Nostradamus: cykl 73; 1.48 o Rosji i Polsce

pytyja.blox.pl

Nostradamus: cykl 73 ;
Powróćmy do cyklu 73 lat, tak, gdyż jest to cykl. 1/5 z 365 dni/lat, stanowiących jeden rok anielski w starożytnym systemie biblijnym, reaktywowanym przez opata Trithemiusa, z którego korzystał, nieco go modyfikując zapewne Nostradamus. Zbadajmy inne wydarzenia, aby sprawdzić jego działanie w większej przestrzeni czasu, licząc wstecz od ustalonej przeze mnie daty 1940 roku.
(…) Jaki więc będzie 2013 rok dla nas, dla Polski?
Nie mam pojęcia, ale trzeba się spodziewać wielkiego szachowego ruchu ze strony Rosji i Niemiec, oraz jego potwierdzenia w 3 lata później, czyli w 2016 roku.
Jeśli przyjąć datę 1721 rok za początek cyklu prosperity Rosji, to 2013 rok będzie jego ostatnim przejawieniem, można powiedzieć: sukcesem nie przynoszącym pożytku (p. ostatni w poprzednim cyklu sukces Polski i Litwy na wschodzie), ponieważ jest 5 z kolei. (…) Czytaj
1.48
20 lat od panowania Księżyca minione,
Siódmemu tysiącu lat inny zachowa jego monarchię:
Kiedy Słońce obejmie swymi dniami znużonych:
[Kiedy słońce weźmie ich dni znużone:]
Wówczas wypełnienie & wyrażenie [mina] mego proroctwa
20 ans… passez oznacza, iż Nostradamus ma na myśli wcześniejszą datę, niż zakończenie cyklu anioła Księżyca, obliczoną w systemie Trithemiusa na 10.VII.1881 rok. 20 lat odpowiada długości tzw. cyklu Metona (19 lat), po którego upływie fazy księżyca przypadają na te same dni w roku. To także czas pomiędzy wielkimi koniunkcjami Jowisza i Saturna. Odjęcie ich daje 1861 rok. Był to czas rozpoczęcia ważnych reform w Rosji przez cara Aleksandra II, który dokładnie 20 lat później zginął w zamachu bombowym.
Według biblijnego systemu obliczeń, świat od potopu do swojego końca ma trwać 7 tysięcy lat. Kolejnym po Księżycu władcą nieboskłonu jest anioł słońca, Michał, a po nim wstąpi na tron anioł Saturna, Ofiel, rozpoczynając „złoty wiek” (H111). Według kalendarza żydowskiego 6001 r. liczony od początku świata wypada w 2241 r. ery Chrystusa.
„Znużone/zmęczone/znudzone dni” mogą symbolizować zaćmienie widoczne podczas dnia na obszarze Europy zachodniej. Dzieląc okres 354 lat na 3 części (cnota księżycowa z następnego czterowiersza podpowiada podział na 3 światy) otrzymujemy 118 lat. Gdy dodamy je do 1861 roku, wynikiem będzie 1979 rok. To data rozpoczęcia pontyfikatu papieża Polaka. Właściwie wraz z tym wyborem rozpoczął się, z początku niewidzialny, potem błyskawiczny, zachód dominacji rosyjskiej w środkowej Europie.
Jeśli dodamy liczbę 118 do 1881 roku, oficjalnego początku panowania anioła Słońca, otrzymamy 1999 rok. Otóż 11.VIII t.r. miało miejsce całkowite zaćmienie słońca, o którego ważności mowa jest w czterowierszu 10.72.
3 wers mówi o przejęciu rządów przez anioła słonecznego na terenach monarchii księżyca z powodu znużenia ich mieszkańców dotychczasową władzą. Odpowiada to przyłączeniu Białorusi i Ukrainy (podległych aniołowi księżyca) do krajów zachodu (z terenów solarnych) i wyrwanie się ich spod skrzydeł Rosji. Błędne rozumienie czterowiersza 10.72 zrodziło opinie, że prorok się pomylił, jednak spełnienie jego przepowiedni ukaże się wszystkim jak nagle wybuchająca mina. Całość czytaj..
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.