Zrozumieć Kalendarz Majów 2- Cykle/ refleksje

 

Refleksje o: Zrozumieć Kalendarz Majów 2- Cykle

Majowie w swoich kalendarzach posługiwali sie cyklami Czasu w oparciu o obserwacje nieba. Dzisiaj te przepowiednie nazwalibyśmy zaawansowaną astrologią wydarzeniową. Niemniej jednak nie można owych prognoz traktować jak wyrocznie, raczej są ostrzeżeniem i upomnieniem aby w tym konkretnym Miejscu Czasu być bardziej świadomym i odpowiedzialnym za siebie. Patrząc na te cykle odnoszę wrażenie, iż największe obciążenia powstały w Słońcu Ognia. Przepowiednia Majów łączy się z układem astrologicznym na 21 grudnia 2012 Słońce ustawi się w jednej linii ze środkiem Drogi Mlecznej takie ustawienie pojawia się raz na 26 tys lat. I jest to Punkt 0. w którym zaczyna się Nowy Cykl. W tym samym czasie zdarzy się coś innego ruch osi Ziemi zakreśli pełen stożek. Nazywa się to precesją. Zgodnie z Księgą Stworzenia Majów Ciemna Rozpadlina w drodze Mlecznej jest siedzibą Zła.

Czym jest to Zło? Kodem upadku, wojny, manipulacji w celu władzy nad druga istotą … kuszeniem. Skutkuje to Syndromem Upadku w 2012 Trudno jest pojąć człowiekowi całość istnienia, więc podział na cykle i zagęszczenie daje prostszy aczkolwiek mniej wyraźny obraz. I choć wydawałoby się, iż ten porządek z naszego punktu widzenia ma sens to jednak…

(…)Do naszego upadku przyczyniły się Siły Materializacji oraz przygarniane przez Matkę Ziemię prymitywne Energie tak zwanych osieroconych dusz. 6 600 lat temu  siłom destrukcji udało się zablokować na l 500 lat pierwotny program ewolucji.(…)  CZAS KARMICZNY – wg Majów. 

Zablokowanie programu ewolucji jest niczym innym jak zabawą z Czasem, poprzez eksperymenty, które miały przenieść planetę w inną czasoprzestrzeń. Takie eksperymenty były wielokrotnie robione, ostatnio aby naprawić błędy przeszłosci. Więc kończąca się epoka wg azteckiego kalendarza jest początkiem wejścia w strefę rozpadliny gdzie masa krytyczna chaosu ma dać impuls do wprowadzenia Boskiego Porządku  i ustawić planetę w przynależnym jej miejscu. Strefę Czasu, w której się to odbywa nazywano Strefą Null

(…) Zewnętrzne strefy Null są znacznie bardziej wydajne i daleko idące niż wewnętrzne strefy Null, zwykle występują w formie naturalnych katastrof, takich jak: intensywne burze, tornada, huragany, powodzie, silne śnieżyce, trzęsienia ziemi, tsunami, wybuchy wulkanów. W tym samym czasie dostrzegane są upadki rządów, systemów finansowych, podziały porządku społecznego, rewolucje, ataki terrorystyczne lub inne nieoczekiwane wstrząsy spowodowane ręką człowieka. Niektóre strefy Null usuną na zawsze z matrycy naszej Ziemi utwardzone więzy starych magii, nie zadziałają stare hasła, rytuały.(…)

http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_zewnetrzna_strefa_null_cz2.html

Według Majów , historia rzeczywiście rozpoczęła się w roku 3113 p.n.e. – przed Chrystusem. Pierwsza dynastia Egiptu została ustanowiona około 3100 roku p.n.e. Pierwsze miasto w historii zostało założone również około roku 3100 p.n.e. Było nim miasto Uruk. Od tej nazwy pochodzi nazwa miasta Irak. Uruk zostało założone przez Siedmiu Mędrców wtedy, kiedy właśnie historia rozpoczynała swój bieg w Mezopotamii.

Niemniej wszystko ma swój „ogon” więc i tu pojawili się kapłani … i babiloński kod, który ma być odcięty przez pierścień Światła. Ma to związek z rokiem galaktycznym, który w moim odczuciu biegnie w przeciwnym kierunku niż ruch precesyjny Ziemi. A to daje możliwość „cofania się czasu, (pór roku)” o czym mówią indianie Hopi. W uproszczeniu możemy to odbierać jako zmianę klimatyczną w naszym układzie słonecznym i wejście w przejściowy cykl Słońca Ognia.   

 

Rys. http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_pierscien_swiatla.html

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Transformacja 2012 i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „Zrozumieć Kalendarz Majów 2- Cykle/ refleksje

 1. Dawid56 pisze:

  Zacytuję zdanie z tego linka bo wydaje się ,że „nabiera” ono w jakis sposób aktualnosci , własnie teraz w listopadzie 2012.Pewnym paradoksem wydaje się że głowice atomowe składowane w magazynach broni sa na pewien sposób bezpieczne , czego niestety nie można powiedziec o reaktorach.
  „Przed zbliżającą się wielką energią czystego światła płynie również tak zwany Null-Zone lub Nebula – Strefa Zero. W tych ostatnich dniach, kiedy pas światła będzie stykał się z Ziemią na naszym globie pole magnetyczne spadnie niemal do zera. Wytworzy się próżnia. To zjawisko zmieni biegunowość Ziemi.
  Encyklopedia Wikipedia pisze: Nebula, nazwa łacińska-nebulea, jest to chmura lub kurz,
  gas i plasma oddzielająca dwa rożne środowiska o innych wibracjach, niczym ściana. Orginalnie Nebula jest również określeniem na astrologiczny obiekt. Często nazywa się tak drogę mleczną ,lub (przykład) Galaktyka Andromeda inaczej też zwana – Andromeda Nebula. Odnosi się do również do komet.
  Strefa Zero jest to więc obszar bardzo mocno skompresowanej energii, w którym pola elektromagnetyczne przenikają się bardzo mocno i zarazem odpychają się od siebie.
  Oba te pola muszą się nawzajem przetransmutować w nowy typ magnetyzmu. W konsekwencji nastąpi nowa zmiana pola elekromagnetycznego na Ziemi, co już stopniowo widzimy w codziennym życiu.
  Na Ziemi zaistnieje inne pole magnetyczne o bardzo dużej częstotliwości. Wszystkie te zmiany będą powodować większą aktywność wulkanów, nagłe zmiany klimatu, silne wiatry i trzęsienia ziemi. Czym bardziej będzie zbliżał się Pas Światła do Ziemi tym ta aktywność się zwiększy.
  Obecność Strefy Zero jest przewidziana ok 110 do 144 godzin (5-6 dni). W tym czasie będzie bardzo ważne jakie będziemy posiadać ciała. W ciałach nieharmonijnych proces ten wywoła gwałtowny szok. Osoby posiadające ciało „czyste” łatwiej zniosą transformację, łatwiej przyswoją wyższe wibracje kosmiczne. Zaczną się budzić zdolności telepatyczne i telekinetyczne. Po przejściu Strefy Zero nastąpi wielka ciemność (ok 36 – 75 godz). A po tej ciemności niespodziewanie wyłoni się zupełna jasność. Atmosfera zmieni się gwałtownie z wielkiej ciemnicy w słońce. Zmieni się pole elektromagnetyczne i nastanie nowa era. Ziemia wejdzie w szósty świat.
  Dużym niebezpieczeństwem dla Ziemi są składowiska broni atomowej i wszystkich elektromagnetycznych źródeł. Nadciągająca energia zmieni ich pola działania, mogą wystąpić reakcje łańcuchowe. Jest przewidywane całkowite pozbawienie ludzi prądu elektrycznego. Wysoka wibracja rozładuje wszystkie nasze urządzenia elektryczne.

  Podczas kiedy nadciągnie Null Zone i nie będzie nic widać z tej gęstej chmury, znikną słońce i gwiazdy, na Ziemi gwałtownie spadnie temperatura. Jest nawet przypuszczenie, że może osiągnąć – 50 stopni. Świat nagle może się znaleźć w epoce lodowcowej. Załamanie się pogody może doprowadzić do śmierci wielu ludzi. Również należy spodziewać się wielu nieprzewidzianych zmian i nieoczekiwanych sytuacji. Nie chce przedstawiać więcej katastroficznych wizji ale każdy z nas powinien jednak zdać sobie sprawę w jakim czasie żyjemy i co nas czeka w ciągu najbliższych lat.
  Wiem również, że nie pozostaniemy bez pomocy. Galaktyczne Federacje pracują nad tym jak pomoc planecie Ziemia. Nie zostawią nas samych podczas tego wielkiego kosmicznego wydarzenia”.

  • nnka pisze:

   Cyt „Strefa Zero jest to więc obszar bardzo mocno skompresowanej energii, w którym pola elektromagnetyczne przenikają się bardzo mocno i zarazem odpychają się od siebie.
   Oba te pola muszą się nawzajem przetransmutować w nowy typ magnetyzmu. W konsekwencji nastąpi nowa zmiana pola elekromagnetycznego na Ziemi

   A kto powiedział, ze konsekwencją tego jest zmiana pola elektromagentycznego a nie np Wyrzucenie Ziemi w inna przestrzeń czyli Świat?
   O reakcji łańcuchowej wiem jeśli chodzi o broń… bo w tej czasoprzestrzeni takie sa prawa fizyki. Ale zmiana jej [przestrzeni] zmienia tez prawa .

   Cyt : „Nebula, nazwa łacińska-nebulea, jest to chmura lub kurz,
   gas i plasma oddzielająca dwa rożne środowiska o innych wibracjach,”

   To ma jeszcze inna nazwę KURZ ASTRALNY to coś niesie w sobie pyłek złota o ile dobrze dotarłam do informacji czym tek kurz być może…
   Nebula – kometa NIBIRU. Annunaki i ich złoto w atmosferze Ale ja nie będę tu tworzyć scenariuszy czym jest ta Nebula , byli lepsi przede mną 🙂 ale podąża ku Słońcu. Dla mnie to tylko nieużywany od eonów PORTAL, przed który przejdzie ta planeta.

   Dawid czy to ta ściana o której pisałeś? Jeśli to jest ta ściana to próżnia jest EKRANEM jest wystarczającą ochroną dla organizmów żywych. Czy dla sztucznych też? Tu mam wątpliwości. Być może to jest własnie koncepcja rozpadu rzeczywistości lucyferycznej w czasie 3 Dni Ciemności – wg Melchizedeka?

   • margo0307 pisze:

    Nnka: „..O reakcji łańcuchowej wiem jeśli chodzi o broń… bo w tej czasoprzestrzeni takie sa prawa fizyki. Ale zmiana jej [przestrzeni] zmienia tez prawa …”

    Tyle tylko, że tak naprawdę to nie mamy pojęcia jakie bronie są obecnie stosowane…
    Cyt. …powiedział mi, że jest pewna chemiczna trucizna, która rozprzestrzenia się na Ziemi (o której absolutnie nic nie wiemy). Powstała ona w wyniku pewnych testów, które nasz rząd [ USA] przeprowadzał w przestrzeni kosmicznej. W trakcie tych testów powstał niebezpieczny produkt uboczny, który przedostaje sie teraz do atmosfery…
    To „coś innego” jest związkiem chemicznym powstałym w wyniku stosowania broni typu wiązki energetycznej, którą nasz rząd już posiada.[ rok 1991 – czyli przynajmniej od dwudziestu kilku lat !]
    Tak więc ta chemiczna trucizna plus cząstki powstałe jako odpad nuklearnych reakcji wytworzą łańcuch śmiercionośnych reakcji chemicznych, które doprowadzą do zapłonu atmosfery… ”

    Cytat pochodzi ze wspomnień podczas hipnozy Lindy Porter, która twierdzi, że wielokrotnie była „brana” na pokład ufo…

    • nnka pisze:

     hm.. pisalismy tu o broni jądrowej i reakcji łancuchowej . W sferze tak po prostu jest, Natomiast co do innych rodzajów pewnie jest ich ogrom. Ale jakakolwiek by to broń czy skażenie nie było PODLEGA PRAWOM MATERII cos jest wzmacniane a cos neutralizowane, zadziała cos co nie działało a coś co było pewnikiem wysiądzie.

     A co Margo z ta „trucizną” jeśli nie będzie odpadu nuklearnego i nie będzie samozapłonu atmosfery? Opadnie jak płatki róż? Cyt : Kiedy dwie nuklearne wybuchną w bliskiej sobie odległości jednocześnie, wzajemnie się zneutralizują a z nieba posypią się biało-żółte płatki promieniującego pyłu. http://henperol1.salon24.pl/460238,problem-sil-jadrowych-powraca
     http://www.salon24.pl/user/47662,irga1948

     ten promieniujacy pył to KURZ ASTRLANY . Wiem tylko tyle, ze nie wolno go dotykać. ,, byc moze kurz jest tylko kurzem a nie złotem mieniącym sie w Słońcu?

   • Dawid56 pisze:

    Ta ściana to dla mnie nieciągłołość czasu.Dla „trójwymiarowców” czas ma zawsze jakąś wartość z kolei dla czterowymiarowców i więcej myślę, że działa splątanie kwantowe i wszystkie wydarzenia dzieją się jednocześnie, czas nie istnieje albo równa się zero.

    • nnka pisze:

     z pojeciem czasu jest ogromne zamieszanie bo my czas rozumiemy inaczej: a ten
     1 jest to ciag powtarzajacych się zdarzen od- do ( cykl)
     2 jest to energia zanurzona w Materii ta zas decyduje o upływie ( spalaniu energii)

     Piszesz Ta ściana to dla mnie nieciągłołość czasu
     ale nieciagłośc czasu jest tym samym co nieciagłośc Materii stąd koncepcje odcięcia od Materii w okresie przejściowym. i owa „dziura” byc moze szczelina która pozwoli przejśc przez gorący obłok w jaki wchodzimy 🙂
     https://nnka.wordpress.com/2012/11/05/zapowiedz-nowego-etapu-w-wedrowce-ukladu-slonecznego-i-wiele-pytan-dlaczego-portale-tworza-sie-co-8-minut/

     • nnka pisze:

      tu pójde dalej tym tokiem myslenia:
      Czas to energia zanurzona w Materii , nieciagłość związana z „dziura w Materii” daje nam potencjał energetyczny jaki można wykorzystać.
      Cyt : Buddyjska nauka o niejaźni (anatcie) nie przyjmuje istnienia jaźni i “duszy”. Problem ciągłości istnienia polega na przekazanie pewnego potencjału energii a nie substancji. W tej koncepcji nie ma bowiem wewnętrznie istniejącej jaźni, która się ponownie rodzi. Jest natomiast zespół energii psychicznych i duchowych uformowany we wzajemnym działaniu elementów bytowania (skandha). Zespół ten niczym matryca odciska się na kontinuum świadomości.
      https://nnka.wordpress.com/2012/09/10/zespol-ten-niczym-matryca-odciska-sie-na-kontinuum-swiadomosci/
      i dalej:
      Cyt : Granica czasoprzestrzeni. Jest to punkt gdzie czasoprzestrzeń przestaje zachowywać się jak kontinuum Einsteina i rozpuszcza się w tak zwane “ziarna”.Pomysł, że prawdopodobnie żyjemy w hologramie brzmi absurdalne, ale jest to naturalne rozszerzenie naszej wiedzy na temat czarnych dziur i zasad fizyki teoretycznej
      https://nnka.wordpress.com/2012/01/28/proznia-3-dni-ciemnosci/

 2. jojo pisze:

  W Mahabharacie czytamy, że kiedy używa się tej niszczącej broni gęsta mgła okrywa pole bitwy, mając prawdopodobnie na myśli chmurę dymu jaka wznosi się nad miejscem wybuchu w postaci nuklearnego grzyba. Nie ma oczywiście pewności, że wedyjskie księgi mówią o wojnie nuklearnej, ale opis elementów jakie towarzyszą użyciu broni masowego rażenia w bardzo bliski sposób przypomina wszystkie cechy eksplozji nuklearnej. Istnieje także możliwość, że w czasach starożytnych możliwe było osiągnięcie tego samego niszczącego efektu w znacznie bardziej subtelny sposób. Wspomina się tam o użyciu mantry, która jest wibracją dźwiękową. I jakby tego było mało autorzy, którzy zapisywali te informacje w wedach bezsprzecznie mieli wiedzę na temat budowy atomu i energii ukrytej w atomie – tak przynajmniej uważa Michael Cremo.

  Indyjskie teksty w których opisano to, co dziś wielu odczytuje jako antyczną wojnę nuklearną napisano ok. 5 tys. lat temu. Wojna miałaby mieć miejsce w północno zachodnich Indiach w miejscu zwanym Kuruszetra. W Mahabharacie jest opis gwiazd i planet pozwalający ustalić czas w jakim doszło do opisywanej wojny. Wynika z tego, że wojna ta miała miejsce właśnie 5 tys. lat temu. Rozmyślając o zaawansowanych cywilizacjach z odległej przeszłości, być może popełniamy błąd porównując je do naszej i szukając komputerów, płaskich ekranów czy nawet całych urządzeń elektronicznych. Być może była to technologia znacznie subtelniejsza od tej jaką mamy w posiadaniu teraz – coś, czego w chwili obecnej nie umiemy sobie nawet wyobrazić. Np. broń taka jak brahmaster była kontrolowana przez dźwięk, przez mantrę. Nawet dziś wiemy, że dźwięk niesie ze sobą ogromną ilość energii. Np. ultradźwięki można używać do spawania czy do sterylizacji instrumentów medycznych. Dźwięk może być użyty jako broń. Być może więc starożytni mieli większą umiejętność manipulowania wibracjami dźwiękowymi, dzięki którym można było uzyskać ogromne ilości energii.

  Tu oczywiście powstaje pytanie: co stało się z tą starożytną wiedzą? W jaki sposób została zgubiona? Wydaje się że nie została ona nigdy zgubiona a to co utracono – to jej zrozumienie. W myśl tego co jest zawarte w Wedach, jest to na dodatek proces naturalny, bo czas jest podzielony na cykle. W niektórych z tych cykli człowiek ma znacznie lepsze psychiczne i intelektualne zrozumienie zjawisk
  http://nowaatlantyda.com/2011/05/08/michael-cremo-i-pisma-wedyjskie/

 3. jojo pisze:

  Broń, która dokonała takich zniszczeń nazywana była Bronią Brahmy, Płomieniem Indry lub Żelaznym Piorunem i była przyczyną wielu ludzkich dolegliwości, a także w sposób znaczący zmieniała warunki atmosferyczne. We wczesnych latach 60-tych, w wyniku testów nuklearnych, podczas których eksplodowano ładunki nuklearne na dużej wysokości, zaobserwowano radykalne zmiany warunków pogodowych – podobne do tych, opisanych w Mahabharacie. Dyrektor Radio Astronomy Laboratories – Bernard Lovell ostrzegał nawet przed długotrwałymi negatywnymi efektami takich testów. Podobnie ostrzegali także inni naukowcy. Uważano, że wojna nuklearna na wielką skalę, spowodowałaby nuklearną zimę, po tym jak pył i sadza wywołane wybuchem stworzyłyby w ziemskiej atmosferze warstwę skutecznie izolującą ziemię przed działaniem promieni słonecznych.

  Gdy pył po wybuchu opadł, żołnierze rzucili się do strumienia aby umyć nie tylko siebie, ale także ekwipunek. Przypomina to współczesny sposób postępowania w przypadku kontaktu z pyłem radioaktywnym
  http://nowaatlantyda.com/2012/05/21/oppenheimer-i-mahabharata/

 4. poganin pisze:

  4 (132). Teraz Troara pustynna, bez Życia…
  Krąg Wielowrotny rozerwany na części,
  na liczne Igły zwalone góry…
  i popiół pogorzelisk leży na siedem sążni …
  Taki sam obraz, smutny, ponury
  widziałem w Arkonie, na Rutty-Ziemi,
  że wcześniej jaśniała w Makoszy Jasnej…
  … … … … … … … … … … … … … … … … … …
  Wrota Międzywymiarowe – stopiony kamień…
  Igły Niebieskie – proch przydrożny…

  5 (133). Wszędzie ruiny Wielkich Świątyń,
  i Grody zburzone płomieniem silnym,
  co wznosił się od Rutty do nieba…
  Niewiele Życia, w Ziemi tej bez Słońca,
  nie ma ani roślin ani ptaków ani zwierząt…
  … … … … … … … … … … … … … … … … … …
  … … … … … … … … … … … … … … … … … …
  Wiatr tylko popiół niesie po dolinach,
  i zasypuje wąwozy międzygórzy…
  Smętnie i cicho, w tym Świecie ruin,
  gdzie niegdyś Życie zamieszkiwało wszędzie…

  6 (134). Fasz-niszczyciel wyparował rzeki, morza,
  i niebo wypełniły czarne chmury,
  przez odór nieprzenikniony, światła promień nie przechodzi…
  … i Życie nie wróci w ten Świat nigdy…
  To zdarzyło się z wieloma Ziemiami,
  gdzie przebywali wrogowie ze Świata Ciemnego…
  Ich przyciągały bogactwa i minerały,
  które miały te Ziemie przepiękne…
  Pochlebstwami zdobywszy zaufanie mieszkańców,
  napuścili ludzi na siebie wzajemnie…
  Tak w tych Światach wojny zostały zrodzone…

  7 (135). Po tym jak skończyły się wojny,
  ostatnich żywych naświetlili Cyranem…
  I ludzie stracili Świadomość i Wolę,
  i na rozkaz wrogów Cudzoziemskich,
  bogactwa i minerały wydobywali…
  Kiedy zaś w tych Ziemiach bogactw brakło,
  i minerały wyczerpali wszystkie do granic,
  wtedy wszystkich ludzi zgładzili wrogowie
  i wywieźli wszystko co na Ziemiach zdobyli…
  A te Ziemie, z których Cudzoziemców przegonili,
  tam wysyłali Fasz-niszczyciela…
  8 (136). Żeby został odbudowany Krąg z zarbina,
  znów zajaśniała Spirala Międzywymiarowa,
  wyciągnijcie Kryształy Przepływu,
  w części, co bledną promienie w półćwierci…
  Zamiast Kryształów Przepływu Swargi,
  co na krańcach, dla Gmachów Swarożych,
  ustawcie Kryształy Inglii…
  Światło Inomira, przejawiane w Nawi,
  będzie w Kryształach Inglii świecić się…
  i wypływając silnym strumieniem,
  on przywróci zarbina świecenie…

  9 (137). Gdy Krąg z zarbina przed wami,
  równym blaskiem Spirali przejawi się,
  znów zamieńcie Kryształy jak było,
  gdyż otworzy się wam – Inomiria…
  Wiedzcie, niszczycielske Światło Inomiria,
  pochłania Dusze promieniowaniem…

  Koszczany, władcy Szarych,
  zginęli razem z Księżycem w pół części…
  Ale zapłacił Midgard za wolność,
  Daaryję skrył Wielki Potop…

  12 (140). Wody Księżyca, ten Potop uczyniły,
  na Ziemię z nieba tęczą opadły,
  gdyż Księżyc rozłupany na części,
  Bojem Swarożym na Midgard upadł…
  … … … … … … … … … … … … … … … … … …
  Zostały zerwane Starożytne Nici,
  które rozciągały się do odległych Gmachów…
  i część związków Międzywymiarowych urwała się…
  Nie był słyszalny zew wielodolny,
  wiele Wajtmar zgubiło się w Swardze..,
  nim nowe Nici zrodziły się,
  i został usłyszany ich zew z Gmachów.

  13 (141). Wiele zginęło w ten czas narodów,
  kto nie zdążył na Wajtmanach wznieść się,
  albo przejść przez Wrota Międzywymiarowe,
  i schronić się w Gmachu Niedźwiedzia…

  Nici Gmachów naruszone znowu,
  dlatego Igły Niebieskie kolor straciły,
  żeby zajaśniały znów Igły kolorami,
  zastąpcie Kryształy Irkamy.
  zastąpcie je Kryształami Tary…
  i przez Zimun odbudujcie Nici…

  Midgard – stara nazwa planety Ziemia. 17. Trzy

  Kręgi Lat Życia – 432 lata, gdyż Krąg Życia tworzy – 144 Lata.

  Mały i Większy Księżyc – tu opisywane są czasy, gdy Ziemia miała 2 księżyce. Mały Księżyc – Fatta, z okresem obiegu wokół Ziemi -13 dni, i Duży Księżyc – Miesiąc, z okresem obiegu – 29,5 dni.

  Biały Pies – nazwa roku następującego po Kręgoleciu Boga Czasu (Czisłoboga), powtarza się co każde 144 lata, w naszych czasach odpowiada rokowi 7501 (13001) albo 1992-1993 r. n.e.

  Fasz-Niszczyciel – Broń energetyczna – jądrowa lub termojądrowa. Wzmianka o tej broni jest też w mitach innych ludów i nacji, między innymi Sumerów.

  Ogniste Grzyby – wybuchy jądrowe albo termojądrowe.

  Krąg Lat – 16 lat.

  w ciągu Swarożego Kręgu i dziewięćdziesisięciu dziewięciu Kręgów Życia – Swaroży Krąg reprezentuje okres – 25920 lat, a dziewięćdziesiąt dziewięć Kręgów Życia – 14256 lat. Wspomniany okres to 40176 lat.

  Duzo informacji polecam link http://ag.108.pl/index.php/forum/3-forum-ogolne/16-nasza-sowiaska-spucizna/257-wedy-sowiasko-aryjskie?p=1592

  • JESTEM pisze:

   „Mały i Większy Księżyc – tu opisywane są czasy, gdy Ziemia miała 2 księżyce. Mały Księżyc – Fatta, z okresem obiegu wokół Ziemi -13 dni, i Duży Księżyc – Miesiąc, z okresem obiegu – 29,5 dni.”

   Tu mam skojarzenie z tym, co pisałaś o naszym Słońcu jako Księżycu. ..

   Ciekawe, że jeśli 365 dni podzielimy na dni obrotu Słońca wokół własnej osi – średnio 28 dni (25 na równiku, a 31 na biegunie) to wychodzi 13,035714285714285714285714285714 dni. To może dalekie skojarzenie, bo jednak jest różnica między liczbą 13.dni a 13,035714285714285714285714285714..
   Ale to tak jakby „Mały Księżyc” był Słońcem w jakimś układzie „obracającym się wokół Ziemi” (w innej perspektywie) z okresem obiegu 13,035714285714285714285714285714 dni ziemskich.

  • Livia Ether pisze:

   Wczytałam się w te teksty po tym jak Jestem przypomniała mi o nich w związku z Ślężą i między innymi Gmachem Niedźwiedzia, ale równie mocno zaciekawił mnie ten BIAŁY PIES.. Miałam 3 kwietnia 2012 sen o Białym Psie.. tego dnia Wenus gościła w Plejadach i tego dnia tu na blogi Nnki zwróciłam uwagę na datę 14 lipca, co powiązało mi się z tematem Powrotu Przodków… Co ciekawe już po tym śnie moja córeczka Jenny miała wizję, w której ujrzała jak duch Białego Psa krąży wokół nas…. Przypomniałam nawet niedawno u siebie ten sen: http://liviaspace.com/2013/05/18/jestem-2-lipca-napisala-moze-5-lipca-zostanie-rozwiazana-jakas-zagadka-na-przyklad-dowiemy-sie-czegos-wiecej-o-tym-co-na-dnie-baltyku/ Niesamowite, że mowa o nim także w tych tekstach.. postanowiłam wczytać się w nie bardziej…

 5. margo0307 pisze:

  Nnka: A co Margo z ta “trucizną” jeśli nie będzie odpadu nuklearnego i nie będzie samozapłonu atmosfery?

  Co ? A to 😀 😀 😀 W każdym razie dzięki za info – postaram sie go nie dotykać…

 6. Pingback: Życie na Ziemi Midgard | Mistyka Życia

 7. JESTEM pisze:

  „Zablokowanie programu ewolucji jest niczym innym jak zabawą z Czasem, poprzez eksperymenty, które miały przenieść planetę w inną czasoprzestrzeń. Takie eksperymenty były wielokrotnie robione, ostatnio aby naprawić błędy przeszłosci. Więc kończąca się epoka wg azteckiego kalendarza jest początkiem wejścia w strefę rozpadliny gdzie masa krytyczna chaosu ma dać impuls do wprowadzenia Boskiego Porządku i ustawić planetę w przynależnym jej miejscu. Strefę Czasu, w której się to odbywa nazywano Strefą Null”

  Jeju, to naprawdę niesamowite wobec mojego dzisiejszego snu, który opisałam dziś u Livii:http://liviaspace.com/2012/11/10/spotkanie-na-slezy-1011-listopada-2012/comment-page-1/#comment-486
  Miałam dziś piękne sny. Działo się w nich z jednej strony bardzo wiele, ale z drugiej strony widziałam to w bardzo prosty sposób. Zmieniały się wzorce – takie kolorowe „mandalki”; wcześniej były chaotycznie poukładane, jedne przykrywały drugie…
  potem z wielkiego bałaganu, chaosu wyłaniały się cząstki puzzli mandalowych i przemieniały się w gwiazdy wyglądające jak kryształowe, mieniące się kolorami i pulsujące różnymi dźwiękami kwiaty… i układały się harmonijnie w jeden ogromny, kosmiczny obraz… Czułam wielką radość i obudziłam się… w błogostanie 🙂
  :

 8. Pingback: NewYears Dreamz.. | Livia FLOW Space..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.