Przebudzenie BOGINI… 21.02.2012 – DZIEŃ PROROCTWA NA 2013

Źródło :www.maya.net.pl 

Cytat :”21 lutego br., na 520 dni przed wejściem naszej świadomości w częstotliwość Złotej Ery, zobaczymy, jaki zapowiada się nam start w Nowe Czasy przy obecnym, dominującym poziomie świadomości zbiorowej, aktualnych standardach, priorytetach, powszechnym nastawieniu człowieka do człowieka, grupy do grupy, przywódcy do narodu, narodu do przywódcy, narodów do narodów… W Złotej Erze siłą nośną znów będzie energia Pramatki – Siła Bogini, refleksyjna inteligencja kobieca. Aby wykluczyć spekulacje, wyjaśniam, że chodzi tu o uśpioną przed eonami lat (fraktalnie 5200 lat temu) inteligencję intuicyjną u kobiet i u mężczyzn, zwaną energią Bogini..”

http://www.maya.net.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Transformacja 2012 i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Przebudzenie BOGINI… 21.02.2012 – DZIEŃ PROROCTWA NA 2013

 1. Pingback: Putin być może będzie musiał odejść przed końcem kadencji? 21.02.2012 – DZIEŃ PROROCTWA NA 2013 | Mistyka Życia

 2. Mezamir pisze:

  także Ewangelizacji – o Królestwie Niebieskim po całej ziemi na świadectwo wszystkim narodom…

  “Naród kładzie na swych bogach pieczęć swej narodowości”

  “Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery”Paweł z Tarsu

  Istotę religii katolickiej ujął autorytatywnie, jasno i niedwuznacznie papież Pius XI
  gdy w przemówieniu do pielgrzymki katolików belgijskich powiedział w dniu 6.9.1938:
  “Przez Chrystusa i w Chrystusie
  jesteśmy duchowym potomstwem Abrachama… jesteśmy duchowymi semitami.

  Żydowski hymn triumfu
  “Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji…”
  “Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. Żydowski zbuntowany prorok jest centralną figurą w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych bogów, odstawiliśmy waszą rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może być nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!”
  Marcus Eli Ravage – osobisty biograf klanu Rothschildów o judeochrześcijaństwie

  “Religijni imperialiści nie ustają w wymyślaniu coraz intensywniejszych metod zniwelowania narodowej duszy u wszystkich narodów. Na dwudziestym stuleciu legło już piętno różnych idei stworzenia jednej wszechświatowej religii na osnowie chrześcijaństwa (na przykład “Róża świata” Andriejewa i in.). Celem tych zabiegów jest wytworzenie jednolitej, bezkształtnej masy ludzi pozbawionych narodowej odrębności – takich biologicznych robotów posłusznych cudzej woli. ”
  “Tak więc religia światowa występuje w roli dobrze zamaskowanego narzędzia walki politycznej o stworzenie jedynego religijnego światowego imperium. W takiej walce politycznej dają o sobie znać dwa biegunowo przeciwne dążenia: pierwsze – wola narodów zachowania swej tożsamości, czyli walka o życie narodu; drugie – dążenie pewnych politycznych kół do dominacji w świecie, co pragnie się osiągnąć drogą niwelacji narodowych odrębności i upowszechnienia przez światowe religie międzynarodowych idei, tak zwanych wartości ogólnoludzkich. ”
  “Tysiącletnia niewola duchowa, jakiej poddana była Ukraina wraz z innymi bratnimi narodami słowiańskimi, nauczyła nas wielu rzeczy. Ale i chrześcijańskie imperium obrosło przez ten czas doświadczeniem i znacznym kapitałem. Siły obu stron są na razie nierówne, ale narodom oczy poczynają się już otwierać. Na Ukrainie zaczęło się to przed drugą wojną światową. W roku 1934 młody badacz folkloru Wołodymyr Szajan podczas pobytu w Karpatach zaobserwował starodawny obrzęd, zachowany z czasów pogańskich, a mianowicie święcenie ziarna przed zasiewem. Było to dlań olśnieniem, które stało się pobudką do dalszej pracy, do poszukiwań źródeł myśli religijnej Prasłowian i w ogóle Indoeuropejczyków. ”
  http://toporzel.pl/teksty/halinaf.html

 3. Maria_st pisze:

  Tyle tych wojen na planecie i cos nie widać że nam sie cos oczyszcza——raczej zanieczyszcza….
  Kto lub co podrzuca ludziom takie myśli destrukcyjne ?
  Oczyszcza nas w ogniu ?
  Eksperyment trwa w najlepsze……
  Jesteśmy jak pijani, otumanieni..pod wpływem…..kogo–czego ?
  Po co ten eksperyment tak naprawde trwa ?
  jestm przeciw wszelkiej maści religiom—-nic dobrego z nich nie wynika…….tylko zniewolenie, manipulacja—tylko co dalej ?
  Oto jest pytanie, :czy barany potrafia zyć na wolności jeśli wciąz na nich sie eksperymentuje …..a i nastapiła zmiana wlaściela…..i tu tkwi sedno naszej niemoznosci
  Ta świadomość

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.