LITERA V 12.04.2012

Według rabina Matityahu Glazersona eksperta kodu Biblii i Tory w okresie Świąt Pesach czeka nas ważne wydarzenie mające rozpocząć cykl gwałtownych zmian. Wśród wydarzeń wymienia się kraje w centrum Japonię, Koreę. USA. “wyrocznia” . Pierwszym dniem święta Pesach jest 15 dzień miesiąca nisan. W tym roku (2012) 15 nisan rozpoczyna się wieczorem (z zachodem słońca) w piątek, 6 kwietnia.
http://the614thcs.com/26.1696.0.0.1.0.phtml ‚
Zajrzałam więc co takiego ciekawego zaoferuje nam Wenus i mamy dwie ciekawe daty: Hiady 12 kwietnia; 22 czerwca; 3 lipca; The Shield – Orion 17 kwietnia; 12 czerwca; 14 lipca

Zobacz :DALEJ : Aktualizacja 5.04.2012 21.12.2012

 

http://www.lunarplanner.com/HCpages/Venus2012.html

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „LITERA V 12.04.2012

 1. jacek pisze:

  .Rabbi Glazerson rozpoczął poszukiwania związku pomiędzy ostatnim tsunami w Japonii i okresem odkupienia, był komentarz do Tory, zamieszczony przez Rabbiego Mariz 67 lat temu, w którym Rabbi ten ogłosił, iż czas nadejścia żydowskiego Mesjasza będzie bezpośrednio poprzedzony przez niszczycielskie tsunami. Tajemny kod Tory zdaje się to potwierdzać.
  Po Tsunami ma się rozpocząć okres wielu konfliktów zbrojnych i cierpienia, a Izrael nie powinien zawierać sojuszy z nieczystymi, skorumpowanymi narodami – twierdzi Rabbi Glazerson.
  Według Rabbiego Glazersona, przepowiednia ta uzależniona jest od tego, jak ludzie na ziemi się zachowają, to znaczy: czy zrozumieją znaki dawane im przez Boga i zmienią swoje zwyczaje i postępowanie. Niestety, ale Tora nie pozostawia tym razem złudzeń. Według jej zapisów, ludzie zlekceważą dawane im znaki i nie zmienią swojego postępowania,choć przykład proroctwa Jonasza i nawrócenie ludu Niniwy, świadczy dobitnie o tym, iż odmiana przeznaczenia jest możliwa i zależy od wyboru ludzi (link).
  Rabbi Glazerson głosi, iż Mesjasz nadejdzie prawie dokładnie za rok, w okresie żydowskiego święta Paschy. http://www.globalnaswiadomosc.com/2012bibliaikoran.htm

 2. Marco pisze:

  Liczba trzęsień ziemi w środkowych stanach USA dramatycznie rośnie. Jak wynika z najnowszego opracowania US Geological Survey, amerykańskiej agencji naukowo-badawczej zajmującej się m.in. oceną ryzyka wystąpienia zagrożeń naturalnych, winę za to ponosi człowiek Liczba trzęsień zaczęła wzrastać dokładnie w tym samym czasie, gdy rozpoczęto produkcję metanu ze złóż węgla na tym terenie. Związek jest więc bardzo wyraźny – twierdzi William Ellsworth z USGS
  http://www.sfora.pl/Czeka-nas-potezna-seria-trzesien-ziemi-To-przez-ludzi-a42263.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.