Podsumowanie : Transformacja 2012

Dosyć trudno ogarnąć wszystkie zmiany jakie aktualnie przechodzi Ziemia a my razem z nią; I choć nie powinno się „rozbijać tego na kawałki”, to jednak ogrom zjawisk zmusza czasem do uporządkowania tematu. Wiadomym   jest że zmiany są na poziomie ” Kosmosu” a więc dotyczą wielu sfer.   

U ludzi są to zmiany na poziomie fizycznym , psychicznym i duchowym ( ciała związane z karmą – linią czasową, która się kończy).

Zmiany na poziomie fizycznym nie tylko przejawiają się w strukturach państw, rodzin ale również w naszych ciałach fizycznych aż po najmniejszą komórkę, która ma swoją polaryzację.

Poziom psychiczny to też sposób myślenia, postrzegania zjawisk, postawa wobec zmian i wbrew sloganom ” NIE MYŚL  – pusty Umysł to cel”…  zupełnie nie chodzi tu o to aby być gąbką… chodzi o   CZYSTOŚĆ UMYSŁU. To przestrzeń, która oczyszcza się intensywnie odsiewając ziarno od plew – rzeczywistość od iluzji i wyobrażeń, która daje podstawy kreacji w NOWEJ PRZESTRZENI WG NOWYCH PRAW MATERII związana z datą 14 lipca i zmianą Żywiołu – Eter. 

I ta najdelikatniejsza a jednocześnie najtrudniejsza do zrozumienia nasza sfera karmiczna mocno związana z 21 12 2012 utożsamiana z Sądem Ostatecznym rozliczeniem zanurzonej puli energii w Materii.

Wszystko to podlega Prawom i Żywiołom zamyka się w słowie Transformacja czasem  Wzniesienie czy Wniebostąpienie ( te jakoś mniej lubię 🙂 )

Poza sferą duchową człowiek posiada również sferę boską– ciała subtelne, które w sposób pośredni niezauważalny dla nas biora udział w całym procesie. Dlatego też będą wpisy o strukturze budowy Ludzkiej Istoty  ( bardzo ogólne) i o Materii kształtującej środowisko dla pozostałych przejawów i oczywiście o CZASIE i Naturze Wiedzy.

W zasadzie cały blog poświęcony jest obserwacji zachodzących zjawisk wyróżnione wpisy są w menu i 2012 . Na bazie wiedzy i swoich doświadczeń, opisuje zmiany. Mój sposób widzenia jest jednym z wielu a nie jedynym słusznym, ale podlega tym samym prawo i zasadom co u wszystkich. Życie każdego człowieka to Księga dużo ważniejsza niż tysiące praktyk i ksiąg zalecanych przez innych, których ścieżka może wieść w zupełnie innym kierunku. Tu jesteśmy tylko razem krótką chwilę. Więc nie warto nikogo nawrać ani zawrać gdyż może stać się „naszą kulą u nogi” 🙂

W PUNKCIE ZERO wszystkie nasze drogi się zejdą, by potem rozjeść się każdy na swoje miejsce. Szukam punktów, które łączą nie tych które dzielą . Cały nasz dorobek ludzkości zamknie się w KWANCIE –  GENIE KOŃCA CYKLU.

I jeszcze istotny komentarz Dawid56 : Sierpień 30, 2012 … dyskusja o tym czym jest albo może być “zero point energy” odbyła się już na Blogu tym blogu już w lutym, myślę, że warto by było ją w tym miejscu przypomnieć.W lutym 2012 nic nie było jeszcze wiadomo jak się będzie zachowywać Słońce i że “coś z nim się stanie w marcu 2012.
https://nnka.wordpress.com/2012/02/21/potencjalne-nadchodzace-zmiany-przejsciowe-podczas-2012-13-na-horyzoncie-czasowym/

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Podsumowanie : Transformacja 2012

 1. anula pisze:

  „Życie każdego człowieka to Księga dużo ważniejsza niż tysiące praktyk i ksiąg zalecanych przez innych”
  Dziękuję.

 2. Pingback: Gazeta Polska - Podsumowanie : Transformacja 2012

 3. jacek pisze:

  Dawid56 „myślę, że warto by było ją w tym miejscu przypomnieć.W lutym 2012 nic nie było jeszcze wiadomo jak się będzie zachowywać Słońce i że “coś z nim się stanie”

  Naukowcy odkryli ją na początku sierpnia. Według ich zeznań, crack, rośnie z dnia na dzień i stanowi już około ośmiu tysięcy mil długości. Wcześniej, takie zjawiska nie były znane Dopiero teraz próbuje sie zrozumieć naturę tej plamy Giant pęknięcia ktore wyrzuca ogrom gęstego gazu o niskiej temperaturze, pod wpływem pola magnetycznego.

  Amerykański naukowiec i astrofizyk Daniel Baker powiedział, że ogromne pęknięcia, które pojawiły się niedawno na Słońcu, będzie pierwszym czynnikiem mającym wpływ na ludzkość w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

  W zależności od siły rozbłysków można mówić o problemach świata – wtóruje kolega naukowiec-astronom Thomas Winder. – W scenariuszu najbardziej negatywnym, aktywność słoneczna może być porównywana z wojną nuklearną lub upadekiem gigantycznego meteorytu.
  http://earth-chronicles.ru/news/2012-09-02-29867

 4. Pingback: Ogromna protuberancja spowodowała koronalny wyrzut masy skierowany częściowo w Ziemię | Mistyka Życia

 5. Pingback: Organizacja ludzkiej Istoty cz.1 | Mistyka Życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.