Czas i przestrzeń przypominają ser szwajcarski albo durszlak z lejkami :) .

Cz.1 Słow kilka…o Apexie

Cz.2 cd… o Apexie i Lutni

Podczas gdy wszystko to działo się w podziemiach planety, na jej powierzchni zachodziły głębokie zmiany. Apeksjanie nie zdawali sobie sprawy, że zatrucie środowiska zapoczątkowało całą reakcję łańcuchową. Silne promieniowanie zaczęło niszczyć pole energetyczne planety na poziomie subatomowym. Spowodowało to elektromagnetyczne zaburzenia w otaczającej Apex strukturze czasoprzestrzennej. Załamanie energii subatomowej sprawiło, że w czasie, kiedy jej mieszkańcy zamieszkiwali podziemia, planeta zmieniła swe położenie w czasoprzestrzennym kontinuum.

Czas i przestrzeń przypominają ser szwajcarski. Każda planeta połączona jest za pomocą sieci wielowymiarowych korytarzy z innymi obszarami galaktyki. Kiedy więc wokół ich planety powstały te zaburzenia, przesunięta ona została do innego czasoprzestrzennego kontinuum, znacznie oddalonego od jej pierwotnego położenia. Obszar ten nazywacie gwiazdozbiorem Reticulum (Sieć). Do tego gwiazdozbioru, do systemu jednej z jego najbledszych gwiazd, przywiedziony został Apex. Planeta po prostu zmieniła swe położenie podążając za strukturą czasoprzestrzenną. Apeksjanie byli tego całkowicie nieświadomi. Żyjąc pod ziemią nadal usiłowali ratować od zagłady swą rasę. Kiedy wyszli na powierzchnię, przeżyli szok. Obserwacja nieba pozwoliła im stwierdzić, że planeta zmieniła swe położenie w kosmosie. Świeciły nad nimi zupełnie inne gwiazdy. Astronomowie, którzy pod ziemią zajmowali się obliczeniami astronomicznymi, byli bardzo zdziwieni. Wtedy w pełni zdali sobie sprawę z tego, do czego doprowadzili. Życzliwszy odłam Zeta Reticuli zawzięcie przystąpił do jednoczenia się w Jedno-Lud i ustalania, co utracili mieszkańcy planety w czasie, gdy przebywali pod ziemią. Z zapałem zaczęli zdobywać wiedzę o fałdach czasu i przestrzeni. Nie wiedzieli bowiem nawet, gdzie się znaleźli,

Inni przedstawiciele tej egoistycznej orientacji [ w miedzyczasie wytworzyły się tam frakcje pozytywna i negatywna] rozpoczęli eksplorację kosmosu zakładając kolonie w różnych systemach, nie wyłączając Oriona (Betelgeuse) i potrójnego systemu Syriusza.

Czy jacyś mieszkańcy Apeksa są reinkarnacyjnie związani z Ziemią?#

Uwzględniając reinkarnację, spora ich liczba zamieszkuje obecnie waszą planetę. Wielu Apeksjan przeciwnych było manipulowaniu kodem genetycznym. Jednocześnie przekonani oni byli co do konieczności ograniczenia zanieczyszczenia i zatrucia środowiska, i do tego, że ich planeta musi się zmienić. Drogą reinkarnacji rozproszyli się po całej swej galaktycznej rodzinie, wybierając szczególnie te planety, które stawały w obliczu takiego samego zniszczenia, jakiego oni sami kiedyś dokonali. Ich pragnieniem jest bowiem podzielenie się wiedzą o swej przeszłości, by inni nie musieli jej powtarzać. Więcej o Apeksie  tu: LINK

[ rys: www.mesjasz.pun.pl ]

cd: JA JESTEM INNYM TY. Zbiór prac Johanna Kossnera

OKO LUTNI, wykorzystując swój przeogromny potencjał, stworzyło następne manifestacje, pozwalające dopływać Życiodajnym Prądom na inne stacje, m.in. do kompleksu SYRIUSZA i na ZIEMIĘ. Ale do tego obiegu zaczęły się przedostawać również antagonistyczne Energie z sektora WEGI.

Kiedy WEGAŃSKIE Energie, zadomowiwszy się na dobre na SYRIUSZU, zaczęły wytwarzać wokół dysharmonie, zamknięto je w ich własnej strefie (na Orionie), gdzie dowolnie mogły się wyżywać w swojej trójwymiarowości. Wszystkie istoty, które się tam dostały, nie miały praktycznie możliwości ucieczki.

Tymczasem pierwotne Prądy Życia – wysłane na Ziemię z OKA LUTNI – musiały ponownie opuścić planetę. Do tego kwadrantu zaczęły napływać inne Prądy Życia – o dosyć prymitywnej formie i zróżnicowanym poziomie rozwoju.

Pierwotne Ziemskie Ziarno popłynęło więc do innego segmentu Kosmosu – na PLEJADY – i dopiero tam zdołało rozwinąć doskonałe wzorce HARMONII. Choć PLEJADIAŃSKIM Energiom brakowało wyraźnej głębi, było to i tak wielkim wydarzeniem w Kosmosie. Pierwszy raz udało się doprowadzić do doskonałości LUTNIAŃSKI PIERWOWZÓR STWORZENIA – bardzo podobny do modelu naszej przyszłości. Aż oto PLEJADIAŃSKIE Energie, będące w tak zdrowym stanie, NAGLE straciły łączność z Całością Stwórczego Dnia! Do ich Bytu wkroczyły bowiem niedoskonałe pierwowzory. Kosmiczne Źródło musiało wstrzymać swój ODDECH! Zbyt wiele pojawiło się tam niskich wzorców. Dalsze impulsy nie wychodziły już ze Źródła, lecz z Esencji wcześniej powołanych do Bytu.

Jedna z takich Esencji, a właściwie jej cząstka albo ISTOTA, chciała powołać do Bytu odbicie doskonałości z czasów RAJU i uczynić je powszechnie obowiązującym modelem stwarzania. Tak powstała kopia ADAMOWEGO CZŁOWIEK,-… OBIEKT ten był doskonały, ale nie potrafił odróżniać pomiędzy dobrem a złem, Ponieważ pochodził z pierwotnego Źródła – relatywnie ujmując z OKA LUTNI, gdzie nie znano jeszcze pojęć ZŁO i DOBRO. Model ten był absolutnie bezbronny – zupełnie nieodporny na oddziaływanie Energii dysharmonii.”

cdn

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Czas i przestrzeń przypominają ser szwajcarski albo durszlak z lejkami :) .

 1. anula pisze:

  W przestrzeni pomiędzy Marsem a Jowiszem jest miejsce na 260 dniową wirującą planetkę.
  I pojawili się Bogowie z Nibiru-Marduka, zobaczyli, co się dzieje i jakie to niesie konsekwencje, jakie wynaturzenia dla ich ziemskiego ZOO.
  Za którymś razem zbliżał się kolejny raz z Boskim 52 latnim spotkaniem, na ziemi dobiegał cykl 72 letni. Wszystko było przygotowane, zwierzęce i ludzkie prosiaczki czekały na swą kolej do zarżnięcia, serca dla Bogów bijące było policzone, ale Bogowie się nie pojawili. Nic się nie stało. Sprawdzono i okazało się ze bogów nie ma, ale też nie ma 360 dni kalendarza starego a jest ich o 5 więcej. Nieszczęśliwych dni, w których znikli ich Bogowie Policzono w kalendarzu nowym 365 dniowym spotkanie przesunęło się o rok na 73 lat..
  Niedługo potem pojawił się z niepokalanego poczęcia Pakal przyszły władca Majów, a kiedy się pojawił w niepokalanym poczęciu zabłysła na niebie nowa gwiazda. Nową Gwiazdę Wszyscy poznali jako Wenus.
  Jak bardzo przypomina narodziny Jezusa? Za bardzo.
  Nastał rok 365 dniowy. Nie były potrzebne lat a360 i 260 dni, zdezaktualizowały się bardzo.
  Nastała nowa era nierozumnego.

  http://lubczasopismo.salon24.pl/tajemnice/post/456931,przekret-roku-2012

 2. Pingback: Zachodzi jednak pytanie: czy te historie są wiarygodne Maldek Apex | Mistyka Życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s