Kolejki po bilety na statek obcych… ciąg dalszy

cd Kolejka po bilety na statek obcych w oczekiwaniu na koniec kalendarza Majów

Góra Pic de Bugarach jest interesująca również z innego powodu. Wyższe partie góry są starsze niż te na dole. Wygląda to tak jakby ktoś lub coś wywróciło całą górę na druga stronę. To tylko wzmaga teorie o znajdującej się w jej wnętrzu bazie UFO. Według grup gromadzących się w okolicach Bugarach góra jest w istocie bazą rasy obcych. Ludzie gromadzą się tam, ponieważ gdy już dojdzie do tego dnia, na który wszyscy czekamy zamiast końca świata będzie to dla nich początek nowego życia. Francuskie władze obawiają się trochę skali zjawiska, bo jest tam już ponad 20 000 zwolenników New Age. Dochodzi też do samobójstw, ludzie rzucają się z góry podobno w wyniku napięcia towarzyszącego oczekiwaniu na koniec świata. Ludzie narzekają też, że w okolicy prowadzone sa jakieś „dziwne rytuały”. Wśród legend dotyczących tego miejsca są tez i takie, że w latach czterdziestych, Niemcy, prowadzili w okolicy Pic de Bugarach jakieś tajne odwierty. Ma to sugerować, że Naziści wiedzieli o tym, co się znajduje w Bugarach i próbowali spenetrować górę.
Jakby na domiar wszytskiego kilka dni temu ukazał sie filmik z tajemniczym obiektem lecącym nad górą

Link: juz-20-tysiecy-osob-czeka-koniec-swiata-

Struktura budowy „Wyższe partie góry są starsze niż te na dole. Wygląda to tak jakby ktoś lub coś wywróciło całą górę na druga stronę” przypomina mi strukturę Pasa T-T w Polsce. No i te eksperymenty nazistowskie próbujące odkryć tajemnicę, przypominające o Eksperymencie między Gdynią a Gdańskiem i po co Informacja o tym pojawiła się dopiero teraz?  ” A jeśli to był “Paradoks Adama“? Czy takie eksperymenty powinniśmy rozpatrywać w czasie liniowym przez ludzi ustalonym? Doświadczenia z Materią  to doświadczenia z przenoszeniem w czasie (niewidzialność). Doświadczenia te robiono już na Atlantydzie.”

bogowie są wśród nas, kresowy pamiętnik, notatki z dwóch światów
 
Cyt ” ….znajduję w Prognozie za 1558 rok rzeczy mówiące o zaglądaniu poprzez czas i próbie skontrowania wydarzeń przez obranie przeciwnej opcji przez jakiegoś przywódcę, a przy okazji wzmiankę o wojnie z istotami „mającymi tylko inną formę ludzką”, i jeszcze kilka sugestii na temat roli Niemców w konstruowaniu „spłodzeńców” (le procree) niektórych osób u władzy, no i właśnie te ostatnie wpisy Darkowe o eksperymentach genetycznych Mengele i reszty odnośnie dzieci największych zbrodniarzy i szefów hitlerowskiego państwa sztucznie poczynanych i porywanych matkom, to wszystko się łączy i przybliża do jakiejś dość niejasnej i szalonej konkluzji. Sprawy ukryte w Riese, Thule i vrill, święty graal szukany przez hitlerowców w Pirenejach, Francji, projekty broni i pojazdów, a także hybryd ludzko-zwierzęcych to wszystko ma związek z czasem, lądowaniami w różnych punktach czasu i nawiązywania więzi ponad-czasowych i między-cywilizacyjnych, po co? Po co jest ta Wielka Gra? Jaki jest jej cel? Bo konsekwencją mają być narodziny świętego Króla, korony ludzkości, który to wszystko odkręci i wyprostuje, kontrując sztucznie spłodzonego? Bliźniaka… No, i właśnie nad ranem pojawiły się obrazy wizyjne. Ujrzałam grupę dzieci, chucherka raczej, wydawały mi się z różnych ras, albo grup etnicznych, choć nie było wśród nich innej barwy skóry, niż biała. Grały, niektóre były w różnych grach mistrzami, grach imitujących np. fluktuacje giełdowe, typu zaawansowanego monopolu, czy inne strategiczne, wymagające sprytu, inteligencji i umiejętności analitycznego prognozowania. Coś grupie dostarczono „z góry”. Sięgał to coś i ściągał w dół ktoś podobny do cyborga, sztucznej inteligencji. Tak jakbym stała wśród nich…’  Czytaj dalej /transwizje.
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Kolejki po bilety na statek obcych… ciąg dalszy

 1. Marco pisze:

  CNN właśnie ogłoszono 2012 Aliens Mówi się, że zamieszkały Wewnątrz Mountain Francji – Bugarach. Bugarach liczy 189. Starożytne utracone cywilizacje Lemurii i Atlantydy są tutaj. W czasach UFO wypełniają niebo nad tym obszarem. Ta lokalna góra rzekomo ukrywa bramę do obcych.
  Podczas gdy „ekspert” w filmie powyżej twierdzi, że góra jest naukowym anomalia. Jeden geolog profesor Grossmont College, który chce pozostać anonimowy, poinformował mnie, że szczyt był w rzeczywistości Klippe: erozyjnej outlier z płaszczowiny. Innymi słowy, stary góra która była obok młodej góry pokrywały się z czasem – produkując jedeną solidną górę z warstw, które chronologicznie nie pasują.
  http://www.huffingtonpost.com/lisa-baca/post_3193_b_1388436.html

 2. xxx pisze:

  Członkowie ruchów New Age uważają, że w tym dniu rozpocznie się pozytywna przemiana (fizyczna lub duchowa) mieszkańców Ziemi, stanowiąca tym samym początek nowej ery[4]. Inni sugerują, że ma wówczas nastąpić koniec świata, ewentualnie inna, zbliżona rozmiarem, katastrofa kosmiczna. Niektóre scenariusze łączą ją z kolejnym szczytem aktywności słonecznej, wpływem grawitacyjnym lokalnej czarnej dziury lub kolizją z planetoidą Nibiru.
  Dacie początkowej Długiej Rachuby nie zostało przypisane żadne istotne zjawisko astronomiczneNiemniej jednak od połowy lat 90. autor książek ezoterycznych John Major Jenkins dowodzi, że starożytni Majowie umyślnie wyznaczyli koniec swojego kalendarza na dzień przesilenia zimowego 2012 roku. 21 grudnia ma dojść również do wydarzenia, które określił mianem galaktycznej koniunkcji.
  Koniec 13 b’ak’tun stał się tematem spekulacji w 1975 roku dzięki kilku autorom New Age, którzy wyznawali pogląd ogólnoświatowej „zmiany świadomości”. W swojej książce pt. Mexico Mystique: The Coming Sixth Age of Consciousness, Frank Waters powiązał oryginalną datę Coe’go (24 grudnia 2011) z astrologicznymi przepowiedniami Indian Hopi[46]. Kolejni autorzy: José Argüelles (The Transformative Vision)[47] i Terence McKenna (The Invisible Landscape)[] rozważali znaczenie roku 2012, pierwotnie nie wypowiadając się na temat konkretnych dat. Argüelles, gospodarz zjazdu Harmonic Convergence (celebracja rzadkiego układu planetarnego – Wielkiego Trygonu w 1987 roku)[50], wydał książkę The Mayan Factor: Path Beyond Technology, w której napisał, że 21 grudnia przez Ziemię ma przejść wielki promień z centrum naszej galaktyki.
  Pełny cykl (zwany Wielkim Rokiem) trwa 25 800 lat; Słońce cofa się wówczas o pełne 360 stopni, wracając do położenia wyjściowego względem pierwotnego gwiazdozbioru[56]. W krajach europejskich przyjęto określać precesję poprzez miejsce, jakie zajmuje Słońce w dniu równonocy wiosennej na półkuli północnej. Według tej umowy 23 marca przebywa ono w konstelacji Ryb, cofając się w kierunku Wodnika. Zwiastuje to koniec epoki astrologicznej Ryb i początek następnej – Ery Wodnika

  Każdego roku 21 grudnia dla ziemskich obserwatorów Słońce z drobnym poślizgiem spowodowanym precesją wchodzi w koniunkcję z Drogą Mleczną. Biorąc pod uwagę, że Droga Mleczna osiąga szerokość od 10° do 20° kątowych, Słońce cofa się przez nią w czasie 700–1400 lat.
  Jenkins poddaje sugestię, że Majowie oparli swój kalendarz na obserwacji Wielkiej Szczeliny, skłębienia ciemnych obłoków pyłowych w północnym regionie Drogi Mlecznej. Mieli oni, zdaniem niektórych uczonych, ochrzcić je Xibalba be, co znaczy „Czarna Droga
  Foto super góra: http://pl.wikipedia.org/wiki/Pech_de_Bugarach
  Mała francuska osada Bugarach (189 mieszkańców) od 2000 roku stała się miejscem częstych wizyt „ezoteryków” – wyznawców nurtu mistycyzmu, którzy uznali lokalną górę, Pech de Bugarach, za idealne miejsce do przeczekania wieszczonych zmian http://pl.wikipedia.org/wiki/Fenomen_roku_2012

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.