Kim będzie „Jasiu” kiedy mu zabiorą wszystkie znaczki czyli zawieszona w czasie ludzkość 2012

Granica czasoprzestrzeni. Jest to punkt gdzie czasoprzestrzeń przestaje zachowywać się jak kontinuum Einsteina i rozpuszcza się w tak zwane „ziarna”.Pomysł, że prawdopodobnie żyjemy w hologramie brzmi absurdalne, ale jest to naturalne rozszerzenie naszej wiedzy na temat czarnych dziur i zasad fizyki teoretycznej. Może to być również zaskakująco pomocne dla fizyków zmagających się z teorią na temat tego, jak działa wszechświat na jego najbardziej podstawowym poziomie. naukowcy-sugeruja-ze-wszechswiat-moze-byc-holograficzna-iluzja
A TAM nie było ani boga, ani bogiń, ani bogów, ani szatana ani… Była całkowita jednia, w małej drobince i wokół niej. I całkowita harmonia. Była tam cisza, a w niej wszystkie symfonie świata. I pustka i pełnia. I bezczas, a w nim wszystkie możliwe czasy… Nie umiem inaczej tego opisać. White_Black_Feather
„Wszyscy jesteśmy istotami-ziarnami, co oznacza, że mamy wystarczający potencjał, że rodzimy się ze wszystkimi jakościami i talentami” Nah Kin, kapłanka Majów z Jukatanu.
I tu kolejny raz odwołam się do http://kodczasu.pl/ :
„Trzeci temat to dwie karty Tarota My w 2012 jesteśmy jako „hanged humanity”- zawieszona w czasie ludzkość, a do 2013 symbolicznie przypisana jest karta „Death” ładniej zwana Transformacją.”
 Z czym mamy tak naprawdę do czynienia? Ze zbiorowym polem nieświadomości (popularnie zwanym zbiorową świadomością). Z którego się wyłania jakże dobrze nam znajomy Anonymous. Sfera Cienia, w której funkcjonujemy jest sferą istot nieświadomych, stad konieczność wprowadzania praw lub też walki z nimi. W przestrzeni świadomych istot prawa są zbędne, bo Świadomość sama w sobie jest Prawem. Czym jest Dheat ? To granica życia i śmierci, miejsce gdzie nasza wiedza ma stać się mądrością (transformować). I nie da się tego inaczej sprawdzić niż przez doświadczenie. O tej przestrzeni mówi też historia Drzewa Rajskiego
Daat (Wiedza), pseudo sefira, jest nie tylko widzeniem, lecz także wiedzą. Wynurza się z pustki i bezpośrednio pochodzi od Boga. Jest dziecięciem boskich sefir,  jest nie tylko postrzeganiem, ale i stawaniem się: kabala-mistyka-zydowska Jest to miejsce w przestrzeni gdzie rodzi się Świadomość  jednak naprawdę, w pełni wstępuje tylko w tych, którzy są w stadium Tiferet, rzadziej Jesod!
Jakie to ma znaczenie dla „Jasia”? Wszystkie te zasady są znane elitom rządzącym tą przestrzenią. Na bazie tej wiedzy są robione programy dla ludzkości. Biorą w tym udział wszystkie struktury matrixa. Upadają  jedne, tworzą się NOWE. A my naginamy wiedzę starożytną do swojego pojmowania holograficznego świata iluzji tworzonego przez Umysł w nieskończoność wymiarów gęstości Materii. Ten proces zachodzi tylko dlatego, że Materię da się lepić jak plastelinę.. no powiedzmy glinę i wytłaczać na niej znaczki nadając im znaczenie w polach mentalnych.
Kim będzie „Jasiu” kiedy mu zabiorą wszystkie znaczki, w których jest zawarta „wiedza”?  
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Świadomość i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Kim będzie „Jasiu” kiedy mu zabiorą wszystkie znaczki czyli zawieszona w czasie ludzkość 2012

 1. SAM pisze:

  „Jest to miejsce w przestrzeni gdzie rodzi się Świadomość jednak naprawdę, w pełni wstępuje tylko w tych, którzy są w stadium Tiferet, rzadziej Jesod!”- bardzo ważne zdanie! Bo tak mało ludzi rozumie marchewkowe pole świadomości, ktore uprawiaja elity tu rządzące. Pole karmy uznano za niebiosa. Tylko czemu ta wiedza tak zamuflowana?

 2. Avnee pisze:

  Tak dobrze wszystko z główką? nie chce nikogo obrazić ale co to ma być tak wg? Marchewki GMO, dawaniem wiary kartom tarota itp? I jak tu się dziwić że coś jest z Ziemią nie tak skoro nasze społeczeństwo kieruje się takim czymś??? Nie wiem czy wolno mi zapytać ale czy na tym poście jest ktoś kto jest chrześcijaninem? bo jeśli nie to to widać.

  • nnka pisze:

   To nie jest blog katolicki. A jesli chodzi o chrzescijaństwo to niewiele ma wspolnego z analizą tego co na tym blogu jest zamieszczane w postach. Natomiast jeśli chodzi drzewo Poznania Dobra i Zła czego fragmenty są we wpisie, to chyba wypada je poznać, bo to podstawy jakie przyjął katolicyzm ze Starego Testamentu. Skoro wiedza katolików jest taka, ze nie wiedzą co to rajskie drzewo… to CYT” I jak tu się dziwić że coś jest z Ziemią nie tak skoro nasze społeczeństwo kieruje się takim czymś??? ” czyli brakiem wiedzy co nazywamy ogólnie „ślepą wiarą”. Pozdrawiam.

   • Aga pisze:

    Cóż ja się nie wtrącam ale sądzę że Avnee ma racje… jak się to mówi ,, wiara czyni cuda” heh…

 3. JESTEM pisze:

  Gdzieś mi umknęła ta Twoja notka. Dotarłam do niej dziś.
  I czytam:
  „Daat (Wiedza), pseudo sefira, jest nie tylko widzeniem, lecz także wiedzą. Wynurza się z pustki i bezpośrednio pochodzi od Boga. Jest dziecięciem boskich sefir, jest nie tylko postrzeganiem, ale i stawaniem się: kabala-mistyka-zydowska Jest to miejsce w przestrzeni gdzie rodzi się Świadomość jednak naprawdę, w pełni wstępuje tylko w tych, którzy są w stadium Tiferet, rzadziej Jesod!”

  Właśnie. PSEUDO SEFIRA. A dlaczego PSEUDO?

  Wszystkie te zasady są znane elitom rządzącym tą przestrzenią. Na bazie tej wiedzy są robione programy dla ludzkości. Biorą w tym udział wszystkie struktury matrixa. Upadają jedne, tworzą się NOWE.”

  A czynią to za pomocą PSEUDO SEFIRY?

  „Czym jest Dheat ? To granica życia i śmierci, miejsce gdzie nasza wiedza ma stać się mądrością (transformować). I nie da się tego inaczej sprawdzić niż przez doświadczenie. O tej przestrzeni mówi też historia Drzewa Rajskiego”

  Czyli doświadczenie jest konieczne, aby dotrzeć do mądrości, oraz do PSEUDO SEFIRY…
  Z kolei pseudo sefira jest dziecięciem boskich sefir, a ludzie jak bogowie?

  „Kim będzie „Jasiu” kiedy mu zabiorą wszystkie znaczki, w których jest zawarta „wiedza”?
  A kim był Janek, który przez tysiąclecia nie wiedział na przykład o istnieniu PSEUDO SEFIRY?

 4. JESTEM pisze:

  hMMM…
  i znów sobie troszkę poczytałam o Kabale.
  „Luria rozwinął też wątek kreacji o ideę rozbicia naczyń, która wyjaśniała, dlaczego świat nie jest idealny. Owo pęknięcie Sefir pod wpływem Boskiego światła było właściwym grzechem pierworodnym, fundamentalną przyczyną pomieszania dobra i zła w każdym człowieku, oraz zasadą występowania pokus ku złemu. Jednak Luria postulował też Tikkun – Wielkie Dzieło zbawiania świata przez ludzkość, moralnej odnowy, która ma doprowadzić do usunięcia pierwotnej wady Wszechświata. W jego wersji Stworzenia dodatkowy agent dokonujący kreacji (w rodzaju gnostyckiego Metatrona-Demiurga) był zbędny, dzięki czemu Kabała przestała być oskarżana o dualizm, a zaczęła znowu być akceptowana przez główny nurt Judaizmu.”

  Rozbicie naczyń kojarzy mi się jakby z rozbiciem WIELKIEJ MISY UZDRAWIAJĄCEJ MOCY.

  Tak, to pozwoliło skupiać się na UMYŚLE.

  Ale kto stworzył Sefiry, które „oddzieliły wszechświat od boskiego ideału”…? Istota Boska, a więc oddzielenie jest Boskim Dziełem. Podziałem „SAMEGO SIEBIE.

  „Kabała określa, że materialny świat oraz światy duchowe, które znajdują się nad nim, zostały stworzone przez Stwórcę w celu sprawienia maksymalnej radości i zadowolenia stworzeniom, co w kabale określa się terminem „zamysł stworzenia”. Jednak cel nie może być osiągnięty bez udziału stworzeń (dusz ludzi), które inkarnują się w materialnym świecie, dopóki poprzez odmianę swojej natury nie staną się godne całej tej błogości, którą Stwórca pragnie im dać zgodnie z „zamysłem stworzenia”. Dzięki nauce kabały człowiek poznaje w jaki sposób został stworzony świat, jakie prawa nim rządzą, kim jest człowiek i w jaki sposób powinien odmienić swoją naturę, aby stać się podobnym do Stwórcy (według powiedzianego „Stworzył człowieka na swoje podobieństwo”) i osiągnąć połączenie z Nim. Stan ten w kabale nazywa się Końcowe naprawienie „Gmar Tikun” (heb. גמר תיקון) i jego osiągnięcie jest celem studiów.

  Celem studiowania kabały staje się zrozumienie przez indywiduum w swoim odczuciu i świadomości, że otaczająca rzeczywistość jest jednością i jest ściśle ze sobą połączona w każdym aspekcie„.

  [to jakoś mi bliskie….JEST]

  „Człowiek studiujący kabałę powinien realnie poznać, nie umysłowo i teoretycznie, a w praktyce, za pomocą swoich zmysłów, wszelkie światy duchowe oraz prawa w nich obowiązujące.

  Z punktu widzenia kabały przyczyną wszystkich problemów ludzkości ogólnie i każdego indywiduum z osobna jest niezgodność z prawami wszechświata.”

  7 uniwersalnych PRAW WSZECHŚWIATA znalazłam tutaj:
  http://wibracje.wordpress.com/2009/04/08/siedem-uniwersalnych-praw-wszechswiata/

 5. nnka pisze:

  Warto wspomnieć, że Jecira wprowadziła ideę uniwersalnego Absolutu w miejsce Boga rozumianego jako władca.http://pl.wikipedia.org/wiki/Kaba%C5%82a
  Jeśli chodzi o kabałe tam jest zupełnie inny sposob komunikacji i nie da sie tego odnieśc w ten sposób Podstawą tam jest Adam Kadmon pierwszy człowiek który rozpadł sie na kawałki- stąd rozbicie. Stworzenie w tym kontekście opisuje cykl Wielkie BUM. Izraela. ale to: Z punktu widzenia kabały przyczyną wszystkich problemów ludzkości ogólnie i każdego indywiduum z osobna jest niezgodność z prawami wszechświata.”
  TO JEST WŁASCIWE ROZBICIE

 6. JESTEM pisze:

  .

  No ale skąd ta „niezgodność z prawami wszechświata.”?

  Sam BÓG albo może ABSOLUT ją stworzył.
  „Bóg jest opisany jako twórca zarówno dobra, jak i zła.” No, a jeśli nie „Bóg rozumiany jako władca”, to w takim razie ABSOLUT. Albo… ABSOLUT po prostu JEST także tym „dobrem” i „złem”….

  No chyba, że Adam Kadmon był bogiem…

  „Adam Kadmon pierwszy człowiek który rozpadł sie na kawałki- stąd rozbicie. „

  No tak…a skąd to całe rozbicie?

  „jako że Ewa została dopiero stworzona z żebra Adama”

  To przez to „żebro” jego, to „żebro”-„nasionko”, z którego powstała Ewa… czyli poniekąd jego córka, która została jego żoną. Rozbicie, grzech „rozdzielenia” i … „kazirodztwa”?

  „miał on żonę przed Ewą i to mogłaby być Lilith”

  No, a Lilith odrzucili, oczernili, a ona została w Raju… i pewnie czeka na ich powrót.

 7. Maria_st pisze:

  Jeśli chodzi o kabałe…mam do niej podobne podejście jak do biblii—-coś tam zostało przekazane, ale jeśli dobrze sie przyjrzeć widać jedno….gloryfikacje jednego narodu—-ha ha ha wybranego ….cóż za lamanie praw wszechświata…….NIEZROZUMIENIE !!!!
  I ja mam rozumować tak jak przekazuje kabała—–NIGDY !!!!
  Widze tu coś, co pod przykrywka…….mistycyzmu——coś innego niesie, hmm… co ?
  No ale każdy moze przyjmować to co chce…….to jego myślenie, jego odbiór…..
  Tak naprawde każde nasze myślenie…..odbiór, zrozumienie można wytłumaczyc—na swój sposób …i oki, jeśli nie niesie to ” krzywdy / to tez rzecz względna / ” nikomu .
  Przez eony traumy po ostatnich ” plagach „……..ziemianie powymyślali sobie różne, niekoniecznie pomagajace cos zrozumieć teorie w postaci róznych przekazów….typu świete ksiegi, kabała, tarot itd…mase tego jest zwlaszcza po ” wizycie—–Nauczyciela o imieniu…Jezus „…ciekawe….prawda ?
  No ale co ” goje ” mogą pojąć ?
  Pewnie dlatego tak ” modne ” stało sie…….manipulowanie ludzkim umysłem…….
  Smutne to wszystko……..
  No ale cóż w naturze nic nie ginie bez powodu….ha ha ha
  A ja po prostu sobie …..żyje……………………..
  Pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.