W odpowiedzi na: Transmisja Światła: Dostrojenie wymiarowe przysadki i Światowa Medytacja w dniu 11-11-11

Przysadka mózgowa odpowiada za równowagę hormonalną całego organizmu. Funkcja przysadki jest z kolei kierowana przez układ limbiczno-podwzgórzowy. Układ limbiczny jest to struktura mózgowia odpowiedzialna między innymi za takie funkcje jak emocje i pamięć.

 Adjana „Trzecie Oko”. Wszystkie zmysły, także w formie spostrzegania ponadzmysłowego (jasnowidzenie). Gruczoł przysadka mózgowa steruje innymi gruczołami. Poprzez tą czakre świadomie postrzegamy świat. Adjana jest siedzibą sił umysłu, woli, pamięci, zdolności intelektualnych i rozróżniania. Trzecie Oko nazywane jest również „centrum duszy” Jest to miejsce rezydowania duszy.
Jest to Twoje centrum dowodzenia .

 Zanim się dostroisz zadaj sobie pytanie „do czego się dostrajasz”?

(…) Oko to Wrota (Portal) do wielowymiarowości wszechświata, które możemy też nazwać Czasoprzestrzenią. Poprzez te Wrota możemy wejść do innego wymiaru po to, by dostać się w zamierzone miejsce Czasoprzestrzeni.(…)

cytat z linka: http://rajnaziemii.blox.pl/2008/06/w-nawiazaniu-do-OKA-HORUSA-CD.html 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., OSTRZEŻENIE i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „W odpowiedzi na: Transmisja Światła: Dostrojenie wymiarowe przysadki i Światowa Medytacja w dniu 11-11-11

 1. liviaether pisze:

  tutaj jest przypomnienie
  http://krystal28.wordpress.com/2011/11/08/medytacja-z-hathorami-w-dniu-11-11-11/

  „Jeśli chcecie zastosować się do instrukcji Hathorów, zarezerwujcie sobie około godziny, w trakcie której nikt nie będzie wam przeszkadzał. Posłuchajcie w tym czasie siedmiokrotnie nagrania Dostrojenie Wymiarowe Przysadki od początku do końca (ze swego komputera lub odtwarzacza mp3).”

  „Energie transformacji, związane z tą medytacją, rozciągną się na okres trzech dni. Portal otworzy się, gdy zaczniemy pracować z grupą w Seattle 11 listopada o godzinie 7 wieczorem i będzie otwarty do godziny 4-tej po południu dnia 13 listopada (czasu PST), a potem się zamknie. Medytacja połączona z Dostrojeniem Wymiarowym Przysadki będzie szczególnie potężna w tym właśnie czasie (aby odnaleźć godzinę dla swej strefy czasowej, możecie posłużyć się tabelą na stronie http://www.timeandate.com), (dla obszaru Polski otwarcie portalu przypada w czasie pomiędzy 4 rano w dniu 12 listopada a 1 rano w dniu 14 listopada).”

 2. liviaether pisze:

  ta imprezy są rzecz jasna powiązane ze sobą… warto zwrócić uwagę na logo, banerki i plakaty choćby tej imprezy w LA… i połączyć to z tym trzydniowym otwieraniem portalu przez Hathorów… itd.. tutaj zamieściłam wybrane obrazki i filmik: http://salontajemnic.wordpress.com/2011/10/28/11-11-11-buy-ticket-now/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.