Kalendarz Majów 14 lipca 2012- ŚWIT

Alert: Kalendarz Majów 14 lipca 2012

Dr Johan Oldenkamp holenderski psycholog w swoich badaniach Kalendarza Majów określił Prawidłową datę zakończenia (całego procesu Stworzenia) : 14 lipca 2012.

Kiedy słońce wstanie rankiem 15 lipca 2012, w oparciu o poziom świadomości nabytej do tego momentu, rozpocznie się nowy cykl.  Złota era życia na Ziemi rozpocznie się natychmiast na tym świcie, tylko dla tych, którzy odnieśli sukces.

Czy to oznacza, że 21.12 2012 PUNKT  0 jest błędna?   NIE! Więc gdzie tu odnależć sens? Kalendarz Majów to ŚWIĘTA MATRYCA NIEBA. To coś, czym się nie da manipulować, ale posiadając tą wiedzę ma się władzę nad materią fizyczną i duchową. I o ile fizyczne aspekty są dosyć proste aby ją zdobyć nad człowiekiem i uczynić go niewolnikiem, tak w kwestiach duchowych nie jest to takie proste. Trzeba się uciec do zbiorowej świadomości tworząc matrixowe struktury, które odetną ludzi od Wyższej Świadomości.

Na takich też strukturach oparł swoje badania  Dr Johan Oldenkamp. W tym pojęciu  poziom zbiorowej świadomosci- inaczej JAŻNI- UMYSŁU (co jest tylko aspektem ISTOTY jaką jesteśmy) może być ukształtowany w ten sposób, że odetniemy się od WYŻSZYCH PLANÓW w jakie podążamy i przyjmiemy narzuconą nam w kodach MANASU doktrynę (manę można kodować np symbolami.) Mana to nie jest to samo co prana!

Więc czym jest data 14.07.2012?  Nazwę to punktem X.   15. 07.2012 wchodzimy w BOSKĄ PRZESTRZEŃ ale wejść wcale nie musimy, bo to zależy od CZYSTOSCI UMYSŁU.

Czy Majowie to część planu Iluminati?   NIE! Ale Iluminatii nie byliby Oświeconymi, gdyby tej wiedzy nie posiedli i na niej nie zbudowali całej struktury Matrixa. Potwierdza to cytat masona, w którym uważny czytelnik wyłapie te dwa PUNKTY (0; X )  Cyt:   Rozdarty wojną, krwawiący świat jest w środku bólów porodowych, poprzedzających wielką próbę narodzin. Bólów porodowych Nowej Ery! W 1871 r. Pike tak pisał do Mazziniego: (przyp.ludzkość)… lecz nie wiedząca, gdzie skierować swe uwielbienie, przyjmie prawdziwe światło za pośrednictwem powszechnej manifestacji czystej doktryny Lucyfera, wyprowadzonej w końcu na widok publiczny”– Całość TU

MIŁOSC, WIARA I NADZIEJA : Pierwszy Promyk  14.07.2012: Sobota:  Brzask astronomiczny 01.00.01 Zmierzch astronomiczny 01.00.01 

Czym jest ta liczba 14. i co symbolizuje? Gdy do świętej liczby Majów czyli 13 dodasz liczbę zero, to otrzymasz czternaście liczb. Czternasta liczba staje się w pewnym sensie liczbą „zerową”.

 1+4=5  jest związana z przepowiedniami wielu Rdzennych, nie tylko Majów o Pięciu Ziemiach lub Pięciu Światach w jednym „wielkim cyklu ziemskim”. PRAWO TWORZENIA OZNACZA STOSUNEK 5 ELEMENTÓW-Przeslanie Mahavatara Babadzi

Dzień ten ma numerologiczne pewne właściwości- zakodowane w niej są same siódemki -„boska intencja”, 14 jest związane z imieniem Dawid (DWD).  14 lipca „urodziny” Ozyrysa –Dni Epagomenalne 1 dzień: Kalendarz egipski i daty astronomicznie pewne.

I ukłony w stronę Sfinksa, który pilnie strzeże WIEDZY.

A jako dodatkowa atrakcja: Kometa C/2009 P1 (Garradd), na tle Raka, w którym będzie przebywać do 14 lipca i w międzyczasie zniknie zbliżając się kątowo do Słońca.

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Kalendarz Majów 14 lipca 2012- ŚWIT

 1. Maria_st pisze:

  Czytam to co nnka podała w art …..” A jako dodatkowa atrakcja: Kometa C/2009 P1 (Garradd), na tle Raka, w którym będzie przebywać do 14 lipca i w międzyczasie zniknie zbliżając się kątowo do Słońca….”
  a ja własnie czytam strone MUKIego … http://muki.salon24.pl/228149,nostradamus-wizje-apokalipsy a tu pisze…….
  ” Pojawi się w kierunku północy
  W pobliżu Raka brodata gwiazda:
  Susa, Sienna, Beocja, Eretria,
  Wielki z Rzymu umrze, koniec nocy. – / Centuria 6, Czterowiersz 6
  Od dawien dawna, KOMETY określano jako brodate gwiazdy, ze względu na brodę jaką ciągły za sobą, czyli jak dziś mówimy war­kocz.
  Kim jest więc Władca Terroru?
  Już można postawić włąściwą diagnozę. To kometa.
  Kometa z długim ogonem ( warkoczem) wlatująca w nasz układ słoneczno planetarny. Dlaczego władca Terroru? Nostradamus ujął to tak:
  Przez siedem dni wielka gwiazda będzie płonąć,

  Chmura spowoduje ze pojawią się dwa słońca:

  Duży mastif będzie wył przez całą noc,
  Podążając w kierunku ziemi, zapłonie jej chmura, czyli głowa komety. Lub też jak chcą inni badacze zaświeci odbitym światłem od słońca. – co oczywiści jest abstrakcją i absolutnie kompletnie nie realnym zdarzeniem, bo jasnością ma co najmniej być równe słońcu. ”

  Kiedy wielki arcykapłan zmieni kraje. – / Centuria 2, czterowiersz 41

  • nnka pisze:

   Rzymski agronom, Kolumela, autor dzieła z zakresu rolnictwa pt. „ De re rustica”, mówi o mastifach: „ … nadające się do bydła mastify są przeważnie koloru białego, ponieważ tak lepiej odróżniają się od wilków, z którymi walczyć muszą w ciemnościach świtu”. Natomiast znaczenie słowa MASTIF może wywodzić się z dwóch źródeł. Po pierwsze może pochodzić od słowa masuentus czyli łagodny, oswojony, udomowiony bądź też od mastibe co oznacza – pasterz stada. Oba źródła wywodzą się z łaciny, co może stanowić potwierdzenie przedchrześcijańskiego pochodzenia
   http://www.herbuwielkalapa.pl/historia_rasy.html

 2. white_black_feather pisze:

  bardzo ciekawe. Poczytam z uwaga.

 3. Ja pisze:

  Moja osiemnastka, wiadomo, że początek nowej ery

 4. Pingback: Linie czasowe ( 2) -dyskusje na Mistyce Życia w 2012 roku- komentarze | Mistyka Życia

 5. Pingback: Linie czasowe ( 2) -dyskusje na Mistyce Życia w 2012 roku- komentarze | Mistyka Życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.