Złota Księga Saint Germain

Cyt : Kula ziemska składa się z ziemi, powietrza i wody. Przez te trzy elementy przenikają Promienie Kosmicznego Ognia. Promienie te przechodzą przez ziemię, gdzie się łączą, łagodnieją i tworzą Świetlistą Chwałę skoncentrowanej działalności Światła. Jeden Promień wchodzi w skorupę ziemi na południe od centrum pustyni Gobi, a drugi od strony zachodniej jeziora Titicaca w Andach. Jest to największe jezioro w Ameryce Południowej i na świecie, było punktem o bardzo wielkim znaczeniu ileś tam wieków wstecz. Są to punkty najbardziej zintensyfikowanej Światłości na Ziemi.
Podczas każdego cyklu na miejsce jedno Działanie Kosmiczne, któremu nic nie może przeszkodzić. Wielkie Prawa Kosmiczne są dokładne nawet w swych najmniejszych detalach i żadne niepowodzenie lub przypadek nie może temu przeszkodzić.”

Luis Fernando pochodzi z Boliwii. Miał kontakt z istotami z Wewnętrznej Ziemi, Starszymi, którzy są związani z Wielkim Białym Braterstwem 

Projekt Cheops 29 PAŹDZIERNIKA 2012 R. [foto: pl.wikipedia.org]

(,,,) Wyprawa była zaplanowana przez Istoty Duchowe w każdym szczególe. ,,Czas zejścia Bogów” – według kalendarza Majów – był podany na sesji jako najlepszy moment uruchomienia Świetlistych Portali.

Wyruszyliśmy 20 września 2012 roku, aby zakończyć naszą wyprawę 11 października 2012 roku. Cała podróż podzielona była na trzy etapy:

1. Jezioro Titicaca (Boliwia – Peru)
2. Meksyk
3. Gwatemala

(…) Chyba nie spodobały się ciemnej stronie nasze działania, i chociaż w taki sposób chciała nam pokrzyżować plany. Ale my byliśmy tak szczęśliwi, że udało się otworzyć ogromy portal Światła, że nie martwiło nas to, iż jesteśmy „zawieszeni“ między dwoma państwami aż do następnego rana.

Celem tych Ceremonii było otworzenie portalu Światła i tym samym uruchomienie dodatkowej osłony dla Ziemi przed grudniem 2012 roku. Ten portal musiał być otwarty przed datą 21.12.2012 – jako „12 Brama“.

Grupa ludzi, która pracowała energią Miłości uruchomiła trzy miejsca na Ziemi – na czystych wodach Świętego Jeziora Titicaca. Tym samym połączyliśmy podstawę trójkąta z Kryształem Thota, który znajduje się na dnie Jeziora. Drugi trójkąt w tym samym czasie tworzyli Biali Bracia – Istoty Światła i połączyli się z Trzynastą Kryształową Czaszką, która znajduje się w wysokich przestworzach. Wtedy nastąpiło całkowite uruchomienie Świetlistego Portalu. ↔: Czytaj więcej  

 18–19 grudnia 2012 decydujące będzie to, czy Matka Ziemia osiągnie frekwencję 20,7 Hz

Cyt: 12.12.2012 zostanie otworzona i zakotwiczona tzw 12-ta Brama a około 21.12.2012 Matka Ziemia będzie przekraczać ostatnią Linię Czasu (5D) i jak mówią Przekazy od Archaniołów odbierane przez Amira, optymalną częstotliwością dla łagodnego Przejścia jest właśnie 21-21,2 Hz.

 jaga  #comment-9103

Przed ludzkością następny krok – WIELKI – wejście w nowe pola świadomości w innych już wyższych galaktycznych wymiarachi również … uruchamia następny klucz otwierający nową potężną bramę 12:12, w Złoty Wiek.

Tą bramę otwierają dla ludzi – Wniebowstąpieni Mistrzowie z najwyższej Kosmicznej Hierarchi, zwanej ELOHIM. Dla ludzi zamieszkujących Ziemię jest to głos od samego Tronu Boga, płynący z Centralnego Układu Słonecznego z Alkione – Plejady.

Matryca, gdzie zakodowano w najdrobniejszym szczególe ludzkie istnienie i ukryto w wielkiej krzyżówce w środku Matki Ziemi powoli znajduje rozwiązanie. Ten program jest mocno zakotwiczony i zasilany nową energią, pozwalającym aby ta krzyżówka, cząstka po cząstce dała odpowiedź na odwieczne pytanie: KIM JEST CZŁOWIEK?

12:12 – klucz masterski – spuścizna samego Boga dla człowieka zapali w sercach wielu Olbrzymi Ogień – Potrójnego Płomienia – otworzy nowy wielki cykl na drodze ewolucji człowieka, doda skrzydeł do jego wyższych lotów.

Wniebowstąpieni Mistrzowie zwą kod 12:12 “Bramą Wolności”. Dzień, w którym została otworzona “Brama Wolności” będzie kiedyś na Ziemi wielkim świętem. Ten dzień otworzy oficjalnie wejście w Złoty Wiek całego ziemskiego globu. Matka Ziemia to wie jak również, że z tej drogi nie ma już powrotu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Kto otworzy Złote Wrota? Stawiam na Dwóch Takich Co Ukradli Księżyc a TY?

 1. Pingback: Gazeta Polska - Kto otworzy Złote Wrota? Stawiam na Dwóch Takich Co Ukradli Księżyc a TY?

 2. JESTEM pisze:

  Ja „stawiam” na… Tolka Banana albo Lolę z Bolkiem i Lolkiem…
  A może… przypomniał mi się jeszcze słynny podróżnik Koziołek Matołek.
  No cóż, ale nie chciałabym nikogo zbyt wyróżniać, ani pominąć 🙂

 3. jaga pisze:

  princesswhitewolf 29.10.12, 19:34
  Odpowiedz krejzimama, ja naprawde nie pojmuje cos ty sie tej astromarii tak uczepila. Jesli ci jakis blog nie odpowiada to tam sie nie wchodzi i nie zawraca sobie glowy. A co dopiero tak przezywac i wypisywac watki na jej temat. Sa znacznie bardziej zwariowane blogi.

  nnka.wordpress.com/ <= naprawde astromaria to przy tym blogu to szczyt rozsadku.

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,567,140003096,140005900,Re_Astromaria_przesyla_mi_zyczenia.html

 4. Pingback: Tylko taką energią można było rozpuścić blokadę energetyczną, która tamowała ten portal dla Białych Braci i Istot Świetlistych | Mistyka Życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.