POLCON 2012 Igor Witkowski – Upadek cywilizacji

Zobacz też: TO CO SIĘ SZYKUJE ZAPOWIADANE JEST JAKO NAJWIĘKSZA ZMIANA W DZIEJACH LUDZKOŚCI” 

oraz O roku 2012 i swoich kontaktach z obcymi  -Igor Witkowski

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „POLCON 2012 Igor Witkowski – Upadek cywilizacji

 1. Mona pisze:

  Ludzie nie chcą jednej uniwersalnej religii i zjednoczenia narodów w jedno globalne państwo, nie chcą „bezkształtnej masy, pozbawionej narodowych odrębności” i lokalnych religii. Wiemy, że za takim porządkiem świata stoją iluminaci. Ale przecież wiadomo też, że to właśnie odmienne religie, kultury i mentalności zawsze prowadziły do wojen. Temu poczuciu inności i odrębności zawsze towarzyszyła rywalizacja i chęć dominacji. Wniosek: i tak źle i tak niedobrze. Według mnie iluminaci nie osiągną ostatecznego celu i w paradoksalny sposób mogą się okazać niezbędną częścią Wielkiego Planu. Poprzez stopniowe zjednoczenie, likwidowanie granic i globalizacje ludzie zbliżyli się do siebie jak nigdy przedtem (to tylko poszczególne rządy prowadzą wojny), dostali możliwość zneutralizowania karmy. Doszliśmy więc do punktu, w którym ci, którzy przyswoili sobie zasadniczą ideę zjednoczenia ludzkości , oczyścili swoją przeszłość i poszerzają przy tym swoją świadomość, są przygotowani na przyjście fali światła, która pomoże w ostatecznej transformacji naszej cywilizacji. I. Witkowski mówi, że „sposób funkcjonowania obecnej cywilizacji” osiągnął punkt, gdzie należy go „fundamentalnie przewartościować”, ale człowiek nie dokona tego sam. Przyjdzie pomoc z „Góry” (Ziemia opuści strefę ciemności). Odejdzie ten system finansowy, ekonomiczny, socjalny. Dojdzie do transformacji (poszerzenia) świadomości gotowych na to ludzi. Myślę, że możemy się tylko domyślać i spekulować, jak to wszystko będzie konkretnie przebiegać. Żadne nowe rewolucje nic by nie dały. Wiemy, czym kończyły się wszystkie poprzednie (zainicjowane zresztą przez iluminatów): zmieniała się tylko nazwa, a stare dyktatury zastępowały nowe. Nawet najlepsze systemy nie mają sensu, jeśli nie zmienią się pojedynczy ludzie. Osobiście wierzę w skuteczność tylko jednej rewolucji: tej w sercu każdego człowieka.
  Istnieją 3 warianty:
  -szara,” bezkształtna” masa ludzi bez tożsamości i indywidualności, kontrolowana odgórnie
  – masa indywidualistów, chcących dominować jeden nad drugim bez wspólnego fundamentu
  – wspólnota indywidualności oparta na wspólnym fundamencie, gdzie każdy tę samą zasadniczą ideę wyraża w różny sposób i tak, aby służyła dobru ogólnemu.

  • nnka pisze:

   Mona Cyt „Istnieją 3 warianty:
   -szara,” bezkształtna” masa ludzi bez tożsamości i indywidualności, kontrolowana odgórnie
   – masa indywidualistów, chcących dominować jeden nad drugim bez wspólnego fundamentu
   – wspólnota indywidualności oparta na wspólnym fundamencie, gdzie każdy tę samą zasadniczą ideę wyraża w różny sposób i tak, aby służyła dobru ogólnemu.”

   ad 1 – –szara,” bezkształtna” masa ludzi to jest GOLEM to juz przerabialiśmy, cały plan cyklu polegał na tworzeniu takiej masy – edukacja, religie, mass media itd.. Potem to się kształtuje wg jednej z Sefir. Ale żeby to wyszło tip – top potrzebne jest mocne uderzenie ( kryzys, wojna ..który doprowadzi gawiedź do bezsilności i oczekiwania zabawicieli)

   ad. 2 – masa indywidualistów, kazdy lider jest indywidualistą, to grupa ludzi ( induwidualiści) z bardzo silnym Prawem Nieingerencji tyle tylko, że to jest cecha osobowości , umysłu. Indywidualista jest jak KOT ale nie każdy łapie myszy… liczy się serce

   ad 3- Prawo Miłości i dopełnienie silne strony „dajemy” wspólnocie, słabe kształcimy, ucząc się. Tu dochodzi Prawo Opieki do Nieingrencji.

 2. Mezamir pisze:

  Ludzie marzący o tym by rządzic innymi,robią to ponieważ sami są niewolnikami.
  Konflikty nigdy nie wynikały z różnorodności,wynikały z knucia i podjudzania jednych przeciwko drugim.
  Wywyższanie się jednych nad drugimi zapoczątkował”naród wybrany”.
  Sam się wybrał a każdy kto pozostawał obojętny na boskość ich bożka musiał umrzeć.


  „Po pierwsze bajka ma jasny przekaz ,iż Sławiańscy Kapłani byli sługami zła
  knuli i szkodzili ludziom ,a chrześcijaństwo jest dobre ,a chrześcijanie piękni i wspaniali.”

  1. Kapłani Peruna nie byli złymi żercami, którzy knuli przeciw Rusi – wręcz odwrotnie! To Bizancjum zmusiło Włodzimierza do zniszczenia Wiary Przyrodzonej, w zamian za obietnicę łatwego zdobycia i panowania nad bizantyjskim Wschodem.

  2. Waregowie nie byli obcy, nie byli łupieżcami – byli słowiańskimi odkrywcami i najemnymi wojami – obrońcami przez turkijskimi ludami Stepów. Byli morskimi wędrowcami z Ludu Wędów – Wenetów, skazanego klątwą Swarożyca na wieczystą tułaczkę po lądach i morzach oraz służbę u innych.

  3. To Bizancjum na Wschodzie i Cesarstwo Karola Wielkiego na Zachodzie knuło i dzieliło Słowiańszczyznę nastawiając przeciw sobie Polan i Wieletów, Wiślan i Wielkomorawian, Guniów-Hunów i Serbów, Antów Naddunajskich i HAwarów-Chorwatów. To Grecy jątrzyli ruskich kniaziów przeciw sobie i kupowali Włodzimierza przeciw Wielkiemu Królestwu SIS.

  4. Ewangelia niestety nie uratowała nikogo z dalszej rzezi w czasie kolejnych krucjat przeciw Słowianom i Prusom, które trwały 800 lat (od VI wieku n.e. do XIV wieku – a nawet jeszcze 1410 rok pod Grunwaldem nie położył im kresu). Głosiciele Ewangelii zgotowali Słowianom trwającą setki lat rzeź.
  http://bialczynski.wordpress.com/2010/12/14/kniaz-wlodzimierz-rosyjska-wizja-baji-film-rysunkowy-w-mikolajkowym-prezencie/

 3. Mezamir pisze:

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=7965

  Stary Testament zawiera szczegółowe zapisy dotyczące ofiar wotywnych
  z ludzi, zwierząt, domów i ziemi, przeznaczanych dla kasty kapłańskiej,
  oraz cennik osobowy ludzkich dusz.

  „…Dalej Pan powiedział do Mojżesza: Mów do Izraelitów i powiedz im: Jeżeli kto chce się uiścić ze ślubu, według twojej oceny dotyczącego jakiejś osoby wobec Pana, tak będziesz oceniał: jeżeli chodzi o mężczyznę w wieku od dwudziestu do sześćdziesięciu lat, to będzie on oceniony na pięćdziesiąt syklów srebra według wagi przybytku. Jeżeli chodzi o kobietę, to będzie ona oceniona na trzydzieści syklów. Jeżeli chodzi o młodzież w wieku od pięciu do dwudziestu lat, to chłopiec będzie oceniony na dwadzieścia syklów, a dziewczyna na dziesięć syklów. Jeżeli chodzi o dzieci w wieku od jednego miesiąca do pięciu lat, to chłopiec będzie oceniony na pięć syklów srebra, a dziewczynka na trzy sykle srebra. Jeżeli chodzi o ludzi starszych w wieku od sześćdziesięciu lat wzwyż, to mężczyzna będzie oceniony na piętnaście syklów, a kobieta na dziesięć syklów. Jeżeli jednak ktoś jest tak ubogi, że nie może spłacić według twego oszacowania, to postawi osobę ślubowaną przed kapłanem, a ten ją oszacuje. Według możności tego, który ślubował, kapłan ją oszacuje…..Kapłańska 27.1-8”

  „Jeżeli kto poświęci co ze swej własności dla Pana jako cherem: człowieka, bydlę albo część gruntu dziedzicznego – to ta rzecz nie będzie sprzedana ani wykupiona. Każde cherem jest rzeczą najświętszą dla Pana. Żaden człowiek, który jest poświęcony dla Pana jako cherem, nie może być wykupiony. Musi on być zabity…… Kapłańska 27.28-29”

  „Pan tak powiedział do Mojżesza: Poświęćcie Mi wszystko pierworodne. U synów Izraela do Mnie należeć będą pierwociny łona matczynego – zarówno człowiek, jak i zwierzę …[…]… I będzie u ciebie; co jest rodzaju męskiego, należy do Pana. Lecz pierworodny płód osła wykupisz jagnięciem, a jeślibyś nie chciał wykupić, to musisz mu złamać kark. Pierworodnych ludzi z synów twych wykupisz. Gdy cię syn zapyta w przyszłości: Co to oznacza? odpowiesz mu: Pan ręką mocną wywiódł nas z Egiptu, z domu niewoli. Gdy faraon wzbraniał się nas uwolnić, Pan wybił wszystko, co pierworodne w ziemi egipskiej, zarówno pierworodne z ludzi, jak i z bydła, dlatego ofiaruję dla Pana męskie pierwociny łona matki i wykupuję pierworodnego mego syna. Będzie to dla ciebie znakiem na ręce i ozdobą między oczami przypominając, że Pan potężną ręką wywiódł nas z Egiptu. Wyjścia 13.1-2, 12-16”

  „Nie będziesz się ociągał z ofiarą z obfitości zbiorów i soku wyciskanego w tłoczni. I oddasz Mi twego pierworodnego syna. To samo uczynisz z pierworodnym z bydła i trzody. Przez siedem dni będzie przy matce swojej, a dnia ósmego oddasz je Mnie….. Wyjścia 22.28-29”

  „A po tych wydarzeniach Bóg wystawił Abrahama na próbę. Rzekł do niego: Abrahamie! A gdy on odpowiedział: Oto jestem – powiedział: weź twego syna jedynego, którego miłujesz, Izaaka, idź do kraju Moria i tam złóż go w ofierze na jednym z pagórków, jakie ci wskażę….. Rodzaju 22.1-2”

  „poświęcenie”, tudzież „całkowite poświęcenie” (hebr. cherem), tłumaczone jest niekiedy w Biblii jako „klątwa” i oznacza nie tylko oddanie na własność, ale uświęcenie poprzez całkowite zniszczenie. Jest to oczywiście uświęcenie, dedykowanie, ale głównie osiągane poprzez zamordowanie, zaszlachtowanie, eksterminację.

  „Obłożyliśmy je klątwą, podobnie jak uczyniliśmy z Sychonem, królem Cheszbonu, wykonując klątwę (herem) nad każdym miastem, mężczyznami, kobietami i dziećmi….. Księga Powtórzonego Prawa 3,6 BW”

  „mieszkańców tego miasta wybijesz ostrzem miecza, a samo miasto razem ze zwierzętami obłożysz klątwą (herem). Cały swój łup zgromadzisz na środku placu i spalisz ogniem – miasto i cały łup jako ofiarę ku czci Pana, Boga twego. Zostanie ono wiecznym zwaliskiem, już go nie odbudujesz….. Powtórzonego Prawa 13. 16-17′

  „I na mocy klątwy (cherem) przeznaczyli na zabicie ostrzem miecza wszystko, co było w mieście: mężczyzn i kobiety, młodzieńców i starców, woły, owce i osły….. Jozuego 6.21”

  Przy normalnej ofierze dla Boga stosowane jest zazwyczaj słowo ‚zebach’. Natomiast herem oznacza zawsze eksterminację, mordowanie i rzeź, tak jak w V Mojż 3:6 i wielu innych wersetach opisujących mordy wojsk izraelskich. Oczywiście tłumacze stosują tutaj różne pobożne sztuczki i zamiast „wymordować” piszą o „bożym sądzie” „świętej destrukcji” czy „klątwie”. I chociaż gdzie nie gdzie napisane jest wprost o całkowitym ofiarnym zniszczeniu to jednak wiele przekładów używa słów „poddać pod boski sąd”. Rzecz jasna tego typu wyrażenia wprowadzają pewną dezinformację.

  „Nie zachowasz przy życiu żadnej żywej istoty. Zamiast tego wymordujesz [wyrżniesz, złożysz w ofierze] wszystkich Hyttytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Hywytów i Jebuzytów – tak jak ci rozkazał JHWH Elohim…. Księga Powtórzonego Prawa 20.16-17″

  Tekst ten przykuł moją uwagę nie dla tego, że w polskich przekładach mowa jest oczywiście o „nałożeniu klątwy”, ale ze względu na przekład Świadków Jehowy, gdzie o dziwo oddano go jeszcze najbliżej prawdzie:”bezwarunkowo masz ich przeznaczyć na zagładę”.

  „Potem tak mówił Pan do Mojżesza: Policz wraz z kapłanem Eleazarem i głowami rodów społeczności to, co z ludzi i bydła zostało przyprowadzone jako zdobycz. Podziel zdobycz na połowę pomiędzy tych, którzy brali udział w wyprawie, i pomiędzy całą społeczność. Winieneś jednak od wojowników, którzy wyruszyli na wyprawę, wziąć jako dar dla Pana jedną sztukę na pięćset – zarówno z ludzi, jak też z wołów, osłów i owiec. Z połowy należącej do nich weźmiesz, a dasz kapłanowi Eleazarowi jako ofiarę dla Pana. Z połowy [należnej reszcie] Izraelitów weźmiesz pięćdziesiątą część, tak ludzi, jak też wołów, osłów i owiec, słowem ze wszystkiego bydła, i dasz to lewitom, którzy pełnią służbę w przybytku Pana…[…]… Wreszcie szesnaście tysięcy osób, z czego oddali Panu trzydzieści dwie osoby. I oddał Mojżesz kapłanowi Eleazarowi dary przeznaczone na ofiarę dla Pana, stosownie do rozkazu, jaki Pan dał Mojżeszowi….. Liczb 31:25-30, 40-41

  „Duch Pana był nad Jeftem, który przebiegał dzielnice Gileadu i Manassesa, przeszedł przez Mispa w Gileadzie, z Mispa w Gileadzie ruszył przeciwko Ammonitom. Jefte złożył też ślub Panu: Jeżeli sprawisz, że Ammonici wpadną w moje ręce, wówczas ten, kto (pierwszy) wyjdzie od drzwi mego domu, gdy w pokoju będę wracał z pola walki z Ammonitami, będzie należał do Pana i złożę z niego ofiarę całopalną …[…]… Gdy potem wracał Jefte do Mispa, do swego domu, oto córka jego wyszła na spotkanie, tańcząc przy dźwiękach bębenków, a było to dziecko jedyne; nie miał bowiem prócz niej ani syna, ani córki. Ujrzawszy ją rozdarł swe szaty mówiąc: Ach, córko moja! Wielki ból mi sprawiasz! Tyś też wśród tych, co mnie martwią! Oto bowiem nierozważnie złożyłem Panu ślub, którego nie będę mógł odmienić! Odpowiedziała mu ona: Ojcze mój! Skoro ślubowałeś Panu, uczyń ze mną zgodnie z tym, co wyrzekłeś własnymi ustami, skoro Pan pozwolił ci dokonać pomsty na twoich wrogach, Ammonitach! Nadto rzekła do swego ojca: Pozwól mi uczynić tylko to jedno: puść mnie na dwa miesiące, a ja udam się na góry z towarzyszkami moimi, aby opłakać moje dziewictwo. Idź! – rzekł do niej. I pozwolił jej oddalić się na dwa miesiące. Poszła więc ona i towarzyszki jej i na górach opłakiwała swoje dziewictwo. Minęły dwa miesiące i wróciła do swego ojca, który wypełnił na niej swój ślub i tak nie poznała pożycia z mężem. Weszło to następnie w zwyczaj w Izraelu, że każdego roku schodziły się na cztery dni córki izraelskie, aby opłakiwać córkę Jeftego Gileadczyka…… Sędziów 11. 29-31, 34-40”

  No,i to jest fundament nowego testamentu,neojudaizmu czyli chrześcijaństwa.
  Testament nowy,a bóg też nowy?
  Jak w ogóle można mówić o czymś takim jak chrześcijańskie/neojudaistyczne/semickie korzenie Europy?

  W powszechnym mniemaniu za datę ochrzczenia Polan przyjmuje się rok 966. A jak wyglądało to naprawdę? Czy pamiętamy, że do XIII wieku nie istniała w Polsce sieć kościelna umożliwiająca skuteczną chrystianizację? Że jeszcze w XV wieku kazania w języku polskim należały do rzadkości? Że Polacy wszystkich stanów świeckich jeszcze dwa pokolenia po zwycięskiej bitwie pod Grunwaldem(!) wręcz unikali ewangelizacji? Oddajmy głos kolejno Leszkowi Kolankiewiczowi, Tadeuszowi Margulowi, Markowi Derwichowi i Markowi Cetwińskiemu:

  „Zdaniem Aleksandra Brucknera pogańskie kulty publiczne załamały się i zniknęły doszczętnie, jak u żadnego innego ludu słowiańskiego[!], w momencie chrystianizacji Polski – wbrew jego stanowczemu poglądowi jednak [proces ten zaistniał powoli] dopiero w czasie powtórnej chrystianizacji; reakcja pogańska w drugiej połowie lat trzydziestych XI wieku i upadek metropolii gnieźnieńskiej zatrzymały misję przez jedno pokolenie. Dłużej miał utrzymywać się tylko kult tajemny, zwłaszcza przodków i demonów domowych, oraz praktyki magiczne. W XIII wieku nikt już, uważa Bruckner, nie pamiętał dawnej przeszłości, a cóż dopiero w wieku XV.
  http://www.bogowiepolscy.net/chrzest-polski.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.