Umysł Planetarny

Nie powinniśmy zapominać, że energia emitowana przez człowieka, jest niezbędna do prawidłowego ruchu planety. Kiedy ta energia zostaje skażona, to osłabia obronne sieci, a więc zakłóca równowagę wielu gwiazd. Drgania fali zmieniają się, a planeta staje się częścią samoobrony. Dlatego ludzkość sama dysponuje swoim losem.
EI Roerich
Aspekty jogi Agni.  Nie myślcie, że wpływ negatywnych astralnych energii na środowisko zawsze będzie miał charakter niskiej intensywności lokalnych klęsk żywiołowych.   W rzeczywistości sytuacja nie jest tak nieszkodliwe, jak się wydaje. Faktem jest, że, jak już wspomniano, astralna energia nie jest widoczne dla zwykłego oka, a poziom naruszeń w bilansie energetycznym naturalnych elementów naszej nauki jest także nieznany. Ten poziom jest świadomy tylko dla strażnika starożytnej wiedzy – Szambali.
I wielokrotnie ostrzegany był  świat przez ich wysłanników, że planeta od dziesięcioleci jest na skraju globalnej katastrofy, prawdziwie apokaliptycznej w przyrodzie. Bogactwo negatywnej energii w astralnej przestrzeni doprowadziło do tego, że został utworzony w aurze (albo, jeśli chcesz – polu elektromagnetycznym) Ziemi duszący baldachim, który złamał równowagę sił między planetarnym rdzeniem i obszarami powierzchni naszej planety. Każda planeta, zgodnie z ezoteryczną doktryną, musi mieć wymianę energii z kosmosem. Wszystkie organizmy żywe podlegają stałej wymianie energii. Ziemia – to także MacroSystem żywy, żywy organizm!
     Aby prawidłowo funkcjonować, planeta musi mieć energię pochodzącą z kosmosu z innych planet i gwiazd. Ale gęsty baldachim negatywnego promieniowania psychiczno-energetycznego, jak welon, owiewa planetę i pozbawiona szansy na równowagę  potrzebuje więcej pozytywnej kosmicznej energii.
     http://protivsmi.at.ua/news/vlijanie_
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Umysł Planetarny

 1. White_Black_Feather pisze:

  Kiedyś[tutaj: http://www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_w_dna_proces_wniebowstapienia_-_12_poziomow.html ] przeczytałam takie zdanie:
  O tym, że człowiek nie zdąży na czas już dawno temu wiedzieli Wniebowstąpieni Mistrzowie, dlatego narodził się Jezus Chrystus, aby pomóc ludzkości szybko wzbić się do Boga. Jezus pokazał drogę: krótką, ale bolesną, drogę krzyża. Nie wszyscy jednak zrozumieli ten przekaz i nie wszyscy są gotowi, aby dźwigać swój krzyż uwolnienia.”

  Mistrzowie już kilka tysięcy lat temu wiedzieli, że człowiek nie zdąży?
  Myślę sobie, że intensywnie nad tym pracowali, żeby człowiek „nie zdążył”.
  Ale część „człowieków” na pewno zdąży, wiem to. Nie warto się bać.

  • nnka pisze:

   Myśle, ze tu nie chodzi o strach tylko o zwrócenie uwagi ludziom, że od nas duzo zależy. A co do Mistrzów to chyba mam z nimi na pieńku… Ten fragment jest z książki. Dosyc ciekawie to wygląda jesli chodzi o wpływ naszej psyche na ścieżke.. zreszta zupełnie się z tym zgadzam.

 2. White_Black_Feather pisze:

  Tak. Może tak. Zastanawia mnie jednak ta „krótka, ale bolesna, droga krzyża.” I to, że „nie wszyscy są gotowi, aby dźwigać swój krzyż uwolnienia”. Energia tych słów jest jakaś taka…

  • nnka pisze:

    ..Pewnie im chodzło o ten Krzyż: Pewnie wiele osób słyszało od bliskich bądż znajomych o różnego rodzaju ostrzeżeniach i wizjach ludzi przed 2 wojną światową. W okresie tym był charakterystyczny znak na niebie PÓŁKRZYŻ , który będziemy mieć w tym roku w czerwcu i lipcu. Nasza podswiadomość pracuje na zasadzie skojarzeń i my niekoniecznie musimy być tego świadomi jakie wywołuje w nas rekcje w organiżmie na określone “znaki”, gdyż ta kierując się pewnymi schematami nie ma rozróżnienia czasu. Inaczej w określonej sytuacji (bodziec) zachowujemy się podobnie jak w moemnecie kiedy ten stan wystapił faktycznie i nasz organizm i cała fizjologia czyni przygotowania do… wojny. KOD 67 to dokładnie 67 lat ROCZNICZA. Nalezy tez zauważyć, ze wybuch jądrowy ZMIENIA KODY GENETYCZNE https://nnka.wordpress.com/about-2/#comment-3050

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.